88'
90'
  • Dobranoc!
  • Dziękujemy za uwagę oraz zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęć oraz wideo
  • W 1/8 finału zobaczymy zatem dwie ekipy Legii Warszawa - pierwszy zespół oraz trzecioligowe rezerwy, które wyeliminowały w Ząbkach Odrę Opole 1:0 po golu Patryka Konika
  • Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Jose Kante, Paweł Wszołek oraz Igor Lewczuk
  • 90+11'
    Koniec! Legia wygrała 3:2 z Widzewem w Łodzi i awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski!
  • 90+10'
    Mąka uderzył z rzutu wolnego, a Cierzniak sparował piłkę na korner
  • 90+9'
    Kolejny stały fragment dla Widzewa, bardzo blisko "szesnastki" Cierzniaka
  • 90+9'
    Skuteczna interwencja Wieteski w obronie, po chwili stoper sfaulował jednak rywala. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 90+7'
    Radwański zmienia Poczobuta
  • 90+5'
    Rzut wolny dla Widzewa po faulu Wieteski
  • 90+3'
    Wolsztyński za Kitę
  • 90+2'
  • 90+2'
    Niedokładne zagranie z głębi pola do rozpędzonego Wszołka
  • 90+1'
    Dziewięć minut doliczonych
  • 90'
    Wszołek miał pomysł i chciał przerzucić grę do Niezgody. Pawłowski dopadł jednak do futbolówki
  • 88'
    Niezgoda za Kante
  • 88'
    Starcie Kante z Kosakiewiczem, zarówno jeden jak i drugi walczył o piłkę. Zawodnicy ucierpieli, lecz dosyć szybko się podnieśli
  • 86'
    Gwilia dośrodkował z rogu w kierunku Antolicia. Chorwat zagrał w taki sposób, iż podał prosto pod nogi Lewczuka, a stoper bez namysłu oddał strzał, który zatrzepotał w siatce. Brawo!
  • 84'
    3:2! Lewczuk! Brawo!
  • 84'
    Szybka akcja stołecznego klubu. Karbownik do Gwilii, a ten wypatrzył Kante. Napastnik zagrał na skrzydło do Luquinhasa, który wbiegł w pole karne i wycofał do Kante. Snajper gości oddał płaski strzał, który został zablokowany przez rywali. Korner
  • 80'
    Kante! Napastnik stołecznego klubu oddał kąśliwy strzał będąc w "szesnastce", jednak trochę się pomylił
  • 79'
    Żółta kartka dla Gutowskiego za faul na Luquinhasie
  • 78'
    Kosakiewicz zagrał do Kity, który od razu dośrodkował w pole karne. Mąka czyhał na piłkę, zbiegł w kierunku bliższego słupka i główkował, jednak Cierzniak nie dał się zaskoczyć
  • 75'
    Robak zagrał prostopadle do Poczobuta, a ten zagrał wzdłuż bramki do Kity, który ruszył do piłki wespół z interweniującym Jędrzejczykiem. Ostatecznie, futbolówkę do własnej siatki pechowo skierował "Jędza"
  • 73'
    2:2...
  • 72'
    Centra Gwilii ze stałego fragmentu gry, Kante wyskoczył w górę i oddał strzał głową, lecz uderzył ponad bramką
  • 72'
    Karbownik sfaulowany przez Mąkę w bocznym sektorze. Rzut wolny
  • 69'
    Żółta kartka dla Lewczuka za nieprzepisowo powstrzymanie Kity
  • 68'
    Kante sfaulował Możdzenia w środkowej strefie boiska
  • 66'
    Wracamy do gry!
  • 62'
    Chwilowa przerwa w grze. Boisko zostało pokryte dymem, ma to związek z odpaleniem środków pirotechnicznych
  • 61'
    Roszada także w zespole rywali. Mandiangu schodzi,, Gutowski wchodzi
  • 59'
    Gwiia za Novikovasa
  • 58'
    Gol dla miejscowych. Robak pokonał Cierzniaka
  • 57'
    Rzut karny dla Widzewa. Przewinił Lewczuk
  • 56'
    Centra Novikovasa ze skrzydła została zablokowana. Legia wciąż przy piłce
  • 54'
    Cierzniak bez problemu wyłapał dośrodkowanie z prawej strony boiska
  • 54'
