Koniec! Legia wygrała 2:1 z Cracovią po golach Antolicia i Gwilii!
    Żółta kartka dla Siplaka za faul na Antoliciu
  • 90+3'
    Pekhart zmienia Luquinhasa
  • 90+3'
    Korner dla rywali. Jeden z przeciwników dośrodkował z rogu, ale Majecki świetnie złapał piłkę
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90+1'
    Astiz za Martinsa
  • 90'
    Kapitalny rajd Karbownika. Młodzieżowiec zagrał do Kante, który oddał strzał na wślizgu, ale jego uderzenie obronił Pesković
  • 89'
    Gwilia podał do Karbownika. Lewy obrońca wbiegł w pole karne, lecz został zablokowany przez rywali
  • 87'
    Kante wypatrzył Antolicia w "szesnastce", a ten chciał piętką wypuścić Vesovicia. Zagranie Chorwata okazało się trochę niedokładne
  • 86'
    Wszołek próbował wywalczyć rzut rożny przy chorągiewce, ale grę wznowi Pesković
  • 84'
    Vesović kapitalnie wrócił do obrony i powstrzymał rozpędzonego Lopesa. Warszawiacy zabrali się do kontry. Kante wypatrzył Gwilię w polu karnym, lecz jego zagranie okazało się zbyt mocne
  • 82'
    Hanca groźnie dośrodkował z lewej strony, ale Majecki zdążył wyprzedzić przeciwnika i złapał piłkę
  • 82'
    Żółta kartka dla trenera Vukovicia
  • 80'
    Siplak próbował dośrodkować z lewego skrzydła, ale Antolić przechwycił futbolówkę na skraju pola karnego
  • 79'
    Antolić dośrodkował z rzutu wolnego z prawej strony, ale Cracovia bez większych kłopotów oddaliła zagrożenie
  • 76'
    Krakowianie mieli dogodną sytuacje, po zamieszaniu w "szesnastce". Rapa jednak przestrzelił z bliskiej odległości
  • 76'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego, o futbolówkę walczył m.in. Jędrzejczyk. Po chwili miękką centrę z prawej strony posłał jeszcze Luquinhas. Ekipa Michała Probierza oddaliła jednak zagrożenie
  • 74'
    Korner dla miejscowych
  • 74'
    Spotkanie nabrało rumieńców. Do końca meczu pozostało jeszcze około 20 minut. Przyjezdni starają się atakować, ale Legia kontroluje wydarzenia na boisku
  • 70'
    Centra Antolicia z rzutu rożnego nie przyniosła pożądanych efektów. Rywale zdołali wyjść z opresji
  • 69'
    Kante wbiegł w pole karne i wycofał piłkę do niekrytego Gwilii. Gruzin oddał strzał, który Pesković sparował poza linię końcową
  • 66'
    Fiolić zastąpił Wdowiaka
  • 63'
    Wszołek za Novikovasa
  • 62'
    Żółta kartka dla Wdowiaka za faul na Vesoviciu
  • 62'
    Kante! Napastnik oddał strzał z głowy, po centrze Luquinhasa z lewej flanki, ale golkiper przeciwników obronił jego uderzenie
  • 61'
    Vesović nieprzepisowo powstrzymany na połowie Cracovii. Rzut wolny z prawej strony boiska
  • 60'
    Vesović otrzymał piłkę w pole karne od Antolicia. Chciał zagrać wzdłuż pola karnego, lecz rywale wybili futbolówkę
  • 58'
    Żółta kartka dla Martinsa. Oznacza to, że Portugalczyk nie zagra z Lechią w środę
  • 57'
    Rzut wolny dla Legii. Novikovas zacentrował w pole karne, lecz Pesković złapał piłkę
  • 56'
    Gwilia sfaulowany na połowie Cracovii
  • 51'
    2:1. Hanca wykorzystał rzut karny
  • 50'
    Żółta kartka dla Vesovicia
  • 50'
    Rzut karny dla gości
  • 49'
    Będzie wideoweryfikacja sytuacji Cracovii. Gracze rywali domagali się podyktowania rzutu karnego
  • 48'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka
  • 48'
    Martins oddał strzał z dystansu, ale Pesković spokojnie obronił jego uderzenie
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z Cracovią. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Vesović wyłuskał piłkę na połowie Legii, a następnie wywalczył aut
  • 45'
    Dwie minuty doliczone
  • 44'
    Gruzin oddał techniczny strzał na skraju pola karnego i wpakował piłkę do siatki!
  • 44'
    Gwilia! 2:0!
  • 42'
    Kontra Legii. Luquinhas przejął piłkę i ruszył do ataku z Kante. Napastnik miejscowych podał do Brazylijczyka w pole karne, lecz ten był naciskany przez przeciwnika. Ostatecznie legionista oddał strzał z prawej nogi, który obronił Pesković
  • 39'
    Ależ było blisko! Vesović popędził prawą stroną, wycofał piłkę w pole karne do niepilnowanego Gwilii. Gruzin trafił jednak w poprzeczkę!
  • 38'
    Szybkie wznowienie z autu przez Karbownika. Gwilia zgrał piłkę wzdłuż pola karnego do Kante. Snajper Legii próbował uderzyć z przewrotki, ale była to niecelna próba
