Sokołowski ruszył na bramkę gości, lecz został zastopowany na 17. metrze
  • 88'
    Lopes ucierpiał po kontakcie z Gollą, ale może kontynuować grę
  • 88'
    Wieteska i Wszołek dobrze popracowali w obronie, wybili piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego
  • 87'
    Josue płasko, prostopadle zagrał do Wszołka, który dopadł do piłki na prawej flance. Skrzydłowy dobrze podał w "szesnastkę", do Lopesa, któremu jednak odskoczyła futbolówka
  • 86'
    Quintana pojawił się z piłką po prawej stronie pola karnego, chciał zagrać wzdłuż boiska. Futbolówkę złapał Miszta
  • 84'
    Faul Muciego na połowie Legii, 40 metrów od bramki
  • 83'
    Josue miękko zacentrował z rzutu wolnego na lewą stronę pola karnego. Rywale oddalili zagrożenie
  • 82'
    Josue sfaulowany po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 82'
    To mogło być 2:0 dla Legii! Josue świetnie, płasko, prostopadle podał do Lopesa, który wbiegł w pole karne z prawej strony i uderzył w kierunku dalszego słupka. Strzał okazał się minimalnie niecelny
  • 80'
    Piasecki zmienił Mączyńskiego
  • 80'
    Josue wstał z boiska, może grać dalej
  • 79'
    Josue ucierpiał po kontakcie z Gollą, na połowie Śląska. Portugalczyk leży na murawie
  • 79'
    Verdasca uprzedził Wszołka i zagrał do Szromnika
  • 78'
    Quintana za Picha
  • 77'
    Zmiana w Legii. Pekhart schodzi, Sokołowski wchodzi
  • 76'
    Sokołowski wejdzie zaraz na murawę
  • 76'
    Trzy zmiany w Śląsku. Łyszczarz za Sobotę, Jastrzembski za Zyllę i Schwarz za Olsena
  • 75'
    Ależ podanie Josue. Portugalczyk zagrał bez przyjęcia na prawą stronę pola karnego, do Wszołka, który uderzył obok bramki
  • 74'
    Josue chciał miękko zagrać w pole karne, ale do piłki nie dopadł żaden z legionistów
  • 73'
    Mladenović pojawił się po lewej stronie boiska, ale jego centra okazała się za głęboka. Do piłki, na prawym skrzydle dopadł Pekhart. Legia w ataku pozycyjnym
  • 72'
    Legia miała rzut wolny. Josue dograł w okolice dalszego słupka. Ostatecznie, grę wznowi Szromnik
  • 72'
    Lopes podał do Josue, który - będąc na wysokości koła środkowego - świetnie zagrał do przodu, w kierunku Wszołka, który wbiegł w pole karne i przelobował Szromnika. 1:0 dla Legii!
  • 69'
    1:0 dla Legii! Wszołek!
  • 68'
    Sobota zagrał na lewą stronę pola karnego, do Exposito. Po chwili do piłki dopadł Olsen, który niedokładnie uderzył zza "szesnastki"
  • 67'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 65'
    Josue oddał strzał z 18. metra. Piłka odbiła się od rywala i została złapana przez Szromnika
  • 65'
    Legia miała korner. Josue dograł na środek "szesnastki". Piłka została wybita, ale odzyskali ją warszawiacy. Portugalczyk świetnie, miękko dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek - legioniści walczyli o futbolówkę, która poszybowała ponad poprzeczką
  • 63'
    Lopes i Muci za Celhakę i Rosołka
  • 62'
    Rzut wolny po prawej stronie boiska. Stiglec oddał bezpośredni strzał, piłkę złapał Miszta. Gra została jednak przerwana, był spalony
  • 61'
    Żółta kartka dla Nawrockiego za faul w bocznym sektorze boiska
  • 61'
    Mączyński płasko, prostopadle zagrał na prawą flankę, do Janasika, który dograł w pole karne. Piłkę wybił Wieteska
  • 60'
    Faul Slisza w środku pola
  • 60'
    Nawrocki popędził lewą flanką i dośrodkował na środek "szesnastki". Przyjezdni wyszli z opresji
  • 59'
