83'
85'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych
  • 90+4'
    Koniec! Legia wygrała 2:1 z Zagłębiem Lubin. Dwa gole dla miejscowych strzelił Tomas Pekhart
  • 90+3'
    Juranović wywalczył aut dla Legii, na wysokości pola karnego Zagłębia
  • 90+2'
    Wszołek! Skrzydłowy Legii oddał strzał z dystansu, z powietrza, który poszybował nieco ponad poprzeczką
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Valencia dopadł do piłki, wbiegł w pole karne, lecz jego uderzenie zostało zablokowane
  • 88'
    Simić sfaulował Valencię na połowie Legii
  • 88'
    Niezła akcja Zagłębia. Baszkirow podał prostopadle do Bartolewskiego, który znalazł się w bocznym sektorze pola karnego. Zawodnik gości zagrał wzdłuż pola karnego w kierunku Szysza, który był kryty i ostatecznie oddał niecelny strzał na wślizgu
  • 85'
    Druga zmiana w Legii. Boisko opuścił Karbownik, w jego miejsce wszedł Valencia
  • 85'
    Juranović pobiegł prawą stroną, ale niedokładnie zagrał do Wszołka
  • 83'
    Antolić za Gwilię
  • 83'
    Rywale zagościli przez chwilę w polu karnym Legii, lecz gospodarze zdołali przechwycić piłkę
  • 81'
    Mladenović dograł z lewego skrzydła, a po chwili Juranović dośrodkował z prawej strony. Do piłki dopadł Karbownik, który minął przeciwnika w okolicach pola karnego, ale jego strzał został zablokowany
  • 79'
    Juranović zacentrował z rogu, lecz jeden z zawodników gości wybił piłkę głową poza pole karne
  • 78'
    Mladenović wywalczył korner dla "Wojskowych"
  • 78'
    Żubrowski za Drazicia
  • 78'
    Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego. Legioniści szukali miejsca do oddania strzału, ale ostatecznie to jeden z piłkarzy Zagłębia musnął piłkę, która opuściła boisko
  • 76'
    Rzut rożny dla Legii
  • 75'
    Bartolewski i Sirk za Porębę oraz Mraza
  • 75'
    Karbownik świetnie zabrał się do kontry i prostopadle podał do Wszołka. Tempo akcji nieco spadło, ale ostatecznie Pekhart oddał strzał, który poszybował tuż obok bramki
  • 74'
    Guldan oddał strzał z dalszej odległości. Piłka musnęła jednego z zawodników Legii. Korner dla gości
  • 73'
    Jędrzejczyk jest już na murawie
  • 72'
    W zespole Zagłębia dojdzie niebawem do dwóch zmian
  • 72'
    "Jędza" jest opatrywany poza boiskiem. Legia chwilowo w osłabieniu
  • 72'
    Wracamy do rywalizacji
  • 70'
    Przerwa w grze. Jędrzejczyk ucierpiał po kontakcie z jednym z zawodników Zagłębia. Stoper Legii jest opatrywany przez lekarzy
  • 69'
    Piłkarze Legii dobrze prezentują się na murawie po rozpoczęciu drugiej połowy. Warszawiacy często goszczą na połowie przyjezdnych i potrafią stworzyć zagrożenie pod bramką Hładuna
  • 68'
    Slisz zagrał do Juranovicia, który uderzył zza pola karnego. Piłka poszybowała ponad bramką
  • 67'
    Faul Juranovicia na połowie Zagłębia
  • 65'
    Drazić został napomniany żółtą kartką za faul na "Karbo"
  • 64'
    Karbownik sfaulowany w bocznym sektorze boiska. Miejscowi mają rzut wolny z prawej strony
  • 64'
    Kontra Legii. Luquinhas zbiegł z lewej strony do środka, ale jego podanie - do jednego z legionistów - okazało się trochę niedokładne
  • 63'
    Poręba przerzucił ciężary gry do Mraza, ten dośrodkował z lewej flanki, ale legioniści wyszli z opresji i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 62'
    Juranović wycofał futbolówkę w pole karne do Wszołka. Podanie okazało się dość mocne, a "Wszołi" niefortunnie zagrał piłkę ręką i akcja została przerwana
  • 60'
    Faul w ataku Wszołka. Skrzydłowy Legii starał się dopaść do piłki po centrze z lewej flanki, lecz nieprzepisowo powstrzymał Hładuna
  • 59'
    Slisz oddał strzał z dystansu. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Wszołka, który - w okolicach 6-7. metra - uderzył piłkę na wślizgu, ale Hładun nie dał się zaskoczyć
  • 57'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Starzyńskim
  • 57'
    Chodyna powstrzymał Mladenovicia, który szukał dośrodkowania z bocznego sektora boiska
