81'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Miłego wieczoru!
  • 90+8'
    Legia wygrała na wyjeździe z Cracovią 1:0 po trafieniu Mladenovicia! Stołeczny zespół awansował na 1. miejsce w tabeli!
  • 90+8'
    Nie ma karnego. Koniec meczu!
  • 90+6'
    Sędzia będzie sprawdzał sytuację na monitorze
  • 90+6'
    Był końcowy gwizdek, ale sytuacja z Pekhartem jest sprawdzana przez VAR. Możliwe, że Czech został trafiony piłką w rękę
  • 90+5'
    Loshaj dośrodkował w pole karne, ale Pekhart wybił piłkę poza pole karne
  • 90+4'
    Rzut wolny dla Cracovii, z lewej strony boiska
  • 90+3'
    Żółta kartka dla trenera Probierza
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Piszczka za faul na Jędrzejczyku
  • 90+1'
    Luquinhas zabrał się do kontry i został nieprzepisowo powstrzymany na połowie Cracovii
  • 90+1'
    Loshaj dośrodkował w pole karne. Piłka minęła kilku zawodników, ale ostatecznie jeden z legionistów skutecznie wybił piłkę
  • 90'
    Rzut wolny dla Cracovii z prawej strony boiska. Mladenović sfaulował van Amersfoorta
  • 90'
    Siplak wyrzucił piłkę z autu w pole karne. Zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie legioniści wybili piłkę poza pole karne
  • 89'
    Mladenović był czujny przy dośrodkowaniu rywali z lewej strony boiska. Boczny obrońca Legii wybił piłkę na aut
  • 88'
    Thiago zbiegł z prawej strony do środka i oddał strzał z dystansu, z lewej nogi, który przeleciał obok bramki. Grę z "piątki" wznowił Miszta
  • 87'
    Wszołek otrzymał podanie z głębi pola, wbiegł w pole karne, zbiegł do środka i oddał strzał, który został zablokowany
  • 86'
    Lewczuk przerzucił ciężar gry do Luquinhasa. Brazylijczyk zagrał w pole karne do Mladenovicia, który został powstrzymany przez Szymonowicza
  • 85'
    Kontra Legii. Luquinhas pobiegł środkiem boiska i zagrał w boczny sektor pola karnego do Pekharta, lecz Szymonowicz miał bliżej do piłki i oddalił zagrożenie
  • 84'
    Pekhart pojawił się po lewej stronie pola karnego i dośrodkował wzdłuż "szesnastki", ale piłkę przechwycił Niemczycki
  • 82'
    Luquinhas sfaulowany na połowie Legii
  • 81'
    Vestenicky opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Piszczek. A Fiolicia zmienił Zaucha
  • 80'
    Żółta kartka dla Kapustki, który sfaulował Rapę
  • 79'
    Luquinhas uderzył z prawej nogi z ok. 16. metra, a Niemczycki skutecznie interweniował
  • 79'
    Legioniści chcieli zabrać się do kontry - Lopes pobiegł lewą stroną, ale został osaczony przez trzech zawodników Cracovii, którzy przechwycili piłkę
  • 76'
    Rapa dośrodkował w pole karne z prawej strony, ale Miszta spokojnie interweniował
  • 74'
    Loshaj dośrodkował z rzutu wolnego, ale jeden z piłkarzy Legii wybił piłkę. Moment później zakotłowało się w polu karnym "Wojskowych", ale dobrze zachował się Miszta, który wyszedł z bramki i przechwycił piłkę, na którą czyhał jeden z graczy miejscowych
  • 73'
    Kapustka sfaulował Fiolicia w środku pola. Cracovia ma rzut wolny. Do bramki Miszty ok. 35 metrów
  • 72'
    Legioniści próbowali stworzyć akcję lewą stroną, ale jeden z przeciwników wybił piłkę. Kilkadziesiąt sekund później Pekhart zbiegł z prawej strony do środka i oddał niecelny strzał z lewej nogi, zza "szesnastki"
  • 70'
    Luquinhas sfaulowany w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 70'
