79'
81'
87'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Już w czwartek Legię czeka rewanż z Rangers FC, którego stawką będzie awans do fazy grupowej Ligi Europy. Miłego wieczoru!
  • Dwie bramki dla gości zdobył Niezgoda, jednego gola strzelił Nagy. Emocjonujący mecz, ostatecznie trzy punkty jadą do stolicy!
  • 90+6'
    Koniec! Legia wygrała 3:2 z ŁKS-em!
  • 90+5'
    Łuczak! Wprowadzony piłkarz nie skierował piłki do siatki z woleja. Było bardzo groźnie
  • 90+5'
    Wieteska wybił dośrodkowanie Łuczaka z prawej flanki
  • 90+5'
    Rocha sprytnie do Gwilii, a pomocnik od razu pobiegł do chorągiewki. Aut mają jednak miejscowi
  • 90+4'
    Niezgoda zagrał do Gwilii, lecz Gruzin nie zdołał opanować podania w bocznym sektorze boiska
  • 90+2'
    Dośrodowanie Ramireza z rogu, ale Majecki nie dał się zaskoczyć
  • 90+2'
    Korner dla ŁKS-u wywalczony przez Grzesika
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90+1'
    Karbownik zderzył się o piłkę z Boguszem. Zarówno jeden jak i drugi potrzebuje pomocy medycznej
  • 89'
    Doświadczenie Rochy się opłaciło. Portugalczyk przypilnował rywala i pozwolił piłce opuścić boisko zgarniając jednocześnie aut
  • 88'
    Centra Ramireza, w górę wyskoczył Sekulski, ale defensywa Legii dobrze się wybroniła
  • 87'
    Kalinkowski schodzi, Łuczak wchodzi
  • 87'
    Nagy odebrał piłkę Sobocińskiemu i pomknął prawym skrzydłem. Pomocnik próbował dośrodkował, lecz został zablokowany
  • 86'
    Pirulo do Ramireza, ale strzał Hiszpana okazał się niecelny
  • 85'
    Gwilia miał teraz trochę miejsca, dlatego postanowił uderzyć. Płaski strzał pomocnik spokojnie chwycił jednak Kołba
  • 83'
    Niezgoda zagrał do Gwilii, który z okolic jedenastego metra trafił w bramkarza. Dobitka snajpera Legii okazała się jednak zabójcza. Fajna współpraca Polaka z Gruzinem
  • 81'
    Jest!!! 3:2! Niezgoda!
  • 81'
    Kalinkowski miękko za linię obrony, ale Astiz znakomicie uprzedził czyhającego Piątka
  • 80'
    Łodzianie w ataku pozycyjnym, starają się utrzymywać na połowie gości, ale Legia dobrze się przesuwa
  • 79'
    Pirulo zastępuje Bryłę
  • 78'
    Ramirez zagrał do Wolskiego, a wprowadzony gracz uderzył obok bramki Majeckiego
  • 75'
    Luquinhas za Agrę
  • 75'
    Gwilia do Nagya. Węgier ruszył, wygarnął futbolówkę bramkarzowi gospodarzy i zagrał miękko na głowę Niezgody wzdłuż "szesnastki", który wpakował piłkę do siatki!
  • 72'
    Niezgoda! 2:2!
  • 72'
    Bogusz mógł strzelić ale postanowił podać piłkę do Bryły, który wpadł w pole karne i próbował dośrodkować
  • 70'
    Agra wymanewrował rywala i posłał bombę z dystansu, która przeleciała ponad poprzeczką
  • 69'
    Bryła sfaulował Karbownika
  • 69'
    Teraz Ramirez zdecydował się na uderzenie. Wznawia Majecki
  • 68'
    Strzał Nagya z lewej nogi poszybował obok bramki
  • 67'
    25 minut do końca. Warszawiacy doprowadzili do wyrównania, ale miejscowi szybko odpowiedzieli drugim golem Sekulskiego. Zobaczymy czy w końcowych fragmentach spotkania, "Wojskowi" będą w stanie coś zdziałać
  • 65'
    Dośrodkowanie Ramireza z rogu, ale Majecki spokojnie złapał futbolówkę
  • 62'
    Guima opuszcza boisko, w jego miejsce Wolski
  • 61'
    Praszelik z Stolarski schodzą, Gwilia i Rocha wchodzą. Na prawej stronie obrony będzie grał teraz Karbownik
  • 60'
    Sekulski podwyższa prowadzenie. 2:1 dla miejscowych
  • 59'
    Żółta kartka dla Portugalczyka za to przewinienie
  • 59'
    Rzut karny dla ŁKS-u po faulu Agry na Ramirezie
  • 59'
    Nagy popisał się indywidualną akcją i chciał miękko zagrać na Jodłowca, lecz Bogusz dobrze interweniował w polu karnym
  • 56'
    Ramirez oddał techniczny strzał, chciał dokręcić piłkę, ale do celu trochę zabrakło
  • 55'
