• 58' Patryk Kun za Daniel Bartl
  • 72' Piotr Malinowski za Fran Tudor

Legia - Raków: Wrócić do wygrywania

06-02-2021 / 08:20 Maciej Ziółkowski, Piotr Gawroński

Przed Legią Warszawa, która zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli, bardzo istotne spotkanie. W sobotę, 6 lutego, o godz. 20:00 zmierzy się u siebie z Rakowem Częstochowa, trzecim zespołem PKO Ekstraklasy. Spotkanie będzie transmitowane przez Canal+ Sport, Canal+ 4K i TVP Sport. Serwis Legia.Net przeprowadzi relację tekstową na żywo.

W pierwszym spotkaniu o stawkę w 2021 roku warszawiacy przegrali na wyjeździe 0:1 z beniaminkiem ekstraklasy, Podbeskidziem Bielsko-Biała. Przyczyny porażki próbował znaleźć trener Czesław Michniewicz. - Sądzę, że problemem nie była taktyka, plan gry, ale nastawienie nie było właściwe. Nie wiem, z czego to wynikało. Robiliśmy wszystko, żeby było jak najlepiej i żebyśmy przystąpili do tego meczu optymalnie – pod względem fizycznym i taktycznym – przygotowani (…). Generalnie, brakowało nam ducha w tamtym meczu. Musimy wyzwolić mistrzowskiego ducha w najbliższym spotkaniu, bo bez tego trudno będzie nam wygrywać z kimkolwiek - powiedziałW kolejnym meczu przekonamy się czy był to wypadek przy pracy. Dla "Wojskowych" to druga porażka z rzędu w rozgrywkach ligowych: pod koniec grudnia przegrali 2:3, również z beniaminkiem - Stalą Mielec

Raków również ma za sobą ligowy falstart. Klub z Częstochowy musiał uznać wyższość Pogoni Szczecin, która wygrała 1:0. Zespół Marka Papszuna grał dobrze, ale nie był skuteczny w ofensywie. Mimo gorszych wyników "Wojskowych", do sobotniego spotkania z respektem podchodzi szkoleniowiec Rakowa. - Patrząc na to, jak prezentuje się Legia, to chyba najlepszy moment na to, żeby odnieść dobry wynik? Nie patrzę na to w ten sposób. Wiem, jaką siłą dysponuje Legia – ma bardzo dobrych piłkarzy, przede wszystkim. Sporo jakości jest w tym zespole. Myślę, że będzie to zupełnie inny mecz ze strony stołecznego klubu niż w Bielsku-Białejmówił i dodał: - Czy Pekhart może liczyć na naszą szczególna opiekę? Oczywiście, że tak – od tego zawodnika bardzo dużo zależy w polu karnym. Ale są też inni piłkarze, którzy potrafią zrobić różnicę. Luquinhas i Bartosz Kapustka mają wysoki poziom umiejętności indywidualnych, plus boki, które napędzają.

Raków przygotowywał się do drugiej części rozgrywek na obozie w tureckim Belek. W trakcie zgrupowania rozegrał cztery gry kontrolne: z Zorią Ługańsk (2:2), FK Mariupol (2:2), Zagłębiem Lubin (2:2) i Dinamo Moskwa (0:2). W trakcie sparingów po jednej bramce zdobyli: Daniel Szelągowski, Patryk Kun, Oskar Krzyżak, Petr Schwarz, Vladislavs Gutkovskis i Michał Litwa. Najskuteczniejszymi zawodnikami Rakowa w ekstraklasie są Gutkovskis i Ivi Lopez, którzy strzelili po pięć goli. Po cztery trafienia na koncie mają Schwarz i David Tijanić, drugi z nich ma również pięć asyst. Warto wyróżnić Marcina Cebulę. Były gracz Korony Kielce imponuje formą w nowym klubie i ma na swoim koncie trzy gole oraz pięć asyst. Fran Tudor ma cztery asysty, tak samo jak Patryk Kun, który zdobył do tego jedną bramkę. Filarem defensywy Rakowa jest Kamil Piątkowski. W obecnym sezonie 20-latek wystąpił we wszystkich meczach drużyny od pierwszej do ostatniej minuty. Obrońca niedawno podpisał kontrakt z RB Salzburg, lecz klub wynegocjował jego pozostanie do końca sezonu ekstraklasy.