    Rapa nieźle dośrodkował w pole karne z prawej strony, ale Miszta spokojnie przechwycił piłkę
  • 68'
    Jędrzejczyk skutecznie oddalił zagrożenie. Po chwili Luquinhas zagrał do Mladenovicia. Lewy obrońca próbował dośrodkować, ale został powstrzymany prze Thiago
  • 66'
    Po centrze Fiolicia z rzutu rożnego, Rapa główkował przy bliższym słupku, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 65'
    Korner dla Cracovii
  • 64'
    Rivaldinho za Dimuna
  • 64'
    Lopes za Gwilię
  • 64'
    Dimun zacentrował z rogu, a Pekhart wybił piłkę poza pole karne. Legia chciała zabrać się do kontry. Kapustka próbował podać do Pekharta, lecz gospodarze przechwycili piłkę przed polem karnym
  • 63'
    Korner dla klubu z Krakowa
  • 63'
    Przechwyt Martinsa na połowie Legii. Portugalczyk ruszył środkiem boiska i chciał zagrać na prawą stronę, ale piłkę przechwycił jeden zawodników Cracovii
  • 61'
    Groźna sytuacja Cracovii. Van Amersfoort dopadł do piłki z głębi pola, był naciskany przez Jędrzejczyka. Zawodnik gospodarzy chciał przelobować Misztę, ale piłka przeleciała tuż ponad poprzeczką
  • 59'
    Van Amersfoort znalazł się po prawej stronie pola karnego, a następnie mocno dograł wzdłuż "szesnastki", ale legioniści oddalili zagrożenie
  • 58'
    Mladenović przechwycił piłkę w środku pola. Po chwili Luquinhas zbiegł z lewej strony do środka, upadł po kontakcie z rywalem, przed polem karnym, ale gra była kontynuowana
  • 56'
    Siplak powstrzymał Wszołka na prawym skrzydle. Legioniści mają aut
  • 55'
    Kapustka wywalczył aut na połowie stołecznego klubu
  • 55'
    Van Amersfoort pojawił się w polu karnym Legii i oddał strzał z 14. metra, ale został zablokowany przez Lewczuka
  • 54'
    Teraz warszawiacy byli czujni w obronie i powstrzymali miejscowych
  • 53'
    Wszystko zaczęło się od tego, że legioniści świetnie wyszli spod pressingu. Potem Juranović miękko zagrał z prawej strony na dalszy słupek. Tam znalazł się Mladenović, który oddał strzał z lewej nogi i umieścił piłkę w siatce. 1:0 dla Legii!
  • 51'
    Goool! Mladenović!
  • 50'
    Ależ było groźnie w polu karnym Cracovii! Wszołek ruszył prawą stroną i zagrał w pole karne. Piłka został wybita, a następnie Martins świetnie podał w "szesnastkę" do niepilnowanego Mladenovicia, który trafił w poprzeczkę! O piłkę walczyli jeszcze m.in. Pekhart i Luquinhas, ale w ostatniej chwili Siplak powstrzymał Brazylijczyka i oddalił zagrożenie
  • 47'
    Siplak wyrzucił piłkę z autu w pole karne "Wojskowych". Doszło do zamieszania, ale ostatecznie legioniści wywalczyli piłkę - Luquinhas został sfaulowany w bocznym sektorze przez Siplaka
  • 46'
    Krakowianie mają aut na połowie Legii
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Cracovią. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Jędrzejczyk podłączył się do ofensywy, ale krakowianie przechwycili piłkę w okolicach pola karnego. Rywale zabrali się do kontry - w pewnym momencie Fiolić oddał strzał. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Legii i została złapała przez Misztę
  • 45'
    Legioniści wymieniają się podaniami na połowie Cracovii
  • 44'
    Aut dla Cracovii na wysokości pola karnego. Siplak wyrzucił piłkę z autu, ale legioniści nie dali się zaskoczyć. Po chwili Luquinhas został sfaulowany przed polem karnym Legii
  • 43'
