78'
89'
90'
  • 90+5'
    Koniec. Legia wygrała 2:1 z Zagłębiem w Lubinie po golach Wszołka i Muciego, którym asystował Josue!
  • 90+5'
    Kłudka niedokładnie podał do Makowskiego
  • 90+4'
    Błąd Kurminowskiego w polu karnym Legii, goście oddalili zagrożenie
  • 90+3'
    Nawrocki posłał dalsze podanie, piłka dla Zagłębia
  • 90+1'
    Gaprindaszwili za Chodynę
  • 90'
    Cztery minuty doliczone
  • 89'
    Opaska kapitańska przekazana Wszołkowi
  • 88'
    Pich za Josue
  • 88'
    Jędrzejczyk sfaulowany przez Kurminowskiego
  • 88'
    Łakomy krótko wycofał do Chodyny, jego dośrodkowanie zablokował Josue
  • 87'
    Zagłębie naciska, dwa dośrodkowania w pole karne Legii, zrobiło się groźnie
  • 86'
    Pich wejdzie zaraz na murawę
  • 86'
    Kontra Legii, choć Slisz został "wygoniony" w boczny sektor boiska. Warszawiacy zwolnili tempo, budują akcję od tyłu
  • 84'
    Łakomy do Grzybka, jego strzał z pola karnego został zablokowany
  • 83'
    Kontra Zagłębia. Łakomy do Chodyny, ten znalazł się po prawej stronie pola karnego i minimalnie niecelnie uderzył na dalszy słupek. Było bardzo groźnie
  • 82'
    Makowski sfaulował Josue na wysokości koła środkowego
  • 82'
    Kłudka wygrał pojedynek z Baku i wywalczył aut dla Zagłębia
  • 81'
    Łakomy przełożył na lewą nogę, był pod presją Rosołka i niecelnie uderzył z dystansu
  • 81'
    Kłudka dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, Wszołek udanie interweniował
  • 80'
    Slisz do Baku, ten wbiegł w pole karne z lewej strony, ale za mocno wypuścił sobie piłkę, zatrzymał go Kłudka
  • 79'
    Burić niedokładnie wybił piłkę, przejął ją Baku
  • 78'
    Pekhart za Muciego, Baku za Mladenovicia
  • 77'
    Zivec niecelnie uderzył z lewej strony pola karnego na dalszy słupek
  • 77'
    Baku i Pekhart wejdą zaraz na boisko
  • 76'
    Zmiany w Zagłębiu. Grzybek za Woźniaka, Pieńko za Starzyńskiego
  • 75'
    Faul Chodyny na Mladenoviciu
  • 75'
    Josue podprowadził piłkę, podał na 18. metr do Augustyniaka, który przełożył futbolówkę i został zablokowany przy strzale z prawej nogi
  • 74'
    Chodyna zatrzymany przez Jędrzejczyka na 25. metrze od bramki Legii. Stoper wywalczył jeszcze aut dla "Wojskowych"
  • 73'
    Czujny Tobiasz. Bramkarz Legii uprzedził rywala i wybił piłkę
  • 73'
    Łakomy do Starzyńskiego, ten wycofał na 9. metr, ale wprost pod nogi Augustyniaka, który wybił piłkę
  • 72'
    Kurminowski zmienił Adamskiego
  • 71'
    Mladenović znowu zbiegł do środka, ale niecelnie podał wzdłuż boiska. Zagłębie zabrakło się do kontry, lecz Starzyński niedokładnie dośrodkował z prawej flanki w pole karne
  • 70'
    Adamski do Starzyńskiego, ten źle przyjął piłkę i nie zdołał utrzymać jej w boisku
  • 69'
    Augustyniak za Strzałka
  • 69'
    Mladenović zbiegł do środka, ale bardzo niecelnie uderzył z prawej nogi z 18. metra
  • 68'
    Makowski przechwycił piłkę na własnej połowie, po czym chciał posłać dalsze podanie. Nieudane, piłka dla Legii
  • 67'
    Augustyniak szykuje się do wejścia na boisko
  • 67'
    Łakomy zbiegł do środka i ładnie (po koźle) uderzył z prawej nogi, z ok. 25. metra na dalszy słupek. Zagłębie złapało kontakt
  • 66'
    2:1. Gol kontaktowy Zagłębia (Łakomy)
  • 65'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki na środek pola karnego, Kopacz wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 64'