Podczas trwającego zimowego okna transferowego drużynę Rakowa wzmocniło czterech nowych zawodników. To Jarosław Jach, Iwo Kaczmarski, Dominik Holec oraz Wiktor Długosz. Jach po raz kolejny został wypożyczony do klubu z Częstochowy z Crystal Palace. W rozgrywkach 2019/20 Jach odgrywał ważną rolę w zespole Marka Papszuna. Wystąpił w 27 spotkaniach, w których zdobył 2 bramki. Pewny swego może być Holec, który między słupkami drużyny ma zastąpić sprzedanego do Turcji Jakuba Szumskiego. Piłkarz ten trafił do Rakowa na zasadzie półrocznego wypożyczenia ze Sparty Praga. 26-latek jest wychowankiem MSK Żilina, którego barwy reprezentował w latach 2004-2020. W maju 2020 roku bramkarz dołączył do Sparty Praga, gdzie jednak nie udało mu się przebić do wyjściowego składu. Jedynym zawodnikiem w kadrze Rakowa, który w przeszłości grał przy Łazienkowskiej, jest Miłosz Szczepański. Niestety, młodego pomocnika dopadła poważna kontuzja więzadła krzyżowego, która zahamowała rozwój utalentowanego zawodnika. Jego oraz Tomasa Petraska, który ciągle nie jest w pełni sił po kontuzji, nie zobaczymy na murawie.

W tym momencie warszawiacy plasują się na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 29 punktów w 15 meczach i tracą dwa "oczka" do lidera, Pogoni Szczecin. Raków jest trzeci - ma na koncie 28 punktów. Stołeczna drużyna po raz ostatni grała z czerwono-niebieskimi w sierpniu 2020 roku. Wówczas wygrała w Bełchatowie 2:1 po dwóch golach Tomasa Pekharta, który prowadzi w klasyfikacji strzelców ekstraklasy (13 trafień). Czechowi asystował najpierw Artur Jędrzejczyk (250. mecz w Legii), a później – Maciej Rosołek. Czerwoną kartkę pod koniec pierwszej połowy dostał Maciej Wilusz. Dla legionistów była to udana inauguracja obecnego sezonu ligowego. W tym spotkaniu, w barwach "Wojskowych", zadebiutował Bartosz Kapustka.

Raków nigdy nie wygrał z Legią przy Łazienkowskiej 3. W rozmowie z oficjalną stroną Rakowa, podwójną motywację zapowiada Patryk Kun, pomocnik klubu z Częstochowy. - Koncentrujemy się w pełni na tym spotkaniu, jesteśmy dobrej myśli i zrobimy wszystko, żeby z Warszawy wywieźć trzy punkty. Kun wspomina też poprzedni mecz przeciwko Legii (1:2). - Pokazaliśmy, że potrafimy przeciwstawić się Legii, mimo że graliśmy w dziesięciu przez całą drugą połowę. Udało się doprowadzić do wyrównania, w końcówce niestety straciliśmy gola, ale byliśmy na dobrym poziomie i udowodniliśmy, że możemy rywalizować z tymi najlepszymi zespołami jak równy z równym. Teraz liczymy na zwycięstwo – zakończył.

W bramce, na mecz z Rakowem, znajdzie się Artur Boruc. Na bokach defensywy wystąpią Josip Juranović i Filip Mladenović. Parę stoperów stworzą Igor Lewczuk oraz Jędrzejczyk, który odcierpiał karę za nadmiar żółtych kartek. W środku pola pojawią się Andre Martins, Bartosz Slisz i Bartosz Kapustka. Na skrzydłach zagrają Paweł Wszołek i Luquinhas, a w ataku - Pekhart.

