Koniec. Legia bezbramkowo zremisowała z Lechią w Gdańsku w 36. kolejce ekstraklasy
    Kontra Legii. Rocha zagrał na skrzydło do Cholewiaka. Pomocnik Legii wbiegł w pole karne i trafił w boczną siatkę
    Rzut rożny dla miejscowych
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Slisz dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego. Astiz potężnie uderzył z powietrza, z lewej nogi, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 89'
    Slisz! Pomocnik Legii oddał płaski strzał z prawej nogi, zza pola karnego. Kuciak popisał się świetną interwencją i wybronił strzał gracza "Wojskowych". Korner
  • 87'
    Cholewiak sfaulowany w środku pola
  • 86'
    Pietrzak ucierpiał po kontakcie z Wszołkiem
  • 83'
    Mosór zastąpił Cielemęckiego. To trzeci debiutant w barwach Legii w tym meczu
  • 82'
    Rzut wolny dla gdańszczan z prawej strony boiska
  • 81'
    Ze Gomes zastąpił Kałuzińskiego
  • 81'
    Cielemęcki dośrodkował z rogu, Wieteska musnął piłkę głową, Moment później Cholewiak uderzył jeszcze z ostrego kąta ponad bramką
  • 80'
    Legioniści mają korner
  • 80'
    Wieteska podał do Rochy. Portugalczyk dograł z lewej strony, ale użył zbyt dużo siły
  • 80'
    Cholewiak będzie kontynuował grę
  • 79'
    Cholewiak ucierpiał po kontakcie z Filą. Piłkarz Lechii trafił "Cholewę" w głowę
  • 78'
    Płaski strzał Wszołka z dalszej odległości. Ostatecznie Kuciak wznowił grę
  • 78'
    Wszołek minął Pietrzaka, nieźle zagrał wzdłuż pola karnego do Włodarczyka, który uderzył ponad poprzeczką
  • 76'
    Remy za Rosołka
  • 76'
    Cholewiak do Cielemęckiego. Debiutant uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od Kryeziu i spadła tuż obok prawego słupka strzeżonego przez Kuciaka. Korner
  • 74'
    Slisz ruszył do przodu i chciał uruchomić Wszołka, ale Pietrzak przeciął to podanie
  • 72'
    Haydary minął Stolarskiego po lewej stronie i miękko zagrał w pole karne. Paixao się poślizgnął, lecz zdołał główkować. Ostatecznie Cierzniak złapał piłkę
  • 69'
    Faul w ataku Wszołka. Nieprzepisowo powstrzymał Malocę
  • 67'
    Dwie zmiany w Lechii. Mihalik i Haydary za Zwolińskiego i Urbańskiego
  • 66'
    Zrobiło się zamieszanie po centrze z rogu. Ostatecznie Pietrzak uderzył obok bramki
  • 65'
    Fila zbiegł do środka, po chwili Urbański oddał strzał z dystansu, który został zablokowany. Korner dla rywali
  • 64'
    Zwoliński sfaulowany przez Astiza
  • 63'
    Niezła centra Gajosa, ale Cierzniak był na posterunku
  • 61'
    Pietrzak został sfaulowany przez Włodarczyka. Rzut wolny dla Lechii z lewej strony boiska
  • 60'
    Rzut wolny dla Legii. Bezpośrednie uderzenie Slisza, lecz Kuciak zbił piłkę do boku
  • 58'
    Włodarczyk za Pyrdoła. Dla "Włodara" to debiut w pierwszym zespole Legii
  • 58'
    Rocha został nieprzepisowo powstrzymany na połowie Legii przez Kałuzińskiego. Pomocnik Lechii obejrzał żółtą kartkę, tak samo jak Portugalczyk, który machnął ręką i nie mógł się pogodzić z tym faulem
  • 55'
    Ważna interwencja Wieteski w "szesnastce" Legii, po dośrodkowaniu z lewej flanki
  • 54'
    Rocha minął przeciwnika i świetnie zagrał na prawą stronę do Wszołka. Skrzydłowy wbiegł w pole karne, ale za daleko wypuścił sobie piłkę. Grę wznowi Kuciak