    Na boisku niebawem pojawi się też - oprócz Lopesa - Muci
  • 58'
    Miszta spokojnie wyłapał piłkę po dośrodkowaniu z lewej flanki
  • 58'
    Olsen zacentrował z rogu na 14. metr, pod nogi Mladenovicia, który wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 58'
    Korner dla Śląska. Olsen dograł na bliższy słupek, zakotłowało się. Ostatecznie, Miszta wybił piłkę poza linię końcową. Kolejny róg dla gości
  • 55'
    Exposito zbiegł z prawej strony boiska do środka pola, a jego zagranie okazało się niedokładne
  • 54'
    Lopes szykuje się do wejścia na boisko
  • 53'
    Mączyński zacentrował z prawego skrzydła w pole karne, Miszta wypiąstkował piłkę
  • 53'
    Golla pojawił się z piłką po prawej stronie boiska, minął Rosołka i Mladenovicia, a następnie dograł w pole bramkowe. Po chwili został odgwizdany spalony
  • 52'
    Dośrodkowanie na bliższy słupek, Slisz wybił futbolówkę poza "szesnastkę"
  • 51'
    Wieteska zablokował centrę Zyllii. Korner dla Śląska
  • 50'
    Rzut wolny dla Śląska, po lewej stronie boiska. Dogranie na środek "szesnastki", piłka została wybita. Do futbolówki dopadł Zylla, którego strzał z 17. metra został zablokowany. Co więcej, sędzia dopatrzył się spalonego
  • 49'
    Strata Celhaki w środku pola. Moment później zawodnik Legii sfaulował Sobotę. Żółta kartka dla Albańczyka
  • 48'
    Miejscowi wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 48'
    Johansson wbiegł w pole karne z prawej strony, a następnie posłał miękką, wycofującą centrę. Akcji nie zamknął żaden z legionistów
  • 47'
    Legioniści próbowali przedrzeć się prawą flanką, ale zabrakło dokładności. Aut dla Śląska
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje ze Śląskiem Wrocław. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Ależ było blisko! Josue prostopadle podał do Wszołka, ten pojawił się po prawej stronie pola karnego i zagrał wzdłuż boiska. Piłka odbiła się od rywala i dotarła na dalszy słupek, do Pekharta. Czech uderzył, ale Szromnik musnął futbolówkę, która trafiła w poprzeczkę i wyszła w pole. Śląsk wyszedł z opresji
  • 43'
    Sobota ruszył na bramkę Legii, po czym sfaulował Wieteskę na 20. metrze od bramki stołecznego klubu
  • 42'
    Legia wymienia się podaniami na wysokości koła środkowego
  • 41'
    Zylla znalazł się po lewej stronie boiska, ale nie zdołał utrzymać futbolówki w boisku
  • 41'
    Janasik wyrzucił piłkę z autu na bliższy słupek. Zrobiło się zamieszanie. Ostatecznie, Wszołek, który znalazł się po lewej stronie "szesnastki", oddalił zagrożenie
  • 40'
    Aut dla Śląska, na wysokości pola karnego Legii
  • 40'
    Janasik znalazł się po prawej stronie boiska, mocno uderzył z prawej nogi, z 18. metra. Futbolówka poszybowała wysoko nad bramką
  • 39'
    Było teraz trochę niedokładności w środku pola. Po chwili zawodnik Śląska, będąc pod presją, wybił piłkę na aut
  • 37'
    Josue miękko zagrał ze środka pola w okolice prawej strony boiska. Slisz zgrał piłkę głową, na prawą flankę. Do futbolówki ruszył Johansson, który został skutecznie zatrzymany przez Stigleca. Obrońca Śląska wywalczył jeszcze piłkę dla swojej drużyny
  • 35'
    Josue przechwycił piłkę na 30. metrze od bramki Śląska. Moment później Portugalczyk zdecydował się na mocny strzał zza "szesnastki" - piłka odbiła się od przeciwnika i spadła pod nogi Rosołka, na 15. metr. Młodzieżowiec wycofał do Slisza, który potężnie, ale niecelnie uderzył z prawej nogi