Legia nie skorzysta w sobotę m.in. z Waleriana Gwilii, który pod koniec stycznia otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W kadrze zabraknie też Kacpra Skibickiego - którego uraz kolana (doznany w sparingu z Dynamem Kijów) się jeszcze do końca nie zaleczył - i Szymona Włodarczyka, który nie przepracował z "jedynką" okresu przygotowawczego i na razie trenuje z rezerwami. Na liście powołanych nie znalazł się oczywiście Marko Vesović. Zawodnik wraca do zdrowia po zerwaniu więzadła w kolanie i najprawdopodobniej w marcu będzie gotowy do gry (niedawno opublikowaliśmy rozmowę z "Veso", którą można przeczytać TUTAJ). - Do meczu z Rakowem - na dziś, mamy jeszcze popołudniowe zajęcia - gotowych jest szesnastu zawodników. Spośród nich będziemy wybierać podstawową jedenastkę - mówił na piątkowej konferencji prasowej trener Legii, Czesław Michniewicz. - O reszcie nie chciałbym mówić, bo nie po to zamykaliśmy treningi przez cały tydzień, żeby mówić kto trenował, a kto nie – dodał trener. Po porażce z Podbeskidziem nastąpiła pewna zmiana. Dotąd treningi mistrzów Polski były otwarte dla mediów, ale w tym tygodniu drużyna ćwiczyła bez ich obecności.

Jak na razie odbyło się 15 gier o stawkę pomiędzy "Wojskowymi" a klubem z Częstochowy. Warszawiacy wygrali dziesięciokrotnie, cztery razy był remis, a raz zwyciężyli przeciwnicy. Pamiętna wygrana Rakowa miała miejsce w marcu 2019 roku. Ówcześni gospodarze wygrali z Legią 2:1 w 1/4 finału Pucharu Polski. Jedynym graczem, który wystąpił w tym meczu i dalej gra w Legii, jest Jędrzejczyk. Sobotnie spotkanie na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej poprowadzi Paweł Gil. Zdaniem bukmacherów z TOTALbet, większe szanse na zdobycie trzech punktów ma Legia. Kurs na zwycięstwo stołecznego klubu wynosi 2.02. Remis to mnożnik 3.45 a wygrana Rakowa – 3.80. Rywalizacja odbędzie się 6 lutego o godz. 20:00 i będzie transmitowana przez stacje Canal+ Sport, Canal+ 4K i TVP Sport. Serwis Legia.Net przeprowadzi relację tekstową na żywo, a po zakończeniu gry zapraszamy do zapoznania się z materiałami pomeczowymi. Dla obu zespołów nie jest dobry moment. Legia po dwóch porażkach jest na musiku. Zespół jak co roku ma aspiracje mistrzowskie, ale by cel zrealizować trzeba zacząć gromadzić punkty. W Rakowie presja jest mniejsza tylko z pozoru, w Częstochowie chcą wykręcić najlepszy wynik w historii klubu. I choć nikt głośno o mistrzostwie Polski nie mówi, jednak wiele osób o tym myśli. Kto lepiej poradzi sobie z presją i stawką spotkania? Przekonamy się w zimny, sobotni wieczór.

Przypuszczalne składy:

Legia: Boruc – Juranović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenović - Slisz, Martins, Kapustka - Wszołek, Pekhart, Luquinhas.

Raków: Holec – Piątkowski, Niewulis, Schwarz – Tudor, Sapała, Poletanović, Bartl – Cebula, Lopez, Gutkovskis.

