78'
83'
87'
  • 90+1'
    Koniec! Legia wygrała 2:0 z Riga FC po golach Rosołka i Włodarczyka. Dla "Wojskowych" był to ostatni sparing na zgrupowaniu w Dubaju
  • 90'
    Rywale krótko rozegrali stały fragment gry. Jeden z rywali dośrodkował z lewej flanki na środek "szesnastki", ale centra została przecięta
  • 89'
    Korner dla Riga FC
  • 88'
    Grudziński bardzo dobrze zagrał na wyprzedzenie. Najpierw odebrał piłkę na 25. metrze od bramki Legii, a po chwili chciał zabrać się do kontry i został sfaulowany przez Barnesa. Żółta kartka dla rywala
  • 86'
    Legioniści próbowali przedrzeć się lewą stroną boiska, ale stracili piłkę
  • 85'
    Grudziński skutecznie przeciął centrę z lewej flanki na prawą stronę boiska
  • 84'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 84'
    Faul Celhaki w środku pola, żółta kartka dla Albańczyka
  • 82'
    Strzałek odebrał piłkę po lewej stronie boiska, podał do Włodarczyka, który chciał oddać strzał, ale sfaulował Musaha
  • 79'
    Kirss pojawił się na 18. metrze, ale jego strzał z lewej nogi został zablokowany
  • 78'
    Zmiany w Legii. Strzałek za Muciego, Kamiński za Rosołka
  • 78'
    Celhaka płasko, prostopadle podał do Skibickiego, który przerzucił piłkę na prawą stronę boiska. Zagranie okazało się niezbyt dokładne, przez co Kamess uprzedził Skwierczyńskiego
  • 76'
    "Wojskowi" w ataku pozycyjnym
  • 76'
    Zrobiło się zamieszanie w polu karnym Legii. Kirss oddał strzał, który okazał się niegroźny. Warszawiacy wyszli z opresji
  • 75'
    Strzałek i Kamiński szykują się do wejścia na boisko
  • 73'
    Barnes sfaulowany przez Noiszewskiego na wysokości koła środkowego
  • 72'
    Celhaka precyzyjnie przerzucił piłkę na lewe skrzydło, do Skibickiego, który zwiódł rywala i płasko podał w "szesnastkę". Zagranie okazało się jednak niedokładne
  • 70'
    Centra rywala na środek "szesnastki". Do piłki dopadł Barnes, który uderzył bez przyjęcia, lecz został zablokowany
  • 68'
    Łotysze wymieniali się podaniami we własnym polu karnym i jego okolicach. Błąd popełnił Nata, który niedokładnie zgrał piłkę. Dopadł do niej Włodarczyk, który płasko uderzył z lewej nogi, z ok. 8. metra i pokonał bramkarza. 2:0 dla Legii
  • 66'
    2:0 dla Legii! Włodarczyk!
  • 65'
    Zmiany w Legii. Skwierczyński za Kastratiego, Pierzak za Ciepielę
  • 65'
    Ciepiela otrzymał podanie w środku pola, lecz szybko doskoczył do niego przeciwnik, który przechwycił futbolówkę
  • 64'
  • 64'
    Włodarczyk prostopadle do Skibickiego, ten płasko dograł z lewej flanki w pole karne. Piłkę przechwycił rywal
  • 61'
    Barnes wbiegł w pole karne z lewej strony, a następnie uderzył z ostrego kąta - trafił w słupek
  • 60'
    Barnes znalazł się po lewej stronie, mocno uderzył z prawej nogi w kierunku dalszego słupka. Strzał okazał się niecelny
  • 59'
    Kastrati sprytnie minął rywala w bocznym sektorze boiska, lecz jego centra trafiła w zawodnika klubu z Rygi
  • 58'
    Kontra Legii. Muci podał do Rosołka, ten miękko dograł z prawej strony boiska na dalszy słupek, w kierunku Włodarczyka. Zagranie okazało się trochę za mocne, rywale oddalili zagrożenie
  • 56'
    Skibicki płasko podał w boczny sektor "szesnastki", do Ciepieli, który został zablokowany
  • 55'
