• 109' Mateusz Praszelik za Michał Kucharczyk
  • 111' Artur Jędrzejczyk
  • 115' Cafu
  • 118' Carlitos
  • 125' Jeszcze Agra postanowił po meczu pokazać swoją agresję. Niepotrzebnie.
  • 124' Efektownie Szumski i koniec meczu. Raków eliminuje Legię z Pucharu Polski i wygrywa z ią pierwszy raz w historii.
  • 123' Bliski gola był Hlousek, ale nie trafił w piłkę uderzając z woleja w polu karnym.
  • 123' Osaczony Agra, faulowany na swojej połowie, zagrywa świece w pole karne, piłkę z łatwością przejął Kasperkiewicz.
  • 122' Carlitos w roli skrzydłowego, dośrodkowanie ale łapie Szumski.
  • 121' Sędzia doliczył trzy minuty do dogrywki.
  • 120' Legia długo rozgrywa piłkę i ją traci
  • 119' Petrasek złapany za szyję przez Carlitosa, żółta kartka dla napastnika Legii.
  • 118' Eze na pozycji spalonej, od stałego fragmentu zacznie Legia
  • 117' Zmiana w Rakowie za Malinowskiego wszedł Góra.
  • 116' Ależ dodatkowa energia wstąpiła w graczy Rakowa, zwietrzyli szansę
  • 115' Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Cafu.
  • 115' Tym razem Kun poturbowany przez Cafu. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 114' Eze w pojedynku powietrznym z Jędrzejczykiem, legionista faulowany.
  • 113' Bartl na lewej stronie dość łatwo zwiódł Agrę, dośrodkował do Niewulisa, a ten strzałem głową pokonał Majeckiego.
  • 112' Gol dla Rakowa niestety. Przegrywamy 1:2
  • 111' Faul Jędrzejczyka - trochę taktyczny, żółta kartka dla kapitana Legii.
  • 110' Zmiana w Legii za Kucharczyka wszedł debiutant - Mateusz Praszelik.
  • 109' Kucharczyk uderzał na bramkę z nieprzygotowanej pozycji, wysoko nad bramką
  • 109' Carlitos dość szczęśliwie uprzedzony przez Szumskiego.
  • 108' Szczepański uderzył z dystansu tuż przy słupku. Pofrunął Majecki, ale piłka minęła bramkę o jakiś metr
  • 108' Kun na głowę Jędrzejczyka, ale po chwili Carlitos zagrywa ręką i gospodarze mają szansę na powtórkę.
  • 107' Remy faulował Sapałę na 25 metrze, rzut wolny dla Rakowa.
  • 106' Druga część dogrywki rozpoczęta.
  • 106' Koniec pierwszej części dogrywki.
  • 106' Najpierw dośrodkowywał Hlousek, ale wprost na głowę Kaperkiewicza, a po chwili długim podaniem w pole karne popisał się Cafu, ale strzał Carlitosa efektowny ale nieefektywny.
  • 104' Kun w starciu z Cafu, tym razem faulowany Portugalczyk.
  • 102' Miał swoją szansę Petrasek, ale piłka po strzale głową Czecha wylądowała w rękach Majeckiego.
  • 101' Szczepański faulowany w okolicach narożnika pola karnego przez Hlouska. Rzut wolny.
  • 100' Strzał Agry, Szumski niepewnie wybija piłkę, Kun nie trafia czysto w piłkę, ale gospodarze wychodzą z opresji.
  • 99' Sapała przyjął piłkę ręką - każdy kontakt z piłką tego piłkarza powoduje stratę lub kompromitacyjne zagranie.
  • 98' Sapała zagranie do nikogo - chyba tylko trener Papszun wie po co trzyma go na boisku.
  • 97' Kucharczyk uderzał/podawał - nikt nie przeciął toru lotu piłki.
  • 95' Zmiana w Rakowie - za Musiolika wszedł Eze
  • 94' Hlousek dogrywał w pole karne, ale dość nieudolnie.
  • 94' Co to jest za mecz Sapały... Dostał piłkę od Szczepańskiego i strzelił Panu Bogu w okno.