• 90+9' Koniec! Legia wygrała 2:0 z Rakowem!
  • 90+4' Żółta kartka dla Wszołka
  • 90+1' Luquinhas został zmieniony przez Kisiela, dla którego to debiut w Legii
  • 90+1' Poletanović dośrodkował z lewej strony. Boruc wybił piłkę przed siebie, a Gutkovskis uderzył z głowy obok słupka
  • 90' Dośrodkowanie Schwarza z rogu w okolice środka bramki, ale piłka opuściła pole karne Legii. Moment później Wszołek sfaulował Jacha na lewej flance. Rzut wolny dla gości
  • 89' Schwarz wywalczył rzut rożny
  • 89' Żółta kartka dla Pekharta, który sfaulował rywala w środku pola
  • 88' Luquinhas zagrał prostopadle, na lewe skrzydło, do Mladenovicia. Serb miękko dośrodkował w kierunku Pekharta, ale w ostatniej chwili Jach wybił piłkę
  • 86' Przechwyt Kapustki na połowie Legii, ale piłkarze klubu z Częstochowy szybko odzyskali piłkę
  • 86' Lopes sfaulował Malinowskiego na połowie Rakowa. Żółta kartka dla napastnika Legii
  • 85' Kapustka zacentrował z prawej flanki, ale jeden z rywali wybił piłkę poza pole karne
  • 85' Wszołek pojawił się po prawej stronie pola karnego, był niepilnowany. Zawodnik Legii zdecydował się na strzał, lecz Holec spokojnie złapał piłkę
  • 84' Hołownia wybił piłkę z głowy po centrze z prawej flanki. Do piłki dopadł jeszcze Malinowski, ale jego uderzenie poszybowało ponad bramką
  • 83' Schwarz wywalczył rzut wolny dla Rakowa z prawej strony boiska
  • 83' Tijanić wbiegł w pole karne, ale stracił piłkę na 15. metrze
  • 81' Lopes został sfaulowany na własnej połowie przez Kuna
  • 81' Pekhart sfaulowany przez Mikołajewskiego na połowie Legii, w bocznym sektorze boiska
  • 80' Sapała dopadł do futbolówki na 18. metrze, ale jego płaskie uderzenie z lewej nogi przeleciało obok słupka
  • 79' Luquinhas zbiegł z lewej flanki do środka. Brazylijczyk wbiegł w pole karne i oddał strzał, ale Holec spokojnie złapał piłkę
  • 78' Kun zbiegł z lewej flanki do środka, po chwili Szelągowski otrzymał piłkę po lewej stronie pola karnego, ale jego podanie okazało się przecięte
  • 77' Luquinhas dobrze popracował w obronie, przechwycił piłkę tuż przed linią końcową boiska
  • 75' Po centrze rywali z prawej strony na dalszy słupek, Jach musnął piłkę, która przeleciała jednak obok bramki. Było groźnie, ale Legia wyszła z opresji
  • 75' Jędrzejczyk główkował przy bliższym słupku, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 73' Wszołek znalazł się po prawej stronie "szesnastki" i wycofał piłkę do Wieteski, który oddał strzał, ale Holec wybił piłkę na rzut rożny
  • 72' Szelągowski i Malinowski za Cebulę i Tudora
  • 72' Lopes sfaulowany. Rzut wolny dla Legii
  • 71' Raków gra chwilowo w osłabieniu
  • 70' Poletanović zdecydował się na uderzenie z 25. metrów, ale piłka przeleciała obok bramki
  • 69' Przerwa w grze. Cebula potrzebuje pomocy medycznej
  • 68' Poletanović pojawił się po prawej stronie pola karnego i dośrodkował wzdłuż boiska, ale warszawiacy wyszli z opresji
  • 66' Schwarz niedokładnie zagrał do Tijanicia. Piłkę w środku pola przechwycili "Wojskowi"
  • 66' Kun sfaulowany przez Wszołka na wysokości koła środkowego
  • 64' Goool! 2:0 dla Legii! Pekhart spokojnie pokonał bramkarza Rakowa
  • 63' Do piłki podchodzi Pekhart
  • 62' Mladenović został sfaulowany przez Tudora po lewej stronie pola karnego
  • 61' Rzut karny dla Legii!
  • 61' Slisz przerzucił piłkę na lewą stronę do Mladenovicia, ale futbolówkę przechwycili rywale
  • 58' Kun za Bartla
  • 57' Goście próbują przedrzeć się prawą stroną. Tudor zagrał prostopadle do Sapały, który dośrodkował na dalszy słupek - tam pojawił się Gutkovskis, który musnął piłkę, ale ta opuściła boisko
  • 55' Schwarz dośrodkował z rogu na bliższy słupek. Gutkovskis uderzył z głowy, ale strzał okazał się niecelny
