Koniec. Lech zremisował 1:1 z Legią Warszawa
    Bezpośredni strzał Kwekweskirego. Trafił w słupek
  • 90+3'
    Jest VAR... Czerwona kartka dla Charatina
  • 90+2'
    Charatin sfaulował rozpędzonego Ba Louę. Żółta kartka dla Ukraińca. Rzut wolny dla Lecha, do bramki Legii ok. 18 metrów
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 89'
    Ależ zakotłowało się w polu karnym Lecha, van der Hart popełnił błąd, ale był asekurowany przez kolegów
  • 88'
    Josue sfaulowany na połowie Legii
  • 86'
    Faul w ataku Skórasia, na Johanssonie
  • 86'
    Lech w ataku pozycyjnym
  • 84'
    Marchwiński za Ishaka
  • 83'
    Żółta kartka dla trenera Vukovicia
  • 81'
    Trzy zmiany w Lechu. Skóraś za Kamińskiego, Kwekweskiri za Karlstroma, Pereira za Kędziorę
  • 80'
    Legia miała rzut wolny. Josue dośrodkował na środek pola karnego, po chwili piłka została wybita, dopadł do niej Rosołek, który uderzył trochę niecelnie zza "szesnastki"
  • 78'
    Będzie zmiana. Charatin zmieni Sokołowskiego
  • 78'
    Kolejne nieprzyjemne zderzenie z udziałem Sokołowskiego. Zawodnik Legii zderzył się głową z Kownackim
  • 76'
    Żółta kartka dla Mladenovicia (rezerwowy), który nie mógł się zgodzić z tym, że "Jędza" faulował
  • 76'
    Jędrzejczyk sfaulował Murawskiego w bocznym sektorze boiska, na połowie Lecha
  • 74'
  • 73'
    Zmiana w Lechu. Ba Loua za Amarala
  • 72'
    Sokołowski wrócił na boisko, ma założony opatrunek na głowie. Nie dojdzie zatem do zmiany
  • 72'
    Kędziora otrzymał podanie na prawą stronę pola karnego. Boczny obrońca wycofał na 15. metr, do Amarala, do którego doskoczyli legioniści
  • 71'
    Lech miał szansę, ale Kownacki nie trafił w piłkę (środek pola karnego)
  • 71'
  • 70'
    Sokołowski poza boiskiem, dalej jest opatrywany przez lekarzy
  • 69'
    Charatin szykuje się do wejścia na murawę
  • 69'
    Sokołowski cały czas leży na murawie i korzysta z pomocy medyków
  • 68'
    Murawski i Sokołowski nieprzyjemnie zderzyli się głowami na 25. metrze od bramki Legii. Zawodnicy są opatrywani
  • 68'
    Josue dośrodkował z rzutu wolnego w okolice bliższego słupka, piłka została wybita
  • 67'
    Amaral sfaulował Jędrzejczyka po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 66'
    Kamiński pojawił się po lewej stronie pola karnego, wycofał piłkę, którą przeciął Wieteska
  • 64'
    Karlstrom miękko dośrodkował z lewej strony pola karnego na dalszy słupek, akcji nie zamknął żaden z rywali
  • 62'
    Pekhart za Lopesa
  • 61'
    Lopes korzysta z pomocy medycznej, będzie konieczna zmiana
  • 61'
    Strata Legii w środku pola. Moment później Amaral chciał miękko dośrodkować z prawej flanki, ale centrę przeciął Wieteska
  • 60'
    Josue zacentrował z rogu na dalszy słupek, do piłki wyskoczył Verbic, ale jej nie sięgnął. Dośrodkowanie okazało się trochę za wysokie
  • 59'
    Jędrzejczyk dośrodkował z lewej flanki (prawa noga) na dalszy słupek, do Rosołka. Zagranie przeciął lechita, który wybił piłkę głową na rzut rożny
  • 58'
    Przechwyt Slisza w środku pola. Legia przy piłce
  • 58'
    Miękkie zagranie w pole karne Legii, do Ishaka, przeciął Strebinger
  • 57'
    Verbic za Kastratiego
  • 56'
    Odbiór Karlstroma na wysokości koła środkowego. Po chwili strzał Amarala (z dystansu) został zablokowany. Lechici mieli jeszcze dwie centry, ale dobrze przecinał je Rose
  • 55'
    Verbic pojawi się zaraz na murawie
