Liga Mistrzów 2018/2019 - I runda eiliminacyjna

79'
  • 90+3'
    Keohane ponownie chciał zagrozić Legii po dośrodkowaniu, ale było ono bardzo niedokładne
  • 90+3'
    Koniec! Legia - rzutem na taśmę - wygrała 1:0 z Cork City po golu Michała Kucharczyka! "Wojskowi" prezentowali się przeciętnie, ale udało im się zwyciężyć, przez co są w lepszej sytuacji przed rewanżem. Drugie spotkanie odbędzie się już za tydzień. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobrej nocy!
  • 90+1'
    Końcowe wyczekiwanie przez Legię, jednak ekipa Klafuricia próbuje jeszcze przycisnąć i podwyższyć wynik
  • 88'
    Wydaje się, że Legia kontroluje boiskowe wydarzenia, aczkolwiek Cork próbuje co jakiś czas wyjść z akcją
  • 85'
    Końcówka meczu, Legia stara się utrzymać i dowieźć wynik do ostatnich sekund
  • 85'
    Wieteska brutalnie sfaulowany, przyjezdni wznowią grę
  • 82'
    Sadlier za McNamme
  • 82'
    Roszada w Legii. Kulenović zmienia Hamalainena
  • 81'
    GGGOL! Kucharczyk! Piękne uderzenie warszawiaka z dystansu!
  • 78'
    Ważna interwencja Cherrie, który wybronił uderzenie z ostrego kąta
  • 77'
    Roszady w ekipie Legii. Hlousek i Nagy zmieniają Szymańskiego i Kante
  • 76'
    Cork mogło objąć prowadzenie! Zagotowało się w polu karnym, ale stołeczny klub wybił futbolówkę na wiwat
  • 75'
    Sprytnie rozegrany stały fragment, ale Cafu przeczytał zamiary jednego z piłkarzy
  • 74'
    Vesović przewinił. Będzie rzut wolny dla ekipy Caufielda
  • 73'
  • 72'
    Kwadrans do końca, spotkanie - delikatnie mówiąc - nie porywa
  • 70'
    Zabrakło porozumienia przy zagraniu Szymańskiego do Hamalainena. Fin został bowiem w blokach startowych
  • 69'
    Gospodarze prowadzili niezłą kontrę, jeden z rywali płaskim uderzeniem chciał zaskoczyć Malarza, ale piłka przeleciała tuż tuż obok prawego słupka
  • 68'
    Mączyński strzelił z dalszej odległości, lecz znacząco chybił
  • 65'
    Keohane dośrodkował ze stałego fragmentu, ale próba pozostawia wiele do życzenia
  • 64'
    Remy, pod presją, musiał wybić piłkę blisko chorągiewki na aut. Warszawiacy mają problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 62'
    Dzisiejszy występ nie układa się po myśli "Wojskowych"
  • 61'
    Beattie melduje się na murawie w miejsce kontuzjowanego McCarthy'ego
  • 60'
    5795 widzów ogląda pojedynek Cork z Legią
  • 59'
    Mistrzowie Polski mieli rzut rożny, lecz nadal utrzymuje się bezbramkowy remis
  • 56'
    Kante otrzymał niedokładne podanie, w efekcie czego stracił futbolówkę na połowie Cork
  • 55'
    Groźnie kropnął Cummins na bramkę Malarza
  • 55'
    Mączyński próbował uderzyć zza "szesnastki", ale ponad poprzeczką
  • 53'
    Morrissey schodzi, Cummins wchodzi na boisko
  • 53'
    Warszawiacy dominują nad Cork, ale brakuje konkretów
  • 49'
    Rzut rożny dla Cork nie przyniósł pożądanych efektów, mimo sporego zamieszania
  • 47'
    Remy pilnował rywala do końca i wyłuskał mu futbolówkę spod nóg
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę! Do boju Legio!