    Juranović zbiegł do środka boiska. Potem piłka trafiła do Luquinhasa i Pekharta. Po chwili Mladenović pojawił się po lewej stronie i chciał dograć w "szesnastkę", ale centra została zablokowana
  • 41'
    Po centrze Cracovii w pole karne Legii nastąpiło zamieszanie, ale ostatecznie grę wznowił Miszta
  • 40'
    Juranović ponownie przeciął jedno z podań. Po chwili jeden z rywali dośrodkował z lewej strony. Lewczuk musnął piłkę głową, która wyszła poza linię końcową. Miejscowi mają korner
  • 39'
    Juranović chciał zagrać na prawą stronę do Wszołka, ale podanie zostało przecięte przez Siplaka. Krakowianie próbowali zabrać się do kontry, lecz Juranović zdołał wrócić do obrony i przechwycił piłkę w bocznym sektorze
  • 38'
    Luquinhas do Mladenovicia, który dośrodkował w pole karne z lewej flanki. Na piłkę czyhał Pekhart, ale klub z Krakowa oddalił zagrożenie
  • 37'
    Siplak dośrodkował z lewej strony w pole karne, a piłka została przechwycona przez Misztę
  • 36'
    Juranović dobrze popracował w obronie. Gospodarze mogli stworzyć akcję, ale Chorwat w kluczowym momencie wybił piłkę na aut
  • 35'
    Luquinhas za mocno zagrał do Mladenovicia, który pojawił się po lewej stronie pola karnego
  • 34'
    Juranović miękko dograł w pole karne. Po chwili Gwilia oddał strzał zza "szesnastki", a Lewczuk został złapany na spalonym
  • 33'
    Lewczuk zagrał do Pekharta, który został sfaulowany przez Rodina. Rzut wolny dla Legii. Do bramki Niemczyckiego ok. 25 metrów. Piłka jest ustawiona bliżej prawej strony boiska
  • 32'
    Żółta kartka dla Loshaja. Zawodnik Cracovii sfaulował Martinsa na połowie Legii
  • 31'
    Dimun dośrodkował z rzutu rożnego, w okolice środka bramki. W "szesnastce" doszło do zamieszania, lecz legioniści wyszli z opresji - piłkę poza pola karne wybił Juranović
  • 29'
    Siplak oddał strzał z dystansu z ok. 25. metrów, a Miszta wybił piłkę poza linię końcową. Korner dla rywali
  • 28'
    Krakowianie chcieli stworzyć akcję po lewej stronie, ale jedno z podań okazało się niedokładne i Miszta spokojnie przechwycił piłkę
  • 27'
    Mladenović bezpośrednio uderzył z rzutu rożnego, ale piłka poszybowała nad bramką
  • 27'
    Rzut rożny dla "Wojskowych". Do bramki Cracovii ok. 25 metrów
  • 26'
    Centra Mladenovicia z rogu, ale Szymonowicz główkował w "szesnastce" i oddalił zagrożenie
  • 26'
    Kolejny rzut rożny dla Legii. Luquinhas chciał wycofać piłkę, ale podanie zostało zablokowane
  • 25'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego. W powietrze wyskoczył Pekhart, który musnął piłkę głową. Po chwili do piłki, po prawej stronie boiska, dopadł Wszołek, ale został powstrzymany przez Siplaka
  • 23'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Cracovię. W pewnej chwili Rapa dograł z lewej strony boiska w pole karne, lecz Miszta spokojnie złapał piłkę
  • 23'
    Jeden z rywali dośrodkował z prawej strony na dalszy słupek. Ostatecznie krakowianie wywalczyli rzut rożny
  • 22'
    Pekhart starał się przechwycić piłkę w środku pola, ale został złapany na spalonym
  • 21'
    Luquinhas zbiegł z lewej strony do środka boiska. Potem Kapustka oddał strzał z dalszej odległości, ale piłka minęła bramkę Niemczyckiego
  • 20'
    Miękka centra Mladenovicia z lewej strony. O piłkę w polu karnym walczyli m.in. Pekhart i Kapustka, który oddał strzał, ale Niemczycki nie dał się zaskoczyć
  • 18'
    Juranović dośrodkował z rzutu rożnego w okolice środka bramki, lecz jeden z miejscowych wybił piłkę poza pola karne