    Ribeiro sprytnie zagrał za plecy obrońców, do Muciego, lecz czujny był Burić, który wyszedł z bramki i złapał piłkę
  • 63'
    Muci mocno, ale niecelnie uderzył z 18. metra. Piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 63'
    Josue sfaulowany przez Kłudkę w bocznym sektorze boiska
  • 62'
    Zagłębie próbowało rozegrać akcję, ale Legia wyszła z opresji i oddaliła zagrożenie
  • 62'
    Legia miała rzut wolny z lewej strony boiska. Josue precyzyjnie dośrodkował na lewą stronę "szesnastki", Muci dopadł do piłki, musnął ją lewą nogą i skierował do siatki przy dalszym słupku. 2:0 dla gości!
  • 59'
    2:0 dla Legii! Gol Muciego, druga asysta Josue!
  • 59'
    Ribeiro sfaulowany przez Starzyńskiego, rzut wolny dla Legii po lewej stronie boiska
  • 58'
    Strata Zagłębia, Muci przechwycił piłkę. Po chwili Josue chciał podać do Mladenovicia, lecz zagranie przeciął Kłudka
  • 57'
    Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, Muci przejął piłkę, zabrał się do kontry i został nieprzepisowo zatrzymany przez Starzyńskiego, który został ukarany żółtą kartką
  • 57'
    Kłudka do Chodyny, ten chciał mocno dograć wzdłuż boiska, ale został zablokowany. Korner dla miejscowych
  • 55'
    Josue do Wszołka, ten nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 54'
    Burić wybił piłkę na aut, był pod presją
  • 54'
    Strzałek ładnie przełożył rywala w środku pola, Legia w ataku pozycyjnym
  • 53'
    Ajj, było groźnie, Tobiasz nie zdołał wyłapać piłki z rzutu rożnego, po chwili Kopacz sfaulował Josue i został ukarany żółtą kartką
  • 52'
    Starzyński do Woźniaka, ten zablokowany przez Nawrockiego w bocznym sektorze pola karnego. Rzut rożny dla miejscowych
  • 51'
    Kontra Zagłębia. Starzyński chciał podać do Adamskiego, ale zabrakło precyzji, piłkę złapał Tobiasz
  • 51'
    Rosołek sfaulowany w środku pola, Legia dość szybko wznowiła grę
  • 50'
    Łakomy zbiegł do środka, chciał prostopadle podać do Adamskiego, ale zagranie przeciął Jędrzejczyk
  • 49'
    Rzut wolny dla Zagłębia, do bramki ok. 35 metrów. Krótkie rozegranie, dośrodkowanie Chodyny, Tobiasz wyłapał piłkę
  • 47'
    Mladenović sfaulowany przez Kłudkę na wysokości koła środkowego
  • 46'
    Makowski próbował dośrodkować z prawej flanki, ale trafił w plecy Ribeiro
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z Zagłębiem w Lubinie po golu Wszołka
  • 45+4'
    Przechwyt Slisza, Legia przy piłce
  • 45+3'
    Mladenović dośrodkował w pole karne, Ławniczak wybił piłkę
  • 45+2'
    Josue kapitalnie, miękko podał w pole karne do Wszołka, ten był naciskany przez dwóch rywali. Legia spokojnie rozgrywa piłkę
  • 45+1'
    Slisz zebrał "drugą" piłkę, Legia w ataku pozycyjnym
  • 45+1'
    Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45'
    Josue dośrodkował z kornera na bliższy słupek, Adamski wybił piłkę. Po chwili futbolówka ponownie trafiła do Josue, ten jednak za mocno zacentrował na dalszy słupek. Grę wznowi Burić
  • 45'
    Mladenović wywalczył rzut rożny po nabiciu Kłudki
  • 44'
    Kłudka przeciął przerzut Josue do Mladenovicia, aut dla Legii
  • 43'
    Josue znowu posłał górne, dalsze podanie za linię obrony, tym razem Ławniczak zaasekurował Woźniaka. Aut dla Legii
  • 42'
    Legia spokojnie konstruuje akcję
  • 41'