  • 33'
    Pekhart doskoczył do Verdaski i zablokował zagranie stopera Śląska. Rywale mieli aut, ale po chwili dość szybko stracili piłkę na połowie Legii
  • 32'
    Olsen miękko przerzucił pikę na prawą flankę. Zagranie przeciął Rosołek, wybijając futbolówkę poza linię boczną
  • 32'
  • 31'
    Zrobiło się zamieszanie na 20-30. metrze od bramki Śląska. Johansson chciał dograć w pole karne, ale podanie zostało przecięte. Do futbolówki dopadł Josue, później walczył o nią Rosołek, który popełnił faul w ataku, nieprzepisowo powstrzymał Sobotę
  • 29'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na środek "szesnastki", do Wieteski, który główkował nieco ponad bramką
  • 29'
    Legia miała korner. Josue zacentrował na 5. metr, o piłkę walczył m.in. Pekhart. Po chwili futbolówka wróciła do Portugalczyka, którego dogranie z prawej flanki zostało zablokowane. Kolejny róg dla miejscowych
  • 28'
    Josue dograł z rzutu wolnego na prawą stronę pola karnego, w kierunku Wszołka. Skrzydłowy Legii główkował - uderzenie zablokował Janasik
  • 27'
    Kolejny rzut wolny dla miejscowych po lewej stronie boiska, na wysokości 20. metra
  • 26'
    Rzut wolny dla Legii. Josue miękko dośrodkował z lewej strony boiska na bliższy słupek. Był tam Rosołek, który zgrał piłkę głową. Zrobiło się zamieszanie, lecz przyjezdni wybili futbolówkę poza pole karne
  • 25'
    Wszołek ruszył do płaskiego zagrania z głębi pola na prawe skrzydło, ale w ostatniej chwili Stiglec wykonał wślizg i wybił piłkę na aut
  • 24'
    Legioniści operują piłką na wysokości koła środkowego
  • 24'
    Sobota znalazł się z piłką na 20. metrze od bramki Legii, lecz został zatrzymany przez kilku graczy miejscowych
  • 23'
    Janasik chciał płasko, prostopadle zagrać do Zyllii, ale podanie przeciął Rosołek. Śląsk miał aut. Miękką centrę Zylli, z prawej flanki, spokojnie złapał Miszta
  • 21'
    Wszołek dobrze popracował w obronie - uprzedził Stigleca, który próbował dopaść do piłki po lewej stronie pola karnego. Grę wznowi Miszta
  • 21'
    Exposito wygrał pojedynek powietrzny na wysokości koła środkowego. Moment później jeden z rywali został sfaulowany na środku boiska
  • 20'
    Mladenović znalazł się na 20. metrze od bramki Śląska, po lewej stronie boiska. Serb zdecydował się na mocne uderzenie, które poszybowało ponad poprzeczką
  • 20'
    Śląsk miał sytuację - Exposito pojawił się na 15. metrze, ale nie trafił w piłkę. Po chwili napastnik gości popełnił faul w ataku, nieprzepisowo powstrzymał Rosołka przed "szesnastką" Legii
  • 19'
    Przechwyt Wszołka na środku murawy. Chwilę później Legia stworzyła szybki atak. Mladenović otrzymał podanie na lewą stronę boiska, ale jego centra w "szesnastkę" nie znalazła adresata
  • 17'
    Sobota do Exposito, ten zacentrował z lewej flanki na dalszy słupek, w kierunku Picha, który się poślizgnął i nie zdołał dopaść do futbolówki
  • 16'
    Rosołek ruszył lewą flanką, a następnie został sfaulowany przez Mączyńskiego na wysokości koła środkowego
  • 15'
    Wieteska posłał długie podanie na prawą stronę boiska. Wszołek zdołał dopaść do piłki, a następnie bez przyjęcia zagrał na dalszy słupek. Zakotłowało się w "szesnastce", ale przyjezdni zażegnali niebezpieczeństwo
  • 14'
    Rosołek zbiegł z lewej flanki do środka boiska, po czym został sfaulowany przez Picha
  • 13'