    Kastrati popędził prawym skrzydłem, lecz za mocno wypuścił sobie piłkę, którą przechwycił przeciwnik
  • 54'
    Kirss próbował przedrzeć się prawą stroną boiska, ale przegrał pojedynek z Grudzińskim, który wywalczył piłkę dla Legii
  • 53'
    Bramkarz Riga FC wybił piłkę niedokładnie, poza linię boczną
  • 53'
    Skibicki znalazł się po lewej stronie boiska, a następnie zagrał do Ciepieli, który był naciskany przez rywala i niedokładnie podał
  • 52'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 50'
    Ależ było groźnie w polu karnym Legii! Kirss znalazł się po prawej stronie "szesnastki". Podał do Krancmanisa, który oddał strzał, ale piłkę, z linii bramkowej, wybił ... Charatin! Po chwili Tobiasz wybronił dwa mocne uderzenia z lewej strony pola karnego
  • 47'
    Zawodnik Riga FC złapany na spalonym
  • 46'
    Faul Skibickiego na wysokości koła środkowego
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii. Włodarczyk za Lopesa, Tobiasz za Misztę
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 43'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z Riga FC po golu Macieja Rosołka
  • 40'
    Grudziński sfaulowany w środku pola przez rywala
  • 40'
    Kastrati pobiegł prawym skrzydłem, zbiegł do środka i minął rywala. Kosowianin zagrał krótko z Lopesem, po chwili tempo akcji spadło. Legia wymieniała się podaniami przed "szesnastką" rywali. Ostatecznie, Grudziński mocno uderzył z dystansu, lecz piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 38'
    Andresson niedokładnie przerzucił piłkę na prawą stronę boiska. Aut dla Legii
  • 37'
    Jak padł gol? Muci znalazł się na 35. metrze od bramki Riga FC. Albańczyk płasko, prostopadle podał do Skibickiego, który wbiegł w pole karne z lewej strony, minął Soisalo i zagrał wzdłuż boiska, na 9. metr. Był tam niepilnowany Rosołek, który uderzył bez przyjęcia, z prawej nogi, i skierował piłkę do pustej siatki
  • 34'
    1:0 dla Legii! Rosołek!
  • 33'
    Lopes zastawił się na własnej połowie, został sfaulowany
  • 33'
    Rywale próbowali przedrzeć się prawą stroną boiska, ale zabrakło precyzji w momencie podania i piłkę przechwycili warszawiacy
  • 32'
    Riga FC operuje piłką w środku pola
  • 32'
    Póki co, na boisku nic szczególnego się nie dzieje, brakuje sytuacji strzeleckich z obu stron
  • 31'
    Rosołek sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 30'
    Grudziński miękko, dokładnie podał do Skibickiego, który zbiegł do środka i został sfaulowany. Żółta kartka dla Ruginsa
  • 29'
    Lopes sfaulowany w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 29'
    Kastrati nieprzepisowo powstrzymał rywala na wysokości koła środkowego
  • 28'
    Lopes sfaulował przeciwnika na połowie Riga FC
  • 27'
    Kastrati chciał zbiec z prawej flanki do środka boiska, lecz został zastopowany przez rywala
  • 27'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Legię. Ostatecznie, rywale wyszli z opresji i przecięli centrę z prawej strony boiska na środek "szesnastki"
  • 26'
    Zawodnik klubu z Rygi zbiegł z prawej strony do środka boiska, minął dwóch legionistów, ale został zatrzymany przez Celhakę. Legioniści zabrali się do kontry - Lopes dośrodkował z prawej flanki w pole karne, w kierunku Rosołka. Zagranie zostało przecięte