  • 56'
    Gwilia sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 54'
    Luquinhas miękko zacentrował z prawej nogi, zza pola karnego. Pekhart był kryty na dalszym słupku przez dwóch zawodników Zagłębia, ale wygrał walkę o pozycję i skutecznie główkował. Legia prowadzi 2:1!
  • 53'
    Goool! Drugi gol Pekharta!
  • 53'
    Legia mogła strzelić drugiego gola! Karbownik sprytnie podał do Luquinhasa, który dośrodkował wzdłuż boiska do Wszołka. Skrzydłowy dopadł do piłki i oddał strzał na wślizgu. Futbolówka poszybowała tuż ponad poprzeczką
  • 52'
    Było bardzo groźnie w polu karnym Legii. Guldan oddał strzał z okolic "szesnastki". Piłka spadła jeszcze pod nogi Balicia, który jednak huknął ponad bramką.
  • 49'
    Korner dla Zagłębia. Jędrzejczyk dobrze zastopował rozpędzonego Szysza
  • 49'
    Mladenović! Lewy obrońca znalazł się w bocznym sektorze boiska i oddał techniczny strzał z prawej nogi, który przeleciał nieco obok bramki
  • 48'
    Legioniści wymieniali się podaniami na połowie Zagłębia, ale po kilkudziesięciu sekundach goście przechwycili piłkę
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje z Zagłębiem Lubin 1:1. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Szysz zdecydował się na płaskie uderzenie z dystansu, z lewej nogi. Ale Boruc spokojnie złapał piłkę
  • 45'
    Juranović chciał zagrać na prawą stronę do Wszołka, ale piłkę przechwycił Balić
  • 43'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony i upadł na boisko po kontakcie z Porębą. Ostatecznie legioniści wywalczyli korner
  • 42'
    Dobry przechwyt Chodyny w defensywie, w bocznym sektorze boiska
  • 41'
    Szysz wbiegł w pole karne Legii i znalazł się na dalszym słupku. Zawodnik dopadł do piłki posłanej przez Drazicia i trafił w boczną siatkę
  • 38'
    Starzyński pokonał Boruca po uderzeniu z rzutu karnego. 1:1
  • 38'
    Rzut karny dla Zagłębia. Slisz sfaulował Drazicia
  • 38'
    Legioniści stworzyli kolejne zagrożenie pod bramką Zagłębia. Po dośrodkowaniu Wszołka z prawej strony i uderzeniu jednego z legionistów, piłka spadła pod nogi Mladenovicia. Lewy obrońca potężnie uderzył z lewej nogi. Piłka trafiła w Chodynę i wyszła poza boisko
  • 35'
    Ależ zakotłowało się w polu karnym Zagłębia. Ostatecznie Luquinhas oddał strzał, który został zablokowany. Po chwili Wszołek dośrodkował jeszcze wzdłuż pola karnego. Jeden z zawodników gości musnął piłkę, którą złapał Hładun
  • 33'
    Dośrodkowanie Starzyńskiego z rogu na dalszy słupek. Tam znalazł się Szysz, który wyskoczył w górę i główkował ponad poprzeczką
  • 33'
    Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego, z prawej strony boiska. Wszołek wybił piłkę głową poza linię końcową. Korner dla "Miedziowych"
  • 32'
    Karbownik zagrał prostopadle do Wszołka. Skrzydłowy ruszył z akcją i podał do środka do Pekharta, który świetnie obrócił się z piłką i oddał strzał z lewej nogi. Futbolówka wpadła do siatki tuż przy słupku. Legia prowadzi 1:0!
  • 30'
    Gooool! Pekhart! 1:0!
  • 30'
    Niezła centra Balicia z bocznego sektora pola karnego. Do piłki dobiegł Mraz, który jednak główkował obok słupka. Grę wznowił Boruc
  • 29'
    Kontra rywali. Drazić starał się zbiec z lewej strony do środka, ale w kluczowym momencie odskoczyła mu piłka, którą przejęli miejscowi
  • 27'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie. Potem jeden z piłkarzy "Wojskowych" posłał piłkę do Pekharta. Ale futbolówkę ostatecznie przechwycił Hładun
  • 25'
    Gwilia zbiegł do środka i podał do Pekharta, który miał trochę miejsca przez "szesnastką". Napastnik stołecznego klubu oddał płaski strzał z prawej nogi w kierunku dalszego słupka. Do celu trochę zabrakło
  • 23'
    Kolejna centra Juranovicia, ale goście nie dali się zaskoczyć i oddalili zagrożenie. Legia ma optyczną przewagę, lecz - jak na razie - brakuje klarowniejszych sytuacji w ofensywie, poza strzałem Pekharta (z głowy, obok bramki) z pierwszej minuty gry
  • 20'
