84'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Miłego wieczoru
  • 90+3'
    Koniec. Legia przegrała 1:2 z Piastem. Jedynego gola dla "Wojskowych" strzelił Domagoj Antolić
  • 90+2'
    Faul w ataku Wszołka
  • 90'
    Wieteska walczył o piłkę w polu karnym, po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Plach wznawia z piątego metra
  • 88'
    Pięć minut doliczonych
  • 87'
    Novikovas za Vesovicia
  • 87'
    Korner dla Piasta
  • 86'
    Vesović powalczył o piłkę z Kirkeskovem i Czerwińskim przy chorągiewce. Ostatecznie grę wznowi bramkarz Piasta
  • 84'
    Plach wybił centrę z lewej strony boiska
  • 82'
    Vida za Sokołowskiego
  • 82'
    Sokołowski ukarany żółtą kartką
  • 78'
    Oznacza to, iż Wszołek nie zagra z Lechem z powodu nadmiaru żółtych kartek
  • 78'
    Żółte kartki dla Kirkeskova i Wszołka
  • 78'
    Kirkeskov padł na murawę po kontakcie z Wszołkiem. Lewy obrońca jest opatrywany przez lekarzy
  • 75'
    Huk za Parzyszka
  • 74'
    Rosołek zastąpił Luquinhasa
  • 74'
    Udany przechwyt Wieteski w środku pola. Moment później Antolić chciał uruchomić Wszołka, lecz jego zagranie zostało przeczytane przez jednego z rywali
  • 73'
    Ależ akcja Vesovicia. Prawy obrońca ruszył do przodu, po podaniu od Wszołka, zwiódł przeciwnika i oddał płaski strzał na bramkę Placha. Uderzenie legionisty okazało się trochę zbyt lekkie, przez co golkiper Piasta złapał piłkę
  • 70'
    Antolić zbiegł do środka, minął rywala i oddał płaski strzał, który Plach zdołał wybić do boku
  • 69'
    Tuszyński za Badię
  • 69'
    Legioniści ofiarnie popędzili za akcją. Karbownik otrzymał piłkę w polu karnym i upadł po kontakcie z rywalem, ale sędzia nakazał grać dalej
  • 66'
    Na spalonym Antolić
  • 66'
    Badia dośrodkował z lewej flanki w pole karne. Do piłki wystartował Felix, który, będąc w trudnej sytuacji, obił poprzeczkę
  • 65'
    Piłkarze Piasta poradzili sobie z centrą Antolicia z rzutu rożnego. Rywale oddalili zagrożenie
  • 64'
    Antolić dograł z rzutu rożnego, po chwili piłka do niego wróciła. Chorwat wywalczył kolejny korner
  • 63'
    Wszołek wbiegł w pole karne, próbował oddać strzał, lecz został zablokowany. Korner
  • 63'
    Vesović pobiegł prawą flanką, ale został powstrzymany przez Kirkeskova. Od bramki wznowi Plach
  • 59'
    Wszołek dograł w pole karne z prawej strony. Pika minęła wszystkich zawodników, będących w "szesnastce", i trafiła pod nogi Karbownika. Młodzieżowiec zbiegł do środka, ale uderzył niecelnie
  • 58'
    Tym razem sfaulowany został Martins
  • 57'
    Wieteska nieprzepisowo powstrzymał Felixa w środkowej strefie boiska
  • 56'
    Rywale złapali wiatr w żagle po bramce Badii. Przyjezdni regularnie goszczą na połowie Legii, starają się stosować wysoki pressing w momencie, gdy stołeczny klub ma piłkę
  • 55'
    Hateley dośrodkował z rzutu rożnego, ale Karbownik wybił piłkę będąc przy bliższym słupku
  • 51'
    Cholewiak za Gwilię
  • 51'
    Za chwilę na boisku pojawi się Cholewiak
  • 51'
    Kapitan gliwickiego klubu wbiegł w pole karne, potężnie uderzył z lewej nogi i umieścił piłkę w siatce. Goście objęli prowadzenie
  • 50'
    Badia. 2:1 dla Piasta
  • 49'
    Dobra interwencja Karbownika w obronie. Lewy defensor powstrzymał gliwiczan tuż przed polem karnym
  • 47'
    Gwilia sfaulowany przez Czerwińskiego w środku pola
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje z Piastem 1:1. Wracamy za 15 minut
  • 45+5'
    Hateley zdecydował się na bezpośredni strzał, który poszybował obok prawego słupka strzeżonego przez Majeckiego
  • 45+4'
    Felix sfaulowany na połowie "Wojskowych". Przyjezdni mają rzut wolny z lewej strony
  • 45+3'
    Legioniści skutecznie powstrzymali rozpędzonego Hateleya przed polem karnym
  • 45+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 45'
    Vesović zażegnał niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu w pole karne. Od paru chwil Piast przebywał na połowie Legii i starał się skonstruować akcję