  • 93' Carlitos mocny strzał z 14 metra po zagraniu Kucharczyka i Raków miał sporo szczęścia, że nie stracił gola.
  • 92' Kulenović przełożył obrońcę, uderzał z lewej nogi z 16 metrów ale trafił w obrońcę.
  • 91' Początek pierwszej części dogrywki.
  • 90+6' Koniec regulaminowego czasu gry. Jest remis 1:1 i dogrywka.
  • 90+6' Kucharczyk w pole karne, ale dobrze Szumski na przedpolu
  • 90+5' Kun po prawej stronie, ale kolejny raz górą Stolarski
  • 90+3' Dogrywał Hlousek w pole karne i z wielkim trudem ale jednak poradzili sobie stoperzy Rakowa.
  • 90+2' Mija druga minuta z doliczonych pięciu przez sędziego do regulaminowego czasu gry.
  • 90+2' Kontra Legii, ale Kucharczyk niedokładnie do Cafu.
  • 90+1' Po rzucie rożny zakotłowało się w polu karnym, ale legioniści wyszli z opresji wybijając piłkę do przodu.
  • 90' Po wideo konsultacji decyzja Jarosława Przybyła jest taka, że jest rzut rożny.
  • 89' Sędzia sprawdzi sytuację na VARze
  • 88' Rzut rożny, ale gracze Rakowa zgłaszają, że Agra wybił piłkę poza boiskiem ręką i domagają się karnego.
  • 87' Carlitos faulował Sapałę. Rzut wolny w okolicach środka boiska.
  • 87' Długie zagranie do Malinowskiego i dość szczęśliwie interweniował Jędrzejczyk.
  • 85' Za Listkowskego wszedł Bartl
  • 85' Listkowski próbował zagrać w uliczkę do Musiolika, ale nie było to udane zagranie.
  • 83' Szczepański świetnie zagrał na 16 metr do Sapały, ale ten próbując strzelać nie trafił w piłkę. Fatalny mecz Sapały.
  • 82' Kłopoty ze zdrowiem ma Listkowski.
  • 82' Zmiana w Legii za Hamalainena wszedł Kulenović.
  • 81' Listkowski wymusił faul na Antolicia, rzut wolny dla Rakowa.
  • 80' Cafu faulował Musiolika, ale dopiero swoimi gestykulacjami zwrócił na siebie uwagę arbitra, a ma już żółtą kartkę.
  • 79' Jędrzejczyk długie podanie do nikogo, od bramki rozpocznie Szumski.
  • 79' W Częstochowie coraz większy deszcz. Jeśli popada dłużej to grą zacznie rządzić przypadek.
  • 77' Kasperkiewicz przyłożył sobie lód, na głowie Malinowskiego opatrunek i opaska. Gra za chwilę zostanie wznowiona.
  • 76' Malinowski zderzył się z Kasperkiewiczem głowami, konieczna jest interwencja medyków.
  • 74' Remy faulował Szczepańskiego, a w Legii zmiana za Medeirosa wszedł Agra
  • 73' Carlitos do Kucharczyka, ten uderzał, piłka odbiła się od nóg obrońców i o mało ie trafiła do Remy'go który stał dwa metry przed bramką.
  • 72' Listkowski zagrywał w pole karne, ale za mocno i piłka rękach Majeckiego.
  • 72' Kun zagrywał do Niewulisa, ten padł w polu karnym, ale sędzia nie dał się nabrać na taki teatralny pad
  • 71' Carlitos na 25 metrze zamiast w piłkę trafił w Malinowskiego, będzie rzut wolny dla gospodarzy.
  • 70' dobra i składna akcja Rakowa, przed szansą był Musiolik, ale świetnie interweniował Hlousek.
  • 69' Hamalainen rozegrał krótko piłkę z Medeirosem, ale połapali się w tym obrońcy.
  • 68' Kucharczyk dogrywał na dalszy słupek, Kasperkiewicz tak interweniował, że trafił w Szumskiego i rzut rożny dla Legii.
  • 67' Kun dogrywał w pole karne, ale piłka trafiła wprost w ręce Majeckiego.
  • 65' Jędrzejczyk zdemolował Musiolika w powietrzu - kolejny już raz.
