84'
86'
87'
90'
  • Legia wygrała 3:1 z Lechem i została mistrzem Polski juniorów młodszych! Bramki dla stołecznego klubu zdobyli Włodarczyk, Kochanowski i Dawid! Warszawiacy sięgnęli po historyczny tytuł, pierwszy w tej kategorii wiekowej. Brawo, brawo, brawo!
  • 90+6'
    Koniec!
  • 90+5'
    Gościniarek do Sparwassera, lecz sędzia dopatrzył się ofsajdu
  • 90+4'
    Rzut wolny dla Lecha. Rywale próbują jeszcze szarpać, ale nic z tego nie wychodzi. Legia dobrze się broni, w ofensywie także pokazała swoje walory na przestrzeni całego meczu
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych
  • 90+1'
    Kwiatkowski schodzi, na boisku pojawia się Imiołek
  • 90'
    Sparwassr znakomicie wyszedł z opresji, podał do Dawida, ale ten źle przyjął sobie piłkę
  • 90'
    Legioniści byli bliscy podwyższenia prowadzenia, lecz jeden ze stoperów wybił piłkę z linii bramkowej
  • 89'
    Stały fragment dla Lecha, ale poznaniacy nie mieli pomysłu na jego rozegranie. Czas ucieka, Legia coraz bliżej historycznego tytułu!
  • 88'
    Tomal schodzi, Palacz wchodzi
  • 87'
    Dawid wykorzystał podanie z bocznego sektora i wpakował piłkę do siatki obok Bąkowskiego!
  • 87'
    Goool! 3:1 dla Legii!
  • 86'
    Odważne wyjście Kowyni, ale golkiper Legii uchronił zespół przed stratą gola
  • 84'
    Pierzak zastępuje Włodarczyka
  • 84'
    Gil na spalonym
  • 84'
    Poznaniacy wrzucili piąty bieg na maksa, z kolei warszawiacy próbują kasować w zarodku ataki rywali
  • 83'
    Zmiana w Lechu: Stochniałek wszedł w miejsce Ławrynowicza
  • 82'
    Myszka obejrzał żółtą kartkę za faul taktyczny
  • 78'
    Skurcze dopadły jednego z lechitów. Warszawiacy w tym czasie próbowali zagrozić bramce Bąkowskiego, lecz ta sztuka im się nie udała
  • 77'
    Skwierczyński otrzymał podanie z głębi pola, wpadł w pole karne, próbował uderzyć z "fałsza", lecz Bąkowski popisał się skuteczną interwencją
  • 76'
    Kwadrans do końca i zaczyna się robić nerwowo. Tuż przed chwilą Lech mógł doprowadzić do wyrównania, ale nie wykorzystał szansy
  • 73'
    Dawid zastąpił Staniszewskiego
  • 73'
    Gol dla Lecha. Kołtański strzelcem gola
  • 73'
    Kochanowski wykorzystał potknięcie rywala, pobiegł do przodu, ale za mocno zagrał piłkę Włodarczykowski. "Włodar" po chwili mógł strzelić gola, ale pomylił się z bliska
  • 70'
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dkla Borowskiego. Kapitan Lecha brutalnie sfaulował Gościniarka i zasłużenie został wyproszony z murawy
  • 69'
    Borowski mocno dośrodkował, ale Mosór na posterunku
  • 69'
    Kozubal wchodzi za Szramowskiego
  • 69'
    Sędzia puścił grę po upadku Gościniarka. rywale zabrali się do kontry, lecz Myszka wzorcowo zażegnał niebezpieczeństwo, inteligentnie zrobił to gracz z Łazienkowskiej
  • 67'
    Sparwasser wchodzi za Czajkowskiego
  • 66'
    Borowski odważnie wpadł w pole karne, zwiódł legionistę, ale przy próbie oddania strzału został zablokowany
  • 65'
    Borowski sfaulował Gościniarka i obejrzał żółtą kartkę
  • 64'
    Kwiatkowski poczuł ból, ale szybko wstał i wraca do gry o tytuł mistrzowski
  • 61'
    Myszka zastępuje Urbana
  • 61'
    Gil za Strózika. Roszada także w ekipie Legii: Grzelak schodzi, Skwierczyński wchodzi
  • 60'
    Kołtański poszedł na przebój, potężnie huknął, lecz Kowynia dobrze interweniuje. Poznaniacy starają się przycisnąć rywali
  • 58'