  • 45+2'
    Centra w pole karne Irlandczyków, lecz żadne z legionistów nie opanował piłki
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Cork. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Dwie minuty doliczone przez arbitra głównego
  • 43'
    Kucharczyk nie sięgnął piłki zagranej z dalszej odległości
  • 41'
    Legia dominuje, z kolei Cork nieco zaostrzył grę. Teraz żółtym kartonikiem został napomniany McNamme
  • 40'
    Żółtym kartonikiem ukarany McCormack za przewinienie w ostatniej akcji
  • 38'
    Jeden z zawodników Cork potrzebował pomocy lekarskiej, gra już jest kontynuowana
  • 36'
    Cafu faulowany blisko bramki Cork. Rzut wolny, wykonany przez Szymańskiego, trafia wprost w mur
  • 35'
    Warszawiacy biją głową w mur. Legioniści próbują gry kombinacyjnej, szybkiej, lecz rywal -póki co - czyta zamiary rywali
  • 31'
    Cork wywalczyło korner po wcześniejszym groźnym rzucie wolnym
  • 29'
    Świetna atmosfera na sektorze gości!
  • 28'
    Kucharczyk mocno wrzucił z autu na głowę Kante, ale napastnik musiał uznać wyższość Cherrie
  • 26'
    Ekipa Klafuricia próbuje rozbić mur Irlandczyków po atakach ze skrzydeł. Teraz bliski szczęścia był Kante, ale nowy nabytek był pod presją i strzelił źle
  • 23'
    Szymański! Legionista dopadł do centry z prawej strony, przyjął futbolówkę i huknął z prostego podbicia trochę niecelnie
  • 21'
    Strzał Szymańskiego z rzutu wolnego, ląduje minimalnie ponad poprzeczką
  • 19'
    Kante nie dopadł do futbolówki zagranej z głębi pola. Hiszpan wyszedł z nią poza linię końcową
  • 17'
    Zespół Caulfielda sprawia - na chwilę obecną - lepsze wrażenie. Gospodarze, niesieni dopingiem miejscowych fanów, potrafią wykreować sobie niebezpieczne okazje strzeleckie
  • 15'
    Cork zaczęło śmielej poczynać sobie na boisku, mistrzom Polski brakuje spokoju i opanowania w pewnych momentach
  • 14'
    Spore zamieszenie pod polem karnym Legii. Ostatecznie warszawiacy oddalają zagrożenie, ale przez chwilę McNamme był praktycznie w sytuacji sam na sam z Malarzem
  • 13'
    Kucharczyk najpierw stracił piłkę, a potem przewinił powodując upadek McCarthy'ego
  • 12'
    Jeden z rywali sfaulował Vesovicia w walce o piłkę. Sędzia przyznał rzut wolny dla gości, co spowodowało gwizdy na trybunach
  • 10'
    Faul Wieteski na rywalu
  • 9'
    Złe zagranie Wieteski do Kucharczyka, Starszy kolega bije jednak brawo młodszemu koledze
  • 8'
    "Wojskowi" częściej operują piłką, szukają wolnych przestrzeni, ale Irlandczycy są stłamszeni i dobrze się przesuwają
  • 8'
    Cherrie wznowi grę z "piątki" po nieudanej akcji w bocznym sektorze boiska przez Vesovicia
  • 4'
    Groźną akcję prawym skrzydłem przeprowadzili gospodarze, ale z jeden z obrońców Legii zdołał wybić futbolówkę
  • 2'
    Legioniści zdołali wywalczyć rzut rożny, natomiast zabrakło precyzji i zrozumienia w fazie finalizacji
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Kwadrans do meczu!
  • 0
    Ławka: Cierzniak, Żyro, Hlousek, Philipps, Nagy, Michalak, Kulenović
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Cork City a Legią Warszawa
  • 0
    Skład mistrzów Polski prezentuje się następująco: Malarz - Remy, Astiz, Wieteska - Vesović, Cafu, Mączyński, Szymański, Kucharczyk - Kante, Hamalainen‬