  • 24'
    Żółta kartka dla Noiszewskiego za faul na 40. metrze od bramki Legii
  • 24'
    Lopes otrzymał podanie, znalazł się na 25. metrze od bramki Riga FC. Portugalczyk mocno uderzył z prawej nogi, piłka przeleciała nieznacznie ponad poprzeczką
  • 23'
    Skibicki przechwycił piłkę na wysokości koła środkowego, Legia w ataku pozycyjnym
  • 21'
    Kastrati podał na prawą stronę pola karnego, do Celhaki, który chciał wycofać piłkę, ale został zablokowany
  • 21'
    Ciepiela dobrze popracował w odbiorze - wykonał wślizg i zatrzymał rywala w bocznym sektorze boiska, a następnie wywalczył aut
  • 20'
    Skibicki popędził lewym skrzydłem, chciał dograć w pole karne, lecz został zablokowany
  • 19'
    Grudziński miękko zagrał przed pole karne, do Rosołka. "Rosi" podał w boczny sektor "szesnastki" do Kastratiego, który wycofał piłkę, ale akcji nie zamknął żaden z legionistów
  • 17'
    Warszawiacy przechwycili piłkę na własnej połowie, a następnie wywalczyli aut
  • 16'
    Grudziński oddał bezpośredni strzał z lewej nogi. Piłka poszybowała nad bramką
  • 16'
    Wykonawcą rzutu wolnego będzie Grudziński
  • 15'
    Szybka akcja Legii. Zrobiło się zamieszanie przed polem karnym Riga FC. Ostatecznie, Muci został nieprzepisowo powstrzymany na 20. metrze od bramki
  • 14'
    Jurkovskis płasko, prostopadle podał na prawe skrzydło do Soisalo, ale sytuację kontrolował Grudziński, który zatrzymał przeciwnika. Grę wznowi Miszta
  • 14'
    Loukili sfaulowany w bocznym sektorze boiska, Łotysze szybko wznowili grę
  • 12'
    Rywale wymieniają podania na własnej połowie
  • 10'
    Jurkovskis ładnie minął Celhakę, oddał strzał, który zablokował Ciepiela
  • 9'
    Wymiana piłki między Skibickim a Mucim w pobliżu pola karnego. Piłka dotarła do "Skiby", który uderzył z dystansu, ale trafił w jednego z obrońców ustawionych na 3-4. metrze od bramki
  • 7'
    Na razie mecz odbywa się głównie w środku pola, jest trochę sytuacji stykowych, ostrych. Sparing toczony często na pograniczu faulu, tak jak w przypadku FK Krasnodar. Ostrzejsze starcia mieli Muci, Lopes, Skibicki, którego zahaczył rywal, na wyprostowaną nogą w kostkę
  • 4'
    Czujny Miszta, uprzedził rywala
  • 1'
    Skibicki sfaulowany w bocznym sektorze boiska
  • 1'
  • Zapraszamy na zapoznanie się z sylwetką sparingpartnera "Wojskowych". TUTAJ
  • Skład Legii na sparing z Riga FC: Miszta - Charatin, Noiszewski, Grudziński - Kastrati, Celhaka, Ciepiela, Skibicki - Muci, Lopes, Rosołek
  • Witamy! O godz. 13:00 czasu polskiego rozpocznie się sparing pomiędzy Legią a Riga FC. Dla warszawiaków będzie to trzecia i zarazem ostatnia gra kontrolna na zgrupowaniu w Dubaju
Legia WarszawaRiga FC

28' Karol Noiszewski

28'
34'

34' Ritvars Rugins

46'

46' Nils Purins za Roberts Ozols

46' Ilja Korotkovs za Raivis Jurkovskis

46' Raivis Kirss za Mikael Soisalo

46' Aleksejs Saveljevs za Jurij Wakułko

46' Wesley Nata za Daniils Ulimbasevs

46' Joselpho Barnes za Karim Loukili

46' Antons Kurakins za Christoph Martschinko

46' Baba Musah za Axel Andresson

46' Armands Petersons za Ritvars Rugins

46' Vladimirs Kamess za Antonijs Cernomordijs

78' Wiktor Kamiński za Maciej Rosołek

78' Igor Strzałek za Ernest Muci