73'
83'
90'
90'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe: wypowiedzi trenerów, zawodników, zdjęcia oraz wideo. Już w środę ważne spotkanie w Poznaniu z Lechem. Dobranoc!
  • Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Carlitos! Mamy lidera, w Warszawie mamy lidera!
  • 90+8'
    Koniec! Koniec! Koniec! Legia wygrała z Cracovią 1:0!
  • 90+7'
    Carlitos schodzi, w jego miejsce Cafu
  • 90+5'
    Dytjatjew za Hancę
  • 90+5'
    Carlitos! GOOOOOOOOOL! Legia obejmuje prowadzenie w doliczonym czasie gry!
  • 90+3'
    Francuz walczył o piłkę o został przewrócony przez jednego z krakowian!
  • 90+3'
    Rzut karny dla Legii wywalczony przez Remy'ego!
  • 90+2'
    Wydawało się, że Carlitos z partnerami wykorzystają błąd rywala,. Zbyt pochopną decyzję o próbie dośrodkowania podjął Rocha. Portugalczyk przeciągnął centrę
  • 90'
    Pięć minut doliczonych
  • 90'
    Centra Dąbrowskiego, ale Remy do samego końca kontrolował piłkę, po czym skutecznie ją wybił
  • 89'
    Remy - zdaniem arbitra - nieprzepisowo powstrzymał Dimuna. Rzut wolny dla Cracovii blisko pola karnego mistrzów Polski
  • 88'
    Rocha czujnie zdjął piłkę z głowy Cabrerze na skrzydle
  • 86'
    Dośrodkowanie Hancy, lecz Cierzniak złapał futbolówkę
  • 86'
    Kulenović sfaulował Hancę na połowie Legii. Będzie rzut wolny dla rywali
  • 85'
    Olbrzymi grymas bólu na twarzy Hancy, który z problemami, ale jednak wstał
  • 84'
    Warszawiacy powoli budują sytuacje, chcą uśpić przyjezdnych i zaskoczyć ich w samej końcówce
  • 81'
    Kulenović wchodzi, Hamalainen schodzi
  • 81'
    Hanca rozprowadził akcję po czym skończył ją celnym uderzeniem wprost w Cierzniaka
  • 80'
    Główka Jędrzejczyka po centrze Vesovicia ląduje w rękawicach Peskovicia
  • 79'
    Centra Rochy z lewej strony, a Siplak mógł skierować piłkę do własnej bramki. Korner
  • 78'
    Carlitos do Hamalainena, ten szukał Nagya, ale za mocno zagrał do wprowadzonego Węgra. Miejscowi atakują, ale czas nieubłaganie zbliża się do końca
  • 76'
    Helik leży na boisku. Kolejna przerwa w grze
  • 75'
    Dośrodkowanie Hancy, w polu karnym ręka jednego z zawodników Cracovii. Sędzia jednak nie odgwizdał rzutu wolnego
  • 74'
    Nagy zastępuje Szymańskiego
  • 73'
    Żółta kartka dla Rochy
  • 73'
    Hanca dośrodkował z lewej strony boiska, ale bez większych efektów dla ekipy Probierza
  • 72'
    Dąbrowski za Wdowiaka
  • 72'
    Żółta kartka dla Martinsa. Portugalczyk nie zagra w Poznaniu
  • 70'
    Centra Szymańskiego z rzutu rożnego, lecz Datković z zimną krwią wybił piłkę poza pole karne
  • 70'
    Poprzeczka Medeirosa! Ależ było blisko po zejściu Portugalczyka do środka!
  • 68'
    Bramkarz gości może kontynuować grę, wszystko w porządku z jego stanem zdrowia
  • 66'
    Pesković potrzebuje pomocy medycznej
  • 66'
    Błąd w komunikacji na linii Medeiros-Antolić, ale legioniści wciąż atakują
  • 65'
    Sędzia Frankowski nie uznał gola przez pozycję spaloną Szymańskiego, który absorbował Peskovicia.
  • 64'
    Kolejny rzut rożny. Warszawiacy podrażnieni decyzją sędziego
  • 63'
    Rajd Carlitosa, podanie do Hamalainena, ten wywalczył korner
  • 63'
    Niestety, bramka nieuznana...
  • 62'
    Będzie VAR. Czekamy zatem na oficjalny werdykt
  • 61'
    Nie, jednak nie ma... Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej
  • 60'
    Medeiros! 1:0 dla Legii!
  • 59'
    Szymański! Pomocnik dopadł do dośrodkowania Vesovicia z prawej strony, ale uderzył wprost w golkipera krakowian
  • 58'
    Nieudane zagranie Siplaka, który chciał przerzucić ciężar gry do ofensywy
  • 57'
    Vesović sfaulował Wdowiaka, gra nieco się podostrzyła, ale na razie sędzia rzadko sięgał do kieszonki, aby karać zawodników
  • 57'
    Wdowiak do Hernandeza, ale ten został uprzedzony przez Martinsa
  • 56'
    Medeiros łatwo uwolnił się spod opieki obrońców, zszedł do środka i chciał prostopadle uruchomić Szymańskiego. Minęło kilkanaście sekund i "Szymi" zabrał się z futbolówką, oddał płaski strzał zza "szesnastki", który obronił Pesković