  • 55'
    Amaral chciał mocno uderzyć z lewej nogi, z 18. metra, lecz uderzenie zablokował Wieteska
  • 54'
    Lech próbował wyjść z kontrą, ale podanie do Amarala przeciął Sokołowski. Zawodnik Legii wybił piłkę na aut
  • 54'
    Josue dośrodkował z rogu na bliższy słupek, Kamiński wybił piłkę głową poza pole karne
  • 54'
    Szybki atak Legii. Rosołek płasko, prostopadle podał na lewą stronę pola karnego, do Jędrzejczyka, którego płaskie zagranie wzdłuż boiska przeciął Kędziora. Rzut rożny
  • 53'
    Milić pojawił się na lewej flance, ale przegrał pojedynek z Johanssonem
  • 53'
  • 52'
    Kędziora zacentrował z rogu na dalszy słupek, Josue wybił piłkę głową poza pola karne
  • 52'
    Kolejny korner dla "Kolejorza"
  • 52'
    Lech miał rzut rożny, ale Jędrzejczyk wybił piłkę głową po centrze w "szesnastkę"
  • 51'
    Rebocho podciął piłkę, zagrał na lewą stronę pola karnego, do Kamińskiego, którego strzał został zablokowany przez Rose
  • 50'
    Kownacki, będący na 18. metrze, płasko, prostopadle podał na prawą stronę pola karnego w kierunku Ishaka. Napastnik Lecha nie zdołał dopaść do futbolówki
  • 49'
    Amaral sfaulowany przez Wieteskę na wysokości koła środkowego
  • 49'
    Korner dla Lecha. Dośrodkowanie na bliższy słupek, niecelny strzał. Grę wznowił Strebinger
  • 48'
    Znowu było groźnie w polu karnym Legii. Po centrze z lewej flanki na środek "szesnastki", w kierunku Ishaka, Rose musnął piłkę, a Strebinger przeniósł ją nad poprzeczką. Korner dla miejscowych
  • 47'
    Kamiński próbował zabrać się do kontry, ale został zatrzymany przez Rose na wysokości koła środkowego. Lech miał aut, po chwili zrobiło się groźnie. Ishak dopadł do futbolówki po lewej stronie pola karnego, Strebinger wybił przed siebie piłkę, zagrożenie oddalił Johansson
  • 46'
    Zmiana w Legii. Sokołowski za Celhakę
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 1:1 z Lechem w Poznaniu.
  • 45+2'
    Josue miękko dośrodkował na prawą stronę pola karnego, Jędrzejczyk zgrał piłkę głową, ale Lech wyszedł z opresji
  • 45+2'
    Rzut wolny dla Legii, do bramki Lecha ok. 40 metrów
  • 45+1'
    Żółta kartka dla Ishaka, który sfaulował Josue w środku pola
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45'
    Ishak przytrzymał piłkę na 20. metrze. Napastnik Lecha chciał płasko, prostopadle podać na prawą stronę "szesnastki" do Amarala. Zagranie okazało się za mocne
  • 44'
    Faul Kastratiego na Kamińskim na wysokości koła środkowego
  • 43'
  • 43'
    Karlstrom zbiegł na lewą flankę, ale zatrzymał go Slisz
  • 42'
    Legia miała rzut wolny na lewej flance. Josue precyzyjnie dośrodkował w okolice lewej strony pola karnego. Był tam Lopes, który wygrał pojedynek z Karlstromem, a następnie oddał strzał z głowy. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki! Remis w Poznaniu (1:1)
  • 40'
    Loooopes! 1:1!
  • 40'
    Murawski sfaulował Jędrzejczyka w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla Legii, po lewej stronie boiska
  • 39'
  • 39'
    Faul Celhaki na Murawskim, na połowie Lecha
  • 39'
    Kastrati do Slisza, ten miał trochę miejsca, ruszył na bramkę, ale jego płaskie podanie wzdłuż boiska (25. metr) zostało przecięte przez Kamińskiego
  • 38'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 38'
    Rose posłał podanie w kierunku Kastratiego, lecz piłkę złapał golkiper Lecha