    Szramowski ruszył do akcji prawą stroną, wpadł w pole karne, ale jego strzał wybronił Kowynia
  • 57'
    Czajkowski zabrał się do kontry poniekąd stworzonej przez stopera Lecha, dośrodkował w kierunku Gościniarka, lecz pomocnik nie dopadł do zbyt mocnej centry
  • 56'
    Ławrynowicz walczył o piłkę z Mosórem. Ostatecznie będzie rzut rożny dla lechitów, który jednak nie przyniósł pożądanych rezultatów
  • 55'
    Włodarczyk otrzymał podanie, znalazł się na granicy pola karnego, ale strzał poszybował ponad bramką
  • 54'
    Dwie roszady w zespole Lecha: Wilak i Ławrynowicz schodzą, Gogół i Zaręba wchodzą
  • 52'
    Goścniarek szukał płaskiego dośrodkowania w pole karne Lecha, ale defensorzy z Poznania oddalili zagrożenie
  • 51'
    Kwiatkowski czaił się na Szramowskiego, w końcu go sfaulował i został ukarany żółtą kartką
  • 50'
    Czajkowski odegrał do Włodarczyka, ale zawodnik z rocznika '03 znalazł się na spalonym
  • 49'
    Kochanowski najpierw przechwycił, później dał się sfaulować. Obok Mosór,a jeden z najlepszych zawodników na murawie w Ząbkach
  • 48'
    Bąkowski źle wybił futbolówkę, był pod presją, którą wytworzył mi Staniszewski
  • 48'
    Faul Mosóra w środku pola. Poznaniacy zatrzymani i póki co nie mogą zagrozić bramce strzeżonej przez Kowynię
  • 47'
    Staniszewski otrzymał piłkę na lewej flance. Skrzydłowy szybko rozegrał piłkę z partnerami po trójkącie, do ostatniego podania starał się zdążyć Włodarczyk, ale piłkę zdołał złapać Bąkowski
  • 46'
    Gramy! Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Legia prowadzi z Lechem 2:0 w finale mistrzostw Polski juniorów młodszych. Zapraszamy na chwilę przerwy
  • 45'
    Lech wykonuje aut pod polem karnym Legii, ale po chwili traci piłkę i przerywa kontrę warszawiaków faulem. Sędzia Paweł Pskit słusznie używa gwizdka
  • 42'
    Pomocnik zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z dosyć ostrego kąta. Legionista zaskoczył tą decyzją chyba wszystkich - zarówno zawodników jak i kibiców. Piękny gol, który podwyższa prowadzenie!
  • 41'
    2:0!!!!! Kochanowski!
  • 40'
    Stały fragment gry dla warszawiaków. Do piłki podchodzi Kochanowski
  • 39'
    Dośrodkowanie Kochanowskiego z rogu wylądowało prosto w rękawice bramkarza poznaniaków
  • 38'
    Rzut rożny dla ekipy Grzegorza Szoki po rajdzie Grzelaka
  • 37'
    Staniszewski dośrodkował z prawej nogi w pole karne, piłka minęła obrońców Lecha i spadła pod nogi Grzelaka. Skrzydłowy musnął piłkę na wślizgu, lecz przestrzelił
  • 36'
    Gościniarek dopadł do bezpańskiej piłki tuż przed "szesnastką", szukał technicznego strzału, lecz trafił w słupek! Ależ było blisko!
  • 35'
    Czajkowski kąśliwie uderzył z dalszej odległości, dokładniej z okolic 20. metra, ale uderzenie poszybowało ponad poprzeczką
  • 34'
    Staniszewski sfaulowany w środku pola. Ekipa z Łazienkowskiej stara się umiejętnie przesuwać, kontrolować wydarzenia i co jakiś czas śmielej podejść pod bramkę Bąkowskiego
  • 31'
    Grzelak zszedł do środka i mając sporo miejsca zdecydował się na podanie do nadbiegającego Czajkowskiego. Pomocnik Legii wdał się jednak w drybling, został osaczony i w efekcie czego stracił piłkę
  • 28'
    Wachowiak nieprzepisowo powstrzymał rozpędzonego Włodarczyka
  • 28'
    Kołtański dopadł do płaskiego wycofania skrzydłowego "Kolejorza" z prawej strony, ale nieczysto trafił w piłkę i może sobie trochę pluć w brodę