  • 55'
    Carlitos sfaulowany w ataku przez Wdowiaka. Hiszpan domagał się kartonika dla rywala, ale sędzia pozostał niewzruszony
  • 54'
    Dośrodkowanie Hancy z rogu, piłkę odbił Datković, a ostatecznie wybił ją Martins
  • 54'
    Niezła akcja Cracovii skończona rzutem rożnym
  • 53'
    Dimun zszedł do środka i dośrodkował z prawej nogi na nabiegającego Hernandeza. Wprowadzony gracz w przerwie uderzył jednak mocno niecelnie
  • 52'
    Gol podał prostopadle w kierunku Cabrery, ale nie ma bramki. Czujny Cierzniak
  • 51'
    Pusty przelot Vesovicia, zbyt głębokie dośrodkowanie prawego defensora Legii
  • 50'
    Ponownie centra Martinsa, ale bez efektów. Futbolówka szybka trafiła pod nogi legionistów, którzy spokojnie chcą konstruować następne akcje
  • 49'
    Martins dośrodkował w pole karne, zrobiło się zamieszanie i mamy kolejny korner
  • 49'
    TUTAJ - skoro Jędrzejczyk nie zagra w kolejnym meczu, to... kto?
  • 49'
    Centra Szymańskiego z rzutu wolnego, a piłką na róg strącił Rapa
  • 48'
    Dośrodkowanie Szymańskiego, skakał Medeiros, a strzał Vesovicia został zablokowany. Po chwili reprezentant Czarnogóry został sfaulowany na wysokości pola karnego
  • 47'
    Niedokładne podanie Gola na skrzydle do partnera
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę! Do boju Legio!
  • Hernadez za Piszczka w przerwie
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Cracovią. Wracamy za kwadrans
  • 45+4'
    Rocha ruszył środkiem i stracił, piłkę. Remy musiał ratować swój zespół ryzykownym wślizgiem, za co został ukarany żółtą kartką
  • 45+2'
    Dośrodkowanie z prawej strony, Szymański zbiegał do główki, ale rywale dali sobie radę
  • 45+2'
    Tym razem Vesović sfaulowany przez Wdowiaka blisko chorągiewki. Legia będzie mieć stały fragment
  • 45+1'
    Helik sfaulował Carlitosa blisko linii bocznej. Hiszpan poczuł ból, ale szybko podniósł się z boiska
  • 45+1'
    Pierwsza połowa przedłużona o trzy minuty
  • 45'
    Martins nieprzepisowo powstrzymany w środku, Cabrera nie może uwierzyć, że arbiter dopatrzył się faulu
  • 45'
  • 44'
    Przed przerwą ekipa Michała Probierza nieco przycisnęła, stara się często dośrodkowywać w pole karne. Na razie warszawiacy kasują ich akcje w zarodku bez większych problemów
  • 42'
    Zakotłowało się w polu karnym Legii, ale na szczęście "Wojskowym" nic się nie stało. Uderzenie jednego z rywali było typowym strzałem na wiwat
  • 40'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Piszczku. To ósme "żółtko" obrońcy w tym sezonie. Oznacza to, iż "Jędza" nie zagra w środę z Lechem
  • 38'
    Dośrodkowanie Martinsa z rzutu wolnego, Pesković wypuścił na chwilę piłkę z rąk, ale szybko naprawił swój błąd. Na futbolówkę czyhał bowiem Carlitos
  • 37'
    Żółta kartka dla Piszczka za faul na rozpędzonym Rochy
  • 36'
    Siplak po raz kolejny płasko, mocno zacentrował w "szesnastkę", Cabrera uderzył piłkę na wślizgu, jednak Cierzniak był przygotowany na taki wariant i spokojnie chwycił futbolówkę
  • 35'
    Dośrodkowanie ze skrzydła w kierunku Piszczka, ale Remy spokojnie przestawił napastnika i wybił mu z głowy jakiekolwiek zagrożenie
  • 34'
    Hanca nieszablonowo uderzył ze skraju pola karnego, ale piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka Cierzniaka
  • 33'
    Wyrzut Siplaka z autu na wysokości "szesnastki" , zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie miejscowi czujnie wybili futbolówkę
  • 32'
    Martins stracił piłkę w środku, Cracovia wyszła z kontrą, ale po chwili zdecydowanie zwolniła tempo, na czym skorzystała Legia
  • 31'
    Medeiros zszedł do środka, miał trochę przestrzeni, ale huknął w trybuny
  • 30'
    Vesović do Hamalainena, Fin wpadł w pole karne i chciał zagrać wzdłuż bramki, ale został zablokowany
  • 28'
    Hamalainen obrócił się z piłką i został sfaulowany przez Siplaka. Wcześniej na boisku przez kilkanaście sekund leżał Martins. Portugalczyk podniósł się o własnych siłach i może kontynuować grę
  • 27'