    Mączyński przeciął zagranie po lewej stronie boiska. Ale nie utrzymał się przy piłce, którą wybił na aut
  • 13'
    Legia wyszła do kontry, którą zapoczątkował Slisz. Zabrakło jednak zrozumienia - środkowy pomocnik chciał uruchomić rozpędzonego Wszołka, ale zagrał niedokładnie, za plecy. Aut dla gości
  • 12'
    Exposito znalazł się z futbolówką na 18. metrze, ale był osaczony przez kilku legionistów, którzy oddalili zagrożenie i przechwycili piłkę
  • 11'
    Johansson pojawił się po prawej stronie "szesnastki", sprytnie nawinął Zyllę, po czym oddał strzał, który został zablokowany. Legia miała korner - Josue zacentrował na środek pola karnego. Do odbitej futbolówki dopadł Slisz, lecz jego uderzenie z 16.metra poszybowało ponad poprzeczką
  • 10'
    Pich dopadł do zagrania z głębi pola na prawe skrzydło. Zawodnik Śląska podał w pole karne, Wieteska musnął piłkę, którą przechwycił rywal. Ale po chwili miejscowi wyszli z opresji
  • 8'
    Śląsk operuje piłką na własnej połowie
  • 7'
    Josue pojawił się na prawym skrzydle, doskoczył do niego przeciwnik, który dodatkowo wywalczył aut
  • 6'
    Wieteska przerzucił piłkę na prawą stronę boiska, Josue sprytnie zgrał głową do nadbiegającego Wszołka. Zrobiło się zamieszanie, rywale naciskali, ale miejscowi utrzymali się przy futbolówce, są w ataku pozycyjnym
  • 5'
    Legioniści wymieniają podania w linii obrony
  • 5'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki, Szromnik złapał piłkę
  • 4'
    Rzut wolny dla gospodarzy. Josue dograł na 11. metr, ale rywale wybili piłkę poza "szesnastkę"
  • 4'
    Wszołek sfaulowany przez Stigleca po prawej stronie boiska. Stały fragment gry dla Legii
  • 3'
    Johansson nieprzepisowo powstrzymał Zyllę po lewej stronie boiska. Śląsk ma rzut wolny. Golla zacentrował w pole karne, ale nie był tam żadnego z graczy Śląska. Futbolówkę spokojnie złapał Miszta
  • 2'
    Olsen sfaulowany w bocznym sektorze boiska, na wysokości środka boiska
  • 2'
    Johansson przechwycił piłkę na wysokości koła środkowego. Legia miała futbolówkę na własnej połowie, ale dość szybko odzyskali ją rywale, którzy mają aut
  • 1'
  • Oba zespoły już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Strebinger, Hołownia, Kastrati, Sokołowski, Muci, Lopes, Skibicki, Rose, Jędrzejczyk
  • Skład Legii na mecz ze Śląskiem Wrocław: Miszta – Johansson, Wieteska, Nawrocki, Mladenović – Wszołek, Slisz, Celhaka, Rosołek – Josue – Pekhart!
  • Jak na razie odbyło się 98 meczów pomiędzy Legią a Śląskiem. Lepszy bilans mają warszawiacy, którzy wygrali 54 razy, 25-krotnie zremisowali i ponieśli 19 porażek. Stołeczny klub ma bardzo dobrą passę spotkań domowych – ostatni raz przegrał u siebie z WKS-em w maju 2013 roku, a więc prawie 9 lat temu (od tej pory 8 wygranych i 3 remisy). Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się w poniedziałkowy wieczór. – Ekstraklasa jest nieprzewidywalna. W przypadku Legii i Śląska, i myślę, że kilku innych zespołów, są rzeczy – można powiedzieć – nielogiczne, lecz nie ma co się nad tym głębiej zastanawiać. Zarówno my, jak i wrocławianie chcemy zmienić sytuację – powiedział Vuković