  • 54' Rzut rożny dla Rakowa
  • 54' Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony, zbiegł do środka i uderzył z lewej nogi w kierunku dalszego słupka. Piłka poszybowała nieco ponad poprzeczką
  • 53' Legioniści wymieniają się podaniami w środku pola
  • 51' Lopes za Martinsa
  • 50' Ależ akcja Legii! Kapustka dobrze wypuścił Wszołka, który dośrodkował z prawej strony boiska. Pekhart pojawił się na 9. metrze i uderzył z przewrotki, ale bramkarz zdołał obronić strzał
  • 48' Bartl pojawił się po lewej stronie boiska, ale został osaczony przez Slisza i Wszołka, i stracił piłkę
  • 46' Zmiana w Rakowie. Cebula za Lopeza
  • 46' Gramy!
  • 45+3' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Rakowem 1:0 po trafieniu Luquinhasa. Wracamy za 15 minut
  • 45+3' Martins miękko dośrodkował z lewej strony boiska na dalszy słupek. Zrobiło się zamieszanie, ale piłka opuściła boisko
  • 45+2' Rzut wolny dla Legii blisko linii bocznej
  • 45+2' Żółta kartka dla Schwarza, który sfaulował Kapustkę po lewej stronie boiska
  • 45+1' Nieudane dośrodkowanie Poletanovicia z prawej flanki
  • 45+1' Dwie minuty doliczone
  • 45+1' Tudor wyrzucił piłkę z autu na prawą stronę pola karnego, w kierunku Tijanicia. Piłkę zaasekurowali jednak zawodnicy Legii - po chwili futbolówkę przechwycił Boruc
  • 44' Niewulis opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Jach
  • 43' Będzie zmiana w Rakowie
  • 43' Hołownia wybił piłkę po centrze z lewej flanki
  • 42' Ależ zamieszanie w polu karnym Legii. Piłka spadła pod nogi Tudora, który uderzył z lewej nogi, a Boruc rzucił się w kierunku bliższego słupka i popisał się świetną interwencją!
  • 41' Gutkovskis był kryty przez Hołownię po prawej stronie, potem wbiegł w pole karne i upadł na murawę. Gra była jednak kontynuowana
  • 39' tijanić miękko dośrodkował z prawej strony, zza pola karnego, ale Gutkovskis nie zdołał utrzymać się przy piłce
  • 37' Rywale powstrzymali miejscowych w bocznym sektorze. Kilkadziesiąt sekund później Tijanić został sfaulowany w środku pola
  • 36' Tijanić stracił piłkę po prawej stronie boiska. Legioniści w ataku pozycyjnym
  • 35' Martins uderzył z powietrza, zza pola karnego. Holec zbił do boku piłkę, do której ruszył m.in. Pekhart. Został jednak odgwizdany spalony
  • 34' Zabrakło porozumienia na linii Tudor - Tijanić. Pierwszy z wymienionych zagrał na prawą stronę pola karnego, ale Tijanić nie ruszył do piłki
  • 34' Ważna interwencja Jędrzejczyka - obrońca wybił piłkę, na którą - tuż przed polem karnym - czyhał Gutkovskis
  • 32' Pekhart przechwycił piłkę w polu karnym, obrócił się, minął Niewulisa, ale jego uderzenie z prawej nogi zostało obronione przez golkipera klubu z Częstochowy
  • 31' Mladenović dośrodkował z lewej flanki, ale centra okazała się za mocna i opuściła pola karne
  • 30' Wszystko zaczęło się od tego, że Kapustka zagrał na prawe skrzydło do Wszołka, który dośrodkował na 5. metr, a Luquinhas umieścił piłkę w siatce. Brawo!
  • 29' 1:0 dla Legii! Luquinhas!
  • 28' Lopez zagrał prostopadle do Gutkovskisa, ale Boruc wyszedł z bramki, pojawił się na 20. metrze i zażegnał niebezpieczeństwo po wybiciu piłki
  • 26' Świetne prostopadłe podanie Mladenovicia do Kapustki, który pojawił się po lewej stronie pola karnego. Pomocnik chciał wycofać piłkę do Pekharta, lecz jeden z rywali "przeczytał" to zagranie
  • 25' Sapała sfaulowany w środku pola
  • 25' Drugi strzał Luquinhasa. Pomocnik zbiegł z lewej strony do środka i oddał strzał z prawej nogi, z ok. 20. metra, ale Holec nie dał się zaskoczyć
  • 24' Martins dośrodkował z lewej strony w okolice środka bramki. Potem piłka opuściła pola karne i spadła pod nogi Luquinhasa. Brazylijczyk uderzył z dystansu, lecz bramkarz Rakowa złapał piłkę