    Vesović minął Siplaka, ale zacentrował zbyt lekko, przewidująco, dlatego goście przejęli piłkę
  • 26'
    Niesygnalizowane dośrodkowanie Vesovicia z prawej flanki i niecelne główka Szymańskiego. Warszawiacy mają przewagę optyczną, kreują więcej sytuacji niż przyjezdni, co może napawać optymizmem
  • 24'
    Szymański przegrał pojedynek szybkościowy z Rapą na lewej stronie boiska. Rumun zanotował skuteczny wślizg, który zastopował zapędy legionisty
  • 23'
    Carlitos i Antolić grali na jeden kontakt, ale podanie do Szymańskiego było nieco niedokładne, przez co 19-latek jego nie opanował
  • 21'
    Carlitos chciał się zastawiać na połowie gości, lecz został powstrzymany przez dwóch zawodników przyjezdnych
  • 20'
    Groźne dośrodkowanie Wdowiaka praktycznie spod chorągiewki, ale Cierzniak na posterunku
  • 19'
    Sztab szkoleniowy porządnie opatrzył Piszczka, który jednak może kontynuować grę. Zmiana anulowana
  • 19'
    Korner dla stołecznego klubu. Martins inteligentnie wycofał piłkę do Medeirosa będącego tuż przed "szesnastką", ale został zablokowany
  • 16'
    Piszczek z podejrzeniem złamanego nosa opuścił boisko. W jego miejsce wejdzie Hernandez
  • 16'
    Piszczek wciąż opatrywany przez lekarzy na środku boiska, arbiter prosi o opuszczenie przez nich placu gry
  • 14'
    Jeden z piłkarzy Cracovii leży na murawie. będzie potrzebna interwencja medyków klubowych
  • 14'
  • 13'
    Błąd Jędrzejczyka w obronie, podał piłkę wprost do Cabrery. Ten chciał lobować Cierzniaka, ale zanotował nieudaną próbą
  • 12'
    Martins! Ależ Portugalczyk przedarł się środkiem, huknął w poprzeczkę i chciał dobijać swoje uderzenie głową, ale został osaczony przez rywali. Świetna próba środkowego pomocnika Legii
  • 11'
    Gol sprytnie zauważył sporo przestrzeni na lewej flance i zagrał do Wdowiaka. Z akcji skrzydłowego Cracovii nic jednak nie było
  • 10'
    Szymański ustawił się do rzutu wolnego, uderzył ponad bramką
  • 8'
    Dobry zamiar Antolicia, który wypatrzył Carlitosa. Futbolówka została jednak przecięta przez krakowian
  • 7'
    Hamalainen posłał zawiesinę w kierunku Medeirosa, aczkolwiek Portugalczyk musiał uznać wyższość defensorów gości
  • 7'
  • 6'
    Wdowiak do Cabrery, a ten poszukał Piszczka. Napastnik Cracovii przypadkowo dotknął jednak piłki ręką, co nie umknęło arbitrowi
  • 5'
    Wdowiak dośrodkował z prawej strony, lecz Remy wykazał się czujnością i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 5'
    "Pasy" chciały zaskoczyć legionistów, Rocha wyekspediował piłkę poza linę boczną
  • 4'
    Rocha do Carlitosa na skrzydle. Hiszpan zagrał ponownie do Portugalczyka, a ten nieźle dośrodkował na głowę Hamalainena. Fin jednak nie spodziewał się, że piłka do niego dotrze i główkował z zaskoczeniem na twarzy. Futbolówka przeleciała ponad poprzeczką
  • 3'
    W związku z pewnymi problemami na bramkach wejściowych na stadion...
  • 2'
    Rozegranie krakowian z rzutu rożnego, ale Jędrzejczyk oddalił zagrożenie
  • 1'
    Cracovia ruszyła lewą stroną. Wdowiak dośrodkował w pole karne, a Rocha głową wybił piłkę na róg
  • 0
  • Obie ekipy już na murawie. Zaraz rozpoczynamy rundę mistrzowską przy Łazienkowskiej!
  • Skład Legii wygląda następująco: Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Rocha - Martins, Antolić - Medeiros, Hamalainen, Szymański - Carlitos! Ławka: Malarz, Stolarski, Nagy, Astiz, Radović, Cafu, Kulenović
  • Sztab szkoleniowy stołecznego klubu na pewno nie skorzysta z Radosława Majeckiego, Michała Kucharczyka, Mateusza Wieteski i Jarosława Niezgody, którzy powoli dochodzą do zdrowia po kontuzjach.
  • Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 31. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Piastem Gliwice!
Legia WarszawaCracovia
37'

37' Filip Piszczek

45'
46'

46' Javier Hernandez za Filip Piszczek

71'

71' Damian Dąbrowski za Mateusz Wdowiak

72'

83' Sandro Kulenović za Kasper Hamalainen

83'

90' Carlitos (k.)

90' Cafu za Carlitos

90'

90' Oleksii Dytjatjew za Sergiu Hanca