21'
58'
71'
  • 90+4'
    Sędzia kończy spotkanie, redakcja Legia.Net żegna państwa ze stadionu im. Wojska Polskiego i zaprasza na kolejna relację live z piątkowego meczu z Arką
  • 90+3'
    Kolejna akcja "Ryby" jednak zakończona niepowodzeniem
  • 90+2'
    Rybus dośrodkowuje, ale niebezpieczeństwo zażegnują wiślacy
  • 90+1'
    Piłkarze pograją jeszcze przez 3 minuty
  • 90+1'
    Żółtą kartką napomniany Michał Chrapek
  • 90'
    Kibice fetują już trzy punkty
  • 87'
    Kibice skandują nazwiska legionistów, zaczynając od Artura Boruca, a kończąc na Bruno Mezendze
  • 86'
    Źle dośrodkowuje Żyro i od bramki zaczyna Filip Kurto
  • 84'
    Kolejna przerwa w grze na murawie leży gracz z Krakowa
  • 83'
    Po dośrodkowaniu Rybusa, uderza Widejko, a z pustej bramki piłkę wybija obrońca Wisły
  • 81'
    Efir po interwencji lekarzy jest już gotowy do gry
  • 81'
    Ekwilibrystycznie podawał pomocnik Wisły, piłka trafiła do Chrapka który oddał strzał ze skrzydła
  • 80'
    Piłkę wślizgiem próbował odebrać jeden z legionistów, ale odniósł kontuzję
  • 78'
    Chrapek przejął piłkę , ale w miejscu gdzie zagrywał nie było żadnego wiślaka
  • 77'
    Łukasik założył "dziurę" sędziemu, ale piłkę traci Rosłoń
  • 75'
    Uderza z dystansu Rosłoń, rzut rożny dla Legii
  • 73'
    Ponownie Wiślacy znowu wybijają gracze stolecznej drużyny
  • 72'
    Żyro zażegnuje niebezpieczeństwo w polu karnym Legii wybijając piłkę na rzut rożny
  • 71'
    Gol !!! Michał Efir
  • 71'
    Kontra Legii z ostrego kąta soczyście uderza Żyro strzał dobija Efir
  • 70'
    Kamil Jeleń w polu karnym strzela wysoko ponad bramką
  • 69'
    Znakomitą okazję bramkową marnuje Michał Efir
  • 67'
    Walecznie Wolski, piłka trafia do Żyro który podaje w pole karne do Cabrala, ten uderza obok bramki
  • 67'
    Piłkę odzyskuje argentyńczykl, ale po chwili ją traci
  • 65'
    Wiślak obejrzał żółtą kartkę
  • 64'
    Ładnie dryblował Wolski, który został powalony przez Cyzio
  • 62'
    Rożny dla "Białej Gwiazdy"
  • 61'
    Prostopadle zagrywa Łukasik do Wolskiego jednak tego uprzedza bramkarz Wisły
  • 60'
    Solową akcją popisuje się Wolski który wywalczył rzut rożny
  • 59'
    Chrapek sam na sam ze Skabą przelobował bramkarza Legii, ale piłka trafiła w poprzeczkę.