  • – Moim zdaniem to bardziej my potrzebujemy punktów aniżeli Legia. Nie jesteśmy zadowoleni z miejsca, w którym się znajdujemy, choć wiem, że w Warszawie też nie są – stołeczna drużyna przyzwyczajała kibiców do tego, że gra o pierwsze miejsce. Po ostatnim sezonie i bardzo udanym początku obecnego liczyliśmy, że też będziemy w górnej części tabeli. Byliśmy najdłużej niepokonani w ekstraklasie, a teraz jesteśmy jedynym zespołem, który od siedmiu meczów nie wygrał. Mamy swoje do zrobienia, chcemy złapać serię zwycięstw i jedziemy po to, by w stolicy wygrać. Doceniamy klasę rywala, bo Legia jest topowym polskim klubem, ale ja patrzę na piłkarzy Śląska. Kto jest faworytem? Nie chcę o tym mówić, podobnie jak przed meczem z Zagłębiem. Dla mnie najistotniejsze jest to, żeby drużyna była dobrze przygotowana pod względem mentalnym i sportowym, by podjąć rywalizację o zwycięstwo – dodał Magiera
  • WKS sprowadził trzech nowych zawodników w zimowym oknie transferowym. Do Śląska dołączyli: Daniel Leo Gretarsson (Blackpool FC), Dennis Jastrzembski (Hertha Berlin) i Patrick Olsen (Arhus GF). Poza tym, do zespołu wrócił Fabian Piasecki, którego wypożyczenie do Stali Mielec zostało skrócone o pół roku. Klub z Wrocławia opuścili natomiast Bartłomiej Pawłowski (Widzew Łódź), a także dwaj byli piłkarze Legii – Rafał Makowski (Kisvarda FC) i Mateusz Praszelik, który związał się z Hellasem Verona (roczne wypożyczenie z opcją/obowiązkiem wykupu). Ponadto, Szymon Krocz spędzi rundę wiosenną w Górniku Polkowice (półroczny transfer czasowy)
  • – Jacek Magiera? Bardzo go szanuję i cenię jako człowieka oraz szkoleniowca. To dla mnie ważna osoba w kontekście tego, czego się nauczyłem, dużo mi dała współpraca z nim. Wielki respekt, który do niego czuję, jest trudny do opisania, ale nie ma znaczenia w kontekście rywalizacji. Liczy się w tej chwili dobro własnego zespołu. I każdy o to powalczy – mówił Serb. – Znamy się od 21 lat, jak łyse konie. Przeżyliśmy mnóstwo jako piłkarze i trenerzy. Pracowaliśmy ze sobą w sztabie. Wiem, że "Vuko" to oddany człowiek z dobrym sercem, charakterny. Zrobi wszystko, by jak najlepiej pracować. Będzie to mecz dwóch różnych trenerów. Jeden będzie skakał, a drugi spokojnie stał przy linii – dodał Magiera
  • Trenerem Śląska jest Jacek Magiera, który w przeszłości przez ponad dwie dekady pracował przy Łazienkowskiej – był piłkarzem, szkoleniowcem, kierownikiem drużyny, wychowawcą młodzieży. Stworzył znakomity duet z Vukoviciem, obaj prowadzili zespół w Lidze Mistrzów świetnie się uzupełniając. – Nie wyobrażam sobie, że Legia spadnie z ligi. Prawie całe piłkarskie życie spędziłem w Warszawie, byłem w tym klubie 23 lata – i w największym stopniu zawdzięczam mu to, gdzie jestem dziś. Ale teraz liczy się dla mnie przede wszystkim Śląsk. Legia ma swojego trenera, Aleksandara Vukovicia – on jest odpowiedzialny za wyciągnięcie jej z tego miejsca. Czy zrobi to szybciej, czy później, to zobaczymy, natomiast na dziś jest to na pewno odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu – skomentował 45-latek, który w poniedziałek po raz drugi poprowadzi drużynę przeciwko Legii i jednocześnie pierwszy raz zmierzy się z "Vuko". ZAPIS KONFERENCJI
  • W kadrze Śląska znajduje się obecnie jeden zawodnik, który reprezentował kiedyś Legię (lata 2017-2019). Mowa o 34-letnim defensywnym pomocniku, Krzysztofie Mączyńskim, który w stołecznym klubie rozegrał 46 meczów, strzelił 3 gole (2 w lidze, 1 w Pucharze Polski). W sezonie 2017/2018 zdobył z warszawiakami dublet – mistrzostwo i krajowy puchar. Od 2,5 roku pełni funkcję kapitana wrocławian. Z Legii II do zielono-biało-czerwonych trafił niedawno Jehor Macenko, który w drugiej części rozgrywek będzie występował w II-ligowych rezerwach