    Bramka uznana, 1:0 dla Legii!
  • 39'
    Sytuacja jest jeszcze analizowana, czekamy na decyzję czy gol zostanie uznany
  • 39'
    Josue, będący na połowie Legii, posłał kapitalne, górne podanie za plecy obrońców. Wszołek dopadł do piłki, wbiegł w pole karne, przełożył Ławniczaka i skutecznie, płasko uderzył na dalszy słupek
  • 37'
    1:0 dla Legii! Gol Wszołka, świetna asysta Josue!
  • 37'
    Slisz dobrze popracował w defensywie, po chwili Bohar sfaulował Jędrzejczyka przed "szesnastką" Legii
  • 36'
    Strzałek dograł z lewej flanki na środek pola karnego, Rosołek utrzymał się przy piłce, wycofał do Muciego, który został zablokowany
  • 35'
    Josue chciał podać do Ribeiro, ale do piłki dopadł Kopacz
  • 35'
    Rosołek dobrze doskoczył do rywala przy aucie dla miejscowych, Legia wywalczyła piłkę
  • 34'
    Josue za mocno zagrał na prawą flankę do Wszołka
  • 34'
    Kłudka nie utrzymał piłki w boisku, aut dla Legii na połowie miejscowych
  • 33'
    Chodyna do Starzyńskiego, któremu odskoczyła piłka i została wybita przez Jędrzejczyka. Po chwili Łakomy silnie uderzył z dystansu, Tobiasz spokojnie wyłapał futbolówkę
  • 32'
    Wszołek mocno dośrodkował z prawej flanki w pole karne, Kłudka musnął piłkę, dopadł do niej Mladenović. Zagłębie wyszło z opresji
  • 31'
    Zagłębie wymienia się podaniami w środku pola
  • 31'
    Strata Slisza w środku pola, Legia pressuje
  • 31'
    Nawrocki próbował prostopadle podać w pole karne do Wszołka, ale zagranie zostało przecięte
  • 30'
    Legioniści wymieniają się podaniami w środku pola
  • 29'
    Ławniczak sfaulowany przez Rosołka
  • 29'
    Ależ było blisko! Josue dopadł do piłki wybitej z pola karnego na lewą flankę, płasko dograł na 7. metr, Muci instynktownie uderzył, Burić wypluł futbolówkę przed siebie, Rosołek do niej ruszył, ale został zatrzymany przez bramkarza Zagłębia. Był jednak spalony
  • 27'
    Warszawiacy spokojnie rozgrywają piłkę, płasko podają, ma to miejsce w środku boiska
  • 26'
    Legia buduje kolejny atak od tyłu
  • 25'
    Dobry pomysł miał Nawrocki. Stoper świetnie zbiegł do środka, minął dwóch rywali, chciał podać do Rosołka w pole karne, ale zabrakło lepszej komunikacji, napastnik nie ruszył do piłki
  • 23'
    Josue mocno uderzył z lewej nogi, z 20. metra, Burić wyłapał piłkę
  • 22'
    Chodyna dopadł do górnego podania Łakomego z głębi pola, wbiegł w "szesnastkę" z prawej strony, uderzył, Tobiasz udanie interweniował. Lubinianie liczyli jeszcze na dobitkę, ale Legia wyszła z opresji
  • 22'
    Szybka akcja Zagłębia, doszło do zamieszania w "szesnastce", Ribeiro i Nawrocki oddalili zagrożenie
  • 21'
    Legia szybko przejęła piłkę po niedokładnym wybiciu Buricia. Josue chciał podać do Muciego, ale Ławniczak dobrze przeciął zagranie
  • 20'
    Legioniści wymieniają się podaniami na połowie miejscowych
  • 19'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki w pole karne, Kopacz wybił piłkę z "szesnastki"
  • 19'
    Zagłębie pressuje, Tobiasz zdecydował się na dalsze podanie
  • 18'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 18'
    Strzałek sfaulowany przez Bohara na wysokości koła środkowego
  • 16'
    Josue sprytnie dośrodkował na lewą stronę pola karnego, do Mladenovicia, ten złożył się do strzału, ale futbolówka została przechwycona przez rywali. Zagłębie wyszło z kontrą, Bohar ruszył na bramkę, ale Wszołek kapitalnie wrócił do defensywy i popisał się bardzo cennym odbiorem