  • 27'
    Kochanowski odważnie ruszył, aby skasować akcję Lecha. Pomocnik Legii przewinił, ale pokazał sygnał do walki, tak trzeba grać
  • 26'
    Do tej pory mecz był wyrównany, nawet więcej do powiedzenia w niektórych fragmentach mieli lechici, aczkolwiek Legia wykorzystała swoją szansę i prowadzi. Czujność Włodarczyka dała prowadzenie
  • 25'
    Strzał Strózika z rzutu wolnego, ale Kowynia sparował futbolówkę poza linią końcową
  • 23'
    Centra z prawej strony, Włodarczyk wyskoczy ł do główki i wpakował piłkę do siatki! Brawo!
  • 22'
    Włodarczyk! 1:0!
  • 21'
    Faul Derlatki na Stróziku. Zawodnik Lecha przez dłuższy czas nie podnosił się z murawy, ale wstał i kontynuuje grę
  • 17'
    Niedokładne zagranie na lewą flankę do Kwiatkowskiego
  • 16'
    Ławrynowicz szukał prostopadłym podaniem Wilaka, ale Kowynia spokojnie złapał futbolówkę
  • 15'
    "Kolejorz" od paru minut stara się zagrażać Legii poprzez przebywanie na ich połowie oraz dośrodkowywanie z bocznych sektorów boiska. Na razie legioniści skutecznie je unicestwiają
  • 13'
    Kołtański praktycznie wychodził sam na sam z Kowynią, jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Spalony
  • 12'
    Lech szukał centry w pole karne, lecz Mosór był na posterunku
  • 11'
    Ważna interwencja Derlatki, który powstrzymał rozpędzonego Strózika, a następnie wywalczył wznowienie gry
  • 10'
    Faul Włodarczyka na Wachowiaku
  • 10'
    Kolejne dośrodkowanie Strózika w pole karne Legii. Urban wspólnie z Mosórem wybijają piłkę
  • 7'
    Bąkowski piąstkuje dośrodkowaną piłkę, ale lechici tylko na chwilę przy piłce. Żadna z drużynie jest w stanie na dłużej wejść w posiadanie futbolówki
  • 6'
    Kolejny korner dla warszawiaków
  • 6'
    Ciężar gry zaczyna przenosić do środka pola
  • 5'
    Akcja lechitów, ale dośrodkowanie Jędrzeja Strózika zablokowane przez defensywę warszawiaków
  • 4'
    Kochanowski dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, spore zamieszanie, ale warszawiacy ostatecznie nie zdołali oddać strzału
  • 3'
    Legioniści w ataku od początku. Włodarczyk walczył o piłkę z bramkarzem "Kolejorza" przed polem karnym, zagrał do Jakuba Kwiatkowskiego, a ten fatalnie przestrzelił w polu karnym
  • 1'
  • W sektorze Legii odpalone race, na doping mogą również liczyć lechici
  • Wcześniej tego samego dnia mistrzostwo Polski zdobyli piłkarze Legii w kategorii U-15, którzy pokonali Pogoń Szczecin 3:1. Więcej o meczu tutaj
  • Witamy z Ząbek. O godzinie 16:30 juniorzy młodsi Legii Warszawa zmierzą się w finale rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17. Rywalem będą piłkarze Lecha Poznań
Legia Warszawa U-17Lech Poznań

40' Michał Kochanowski

40'

51' Jakub Kwiatkowski

51'
53'

53' Oliver Zaręba za Karol Fietz

53' Patryk Gogół za Filip Wilak

60' Kacper Skwierczyński za Dawid Grzelak

60'

60' Jakub Gil za Jędrzej Strózik

61' Marcel Myszka za Damian Urban

61'
65'

65' Filip Borowski

67' Michał Sparwasser za Jakub Czajkowski

67'
69'

69' Antoni Kozubal za Łukasz Szramowski

70'

70' Filip Borowski

72'

72' Damian Kołtański

73' Ignacy Dawid za Kajetan Staniszewski

73'

80' Marcel Myszka

80'

80' Mateusz Stochniałek za Igor Ławrynowicz

84' Patryk Pierzak za Szymon Włodarczyk

84'

86' Ignacy Dawid

86'
87'

87' Krystian Palacz za Jerzy Tomal

90' Kacper Imiołek za Jakub Kwiatkowski