  • 37'
    Miękkie zagranie Satki za linię obrony, ale Strebinger wyszedł z bramki i oddalił zagrożenie
  • 36'
    Amaral wbiegł w pole karne z prawej strony, ale jego uderzenie okazało się niecelne
  • 35'
    Josue do Jędrzejczyka, ten dośrodkował z lewej flanki na prawą stronę pola karnego. Podanie zostało przecięte. Gra została jednak przerwana, bo kapitan Legii był na spalonym
  • 33'
    Jak padł gol? Kędziora dośrodkował z rzutu wolnego (35. metr, prawa strona boiska) na środek "szesnastki". Kownacki wygrał pojedynek główkowy i zgrał piłkę na prawą stronę pola karnego. Był tam Satka, który uderzył z prawej nogi (6. metr) na dalszy słupek i pokonał Strebingera. Lech wyszedł na prowadzenie
  • 30'
    1:0 dla Lecha. Satka
  • 30'
    Żółta kartka dla Slisza. Pomocnik Legii sfaulował Karlstroma na połowie Legii
  • 29'
    Lechici wymieniają się podaniami w środku pola
  • 28'
    Josue znowu został nieprzepisowo powstrzymany w środku pola
  • 28'
    Josue faulowany przez Murawskiego na połowie gości
  • 27'
    Akcja Lecha. Kamiński wbiegł w pole karne z lewej strony, a następnie wycofał na 17. metr, do Ishaka, który uderzył (bez przyjęcia) wysoko nad poprzeczką
  • 27'
    Kontra Legii. Josue podał na lewą flankę do Rosołka, ten zagrał wzdłuż boiska. Lopes, będący na bliższym słupku, przepuścił piłkę, ale Kastrati był ustawiony nieco dalej. Futbolówkę przechwycił Rebocho
  • 25'
    Rosołek został potrojony przez trzech lechitów na wysokości koła środkowego. Młodzieżowiec walczył, lecz sfaulował Kownackiego
  • 24'
    Milić próbował miękko zagrać na lewą flankę, do Rebocho. Podanie okazało się za mocne, grę wznowi Strebinger
  • 22'
    Kamiński pojawił się po prawej stronie "szesnastki", chciał płasko zagrać wzdłuż boiska, Wieteska przeciął podanie. Lech miał korner, ale Strebinger dobrze piąstkował piłkę
  • 22'
    Górne, miękkie podanie z linii obrony w pole karne Legii, w kierunku Ishaka. Czujny był Wieteska, który wybił piłkę głową
  • 20'
    Rebocho do Ishaka, ten zbiegł z lewej flanki do środka boiska, ale jego podanie zostało przecięte. Lechici jednak błyskawicznie odzyskali futbolówkę, którą wymieniają się na połowie Legii
  • 19'
    Murawski ucierpiał po kontakcie z Lopesem na 20. metrze od bramki "Wojskowych". Zawodnik Lecha może jednak grać dalej
  • 18'
    Rosołek dobrze popracował w odbiorze, zatrzymał Karlstroma (wślizg) na 25. metrze od bramki Legii. Gospodarze jednak szybko przechwycili futbolówkę
  • 17'
    Karlstrom sfaulował Josue na wysokości koła środkowego
  • 17'
    Błąd w obronie Legii. Wieteska niedokładnie podał wzdłuż boiska do Slisza. Lechici mieli aut, ale "Wojskowi" szybko odzyskali piłkę
  • 16'
    Lech miał korner, ale centra Amarala została wybita przez "Wojskowych"
  • 16'
    Lech założył wysoki pressing, ale Legia sobie z tym poradziła i wyszła z kontrą. Górne zagranie na prawe skrzydło do Kastratiego, który wykorzystał pomyłkę rywala, a następnie płasko wycofał na 12. metr. Był tam Rosołek, lecz jego strzał z prawej nogi został zablokowany. Młodzieżowiec dopadł jeszcze do piłki, próbował się zastawić, ale futbolówkę spod jego nóg wyłuskał Murawski
  • 13'
    Ishak pojawił się po prawej stronie pola karnego, po czym został zablokowany przez przyjezdnych
  • 12'
    Lech próbował ponownie zagrozić, ale podanie na środek pola karnego zostało wybite przez Jędrzejczyka
  • 12'