    Mnóstwo pracy przy golu ponownie wykonał Karbownik. Lewy defensor wypuścił sobie futbolówkę w bocznym sektorze, następnie oddał strzał , który obronił Pawłowski. Potem w słupek trafił jeszcze Antolić. Futbolówka trafiła pod nogi Kante. Napastnik Legii płasko wycofał wzdłuż bramki, a akcję wykończył Wszołek!
  • 52'
    Mamy 2:0! Wszołek trafia do siatki!
  • 49'
    Wszystko zaczęło się od rajdu Karbownika. Młodzieżowiec uwolnił się spod krycia dwóch piłkarzy Widzewa, wpadł w pole karne i wypatrzył Kante, który z bliska wpakował piłkę do siatki. Brawo!
  • 48'
    1:0 dla Legi! Kante!
  • 48'
    Luquinhas przebojowo wpadł w pole karne, lecz był osaczony przez dwóch rywali i łodzianie przechwycili futbolówkę
  • 47'
    Wszołek zacentrował w pole karne, strzał Novikovasa został zablokowany. Moment później, Luquinhas próbował zagrać do "Wszołiego", jednak skrzydłowy nie był w stanie dobiec do tego podania
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Widzewem. Wracamy za kwadrans
  • 45'
    Zrobiło się zamieszanie po stałym fragmencie gry. Aktywny w "szesnastce" był zwłaszcza Luquinhas, który chciał przejąć futbolówkę, był blisko, ale rywale oddalili zagrożenie
  • 44'
    Novikovas sfaulowany na połowie Widzewa. Przyjezdni otrzymali rzut wolny
  • 43'
    Luquinhas! Świetna akcja Wszołka na skrzydle, który płasko wycofał piłkę w "szesnastkę". Luquinhas oddał strzał, który obronił Rudol wybijając jednocześnie piłkę z bramki.
  • 40'
    Kita dopadł do futbolówki po błędzie defensywy "Wojskowych" i oddał strzał, który poza linię końcową wybił Cierzniak
  • 39'
    Kante był nieco odchylony przy strzale zza pola karnego, przez co mocno się pomylił
  • 38'
    Wszołek wbiegł w "szesnastkę", szukał miejsca do oddania strzału. Skrzydłowy uderzył z prawej nogi ponad poprzeczką
  • 36'
    Tym razem Wszołek główkował po centrze z prawej flanki w wykonaniu Jędrzejczyka! Legioniści się rozkręcają, mają więcej do powiedzenia w ofensywie i często goszczą na połowie miejscowych
  • 35'
    Luquinhas kapitalnie wpadł w pole karne, minął paru rywali i miękko dograł w pole karne do Kante. Napastnik oddał strzał głową w poprzeczkę!
  • 32'
    Luquinhas szukał zejścia do środka, jednak nadział się na dobrze ustawionego przeciwnika. Moment później Karbownik chciał wycofać piłkę wzdłuż pola karnego, jednak łodzianie przeczytali intencje "Karbo"
  • 29'
    Novikovas! Ajj, to powinien być gol! Litwin otrzymał piłkę za plecy obrońców, miał sporo miejsca i czasu, chciał przelobować Pawłowskiego, jednak piłka przeleciała obok dalszego słupka. Szkoda
  • 27'
    Pawłowski wypiąstkował centrę z rogu
  • 27'
    Jędrzejczyk płasko dośrodkował w pole karne do Kante, snajper oddał mocny strzał, który został zablokowany przez jednego z rywali
  • 26'
    Rzut wolny dla Legii po faulu w środkowej strefie boiska
  • 25'
    Legioniści wyszli z opresji, Kante wywalczył aut po tym, jak futbolówka odbiła się od Mandiangu
  • 24'
    Rzut rożny dla Widzewa po ofiarnej interwencji Lewczuka
  • 23'
    Kita przed polem karnym Legii, zagrywał do Mandiangu, ale dobrze przeczytał to Karbownik, przejął piłkę i ruszył z kontrą
  • 22'
    Kante zdaniem arbitra faulował Możdzenia
  • 21'
    Piłka już w rękach Cierzniaka, od bramki zaczną "Wojskowi"
  • 21'
    Akcja Widzewa, ale Kosakiewicz zatrzymany przez legionistów. Rzut z autu dla gospodarzy
  • 17'
    Kolejny korner dla Legii. Tym razem to efekt wybitego dośrodkowania Wszołka
  • 15'