  • 53'
  • 52'
    Fila zacentrował z prawego skrzydła, ale Wieteska głową oddalił zagrożenie
  • 51'
    Rosołek wypuścił Wszołka, który dośrodkował z prawej strony. Piłkarze Lechii przechwycili piłkę
  • 49'
    Wszołek sfaulował Gajosa na prawym skrzydle
  • 49'
    Cierzniak pewnie złapał dośrodkowanie Fili z prawej flanki
  • 48'
    Zwoliński sfaulowany w środku pola
  • 48'
    Legioniści próbowali stworzyć szybszą akcję, ale przeciwnicy nie dali się zaskoczyć i przechwycili piłkę
  • 46'
    Stolarski miękko do Rosołka, który znalazł się na prawym skrzydle. Napastnik Legii został powstrzymany przez jednego z rywali
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Lechią. Wracamy za kwadrans
  • 45'
    Rocha wbiegł w pole karne, minął dwóch rywali i oddał strzał z ostrego kąta. Korner dla Legii
  • 43'
    Żółta kartka dla Slisza za faul na Zwolińskim
  • 43'
    Przerwa w grze. Kałuziński upadł na murawę po kontakcie z Rosołkiem
  • 42'
    Pietrzak dośrodkował z rzutu wolnego, z lewej strony. W polu karnym Slisz dobrze interweniował głową i legioniści wyszli z opresji
  • 40'
    Astiza sfaulował Paixao. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 40'
    Pyrdoł przejął piłkę na połowie Lechii. Po chwili Stolarski dograł z prawego skrzydła, lecz Kuciak był na posterunku i złapał futbolówkę
  • 38'
    Pietrzak zacentrował ze stałego fragmentu, ale legioniści wybili piłkę z własnego pola karnego
  • 37'
    Wieteska sfaulował Paixao. Rywale mają rzut wolny z prawej strony boiska, blisko "szesnastki" Legii
  • 36'
    Pyrdoł znalazł się w polu karnym, lecz dośrodkowywał już zza linii końcowej
  • 36'
    Stolarski do Wszołka, który płasko dośrodkował w pole karne z lewej nogi. Ostatecznie miejscowi wybili futbolówkę
  • 35'
    Slisz przechwycił piłkę w środku pola. Potem Stolarski starał się minąć przeciwników przed polem karnym, ale został zatrzymany
  • 33'
    Wszołek mocno dośrodkował z prawej flanki, a jeden z obrońców rywali wybił piłkę poza linię boczną
  • 32'
    Rosołek sfaulowany przez Kobrynia. Kilka sekund wcześniej Wieteska dobrze przeciął centrę z prawej strony boiska
  • 30'
    Wszołek wbiegł w pole karne z lewej strony, zagrał wzdłuż "szesnastki". Do strzału składał się Rosołek, ale jeden z piłkarzy Lechii wybił piłkę
  • 29'
    Miękka centra w kierunku Paixao w pole karne, ale ostatecznie piłka w rękach Cierzniaka. Zawodnik Lechii nie zdołał dobiec do futbolówki
  • 28'
    Stoper Legii szybko wstał z boiska i będzie kontynuował grę
  • 27'
    Rocha dośrodkował w "szesnastkę", ale piłkarze Lechii oddalili zagrożenie. Sędzia przerwał grę, ponieważ Wieteska upadł na murawę po kontakcie z rywalem
  • 26'
    Urbański sfaulował Rosołka. Warszawiacy maj rzut wolny z prawej strony boiska
  • 26'
    Cholewiak znalazł się w "szesnastce", próbował wycofać piłkę, ale gospodarze nie dali się zaskoczyć
  • 25'
    Rocha pobiegł lewą stroną, chciał dograć w pole karne, ale futbolówkę przechwycili przeciwnicy
  • 24'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki. Piłkę przechwycił Kuciak
  • 24'
    Gajos bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła jeszcze w Slisza, ale Cierzniak spokojnie złapał futbolówkę