  • Wrocławianie plasują się na 12. pozycji w tabeli, wywalczyli 26 punktów (6 zwycięstw, 8 remisów, 9 porażek), a do spotkania z Legią przystąpią po… siedmiu meczach bez wygranej. To zespół z ekstraklasy, który najdłużej czeka na zwycięstwo (od 27 listopada). – Śląsk prezentował się ostatnio bardzo dobrze, rywalizował w derbach z Zagłębiem na naprawdę niezłym poziomie. Lublinianie mieli swoje sytuacje, lecz myślę, że to wrocławianie przeważali, mieli więcej z gry. To też świadczy o tym, że ta drużyna robi wszystko, aby wynikowo zaczęło to dla niej wyglądać inaczej. Przeciwko Górnikowi Łęczna, po tym jak spotkanie się jej nie ułożyło, wyrównała i miała więcej niż 100-procentową sytuację, którą chyba trudniej nie wykorzystać, niż wykorzystać – a jednak się nie udało i przez to był tylko remis. Nie mówiłbym, że ten zespół jest w jakimś kryzysie – powiedział Vuković
  • Mistrzowie Polski zajmują aktualnie 17. miejsce w ekstraklasie, mają na koncie 22 punkty (7 zwycięstw, 1 remis, 14 porażek). Przed nimi już 42. mecz o stawkę w bieżących rozgrywkach i jednocześnie szósty w 2022 roku. W poniedziałek zmierzą się z 12. zespołem ligi – Śląskiem Wrocław, z którym nie mają najlepszych wspomnień z ostatnich miesięcy. We wrześniu stołeczna drużyna przegrała na wyjeździe 0:1 ze względu na m.in. błędy sędziowskie i problemy z kreowaniem sytuacji. Dużo lepiej było w poprzednim sezonie (2020/21), w trakcie którego Legia dwukrotnie wygrała z wrocławianami – 2:1 (dom) i 1:0 (wyjazd). A teraz – podbudowana wygranymi z Wisłą Kraków oraz Górnikiem Łęczna – powalczy o trzecie zwycięstwo z rzędu i spróbuje się w końcu wydostać ze strefy spadkowej
  • – Od pierwszego dnia zgrupowania widzę u piłkarzy energię i chęć pracy. Dla mnie to podstawa, standard, poniżej którego Legia nie może zejść. Od początku wszystko jest na bardzo dobrym poziomie, czyli takim, jakiego oczekujemy i jakiego się spodziewamy po drużynie. Jeżeli chodzi o inne aspekty, jak pewność siebie, samopoczucie, to na pewno zawsze są one lepsze po zwycięstwie. Z nami też nie jest inaczej. To nie stawia nas w nie wiadomo jak lepszej pozycji, ale daje możliwość spojrzenia na to wszystko – co jest i czego się od nas oczekuje – z większą wiarą i przekonaniem, że jesteśmy w stanie uzyskiwać takie wyniki, jakie chcemy. Z każdą wygraną takie przekonanie jest większe – mówił na piątkowej konferencji prasowej trener "Wojskowych", Aleksandar Vuković. ZAPIS KONFERENCJI
  • Legioniści mają za sobą niezłe dni. W poprzedniej kolejce ligowej wygrali 2:1 z Wisłą Kraków, a w ostatnią środę – po golach Josue oraz Ernesta Muciego – pokonali 2:0 Górnika Łęczna, dzięki czemu awansowali do półfinału Pucharu Polski. Stołeczny zespół był bardzo zaangażowany w trakcie meczu z beniaminkiem ekstraklasy – wszyscy zawodnicy (zarówno z podstawowej jedenastki, jak i rezerwowi) biegali po całej długości i szerokości boiska, nie odpuszczali
  • Witamy! O godz. 19:00 rozpocznie się mecz 24. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Śląskiem Wrocław. Stołeczny klub, który zajmuje obecnie przedostatnie, 17. miejsce w tabeli, powalczy o trzecie zwycięstwo z rzędu i wyjście ze strefy spadkowej
Legia WarszawaŚląsk Wrocław
75'

75' Adrian Łyszczarz za Waldemar Sobota

75' Petr Schwarz za Patrick Olsen

75' Dennis Jastrzembski za Marcel Zylla

78'

78' Cayetano Quintana za Robert Pich

80'

80' Fabian Piasecki za Krzysztof Mączyński