76'
89'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Do usłyszenia!
  • Wszystko wskazuje na to, że "Wojskowi" w trzeciej rundzie zagrają z Atromitosem. Grecy wygrali na wyjeździe 2:1 z Dunajska Streda, a obecnie prowadzą 2:0 na własnym obiekcie po 45 minutach
  • Warszawiacy bezbramkowo remisowali na wyjeździe z KuPS, ale dzięki zwycięstwu w pierwszym spotkaniu (1:0) uzyskali promocję do dalszej fazy eliminacyjnej
  • 90+5'
    Koniec. Legia awansowała do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy!
  • 90+4'
    Dośrodkowanie na Rangela, ale napastnik KuPS nie uporał się z defensywą przyjezdnych
  • 90+3'
    Antolić przejął piłkę, legioniści chcieli stworzyć akcję, lecz miejscowi przechwycili futbolówkę
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Jodłowiec za Nagya
  • 90'
    Uffff! Nguekam płasko dośrodkował w pole karne, piłkę do siatki skierował Rangel. Sędzia liniowy dopatrzył się jednak spalonego
  • 89'
    Nguekam zastąpił Thiawa
  • 88'
    Pennanen najpierw uderzył, a w drugiej akcji chciał zacentrować piłkę w pole karne
  • 88'
    Fińscy kibice zagrzewają swoich zawodników do walki. Gospodarze będą teraz chcieli zaskoczyć wicemistrza Polski
  • 87'
    Virtanen obronił uderzenie Kulenovicia, nie ma gola
  • 86'
    Rzut karny dla Legii! Gwilia wpadł w "szesnastkę", dopadł do piłki, którą ręką dotknął Murillo
  • 85'
    Martins sfaulowany w środkowej strefie boiska. Przewinił Niskanen
  • 84'
    Novikovas stracił piłkę, a rywale wyszli z piekielne groźną kontrą. Thiaw zwiódł warszawiaków, wbiegł w pole karne, jednak uderzył minimalnie niecelnie
  • 81'
    Piłka do Novikovasa. Skrzydłowy wpadł w "szesnastkę", ale spudłował z kilku metrów. Szkoda, ponieważ Litwin miał praktycznie stuprocentową sytuację
  • 80'
    Atromitos prowadzi u siebie 2:0 z Dunajska Strefa. Przypomnijmy, że Grecy w pierwszym spotkaniu wygrali 2:1. Jeżeli Legia wyeliminuje KuPS, najprawdopodobniej zagra właśnie z ekipą z Aten w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy
  • 78'
    Złe dośrodkowanie rywali z rzutu wolnego. Do końca meczu zostało około 15 minut
  • 78'
    Wprowadzony Purje został nieprzepisowo powstrzymany przez Jędrzejczyka
  • 77'
    Przed chwilą Kulenović mógł strzelić gola. Napastnik jednak musiał uznać wyższość Virtanena, który wyszedł z bramki
  • 76'
    Purje za Saxmana
  • 75'
    Teraz Niskanen obejrzał żółtą kartkę po faulu na Rochy
  • 74'
    Gospodarze mieli problem z komunikacją, zanotowali niedokładne podanie w środku pola
  • 71'
    Rzut rożny dla Legii po strzale Antolicia
  • 70'
    Manga sfaulował Martinsa. Sporo przewinień obu klubów w tym meczu. Gra dosyć często jest przerywana
  • 69'
    Lewczuk wygrał pojedynek z Rangelem i wybił piłkę głową na aut
  • 69'
    Novikovas walczył z Soldo przy chorągiewce, jednak grę wznowi KuPS
  • 68'
    Centra Gwilii z rzutu wolnego była nieco za głęboka
  • 67'
    Żółta kartka dla Rangela za faul na Jędrzejczyku
  • 66'
    Stoper opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Lewczuk
  • 64'
    Remy jest opatrywany przez medyków klubowych. Francuz leży na murawie, po chwili ją opuścił, lecz dalej korzysta z usług lekarzy
  • 63'
    Niskanen chciał dograć w pole karne, ale Jędrzejczyk wybił piłkę. Wydawało się, iż Legia wyjdzie z kontrą, ale wracający Niskanen uchronił zespół przed szansą dla gości
  • 62'
    Remy przedarł się przy linii bocznej, ale jego dalekie zagranie zostało przejęte przez Finów
  • 61'
    Antolić do Rochy, ale centra Portugalczyka wylądowała pod nogami Murillo
  • 61'