  • 36'
    Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego, Wieteska wyskoczył w powietrze, ale uderzył z głowy ponad poprzeczką
  • 35'
    Rzut wolny dla Legii. Goście bez większych problemów wybili dośrodkowanie Antolicia
  • 34'
    Żółta karta dla Rapy za faul na Luquinhasie
  • 32'
    Centra Novikovasa z rzutu rożnego została wybita przez rywali
  • 32'
    Legioniści ruszyli prawą flanką, a po chwili wywalczyli korner
  • 30'
    Jędrzejczyk nieprzepisowo powstrzymał Vestenicky'ego
  • 29'
    Martins przechwycił piłkę w środku pola. Legioniści pobiegli do ataku, w pewnej chwili Novikovas zszedł do środka i miękko zacentrował w kierunku Karbownika. Pesković wypiąstkował futbolówkę, a przelobować bramkarza chciał Luquinhas. Brazylijczyk posłał jednak piłkę wysoko ponad poprzeczką
  • 27'
    Chwilowa przerwa. Jędrzejczyk zderzył się z Vestenicky'm w środkowej strefie boiska. Zawodnicy zostali opatrzeni przez lekarzy i mogą kontynuować grę
  • 24'
    Centra Novikovasa z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka. Przyjezdni wybili futbolówkę z "szesnastki"
  • 23'
    Novikovas podał do Vesovicia, który miękko dograł w "szesnastkę". Korner
  • 23'
    Vestenicky sfaulowany w środku pola
  • 22'
    Novikovas dośrodkował z rogu, a w polu karnym niepilnowany był Antolić. Chorwat pewnym strzałem z prawej nogi pokonał Peskovicia. Brawo!
  • 21'
    GOOOOL! 1:0! Antolić!
  • 20'
    Antolić przerzucił grę na prawą flankę. Warszawiacy na chwilę stracili piłkę, ale szybko ją odzyskali. Vesović wywalczył rzut rożny
  • 18'
    Kontra Legii. Luquinhas zwolnił akcję, lecz moment później zagrał w tempo do wybiegającego Novikovasa. Krakowianie zdołali jednak wrócić do obrony i zażegnać niebezpieczeństwo
  • 16'
    Centra Antolicia w pole karne. Wieteska, w walce o piłkę, sfaulował Peskovicia. Grę wznowi Cracovia
  • 15'
    Rzut wolny dla gospodarzy. Antolić będzie dośrodkowywał
  • 15'
    Kante próbował wypuścić Luquinhasa lewą stroną, lecz napastnik stołecznego klubu został rozczytany przez rywali
  • 13'
    Wdowiak pobiegł prawą flanką, następnie zszedł do środka. Zrobiło się małe zamieszanie, ale ostatecznie Kante wybił piłkę z okolic pola karnego Legii
  • 12'
    Dwójkowa akcja Novikovasa z Gwilią. Legioniści chcieli zabrać się do kontry, lecz zostali powstrzymani w środku pola
  • 10'
    Luquinhas ruszył z piłką, próbował przedrzeć się przez obronę rywali. Upadł na murawę pod kontakcie z przeciwnikiem, lecz sędzia pozostał niewzruszony
  • 9'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony. Dośrodkowanie Antolicia w pole karne, ostatecznie płaski strzał zza "szesnastki" oddał Kante. Napastnik minimalnie się pomylił
  • 8'
    Novikovas otrzymał podanie od Vesovicia i został sfaulowany w bocznym sektorze
  • 7'
    Vesović podłączył się do ofensywy, ale nie zdołał utrzymać futbolówki w boisku
  • 5'
    Gwilia odegrał piłkę piętką do Novikovasa. Litwin wpadł w "szesnastkę" i upadł po kontakcie z przeciwnikiem. Sędzia nakazał jednak kontynuować grę
  • 4'
    Korner dla rywali. Goście mieli ciekawy pomysł na zagrożenie bramki Legii. Ostatecznie płaski strzał gola został obroniony przez Majeckiego
  • 3'
    Przerzut na Vestenicky'ego, ale Jędrzejczyk zaasekurował Majeckiego. Golkiper Legii wznowi grę z piątego metra
  • 2'
    Luquinhas zagrał na krótko z Karbownikiem. Po chwili Gwilia wypuścił Luquinhasa, lecz Brazylijczyk poślizgnął się i stracił piłkę w polu karnym Cracovii
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie!
  • Zachęcamy także do zerknięcia, co słychać w obozie rywala
  • W piątek nowym piłkarzem Legii został Bartosz Slisz. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką 20-letniego pomocnika.
  • W tym momencie stołeczny klub jest liderem ligi z dorobkiem 45 punktów. Krakowianie mają z kolei trzy "oczka" straty do "Wojskowych"
  • Witamy! O godzinie 20. rozpocznie się mecz 24. kolejki ekstraklasy pomiędzy Legią a Cracovią!
Legia WarszawaCracovia
34'

34' Cornel Rapa

46'

46' Rafael Lopes za Tomas Vestenicky

46' Pelle van Amersfoort za Florian Loshaj

51'

51' Sergiu Hanca (k.)

63'

63' Mateusz Wdowiak

66'

66' Ivan Fiolić za Mateusz Wdowiak