  • 22'
    Wszołek sfaulował Pietrzaka. Rywale mają rzut wolny
  • 22'
    Gajos przerzucił piłkę na prawą stronę do Fili. Boczny obrońca zacentrował w "szesnastkę", lecz "Wojskowi" oddalili zagrożenie
  • 20'
    Stolarski dograł w pole karne, w kierunku dalszego słupka. Miejscowi wyszli z opresji
  • 19'
    Fila dośrodkował w pole karne z prawej flanki, ale Wieteska był czujny i przechwycił piłkę
  • 19'
    Legioniści próbowali stworzyć akcję po lewej stronie, lecz zostali powstrzymani przez zawodników Lechii
  • 17'
    Rocha zbiegł do środka i podał do Pyrdoła, który ponownie zagrał do Portugalczyka, w pole karne. Do piłki jako pierwszy dobiegł jednak Kuciak
  • 15'
    Slisz powstrzymał Gajosa na połowie Legii i wywalczył aut
  • 15'
    Stolarski podłączył się do ofensywy, dośrodkował z prawej strony. Do piłki dobiegł Cholewiak, który zagrał do Slisza. Pomocnik Legii uderzył zza pola karnego obok bramki
  • 12'
    Gajos znalazł się w polu karnym, lecz jego strzał został zablokowany
  • 12'
    Astiz wybił piłkę na aut po dalszym zagraniu z lewej strony boiska
  • 11'
    Pietrzak zagrał na lewe skrzydło do Paixao. Portugalczyk próbował minąć Astiza, ale zawodnik Legii powstrzymał napastnika Lechii. Od bramki wznowił Cierzniak
  • 9'
    Kałuziński nieprzepisowo powstrzymał Rochę
  • 8'
    Paixao na spalonym po dalekim zagraniu Gajosa z lewej strony boiska
  • 6'
    Stolarski zagrał na prawe skrzydło w kierunku Wszołka, ale Maloca zdołał wybić piłkę poza linię boczną
  • 5'
    Fila sfaulowany na prawej flance. Rywale szybko rozegrali stały fragment gry, legioniści wybili futbolówkę z własnej "szesnastki"
  • 4'
    Gajos zdecydował się na uderzenie z dystansu. Pomocnik oddał strzał, który poszybował nieco ponad poprzeczką
  • 2'
    Wszołek ruszył prawą stroną, chciał wbiec w pole karne, ale został osaczony przez piłkarzy Lechii i stracił piłkę
  • 1'
    Gajos zagrał prostopadle do Paixao, który znalazł się na spalonym
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Niecałe 30 minut do meczu!
  • Kto nie zagra przeciwko Legii? Który zawodnik Lechii jest w tym sezonie najskuteczniejszy w lidze? Którzy gracze w przeszłości grali przy Łazienkowskiej? Sprawdźcie!
  • Dla Cielemęckiego będzie to debiut w pierwszym zespole Legii. Więcej informacji znajdziecie tutaj
  • Ławka: Muzyk, Mosór, Włodarczyk, Niski, Remy, Warchoł
  • Skład Legii wygląda nastepująco: Cierzniak - Stolarski, Astiz, Wieteska, Rocha - Wszołek, Slisz, Cielemęcki, Pyrdoł, Cholewiak - Rosołek!
  • Co słychać u byłych zawodników Legii? Szczegóły
  • Co przed środowym spotkaniem powiedział trener "Wojskowych", Aleksandar Vuković? Sprawdźcie!
  • Do Gdańska nie pojechało kilku podstawowych graczy Legii. Którzy? Więcej tutaj
  • Dla przypomnienia - stołeczny klub zapewnił sobie mistrzostwo Polski dokładnie 11 lipca, pokonując u siebie Cracovię (2:0)
  • Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 36. kolejki ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Legią Warszawa
Lechia GdańskLegia Warszawa

56' Jakub Kałuziński

56'

66' Jaroslav Mihalik za Łukasz Zwoliński

66' Omran Haydary za Kacper Urbański

66'

81' Ze Gomes za Jakub Kałuziński