    Nagy ruszył do przodu i wypatrzył Niezgodę, ale snajper Legii nie zdołał uderzyć na bramkę
  • 54'
    Dwójkowa akcja Praszelika z Karbownikiem zakończona strzałem tego drugiego po wbiegnięciu w pole karne
  • 52'
    Karbownik bardzo dokładnie wycofał piłkę, do której dopadł Nagy. Węgier zamarkował uderzenie i płaskim uderzeniem spoza pola karnego pokonał Kołbę! Brawo!
  • 51'
    Goool! Dominik Nagy!
  • 50'
    Nagy dośrodkował z lewej flanki w kierunku Jodłowca. Ostatecznie piłkę poza linię końcową wybił Bogusz
  • 50'
    Niezgoda starł się z Juraszkiem i został nieprzepisowo powstrzymany
  • 49'
    Ramirez dopadł do wycofującego zagrania, ale jego uderzenie zza "szesnastki" zostało zablokowane
  • 47'
    Praszelik sfaulowany na połowie Legii
  • 47'
    Niezgoda wygarnął futbolówkę Sobocińskiemu, po chwili legioniści próbowali wejść w pole karne, lecz rywale wyszli z opresji
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • Łodzianie błyskawicznie objęli prowadzenie za sprawą Sekulskiego, aczkolwiek z biegiem czasu znacznie lepiej na murawie wyglądali legioniści. Warszawiacy wykreowali sobie kilka sytuacji. Bliscy szczęścia byli m.in. Wieteska czy Agra. Wracamy za kwadrans
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z ŁKS-em
  • 45+1'
    Guima uderzył obok bramki z dalszej odległości
  • 45+1'
    Bogusz minął Nagya i wydawało się, że dośrodkuje z lewej flanki. Boczny obrońca jednak nie utrzymał piłki w boisku
  • 44'
    Bryła starał się odnaleźć Ramireza, ale na linii podania stanął Stolarski
  • 44'
    Nagy efektywnie minął przeciwnika i wpadł w pole karne, następnie, na jego drodze stanęło dwóch rywali. Węgier został osaczony i w konsekwencji stracił piłkę
  • 43'
    Antolić niedokładnie zagrał w środku pola. Łodzianie chcieli błyskawicznie przedostać się pd bramkę Majeckiego, lecz Chorwat naprawił swój błąd i skutecznie się zrehabilitował
  • 42'
    Bogusz dośrodkował z lewej strony, w powietrze wyskoczył Sekulski, ale z akcją ruszyli warszawiacy
  • 41'
    Węgier powrócił na murawę
  • 40'
    Nagy przebywa aktualnie poza boiskiem. Węgier jest opatrywany przez medyków
  • 40'
    Nagy do Praszelika, ten chciał wycofać piłkę, ale wybiegający Kołba przechwycił futbolówkę
  • 39'
    Agra! Skrzydłowy minął przeciwnika i zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Hiszpan trafił w słupek, do celu zabrakło zatem bardzo niewiele. Widać, iż stołeczny klub się rozkręca
  • 38'
    Zakotłowało się w polu karnym Legii, ale uderzenie Bryły nie mogło zbytnio zagrozić Majeckiemu
  • 38'
    Niezwykle ważna interwencja Astiza. Sekulski wpadł w pole karne i próbował wycofać do lepiej ustawionego kolegi z zespołu. Hiszpański stoper wystawił nogę, aby futbolówka nie doszła do przeciwnika, przez co zażegnał niebezpieczeństwo
  • 35'
    Ramirez pokazał się na lewej stronie, uruchomił Bogusza, który uderzył z prawej nogi. Czujny Majecki spokojnie złapał futbolówkę
  • 34'
    Niezgoda zgubił rywala i podał do Nagya. Węgier jednak zagrał futbolówkę do przeciwnika. Warszawiacy zdołali wrócić i nie pozwolili miejscowym na przeprowadzenie ataku szybkiego
  • 33'
    Ramirez wpadł na Wieteskę i jednocześnie sfaulował środkowego obrońcę Legii, na skraju "szesnastki"
  • 31'
    Ramirez wykonał rzut wolny, dograł w pole karne, jednak Astiz z Karbownikiem oddalili zagrożenie
  • 30'
    Grzesik zszedł do środka i został sfaulowany przez Nagya. Początkowo arbiter puścił grę, lecz zmienił decyzję i przyznał rzut wolny dla łodzian
  • 29'
    Uderzenie Praszelika z dalszej odległości, grę wznowi bramkarz ŁKS-u. Legia napiera, pragnie za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania
  • 28'
    Niezgoda! Napastnik ruszył do płaskiego zagrania od Nagya z lewego skrzydła, aczkolwiek szybszy okazał się Kołba stojący między słupkami