    Antolić zmienia Carlitosa
  • 60'
    Kulenović doskoczył do Virtanena, ale bramkarz zdołał wybić piłkę
  • 59'
    Żółta kartka dla Remy'ego
  • 59'
    Gwilia ładnie zabrał się z futbolówką, ale rywale wrócili do defensywy i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 58'
    Rangel przejął piłkę po stracie legionistów blisko "szesnastki" gości, ale uderzył obok bramki
  • 57'
    Warszawiacy dobrze wyprowadzili piłkę i szybko przetransportowali ją na prawą stronę. Novikovas ruszył i zagrał w pole karne, ostatni piłki dotknął Carlito, ale nie mógł nic więcej zdziałać. Podanie do Hiszpana okazało się za mocne
  • 55'
    Pennanen na skrzydło do Niskanena. Pomocnik dośrodkował w stronę Rangela, ale jego centra okazała się zbyt głęboka
  • 54'
    Martins prostopadłym podaniem szukał Nagya, ale Virtanen wyszedł i oddalił zagrożenie
  • 53'
    Tym razem Martins dał się sfaulować Saxmanowi
  • 53'
    Kulenović kopnięty przez Diallo, wcześniej Saxman mógł stworzyć zagrożenie pod bramką Majeckiego
  • 52'
    Kulenović! Chorwat otrzymał dokładnie podanie od Nagya, wpadł w pole karne, ale uderzył minimalnie obok słupka
  • 51'
    Novikovas wyszedł z kontrą, ale na jego drodze stanął Pennanen
  • 51'
    Dośrodkowanie Pennanena z rzutu wolnego, Diallo główkował, potem zablokowany został Niskanen
  • 49'
    Murillo zszedł do środka i posłał miękką centrę. Niskanen wyskoczył w powietrze, ale główkował obok bramki
  • 49'
    Żółta kartka dla Nagya za faul na Mandze
  • 48'
    Nagy leży na murawie. Węgier został przypadkowo uderzony w twarz przez Niskanena, ale wraca do gry
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z KuPs. Wracamy za kwadrans
  • 45+2'
    Dobra centra Niskanena z prawej strony, ale Remy znowu na posterunku. Moment później Ayarna mógł zaskoczyć gości, bowiem zszedł do środka, lecz został zablokowany
  • 45+1'
    Minuta doliczona
  • 45'
    Ayarna! Ależ strzał zawodnika Kuopion. Do celu zabrakło niewiele
  • 43'
    Teraz Saxman nieprzepisowo powstrzymał Martinsa
  • 42'
    Saxman uderzył z prawej nogi obok prawego słupka Majeckiego. Zbyt szybko pomocnik KuPS zdecydował się na oddanie strzału
  • 41'
    Pennanen zacentrował z rogu, jednak Remy skutecznie wybił piłkę na wiwat
  • 40'
    Faul Jędrzejczyka na Rangelu, który chciał urwać się obronie stołecznego klubu
  • 40'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego, ale skończyło się na tym, iż warszawiacy nieco się pogubili i ostatecznie stracili piłkę
  • 39'
    Centra Vesovicia z prawej flanki, a Soldo wybił futbolówkę na róg
  • 38'
    Rangel zastawiał się w polu karnym, ale defensywa Legii zdołała uporać sobie z napastnikiem rywali
  • 38'
    Podanie prostopadłe do Novikovasa, Litwin szarpnął i płasko, nieźle dośrodkował w pole karne. Na piłkę czekał Kulenović, lecz Virtanen jako pierwszy do niej dopadł
  • 36'
    Pennanen sfaulował Remy'ego. Francuz ucierpiał, ale kontynuuje grę
  • 35'
    W ostatnich minutach przyjezdni mają przewagę optyczną, częściej utrzymują się przy piłce i próbują tworzyć akcje. Finowie czekają jednak na swoją szansę. Sporo fauli zarówno z jednej jak i z drugiej strony
  • 34'
    Na spalonym Novikovas
  • 34'
    Nagy uprzedzony przez Ayarne, Legioniści jednak nie dali za wygraną i do piłki dopadł Kulenović. Chorwat zbiegał do środka ze skrzydła, lecz jego uderzenie obronił Virtanen
  • 33'
    Warszawiacy grali na jeden kontakt, Carlitos oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany przez Soldo
  • 31'