  • 15'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki na 6. metr w kierunku Rosołka, kolejny korner dla Legii
  • 15'
    Legia buduje kolejną akcję
  • 15'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na 5. metr, było groźnie, Jędrzejczyk nieczysto trafił w piłkę, po czym sugerował, że był popychany, ale nie ma rzutu karnego
  • 13'
    Muci dopadł do piłki na 18. metrze, mocno uderzył z woleja. Futbolówka odbiła się od rywala, będzie korner dla "Wojskowych"
  • 13'
    Nawrocki posłał dalsze podanie do Muciego, ale Kopacz kontrolował sytuację i wycofał do Buricia
  • 12'
    Josue podał do Wszołka, ten wygrał walkę o pozycję z rywalem, oddał płaski strzał, który wyłapał Burić. "Wszołi" był jednak na spalonym
  • 11'
  • 11'
    Wszołek dośrodkował na dalszy słupek, Kłudka się zawahał, ale zauważył rozpędzonego Mladenovicia i wybił piłkę na aut
  • 11'
    Josue przerzucił na lewą flankę, Kłudka nie przeciął dogrania, przez co do piłki dopadł Mladenović. Serb mocno zagrał na 5. metr, lecz Ławniczak wybił futbolówkę
  • 9'
    Kłudka sfaulowany po prawej stronie boiska. Rzut wolny dla Zagłębia na wysokości 18. metra. Starzyński dośrodkował w pole karne, było trochę zamieszania, ostatecznie akcję przerwano (Bohar na spalonym)
  • 8'
    Kłudka trochę za mocno wypuścił piłkę, którą na aut wybił Jędrzejczyk
  • 8'
    Ajj, tę akcję należało lepiej wykończyć. Muci dopadł do podania z głębi pola, ruszył na bramkę, choć zwlekał z decyzją, nie zagrał do znacznie lepiej ustawionego Wszołka, wbiegł w "szesnastkę", lecz niecelnie uderzył na dalszy słupek
  • 6'
    Starzyński dośrodkował z rogu na bliższy słupek, Adamski główkował nieznacznie obok bramki. Było groźnie
  • 6'
    Chodyna chciał dośrodkować z prawej flanki, został zablokowany. Będzie korner dla Zagłębia
  • 5'
    Płaskie dogranie z prawej flanki na środek pola karnego Legii. Slisz musnął piłkę, dopadł do niej Chodyna, który został zablokowany przy próbie strzału
  • 4'
    Niedokładne dośrodkowanie "Miedziowych" z prawej strony boiska, piłka w rękach Tobiasza
  • 3'
    Łakomy sfaulowany w środku pola przez Muciego
  • 3'
    Slisz płasko podał do Muciego, ten minął Kopacza, ale z jego strzałem z 14. metra uporał się Burić. Gdy piłka wpadła do siatki, to gol i tak nie zostałby uznany, gdyż Albańczyk był na spalonym
  • 2'
    Josue prostopadle podał do wybiegającego Rosołka, ale Burić wyszedł z bramki i uprzedził młodzieżowca
  • 2'
    Faul Wszołka na Woźniaku w bocznym sektorze boiska. Zagłębie szybko wznowiło, zagrało na malej przestrzeni, lecz Starzyński niedokładnie podał
  • 1'
    Muci naciskany w bocznym sektorze, aut dla gości
  • 1'
    Legia w posiadaniu piłki, spokojnie buduje akcję
  • 0
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Mecz w Lubinie zacznie się z 7-minutowym opóźnieniem z powodu tego, że opóźnione jest spotkanie w Zabrzu pomiędzy Górnikiem a Lechią
  • Ławka: Hładun, Johansson, Pekhart, Augustyniak, Pich, Charatin, Celhaka, Sokołowski, Baku
  • Skład Legii na mecz z Zagłębiem Lubin: Tobiasz – Nawrocki, Jędrzejczyk, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Strzałek, Mladenović – Rosołek, Muci