  • 64' Schwartz zagrywał w pole karne, ale na głowę Jędrzejczyka, po chwili uderzał Kasperkiewicz, ale piłka ugrzęzła w gąszczu nóg obrońców Legii.
  • 62' Szczepański faulowany przez Cafu, który został ukarany żółtą kartką.
  • 61' Stolarski jest dziś zaporą nie do przejścia dla rywali.
  • 60' Raków wygląda dużo gorzej niż w pierwszej części spotkania.
  • 59' Próba strzału Sapały, ale bardzo nieudolna.
  • 58' Zmiana w ekipie gospodarzy - za Zacharę wszedł Miłosz Szczepański.
  • 58' Zachara uderzał na bramkę, ale strzał zablokowany.
  • 57' Dobra akcja Rakowa ale Kun mając pozycję do strzału zwlekał za długo, co wykorzystał Jędrzejczyk i odebrał piłkę.
  • 57' Dośrodkowanie do Carlitosa, strzał z woleja ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
  • 56' Strzał Hamalainena na dalszy słupek i skuteczna parada Szumskiego. Rzut rożny.
  • 56' Akcja Carlitosa, minął jednego obrońcę i w kontakcie z drugi padł na murawę, ale sędzia nie wskazał na wapno
  • 54' Żółta kartka dla Schwartza za faul na Cafu
  • 53' Medeiros zagrał idealnie do Hamalainena, ale ten będąc w dobrej sytuacji fatalnie przestrzelił.
  • 52' Carlitos w pojedynku z Petraskiem, górą tym razem Czech.
  • 52' Legia długo rozgrywała piłkę, akcję zakończyło dobre dośrodkowanie Hlouska do Hamalainena, ale Fin trafił w obrońcę.
  • 50' Strzał Listkowskego, ale bez większych problemów Majecki.
  • 49' Próba zagrana do Kucharczyka, ale niedokładna i nic z tego nie będzie
  • 47' Malinowski przy linii bocznej, ale nie opanował futbolówki.
  • 46' Druga połowa rozpoczęta. Legia z jedną zmianą - za Nagya wszedł Carlitos.
  • 45+2' Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy remis 1:1.
  • 45+1' Schwartz dogrywał w pole karne, była walka, ale piłka w rękach Majeckiego.
  • 45' Malinowski faulowany przez Hlouska przy linii bocznej na wysokości pola karnego.
  • 44' Kucharczyk dogrywał w pole karne, ale poradził sobie z tym podaniem Sapała.
  • 43' Kun przegrał kolejny raz pojedynek ze Stolarskim, nie może znaleźć recepty na legionistę.
  • 42' Bardzo dobre dogranie w pole karne i Niewulis uderzył na bramkę, ale naciskany przez Hlouska oddał strzał, z którym poradził sobie Majecki.
  • 41' Zachara faulowany przez Remy na 30 metrze. Rzut wolny dla Rakowa.
  • 40' Dośrodkowanie Malinowskiego i pewnie na przedpolu Majecki.
  • 38' Próba dogrywania górnych piłek w pole karne Legii - trzykrotna, ale poradzili sobie z tym obrońcy Legii.
  • 37' Kun dośrodkowywał w pole karne do Musiolika, ale powrót Kucharczyka uspokoił sytuację.
  • 36' Główkował w polu karnym Musiolik, piłka w rękach Majeckiego.
  • 35' Dośrodkowanie, uderzał Niewulis, ale był osaczony przez obrońców, nie miał miejsca i posłał piłkę obok bramki.
  • 34' Faulowany Musiolik, rzut wolny w okolicach środka boiska dla Rakowa.
  • 32' Wkradła się nerwowość w poczynania graczy Rakowa, co chce wykorzystać Legia.
  • 31' Kasperkiewicz popełnił koszmarny błąd, niedokładnie zagrał pod własny polem karnym do Sapały, piłkę przejął Hamalainen, zagrał do Kucharczyka, który wykorzystał sytuację sam na sam z Szumskim.
  • 30' 1:1 Michał Kucharczyk!
  • 29' Listkowski zderzył się z Hlouskiem, Czech ucierpiał przy kontakcie z murawą.