    Kamiński popędził lewą flanką, minął Johanssona, ale Rose dobrze zaasekurował Szweda. Legioniści zażegnali niebezpieczeństwo
  • 11'
    Akcja Legii po prawej stronie boiska. Johansson chciał zagrać wzdłuż do Lopesa, lecz podanie zostało przecięte przez lechitów
  • 10'
    Karlstrom dograł z lewej strony boiska na 16. metr, podanie zostało przecięte przez warszawiaków
  • 9'
    Lopes do Rosołka, ten dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne. Był lekki rykoszet, ostatecznie piłka została złapana przez van der Harta
  • 9'
    Slisz przechwycił piłkę w środku pola, po chwili Josue został zatrzymany, ale Legia ma aut
  • 8'
    Wieteska sfaulowany przez Kownackiego na połowie "Wojskowych"
  • 7'
    Rzut wolny dla "Kolejorza", bliżej lewej strony boiska. Amaral zdecydował się na bezpośrednie uderzenie na bliższy słupek. Trafił w poprzeczkę
  • 6'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Po chwili Amaral dograł z prawej flanki na środek pola karnego. Zrobiło się zamieszanie, moment później Johansson sfaulował Karlstroma tuż przed "szesnastką". Żółta kartka dla zawodnika Legii
  • 5'
    Lech wyszedł z szybkim atakiem, ale zwolnił tempo przed polem karnym Legii. Po chwili Murawski oddał płaski strzał z lewej nogi, na bliższy słupek. Strebinger wybił futbolówkę na korner
  • 4'
    Nieudany przerzut Wieteski, piłka w rękach bramkarza Lecha
  • 4'
    Lopes zbiegł na lewą flankę, utrzymał piłkę. Legia w ataku pozycyjnym
  • 3'
    Faul Murawskiego na Celhace, w środku pola
  • 3'
    Josue do Johanssona, centra Szweda z prawej flanki została zablokowana przez Rebocho
  • 2'
    Przechwyt legionistów w środkowej strefie boiska. Górne zagranie na prawe skrzydło, do Kastratiego, który został uprzedzony przez Milicia. Legia ma aut
  • 2'
    Rosołek ucierpiał po starciu z Kędziorą w środku pola. Młodzieżowiec jednak wstał z boiska i może grać dalej
  • 1'
  • Oba zespoły już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Kikolski, Pekhart, Charatin, Sokołowski, Skibicki, Abu Hanna, Mladenović, Włodarczyk, Verbic
  • Skład Legii na mecz z Lechem Poznań: Strebinger – Johansson, Rose, Wieteska, Jędrzejczyk – Kastrati, Slisz, Celhaka, Rosołek – Josue – Lopes
  • Do tej pory odbyło się 138 gier pomiędzy Legią a Lechem. Lepsze statystyki mają "Wojskowi", którzy zwyciężyli 61 razy, 34-krotnie zremisowali i 43 razy przegrali. Jak będzie tym razem? Tego dowiemy się w sobotni wieczór. – Grałem ileś razy w tych meczach. To spotkanie wyjątkowe dla piłkarzy obu drużyn, bez względu na pozycje w tabeli danych zespołów. Poznaniacy będą mieli delikatny stresik, obciążenie psychiczne. Można mówić, że stołeczna drużyna gra teraz o 4. miejsce, ale tak naprawdę – tak jak w jednym z wywiadów opowiadał Jacek Zieliński – już raczej na to nie liczy. Legioniści będą chcieli napsuć rywalom troszkę krwi, kibice z Warszawy na to liczą. A Lech na pewno będzie zmierzał do tytułu, takie są jego plany. Spodziewam się, że to będzie widowisko, fani również pomogą. Liczę na ofensywną grę – z jednej i drugiej strony – mówił były obrońca "Wojskowych", Igor Lewczuk