  • Warszawiacy rywalizowali z Zagłębiem 74 razy. Zwyciężyli 39-krotnie, 21 meczów zremisowali, a 14 przegrali. Zdobyli 114 bramek, stracili 63. Jak będzie teraz? Tego dowiemy się wieczorem. – Zmierzymy się z dobrą ofensywą, z takimi graczami jak Chodyna, Żivec, Bohar, Starzyński, Adamski. Musimy wspiąć się na wyżyny, aby znów cieszyć się z punktów – mówił Runjaić
  • W składzie Zagłębia znajduje się były piłkarz Legii. To Łukasz Łakomy, środkowy pomocnik, który spędził 7 lat przy Łazienkowskiej. Najpierw rywalizował w zespole ze swojego rocznika (2001), a potem w U-17, U-18 oraz III-ligowych rezerwach. Klub z Lubina reprezentuje od stycznia 2021 roku – z początku grał w kratkę, często wspomagał "dwójkę", lecz od połowy poprzednich rozgrywek zaczął regularnie występować w "jedynce". I wyrósł na jednego z czołowych zawodników "Miedziowych". Jest odważny, pokazuje się do gry, kreuje sytuacje, ma niezły przegląd pola, wszędzie go pełno
  • Jeśli chodzi o obecne okno transferowe, to do Lubina wrócił Patryk Kusztal (napastnik), który ma za sobą wypożyczenie do Chrobrego Głogów. Poza tym Zagłębie zakontraktowało Mateusza Grzybka (prawy obrońca; Radomiak Radom) i Sokratisa Dioudisa (bramkarz; Panathinaikos), który rok temu był łączony z Legią. Póki co nikt nie odszedł z klubu, choćby tymczasowo
  • Niespełna 60-letni Fornalik zmienił oblicze Zagłębia, co przyniosło już pierwsze efekty, a w przeszłości udowadniał, że potrafi napsuć Legii krwi. Gdy prowadził Piasta Gliwice, to rywalizował z "Wojskowymi" 14-krotnie, z czego po 6 razy wygrywał i przegrywał, a 2 spotkania zremisował. – Legia ma aspiracje, ambicje i chyba po cichu wciąż ma nadzieję na zdobycie tytułu mistrza kraju, z pewnością przyjedzie do Lubina, by zwyciężyć. Z kolei my pokazaliśmy we Wrocławiu jakość, dojrzałość, solidność, więc jestem przekonany, że wynik najbliższego meczu jest sprawą otwartą – mówił były selekcjoner reprezentacji Polski
  • W trakcie przygotowań Zagłębie zagrało 5 sparingów – 2-krotnie wygrało (3:0 z FK Graficar Belgrad, 2:1 z 1.FC Magdeburg) i 3 razy zremisowało (po 1:1 z Łudogorcem Razgrad oraz Bohemians 1905, 0:0 z FC Botosani). Strzeliło 7 goli, straciło 3. Lubinianie zajmują 14. pozycję w lidze z dorobkiem 20 punktów (5 zwycięstw, 5 remisów, 8 porażek) i przewagą 3 "oczek" nad strefą spadkową, a w minionej kolejce wygrali na wyjeździe aż 3:0 ze Śląskiem Wrocław po golach Kacpra Chodyny, Sasy Żiveca i Tomasza Pieńki. Był to jednocześnie pierwszy, oficjalny mecz Waldemara Fornalika w roli szkoleniowca "Miedziowych". – To bardzo dobry trener, uznana marka w ekstraklasie, najbardziej doświadczony, widać jego pracę. Zagłębie jest niepokonane wliczając w to sparingi, wygrało ze Śląskiem we Wrocławiu. Jesteśmy pod wrażeniem. Rywale grają zwarcie w pomocy, czekają na możliwość odbioru piłki w defensywie, zakładają pressing. Dobrze prezentowali się Makowski, Łakomy, plus doświadczony Starzyński. Czeka nas ciekawe spotkanie – zapowiadał Runjaić
  • Są również mniej optymistyczne wieści. Sztab szkoleniowy nie skorzysta m.in. z Kapustki (pauza za cztery żółte kartki) i Carlitosa. Hiszpan złamał rękę podczas meczu z zespołem z Kielc, w poniedziałek przeszedł zabieg i do pełnego treningu z drużyną wróci za kilka tygodni. W sobotę zabraknie też Blaza Kramera (rehabilitacja po operacji przywodziciela) oraz Lindsay'a Rose'a, który jest po zabiegu artroskopii stawu kolanowego i w marcu powinien być gotowy do gry