  • 27'
    Sekulski otrzymał piłkę blisko pola karnego, huknął z prawej nogi, lecz Majecki był na posterunku i nie dał się zaskoczyć
  • 26'
    Przeciągnięta centra Agry z prawej strony. Miejscowi mogą na chwilę odetchnąć, złapać oddech
  • 25'
    Mocne dośrodkowanie Agry z rzutu wolnego, piłka trafiła pod nogi Karbownika, który uderzył na bramkę zza "szesnastki". Do dobitki wystartował jednak Astiz, lecz stoper pomylił się
  • 24'
    Agra chciał stworzyć przewagę na prawej flance, jednak został sfaulowany przez wracającego Bogusza
  • 23'
    Bogusz przechytrzył Stolarskiego i zagrał do Ramireza. Łodzianie zawiązali akcję, którą strzałem w boczną siatkę zakończył Bryła
  • 22'
    Bogusz został nieprzepisowo powstrzymany przez Antolicia
  • 21'
    Kolejny róg dla przyjezdnych. Agra ponownie zacentrował, jednak Piątek wyekspediował piłkę głową. Od kilku minut, znacznie więcej do powiedzenia mają "Wojskowi", którzy szukają miejsca i okazji blisko "szesnastki" Kołby
  • 20'
    Agra zacentrował z rzutu wolnego z prawej strony, ale, przypadkowo, futbolówka otarła się o rękę Praszelika
  • 19'
    Agra dośrodkował ze stałego fragmentu, ale rywale wyszli z opresji. Goście przez kilkadziesiąt sekund utrzymywali się przy futbolówce i stworzyli groźną sytuację. Antolić wypatrzył Wieteskę, który główkował, ale Kołba obronił jego strzał
  • 17'
    Centra Nagya w pole karne zablokowana. Drugi rzut rożny dla Legii
  • 16'
  • 16'
    Karbownik wrócił do defensywy i skutecznie nabił Guimę zyskując aut
  • 15'
    Ramirez z rogu, zrobiło się spore zamieszanie, ale futbolówkę na wiwat wybił Astiz
  • 14'
    Guima wtargnął w "szesnastkę", aczkolwiek czystym, ważnym wślizgiem popisał się Wieteska
  • 14'
    Legioniści próbowali wykreować akcję prawą stroną. Ostatecznie Niezgoda wypuścił trochę za mocno do Praszelika, którego wyprzedził jednak interweniujący Kołba. Wspomniana dwójka legionistów stara się od początku spotkania, wzajemnie siebie szukać w ofensywie
  • 11'
    Karbownik do Nagya. Węgier nawinął przeciwnika, ale uderzył ponad poprzeczką. Skrzydłowy włożył w tę próbę zbyt wiele siły
  • 10'
    Niezgoda ruszył środkiem, chciał minąć rywala, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 8'
    Niedokładne uderzenie Bryły, gospodarze dobrze rozpoczęli to spotkanie
  • 6'
    Piątek uderzył z dystansu i wywalczył korner dla ŁKS-u
  • 5'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, dośrodkowanie Bryły w kierunku dalszego słupka, a Sekulski głową wpakował futbolówkę do siatki
  • 4'
    1:0 dla łodzian. Sekulski
  • 4'
    Miejscowi ruszyli lewą stroną, aczkolwiek Stolarski wespół z Agrą skasowali na chwilę zapędy rywali. ŁKS poszedł jednak za ciosem. Ramirez wpadł w "szesnastkę", gdzie został zablokowany przez Jodłowca
  • 3'
    Nagy sfaulowany w bocznym sektorze przez Guimę
  • 2'
    Pierwsza interwencja Majeckiego. Golkiper wypiąstkował centrę Bogusza, do której wyskakiwał Sekulski
  • 0
  • W barwach pierwszego zespołu zadebiutuje Michał Karbownik z rocznika 2001
  • Od pierwszej minuty miał zagrać Carlitos, ale tak się nie stało. Dlaczego? Więcej w tym temacie tutaj.
  • Obie drużyny wchodzą już na murawę, zaraz zaczynamy!
  • Skład stołecznego klubu wygląda następująco: Majecki - Stolarski, Wieteska, Astiz, Karbownik - Agra, Antolić, Jodłowiec, Nagy - Praszelik - Niezgoda! Ławka: Cierzniak, Lewczuk, Gwilia, Rocha, Cafu, Luquinhas, Kulenović
  • Witamy! O 17:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy ŁKS-em a Legią w ramach szóstej kolejki PKO Ekstraklasy
ŁKS ŁódźLegia Warszawa

4' Łukasz Sekulski

4'
51'

60' Łukasz Sekulski (k.)

60'

62' Maciej Wolski za Guima

62'

79' Pirulo za Patryk Bryła

79'

87' Wojciech Łuczak za Bartłomiej Kalinkowski