  • Lechici mieli o jeden dzień więcej na przygotowania do meczu niż warszawiacy. Poznaniacy grali w półfinale PP we wtorek (3:0 z Olimpią Grudziądz), a obecny mistrz kraju w środę. – Myślę, że to może mieć znaczenie. Ale to na pewno nie jest Legia w kryzysie, jak w drugiej części rundy jesiennej, kiedy nie była – tak naprawdę – drużyną. Teraz Vuko odbudował zespół, seria zwycięstw w lidze o czymś świadczy, to nie jest przypadek. To ekipa, której niełatwo w tej chwili strzelić gola. Skala trudności jest bardzo wysoka, natomiast – tak, jak cały czas powtarzamy – nie mamy co szukać jakichś usprawiedliwień, to nie jest ten moment. Musimy po prostu wygrywać bez względu na to, kto stanie na naszej drodze, jak bardzo będzie zmotywowany, jak wiele indywidualności będzie miał w składzie. Wiemy, jaki jest przed nami cel – dodał Skorża
  • Trzeci zespół ligi sprowadził trzech graczy w ostatnich tygodniach. Do "Kolejorza" dołączyli Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Dawid Kownacki (Fortuna Duesseldorf; transfer czasowy) i Kristoffer Velde (FK Haugesund). Poznań opuścili natomiast Roko Baturina (Ferencvarosi TC; powrót z wypożyczenia), Jakub Karbownik (GKS Katowice) oraz Thomas Rogne (GS Apollon Smyrnis). Z kolei Filip Borowski (Zagłębie Sosnowiec) i Antoni Kozubal (Górnik Polkowice) są wypożyczeni
  • Trenerem Lecha – od kwietnia 2021 roku – jest Skorża. To były szkoleniowiec "Wojskowych" (2010-2012), który poprowadził ich w 86 oficjalnych spotkaniach (46 wygranych, 18 remisów, 22 porażki), zdobył dwa Puchary Polski. – Spodziewam się takiej Legii, jak w pierwszej połowie jej ostatniego meczu ligowego, z Lechią Gdańsk. Wydaje mi się, że było to najlepsze spotkanie warszawiaków w tym roku. Legia bardzo agresywna, wysoko pressująca, świetnie wyglądająca w fazach przejściowych – to taki obraz, który mi się jawi, jeśli staram się jakoś rozegrać tę rywalizację w głowie. Musimy być przygotowani na taką ekipę, narzucić swoje warunki, zdominować drużynę ze stolicy i stworzyć tyle sytuacji, ile będzie trzeba, żeby zwyciężyć – mówił 50-latek
  • Lech plasuje się na 3. pozycji ze stratą "oczka" do Pogoni Szczecin (lider), która rozegrała o 1 mecz więcej. Wywalczył 55 punktów (16 zwycięstw, 7 remisów, 4 porażki), ma za sobą 3 wygrane z rzędu (2 w lidze, 1 w PP). – Zdajemy sobie sprawę z siły przeciwnika, który rywalizuje o tytuł, cały czas jest wysoko. Nie jest tam przez przypadek, tylko przez to, że ma duży potencjał i doświadczonego trenera, który umie o mistrzostwa walczyć i je zdobywać. Nie jest to przypadek, że poznaniacy rzadko przegrywają u siebie, ale nie zmienia to nic i nie ma większego znaczenia w kontekście tego, co przed nami. To znowu nowa historia, w Lechu też nie mogą zakładać, że na pewno wygrają w sobotę – skomentował Vuković
  • Sztab szkoleniowy nie skorzysta z Pawła Wszołka. To ogromna strata, bo skrzydłowy był w bardzo dobrej formie, dawał "liczby" (4 gole, 2 asysty w tej rundzie), ale kontuzja mięśnia dwugłowego uda sprawiła, że opuści też rywalizację z Piastem Gliwice (18.04). W Poznaniu (i nie tylko) nie zagrają także Cezary Miszta (częściowe uszkodzenie więzadła pobocznego stawu kolanowego) oraz Maik Nawrocki (uszkodzenie więzadła w stawie skokowym). Pierwszy z wymienionych powinien wrócić do zajęć za ok. 3-4 tygodnie, a Nawrocki – trochę wcześniej. W sobotę nie wystąpi również Yuri Ribeiro. Portugalczyk ma problemy z mięśniem czworogłowym, ale niebawem wznowi treningi z kolegami. Nieco inaczej wygląda sytuacja z Bartoszem Kapustką, który w lipcu zerwał więzadło krzyżowe przednie. – Kapi, co cieszy, prezentuje się coraz pewniej na murawie, uczestniczy w gierkach treningowych. Z mojej strony będzie miał pełne poparcie w tym, żeby samemu zdecydować, kiedy poczuje, że to moment, aby być branym pod uwagę przy ustalaniu składu na spotkanie o stawkę. Wiem, że najważniejsza jest ocena samego zawodnika i jego gotowość, nie będę tego przyspieszał i czegokolwiek ryzykował. Bez względu na to, że widzę Bartka, wracającego po kontuzji i niebędącego jeszcze na 100 procent gotowym, który już teraz mógłby być wzmocnieniem dla naszej drużyny – stwierdził Vuko