  • 58'
    Po tym jak piłka trafiła na prawe skrzydło, "Ryba" schodzi do środka i płaskim strzałem z pola karnego pokonuje golkipera Wisły
  • 57'
    GOOL Maciej Rybus
  • 56'
    Rybus ambitnie walczył o piłkę jednak sędzia odgwizdał jego faul
  • 55'
    Świetny przerzut piłki przez Żyro, podaje piłkę do Efira którego strzał został zablokowany przez obrońców Wisły
  • 53'
    Bramkarz Wisły naciskany przez Rybusa wybija piłkę na aut
  • 53'
    Wolny dla Legii dośrodkowuje Rybus, znowu niepewnie Kurto
  • 52'
    Niecelnie zagrywa Łukasik do Wolskiego
  • 51'
    Akcja Wisły, dośrodkowywał Papież, piłkę pewnie złapał Skaba
  • 48'
    Papież wywalczył corner dla Wisły, piłkę wybija Efir
  • 47'
    Rzut rożny dla Legii
  • 46'
    Sedzia rozpoczął drugą połowe spotkania
  • 45+16'
    Piłkarze obu drużyn wrócili już na boisko
  • 45+2'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+1'
    sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry
  • 45'
    rzut rożny dla Wisły
  • 45'
    korner już wykonany, od bramki zacznie Skaba
  • 44'
    Rado przyjmował sobie piłkę ręką w polu karnym, ale arbiter tego nie zauważył
  • 43'
    strzelał Papież, ale Skaba przenosi piłkę nad poprzeczką
  • 42'
    Żołta kartka dla Rafała Wolskiego
  • 42'
    Mezenga strzelał lewą nogą w pełnym biegu ale obok bramki
  • 40'
    dośrodkowanie Żyro, strzał Mezengi i... broni Kurto
  • 39'
    Burliga minął trzech obrońców i... świetnie Skaba
  • 37'
    Z 18 metrów groźnie strzelał Chrapek ale świetnie obronił Skaba
  • 36'
    Wolski zagrywał na prawo, piłka odbiła się od rywala i wylądowała w rękach bramkarza gości
  • 35'
    dobra akcja Wisły, strzelał jeden z napastników i fantastyczna parada Wojtka Skaby
  • 34'
    Wolny dla Wisły, dośrodkowanie w pole karne i strzał tuż nad poprzeczką
  • 33'
    Żyro najpierw źle przyjął piłkę, ale po chwili ładnie zagrał w pole karne do Wolskiego, tego w ostatniej chwili uprzedził jednak Cygal
  • 33'
    korner dla Legii, główkował Wawrzyniak, ale nad poprzeczką
  • 31'
    Żółta kartka dla Michała Żyro
  • 29'
    świetna akcja Efira, który wziął na plecy obrońcę, ograł go, zagrał do Mezengi na 15 metr, a ten trafił wprost w bramkarza
  • 27'
    Kolejna akcja Wisły
  • 26'
    żółtą kartką został ukarany Burliga za faul na Żyro
  • 26'
    Mezenga zagrał piętą do Lisowskiego, ten jednak nie przedarł się przez obrońców gości
  • 25'
    wolny dla Wisły, dośrodkowanie Rado, zablokowany Cyzio
  • 21'
    Brazylijczyk przyjął sobie piłkę z prawej strony boiska, przełożył futbolówkę na lewą nogę i kropnął na bramkę nie do obrony
  • 20'
    Wolski wślizgiem przerywa akcję Chrapka, ten odpycha legionistę, sędzia pogroził mu palcem
  • 20'
    Gol!!! Bruno Mezenga
  • 19'
    Walka w środku pola, ostatecznie piłkę przejmuje Kopczyński
  • 17'
    Efir wyszedł do zagrania z głębi pola, ale został uprzedzony przez bramkarza Wisły już przed polem karnym
  • 17'
    strzał Wolskiego, płaski na dalszy słupek ale Kurto pewnie łapie piłkę
  • 14'
    Gra już wznowiona, Wawrzyniak oddał piłkę gościom z Krakowa
  • 13'
    Chwila przerwy w grze - Lisiecki zderzył się z rywalem i leży na murawie. Konieczna jest pomoc medyków
  • 12'
    Dośrodkowywał Żyro na głowę Mezengi, ale Brazylijczyk źle trafił w piłkę
  • 11'
    Przedzierał się Wolski, ale po minięciu dwóch rywali zatrzymał się na trzecim
  • 11'
    Kolejna akcja Wolskiego i piłkę traci Mezenga
  • 11'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony pola karnego
  • 8'
    Dośrodkowywał Żyro ale za głęboko
  • 6'
    Wzmaga się doping, pierwsze nieśmiałe przyśpiewki
  • 6'
    Papież zdecydował się na strzał ale obok bramki
  • 4'
    Kolejna akcja Legii, strzał Żyro wprost w bramkarza
  • 3'
    GOL!!!!! 1:0 dla Legii
  • 3'
    Kapitalny strzał Wojciecha Lisowskiego, piłka przeleciała nad murem i zatrzepotała w siatce.
  • 2'
    Wolski faulowany na 25 metrze, będzie rzut wolny
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Znamy już skład Legii - Skaba Lisiecki Cichocki Michalak Wawrzyniak Wolski Łukasik Kopczyński Żyro Efir Mezenga
  • 0
    Obie drużyny wychodzą już na murawę, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Legii, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Dziś o 18. mecz na szczycie - pierwsza w tabeli Legia podejmie drugą Wisłę w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Zapraszamy na naszą relację na żywo.
Legia Warszawa (ME)Wisła Kraków (ME)

4' Wojciech Lisowski