  • 29' Akcja Rakowa ale Kun nie poradził sobie ze Stolarskim.
  • 28' Medeiros ładnie przyjął podanie w polu karnym od Stolarskiego, ale nie dali się na efektowność nabrać obrońcy Rakowa.
  • 27' Niewulis w pojedynku z Remy ale piłkarz Rakowa faulował legionistę
  • 26' Remy uprzedził Musiolika i wybił piłkę poza boisko. Mogło być groźnie.
  • 25' Kun wymusił faul w środku pola. Po chwili jednak zagrywa niecelnie i Cafu przejął futbolówkę.
  • 24' Nagy w prosty sposób traci piłkę i ta w posiadaniu gospodarzy
  • 23' Kucharczyk na spalonym, ale jego strzał efektownie obronił Szumski.
  • 22' Kucharczyk zagrał do Hamalainen, Fin zdecydował się na strzał, ale posłał piłkę daleko od bramki.
  • 21' Cafu w polu karnym wygrał pojedynek z Listkowskim
  • 21' Zachara był w dobrej sytuacji, ale zawahał się i jego strzał został zablokowany
  • 19' Hamalainen ograny przez Kasperkiewicza, akcja zwolniła i trzeba ją budować od tyłu od nowa.
  • 18' Najpierw Zachara, potem Kun padli w polu karnym Legii, ale sędzia nakazał grać dalej. Legia w natarciu.
  • 17' Listkowski faulowany przez Cafu, Ricardo Sa Pinto szaleje ze złości.
  • 17' Medeiros zagrał w pole karne do Kucharczyka, ten przedłużył do Hamalainena, ale Fin nie dość że przestrzelił, to był na pozycji spalonej.
  • 15' Ciekawe rozegranie kornera zakończone strzałem Zachary, ale zbyt słabym.
  • 15' Listkowski w pojedynku z Hlouskiem wywalczył rzut rożny.
  • 14' Stolarski i Zachara pouczeni przez sędziego, piłkarz Legii był bliski żółtej kartki.
  • 12' Dobra próba kontra Legii - Stolarski zagrywał w pole karne do Kucharczyka i gdyby zrobił to odrobinie dokładniej byłoby bardzo groźnie.
  • 12' Raków prowadzi 1:0 i stara się prowadzić grę, narzucić swój styl gry
  • 11' Jędrzejczyk i Hlosek otoczyli Schwartza i odebrali piłkę w pobliżu narożnika boiska
  • 9' Na spalonym Michał Kucharczyk
  • 8' Kolejna akcja Rakowa - Malinowski zagrał do Zachary w pole karne, ale ten niedokładnie uderzył na bramkę.
  • 7' Schwartz posłał świetne podanie do Malinowskiego, ten zwiódł Hlouska, oddał strzał a tzw. krótki róg i piłka po rękach Majeckiego wpadła do siatki.
  • 5' Gol 0:1 Przegrywamy po strzale Malinowskiego.
  • 3' Stolarski dwukrotnie wygrał pojedynki z Kunem w polu karnym i od bramki rozpocznie Majecki.
  • 2' Pierwsza akcja Legii, Nagy zagrywał do Medeirosa, ale nie w tempo i od bramki rozpocznie Kuba Szumski.
  • 1' Mecz rozpoczęty. Do boju!
  • Piłkarze obu drużyn już na boisku, za chwilę początek spotkania.
  • Pod stadionem można nabyć pojedyncze bilety na mecz nawet z dziesięciokrotną przebitką.
  • Czuć atmosferę piłkarskiego święta. Trybuny już zapełnione. Za dwanaście minut początek spotkania.
  • Skład Legii wygląda następująco: Majecki – Stolarski, Remy, Jędrzejczyk, Hlousek – Antolić, Cafu – Kucharczyk, Medeiros, Nagy – Hamalainen!
  • Witamy z Częstochowy. O godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa w ramach 1/4 finału Pucharu Polski. Będzie to dwunasty mecz obu klubów w historii. Do tej pory Legia wygrywała osiem razy, a w trzech meczach padł remis. Bilans bramkowy wynosi 24 - 7 na korzyść stołecznej ekipy