    "Wojskowi" bez większych efektów wykonali rzut rożny. Antolić dośrodkował, do wybitej piłki dopadł Martins, ale strzał Portugalczyka można jedynie odnotować w statystykach
  • 15'
    Kolejna dynamiczna akcja Karbownika, choć tym razem obrońca włączył się do ataku po lewej stronie boiska. Polak zagrał do Luquinhasa, jego strzał został zablokowany, a Wszołek wywalczył po chwili korner
  • 14'
    Mąka próbował zaszaleć na prawej flance, a w zamian... podał za boisko. Złe zagranie byłego gracza "Czarnych Koszul", a grę od bramki ze spokojem może wznowić Cierzniak
  • 12'
    Od razu z szybkim atakiem ruszyli łodzianie. Jedno, drugie, trzecie podanie i... Widzew wywalczył rzut rożny. Legioniści jednak szybko zdołali zażegnać niebezpieczeństwo
  • 12'
    Luquinhas popisał się fantastycznym prostopadłym podaniem! Brazylijczyk idealnie, w tempo, zagrał do wybiegającego Wszołka, lecz ten przegrał pojedynek sam na sam z Pawłowskim. Dobijać próbował Kante, lecz jego zakusy powstrzymał gwizdek sędziego Marciniaka. Piłka trafiła atakującego w rękę, a gra została przerwana
  • 10'
    Próba zagrania w pole karne, Mandiangu starał się uderzać z dystansu, ale został zablokowany przez Antolicia. Kontratak próbował za to wyprowadzić Michał Karbownik, który ruszył wzdłuż linii bocznej, lecz został powstrzymany przez rywala
  • 9'
    Mąka powalony w środku pola przez Martinsa. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 9'
    Oby gracze pierwszego zespołu poszli śladem rezerw. Legia II ograła Odrę Opole 1:0 tuż przed rozpoczęciem spotkania "jedynki"
  • 8'
    Wszołek traci, ale wkrótce piłka ponownie trafia do niego. Skrzydłowy rywalizował na prawej flance z Bartłomiejem Poczobutem, a przeciwni wybija piłkę na aut. Po chwili dogranie zza linii bocznej do Novikovasa, ten pada w polu karnym, ale nie ma mowy o żadnym przekroczeniu przepisów przez łodzian. Grę od bramki rozpoczął już Wojciech Pawłowski
  • 6'
    Chorwat posłał piłkę w pole karne, dobrze spod opieki rywala uwolnił się Igor Lewczuk i środkowy obrońca zdołał oddać uderzenie z około dziesięciu metrów, lecz futbolówka poszybowała ponad poprzeczką
  • 5'
    Jędrzejczyk w pole karne do Andre Martinsa, te zablokowany, ale to nie koniec akcji Legii - gracze Aleksandara Vukovicia mają rzut rożny, a dośrodkowuje Domagoj Antolić
  • 4'
    Aut dla gospodarzy. Próba wrzutu piłki przez Kordasa w pole karne legionistów, ale obrócony tyłem do bramki Cierzniaka Marcin Robak nie był w stanie zbyt wiele zdziałać. Piłka pada łupem warszawiaków
  • 3'
    Początkowo to widzewiacy przy piłce, lecz nic groźnego z akcji gospodarzy nie wynika. Początek spotkania to piłka krążąca głównie w środku pola
  • 1'
    Zaczynamy!
  • Stadion wypełniony wręcz do ostatniego miejsca. Obie strony nie szczędzą sobie uprzejmości. W Łodzi jest bardzo zimno, choć atmosfera jest gorąca
  • Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę. Czekamy na rozpoczęcie
  • W pierwszej rundzie krajowego pucharu, stołeczny klub pokonał Puszczę Niepołomice 2:0 po golach Mateusza Wieteski oraz Jose Kante. Łodzianie wygrali z kolei ze Śląskiem Wrocław (2:0). Dwie bramki dla Widzewa zdobył Marcin Robak
  • Dobry wieczór! O 20:30 rozpocznie się mecz 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa
Widzew ŁódźLegia Warszawa
48'

58' Marcin Robak (k.)

58'

59' Konrad Gutowski za Christopher Mandiangu

59'
69'
74'

78' Konrad Gutowski

78'
84'

90' Rafał Wolsztyński za Przemysław Kita

90' Adam Radwański za Bartłomiej Poczobut