  • Szkoleniowca Legii cieszy fakt, że do jego dyspozycji wrócił Artur Jędrzejczyk, który nie wystąpił z kielczanami ze względu na nadmiar żółtych kartek, a wiadomo, że defensywa z nim i bez niego, to dwie różne formacje. – Dzięki temu mamy jedną opcję więcej w obronie. "Jędza" jest w niezłej formie, ma dużo energii, wprowadza do drużyny sporo dobrego nastroju, możemy na nim polegać – tłumaczył Niemiec. Pozytywne informacje dotyczą także Josue. – Nie trenował w tygodniu, w spotkaniu z Koroną miał pewne problemy zdrowotne, ale ćwiczył w czwartek i piątek i zakładamy, że zagra w Lubinie – dodał Runjaić
  • Ogranie beniaminka spowodowało, że "Wojskowi" umocnili się na 2. miejscu w PKO Ekstraklasie (35 punktów; 10 wygranych, 5 remisów, 3 porażki) i zbliżyli się do lidera (Raków Częstochowa) na 7 "oczek". Przed nimi pierwsze, wyjazdowe spotkanie w nowym roku. Byli mistrzowie Polski zmierzą się w Lubinie z Zagłębiem i powalczą o 6. zwycięstwo z rzędu przeciwko tej drużynie. Warszawiacy przygotowują się do rywalizacji z "Miedziowymi" m.in. z Tomasem Pekhartem, 33-letnim snajperem, który wrócił na Łazienkowską, podpisując 1,5-roczny kontrakt. Czech pojechał do Lubina, ale nie wystąpi w wyjściowym składzie
  • "Wojskowi" mają też za sobą pierwsze, oficjalne spotkanie z trójosobowym blokiem obronnym złożonym z Nawrockiego, Rafała Augustyniaka i Yuriego Ribeiro. Portugalczyk przez cały okres przygotowawczy był uczony nawyków gry na nowej pozycji (półlewy stoper), co przełożyło się na obiecujący występ z Koroną. – Jestem zadowolony z Ribeiro czy Nawrockiego, ale nie do końca, bo tracimy zbyt wiele bramek. Ofensywą wygrywa się mecze, a defensywą mistrzostwo, tutaj mamy wiele do poprawy. Maik dobrze wygląda w ofensywie na prawej stronie, to nam pomaga. A co do Yuriego, to bardzo się przykłada na treningach, pracuje sumiennie, ma niezłą lewą nogę, nie unika pojedynków, przestawienie go na lewą stronę bloku obronnego dobrze mu zrobiło, lecz to początek drogi. Na lewej stronie mamy wyżej Filipa Mladenovicia, na prawej Pawła Wszołka – ważne, by dobrze się rozumieli, lepiej zgrali. "Mladen" z Ribeiro grają podobnie, ale jednak inaczej. Gdy tak się stanie, będziemy trudni do ogrania, bez względu na klasę rywala – wyjaśniał szkoleniowiec Legii, Kosta Runjaić. ZAPIS KONFERENCJI
  • Legioniści zaczęli rundę wiosenną od pokonania Korony Kielce (3:2), aczkolwiek pokazali dwie twarze. Przez pierwszą godzinę prezentowali się znakomicie, osiągając przygniatającą przewagę i prowadzenie 3:0 po bramkach Josue (rzut karny), Maika Nawrockiego i Bartosza Kapustki. I wtedy poczuli się zbyt pewnie, przestali grać w piłkę, wkradła się nerwowość, pojawiły się problemy z koncentracją oraz dwa łatwo stracone gole. Ostatecznie stołeczny zespół przetrwał, dowiózł zwycięstwo do końca, podtrzymując dobrą, domową passę (7 wygranych, 2 remisy) od początku bieżących rozgrywek
  • Witamy! O godz. 20:00 rozpocznie się mecz 19. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa!
Zagłębie LubinLegia Warszawa

46' Sasa Zivec za Damjan Bohar

46'

53' Bartosz Kopacz

53'

57' Filip Starzyński

57'
59'

66' Łukasz Łakomy

66'

72' Dawid Kurminowski za Rafał Adamski

72'

76' Mateusz Grzybek za Arkadiusz Woźniak

76' Tomasz Pieńko za Filip Starzyński

76'
89'

90' Tornike Gaprindaszwili za Kacper Chodyna