    Lewczuk zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Piłka poszybowała nieco ponad bramką
  • 19'
    Pekhart chciał utrzymać piłkę w okolicach pola karnego Zagłębia, lecz Starzyński wyłuskał futbolówkę spod nóg Czecha
  • 18'
    Slisz przerzucił piłkę do Juranovicia. Prawy obrońca Legii dograł w pole karne z prawego skrzydła, ale "Miedziowi" wyszli z opresji
  • 18'
    Karbownik starał się zagrać na prawe skrzydło do Wszołka, lecz jeden z przeciwników wybił futbolówkę poza linię boczną
  • 17'
    Przyjezdni próbowali stworzyć kolejną akcję. W pewnym momencie Poręba zbiegł z prawej strony do środka boiska. Pomocnikowi Zagłębia odskoczyła piłka, którą wybił Jędrzejczyk
  • 15'
    Niezła akcja Zagłębia. Guldan podłączył się do ofensywy, potem jeden z rywali wystawił piłkę Draziciowi, który uderzył na bramkę. Boruc był na posterunku
  • 14'
    Goście wymieniają się podaniami na połowie Legii
  • 13'
  • 13'
    Chwilowa przerwa w grze. Baszkirow upadł na murawę, po tym jak został niefortunnie trafiony piłką przez Wszołka
  • 12'
    Juranović dośrodkował z rogu, ale Hładun pewnie przechwycił piłkę
  • 11'
    Kolejny korner dla Legii
  • 10'
    Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego na dalszy słupek. Pekhart oddał strzał, który przeleciał obok bramki
  • 10'
    Wszołek ruszył prawą flanką i chciał dośrodkować w "szesnastkę". Centra została jednak zablokowana przez zawodnika Zagłębia. Korner
  • 9'
    Juranović pobiegł prawą stroną i chciał uruchomić Wszołka. Podanie zostało jednak przechwycone przez rywali
  • 7'
    Juranović dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne, w kierunku Pekarta. Snajper Legii musnął piłkę. Akcję zamknął Mladenović, którego strzał z powietrza poszybował wysoko ponad poprzeczką
  • 6'
    Przechwyt legionistów w środku pola. Karbownik chciał zbiec do środka, lecz został powstrzymany przez Chodynę
  • 4'
    Starzyński umieścił piłkę w siatce, po prostopadłym podaniu z głębi pola, ale był na spalonym
  • 3'
    Mladenović zacentrował z lewej flanki w kierunku Pekharta. Napastnik przyjął futbolówkę, ale upadł na murawę po kontakcie z Guldanem. Grę wznowił golkiper Zagłębia
  • 3'
    Gwilia sfaulowany w środku pola, przez Baszkirowa
  • 2'
    Ależ to się mogło rozpocząć dla Legii! Po dośrodkowaniu z prawej strony, w polu karnym główkował Pekhart. Czeski snajper uderzył tuż obok bramki
  • 1'
  • Zapowiedź meczu Legia - Zagłębie jest dostępna TUTAJ
  • Najlepsi strzelcy w meczach z Zagłębiem Lubin - LINK
  • Jego pierwszą pasją był taniec hip-hop. Do Legii próbował podejść dwa razy, udało się za drugim. W bursie mieszkał z Michałem Karbownikiem. Niestety wkrótce został wykluczony z gry przez kilka miesięcy, ze względu na szmery w sercu. W 2019 roku trafił do włoskiego Ascoli, a od paru tygodni reprezentuje KGHM Zagłębie Lubin. Historia Kamila Bielikowa, byłego bramkarza "Wojskowych"
  • "Jedziemy do Warszawy powalczyć o trzy punkty" - kto tak powiedział? Odpowiedź tutaj
  • Jak wyglądały ostatnie mecze Legii z Zagłębiem przy Łazienkowskiej? Szczegóły w tym miejscu
  • Zapraszamy też do zapoznania się z tekstem Z obozu rywala
  • Co, przed meczem z Zagłębiem, powiedział trener Legii, Czesław Michniewicz? Sprawdźcie!
  • Żaden z zawodników Legii nie jest zagrożony nadmiarem żółtych kartek w spotkaniu z Zagłębiem. Więcej TUTAJ
  • Osiemnastego października legioniści rozegrali 18 meczów. Minęło 25 lat od zwycięstwa stołecznego klubu z Blackburn Rovers. Poza tym, tego dnia "Wojskowi" rywalizowali z Realem Madryt, na Santiago Bernabeu. Szczegóły
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Legią Warszawa a Zagłębiem Lubin. Jak na razie stołeczny klub rozegrał 4 mecze i zdobył 6 punktów. Zagłębie ma natomiast 13 "oczek" po 6 spotkaniach
Legia WarszawaZagłębie Lubin
38'

38' Filip Starzyński (k.)

64'

64' Dejan Drazić

75'

75' Mateusz Bartolewski za Łukasz Poręba

75' Rok Sirk za Samuel Mraz

78'

78' Jakub Żubrowski za Dejan Drazić