  • 23' Rzut wolny dla Legii, zza pola karnego, z lewej strony boiska - Tudor sfaulował Mladenovicia
  • 22' Kapustka wbiegł w pole karne z prawej strony i oddał mocny strzał. Piłkę, na wślizgu, próbował jeszcze musnąć Pekhart, ale przeciwnicy oddalili zagrożenie
  • 21' Tijanić pojawił się na 25. metrze i podał wzdłuż boiska do Lopeza, który stracił piłkę. Po chwili Wszołek chciał pomknąć prawą stroną, ale został sfaulowany przez Sapałę, który został napomniany żółtą kartką
  • 19' Tudor świetnie przedarł się prawą stroną pola karnego i zagrał wzdłuż boiska do Lopeza, który został osaczony przez kilku legionistów i stracił piłkę. Warszawiacy wyszli z opresji
  • 18' Martins sfalował Tijanicia w środkowej strefie boiska
  • 17' Jędrzejczyk przechwycił piłkę po podaniu Tijanicia. Ale rywale dość szybko odzyskali futbolówkę
  • 16' Mladenović próbował zagrać na lewą flankę do Luquinhas, ale zawodnik Rakowa wybił piłkę poza linię boczną
  • 15' Jędrzejczyk został sfaulowany na połowie Legii przez jednego z przeciwników
  • 14' Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony i zagrał wzdłuż boiska do Mladenovicia. Lewy obrońca oddał strzał, który odbił się od Pekharta. Piłka dla Rakowa
  • 13' Tudor podłączył się do ofensywy, ale otrzymał niedokładne podanie na prawą stronę boiska
  • 12' Gra toczy się w środku pola
  • 10' Bezpośredni strzał Lopeza z rzutu wolnego trafił w mur. Po chwili piłka ponowne trafiła do piłkarza Rakowa, który dośrodkował z lewej flanki na 9. metr. Tam pojawił się Niewulis, który uderzył ponad poprzeczką. Obrońca drużyny przeciwnej był jednak na spalonym
  • 9' Tijanić został sfaulowany przez jednego z legionistów. Rzut wolny dla Rakowa, z lewej strony boiska. Do bramki ok. 30 metrów
  • 7' Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 5' Tijanić pojawił się w polu karnym Legii, zrobiło się zamieszanie w "szesnastce". Ostatecznie, pomocnik Rakowa sfaulował Wszołka
  • 5' Mladenović zacentrował z rogu w okolice środka bramki, ale piłka wyszła poza linię końcową
  • 4' Martins dośrodkował na prawą stronę pola karnego, a jeden z rywali wybił piłkę na rzut rożny
  • 3' Pekhart sfaulowany przez Niewulisa. Rzut wolny dla Legii, do bramki Rakowa ok. 30 metrów
  • 3' Tijanić zagrał do Poletanovicia, który znalazł się na 20. metrze. Pomocnik zdecydował się na strzał z prawej nogi w kierunku dalszego słupka, ale legioniści oddalili zagrożenie
  • 2' Raków przy piłce, wymienia się podaniami w środku pola
  • 1' Gramy!
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Cierzniak, Juranović, Kisiel, Cholewiak, Valencia, Kostorz, Lopes
  • Skład Legii na mecz z Rakowem: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia - Wszołek, Slisz, Martins, Mladenović - Kapustka, Pekhart, Luquinhas
  • Raków rozegrał trzy mecze z Legią Warszawa od momentu powrotu do ekstraklasy w 2019 roku. W sobotę, 6 lutego, nastąpi czwarte spotkanie pomiędzy tymi drużynami w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Więcej w TYM MIEJSCU
  • Inauguracyjne spotkanie przy Łazienkowskiej 3 w 2021 roku Legia Warszawa rozegra w trzecim komplecie meczowym. WIĘCEJ
  • Legioniści nie mają powodów do zmartwień związanych z nadmiarem kartek. Nikt nie musi pauzować, ale w sobotę zagrożonych będzie trzech piłkarzy "Wojskowych". SZCZEGÓŁY
  • Co, przed sobotnim spotkaniem, powiedzieli trenerzy: Czesław Michniewicz (LINK) i Marek Papszun (LINK)? Sprawdźcie!
  • Witamy! O godz. 20:00 rozpocznie się mecz 16. kolejki ligowej pomiędzy Legią a Rakowem. Stołeczny klub zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze, a zespół z Częstochowy - trzecie