  • 18'
    Wszołek podał do Luquinhasa, a ten zagrał do Gwilli. Gruzin oddał strzał zza "szesnastki", który został zablokowany. Korner dla Legii
  • 17'
    Vestenicky zagrał piłkę ręką w środku pola. Piłka dla Legii
  • 16'
    Ależ zamieszanie po rzucie rożnym dla Legii! Po centrze z rogu, Pekhart przedłużył tor lotu piłki głową. Na dalszym słupku pojawił się Wszołek, który oddał strzał na wślizgu, z bliskiej odległości, ale piłka trafiła w Niemczyckiego i nie wpadła do siatki
  • 14'
    Mladenović dośrodkował w kierunku Pekharta, który był na dalszym słupku, ale ostatecznie Rodin wybił piłkę poza linię końcową
  • 12'
    Siplak dopadł do piłki w środku pola i chciał zabrać się do kontry. Jego podanie w bocznym sektorze boiska zostało jednak przechwycone przez Lewczuka
  • 11'
    Gwilia uruchomił Mladenovicia, który popędził lewym skrzydłem. Boczny obrońca dośrodkował w kierunku dalszego słupka, gdzie pojawił się Pekhart, ale wyszła poza linię końcową
  • 9'
    Rapa dośrodkował z prawej flanki w pole karne. Na piłkę czyhał m.in. Vestenicky, ale legioniści wyszli z opresji
  • 8'
    Luquinhas podał do Pekharta. Czeski napastnik oddał strzał z prawej nogi, a Niemczycki skutecznie interweniował
  • 7'
    Van Amersfoort ruszył lewą stroną, a następnie podał do Fiolicia, który oddał strzał z lewej nogi z ok. 15. metra, lecz Miszta złapał piłkę
  • 5'
    Dobra interwencja Rapy w obronie
  • 5'
    Juranović dośrodkował z rogu, lecz jeden z rywali wybił piłkę poza pola karne. Potem Juranović ponownie zacentrował w pole karne, ale gospodarze nie dali się zaskoczyć
  • 4'
    Wszołek podał na prawą stronę do Kapustki, który chciał dośrodkować w pole karne. Piłka odbiła się od Siplaka i wyszła poza linię końcową .Korner dla Legii
  • 3'
    Luquinhas pojawił się po lewej strony. Następnie Brazylijczyk chciał zbiec do środka i oddał strzał tuż przed "szesnastką". Uderzenie zostało zablokowane przez zawodnika Cracovii
  • 3'
    Mladenović dograł z bocznego sektora boiska, lecz Niemczycki spokojnie złapał futbolówkę
  • 2'
    Legioniści utrzymywali się przy piłce na połowie Cracovii. Po chwili krakowianie wyszli do kontry. W pewnym momencie jeden z rywali dośrodkował z lewej strony w pole karne Legii, ale Miszta złapał piłkę. Dla 19-latka to drugi występ w pierwszym zespole "Wojskowych"
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Boruc, Stolarski, Wieteska, Rocha, Cholewiak, Karbownik, Lopes, Rosołek, Włodarczyk
  • Skład Legii wygląda następująco: Miszta - Juranović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenović - Gwilia, Martins, Kapustka - Wszołek, Pekhart, Luquinhas!
  • Co, przed niedzielnym meczem, powiedzieli trenerzy obu drużyn: Czesław Michniewicz (LINK) i Michał Probierz (LINK)? Sprawdźcie!
  • Rozmawialiśmy ostatnio z Januszem Golem, byłym zawodnikiem Legii i Cracovii, który występuje obecnie w Dinamie Bukareszt. TUTAJ
  • W tym momencie Legia ma na koncie 19 punktów w 9 meczach i zajmuje 2. miejsce w tabeli. Cracovia plasuje się natomiast na 11. pozycji (9 "oczek" w 9 spotkaniach)
  • Witamy! Już o godz. 17:30 rozpocznie się mecz Cracovia - Legia!
CracoviaLegia Warszawa

31' Florian Loshaj

31'

46' Thiago za Daniel Pik

46'

64' Rivaldinho za Milan Dimun

64'

81' Patryk Zaucha za Ivan Fiolić

81' Filip Piszczek za Tomas Vestenicky