  • 42'
    Żółta kartka dla Gwilii
  • 38'
    Parzyszek główkował tuż ponad bramką, po centrze z prawej strony
  • 37'
    Hateley dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę głową do siatki, w okolicach bliższego słupka, skierował Felix
  • 35'
    1:1. Felix
  • 35'
    Centra Hateleya z rzutu wolnego. Majecki zdołał wyjść z bramki i skutecznie wybił piłkę z własnego pola karnego
  • 34'
    Antolić sfaulował Milewskiego. Rzut wolny dla rywali z prawej strony boiska
  • 32'
    Gliwiczanie operowali piłką w obrębie pola karnego Legii. Moment później jeden z graczy Piasta został złapany na spalonym
  • 30'
    Karbownik przejął piłkę w obronie i popędził z nią do przodu. Po chwili młodzieżowiec został osaczony przez trzech przeciwników i stracił futbolówkę. Ostatecznie jednego z rywali sfaulował Martins
  • 27'
    Wszołek wrócił do defensywy i wywalczył piłkę dla Legii. Zawodnik stołecznego klubu powstrzymał jednego z rywali w bocznym sektorze
  • 26'
    Wszołek świetnie zauważył w polu karnym niepilnowanego Gwilię. Skrzydłowy wycofał podanie, lecz Gruzin uderzył ponad poprzeczką
  • 24'
    Martins został nieprzepisowo powstrzymany w środku pola
  • 24'
    Rywale utrzymywali się przy piłce, na połowie Legii, ale dość szybko ją stracili
  • 21'
  • 20'
    Spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się w środkowej strefie, brakuje akcji ofensywnych z obu stron
  • 18'
    Gwilia sfaulowany przez Koruna w środku pola
  • 16'
    Karbownik dobrze przeczytał zagranie w kierunku Konczkowskiego
  • 14'
    Gospodarze mieli rzut rożny. Po centrze z kornera, zrobiło się zamieszanie w "szesnastce". Ostatecznie piłka trafiła pod nogi Antolicia, który pokonał Placha. 1:0!
  • 13'
    Goool! Antolić!
  • 12'
    Karbownik wbiegł w pole karne i wycofał piłkę do Luquinhasa. Strzał Brazylijczyka został jednak zablokowany
  • 11'
    Sędzia zmienił decyzję. Zamiast żółtej kartki , ukarał Kante czerwonym kartonikiem. Legionista opuścił boisko
  • 8'
    Trwa wideoweryfikacja faulu napastnika Legii
  • 7'
    Żółta kartka dla Kante za faul w środkowej strefie boiska
  • 6'
    Milewski wyłuskał piłkę spod nóg Luquinhasa na lewej flance. Moment później Brazylijczyk się zrehabilitował i odebrał piłkę zawodnikowi Piasta
  • 5'
    Wszołek dograł w "szesnastkę" tuż przed linią końcową, ale golkiper gości spokojnie złapał futbolówkę
  • 4'
    Dobra interwencja Wieteski w obronie. Stoper przeciął podanie z głębi pola do Parzyszka
  • 4'
    Vesović minął rywala w bocznym sektorze, zbiegł do środka i płasko uderzył z lewej nogi. Plach na posterunku
  • 2'
    Antolić dośrodkował ze stałego fragmentu, ale jeden z rywali wybił piłkę z pola karnego
  • 1'
    Kante sfaulowany na połowie Piasta. Miejscowi mają rzut wolny z prawej strony boiska
  • 1'
  • Obie ekipy już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Piastem: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Karbownik - Wszołek, Antolić, Martins, Luquinhas - Gwilia - Kante! Ławka: Cierzniak, Rocha, Astiz, Cholewiak, Novikovas, Pyrdoł, Praszelik, Slisz, Rosołek
  • Spotkanie z Piastem będzie 12. spotkaniem w historii Legii rozgrywanym w Dzień Kobiet. Więcej w tym miejscu
  • Zapraszamy także do rozmówki z Patrykiem Sokołowskim, graczem Piasta, który w przeszłości grał w Legii. Tutaj
  • Parę godzin wcześniej trzecioligowe rezerwy Legii wygrały 2:0 z Bronią Radom. Relacja z meczu dostępna tutaj
  • W tym momencie stołeczny klub ma na koncie 51 punktów i jest liderem ekstraklasy. Gliwiczanie zgromadzili do tej pory 40 "oczek"
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Legią Warszawa a Piastem Gliwice. Kibiców czeka zatem rywalizacja aktualnego wicemistrza z mistrzem Polski
Legia WarszawaPiast Gliwice
10'
35'

35' Jorge Felix

52'

52' Gerard Badia

72'

72' Patryk Tuszyński za Gerard Badia

78'

78' Tomas Huk za Piotr Parzyszek

81'

81' Mikkel Kirkeskov

84'

84' Patryk Sokołowski

84' Kristopher Vida za Patryk Sokołowski