  • – Każdy chce grać w derbach, w meczach o większym zainteresowaniu. Zarówno w Warszawie jak i Poznaniu zawsze są wypełnione trybuny, jest dobra atmosfera, boisko. To spotkanie inne niż pozostałe. Z drugiej strony, nie mamy w tej chwili prawa mówić, że to gra o wyjątkowej presji dla nas, bo w tym sezonie mieliśmy spotkania o większym ciśnieniu. Teraz czeka nas rywalizacja, w której chcemy i możemy zwyciężyć – dodał Vuković. Między oboma zespołami jest obecnie spora dysproporcja w jakości kadry, ale w piłce wszystko jest możliwe
  • Warszawiacy nie mają z "Kolejorzem" zbyt dobrych wspomnień z poprzedniego roku – w kwietniu bezbramkowo zremisowali na wyjeździe, a w październiku przegrali u siebie 0:1. Jednak dwa ostatnie testy w ekstraklasie, z mocniejszymi przeciwnikami, czyli Rakowem (1:1; wyjazd) i Lechią Gdańsk (2:1; dom), zaliczyli na dobre oceny. Jest zatem nadzieja, że sobotni egzamin przy Bułgarskiej też nie zostanie przez nich oblany
  • Piłkarze Legii, którzy jeszcze półtora miesiąca temu byli w strefie spadkowej, zaczęli się podnosić i zajmują obecnie 10. lokatę w klasyfikacji (35 "oczek"), są po 7 ligowych grach bez porażki (5 zwycięstw, 2 remisy). Teraz na ich drodze stanie Lech Poznań – Te spotkania od dawna emocjonują wszystkich w Polsce. Pamiętam czasy, kiedy przed połączeniem Amiki z Lechem to nie był aż taki mecz na szczycie, natomiast potem tak się stało – i od tamtego momentu to inna historia. Dla zawodników to na pewno bardzo fajny mecz, bo nie zawsze gra się derby w świetnych warunkach, przy dużej publiczności, gorącej atmosferze na stadionie. Nie ma porównania choćby z naszym poprzednim spotkaniem, mimo że klasa rywala była podobna. Pod tym kątem to wyjątkowa rywalizacja dla drużyny – mówił szkoleniowiec "Wojskowych". ZAPIS KONFERENCJI
  • Warszawiacy są świeżo po porażce z Rakowem w Częstochowie (0:1) w półfinale Pucharu Polski. Rywale stworzyli dużo więcej dogodnych sytuacji (Legia miała jedną – Benjamina Verbicia) i zasłużenie awansowali do finału, w którym zmierzą się na PGE Narodowym z Lechem Poznań. Legioniści znacznie oddalili się od gry w Europie w przyszłym sezonie. Wciąż mają szanse, choć niektórzy mówią, że tylko matematyczne – musieliby zająć 4. miejsce w ekstraklasie. Obecnie mają 8 punktów straty. Pozostało 7 kolejek do końca i 21 "oczek" do zdobycia. Ale trzeba też pamiętać, że aktualny mistrz kraju nie ma jeszcze zagwarantowanego utrzymania. – Jak je sobie zapewnimy, to będziemy myśleć o czymś więcej – stwierdził trener stołecznego klubu, Aleksandar Vuković
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 28. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa!
Lech PoznańLegia Warszawa

30' Lubomir Satka

30'
40'

45' Mikael Ishak

45'

73' Adriel Ba Loua za Joao Amaral

73'

79' Michał Skóraś za Jakub Kamiński

79' Nika Kwekweskiri za Jesper Karlstrom

79' Joel Pereira za Tomasz Kedziora

79'

84' Filip Marchwiński za Mikael Ishak