    Dośrodkowanie Gwilli, futbolówkę przedłużył Novikovas, lecz potem żaden z partnerów nie zdołał wpakować jej do siatki
  • 31'
    Teraz przewinienie na Kulenoviciu. Legia będzie miała kolejny stały fragment. Gwilia już podchodzi do piłki
  • 30'
    Centra Carlitosa z prawej strony po rzucie wolnym, ale KuPS oddaliło zagrożenie
  • 28'
    Thiaw odważnie pobiegł środkiem, potem Manga sfaulował Nagya
  • 25'
    Pennanen podszedł i dośrodkował ze stałego fragmentu, po raz kolejny Diallo znalazł się w dogodnej sytuacji. Arbiter jednak przerwał grę ze względu na faul na Kulenoviciu
  • 24'
    Rangel nieźle się zastawił, a potem Martins sfaulował Saxmana. Rzut wolny dla miejscowych
  • 23'
    Nagy podał do Carlitosa. Hiszpan zszedł do linii bocznej, ale natknął się na rosłego Diallo, który wygarnął mu futbolówkę spod nóg
  • 22'
    Niskanen pędził po podaniu prostopadłym od Mangi, ale Majecki kapitalnie rzucił się do piłki, a następnie utrzymał ją we własnym polu karnym
  • 20'
    Gwilia dośrodkował w "szesnastkę" KuPS, ale rywale dali dobie radę.
  • 19'
    Po centrze Pennanena zrobiło się niebezpiecznie, ale ostatecznie gospodarze nie strzelili gola. Bliski szczęścia był Diallo
  • 17'
    Rocha wybił na rzut rożny dla Finów
  • 16'
    Kwadrans za nami, na razie tempo spotkania nie porywa. Legioniści próbowali zaskoczyć rywali po dośrodkowaniu Gwilii z rzutu wolnego, lecz ta sztuka im się nie udała
  • 15'
    "Cześć i chwała bohaterom!" - śpiewają kibice stołecznego klubu zgromadzeni na trybunach. Piłkarze Legii grają w biało-czerwonych opaskach upamiętniających 75. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego
  • 11'
    Saxman ruszył do przodu, ale sfaulował dobrze asekurującego Jędrzejczyka
  • 10'
    Gwilia sfaulowany przez Diallo w środku pola. Po chwili przewinił Novikovas. Litwin nieprzepisowo powstrzymał Thiawa
  • 9'
    Carlitos zacentrował w pole karne w kierunku Kulenovicia, jednak Virtanen spokojnie chwycił futbolówkę
  • 8'
    Murillo upilnował Novikovasa i wywalczył aut dla KuPS
  • 8'
    Manga wyrzucił z autu, potem dośrodkował. Zrobiło się zamieszanie, ale Rangel sfaulował Jędrzejczyka w walce o piłkę
  • 7'
    Ayarna dośrodkował z lewej strony, lecz przyjezdni wyszli z opresji
  • 6'
    Spore zamieszanie. Zdaniem arbitra jeden z piłkarzy Legii podał do Majeckiego.. Drużyna z Łazienkowskiej była jednak innego zdania. Rzut wolny dla Finów blisko "szesnastki"
  • 5'
    Skuteczny pressing Kulenovicia, przez co Virtanen zagrał piłkę wprost pod nogi legionisty. Futbolówka została zacentrowana w pole karne, ale Soldo był czujny i uprzedził czyhającego na nią Gwilię
  • 3'
    Rzut wolny dla Kuopion, jednak bez rezultatów. Majecki wznowi grę
  • 2'
    Teraz wyskakujący Jędrzejczyk przewinił w starciu z Niskanem. Po akcji Finów piłkę spokojnie złapał Majecki
  • 1'
    Nagy przegrał pojedynek na skrzydle z Niskanenem
  • 0
  • Obie ekipy już na boisku, następuje przywitanie kapitanów. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z KuPS: Majecki - Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Rocha - Novikovas, Martins, Gwilia, Nagy - Carlitos - Kulenović. Ławka: Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Stolarski, Kante, Luquinhas.
  • Dzień dobry! O godzinie 18:00 piłkarze Legii zmierzą się w Kuopio z miejscowym KuPS. W pierwszym meczu stołeczna drużyna wygrała 1:0 po golu Mateusza Wieteski. Zapraszamy na relację tekstową "na żywo" na łamach Legia.Net
Kuopion PalloseuraLegia Warszawa
49'
59'

67' Rangel

67'

74' Ilmari Niskanen

74'

76' Ats Purje za Ville Saxman

76'

89' Ariel Nguekam za Issa Thiaw