Za tydzień stołeczny klub zmierzy się na wyjeździe z Lechem Poznań. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc
    Vesović dośrodkował z bocznego sektora, ale piłka nie trafiła do żadnego z legionistów
  • 90+12'
    Żółta kartka dla Peskovicia za przedłużanie gry
  • 90+11'
    Piszczek szarżował w ataku, ale nic z tego nie wyszło. Sfaulował jeszcze na dodatek jednego z warszawiaków
  • 90+9'
    Cracovia ukradła teraz trochę czasu na połowie Legii. Krakowianie otrzymali także stały fragment gry
  • 90+2'
    Legia szturmuje bramkę rywali, jest nieustępliwa, chce odmienić losy tego spotkania
  • 90+1'
    Trzynaście minut doliczonych...
  • 89'
    Dimun wchodzi za Wdowiaka
  • 89'
    Szymański dośrodkował na głowę Jędrzejczyka, ale strzał stopera gospodarzy okazał się niecelny
  • 88'
    Cracovia głównie się teraz broni, rzadko wychodzi poza własną połowę. Legioniści opierają ataki na Carlitosie i przebojowym Szymańskim. Brakuje jednak szczęścia i precyzji w fazie wykończenia
  • 85'
    Hlousek do Carlitosa, ten zszedł do środka, ale Peskković po raz kolejny na posterunku
  • 84'
    Szymański! Pomocnik dopadł do piłki i kąśliwie uderzył z dystansu. Tylko róg, ponieważ Pesković dobrze skutecznie obronił. Legia walczy, ale nie może przebić się przez mur krakowian
  • 83'
    Martins upadł po kontakcie z rywalem. Sędzia podyktował rzut wolny, ale obyło się bez większych konsekwencji dla gracza Cracovii
  • 82'
    Carlitos wziął teraz ciężar na siebie, przerzucił piłkę na Medeirosa, musnął ją jeszcze Szymański. Korner nie przyniósł pożądanych rezultatów
  • 80'
    Końcówka spotkania gwarantuje sporo emocji i zwrotów akcji. Wynik jednak wciąż pozostaje bez zmian
  • 78'
    Żółta kartka dla Vesovicia
  • 78'
    Medeiros za Nagya
  • 78'
    Kuriozalna sytuacja. Sędzia użył VAR-u, Remy wszedł ponownie na boisko. Okazało się, iż arbiter pokazał mu bezpośrednią czerwoną kartkę...
  • 76'
    Warszawiacy jeszcze mocniej skomplikowali sobie sytuację. Do końca meczu zaledwie kwadrans, a strata do odrobienia wciąż jest taka sama jak po zmianie stron
  • 75'
    Czerwona kartka dla Remy'ego. Druga żółta kartka za faul na Hernandezie
  • 73'
    Gra toczy się teraz głównie w środku pola
  • 72'
    Legioniści zepchnęli gości do defensywy, aczkolwiek ekipa Proberza dobrze znosi trudy meczu i nieźle poczyna sobie na murawie
  • 70'
    Chwilowa przerwa w grze. Dym z rac unosi się nad stadionem, zaraz arbiter wznowi mecz
  • 67'
    Kolejne zamieszanie na boisku po faulu legionisty. Sędzia tym razem napomniał Remy'ego
  • 67'
    Na boisku w miejsce Kulenovicia pojawił się Niezgoda.
  • 66'
    Sędzia ukarał kilku zawodników żółtymi kartkami - Majecki obejrzał ją za faul, Hlousek i Cabrera za udział w zamieszaniu
  • 66'
    Hernandez i... słupek! Legia uratowana przed stratą kolejnego gola, rywal nie skompletował hat-tricka.
  • 64'
    Sporo zamieszania, był VAR, jest karny dla Cracovii...
  • 63'
    Rzut karny dla Cracovii!
  • 62'
    Do wejścia na boisko gotowy jest również Jarosław Niezgoda. Legia zagra trójką napastników?
  • 62'
    Sędzia Piotr Lasyk zdecydował się na użycie VAR-u
  • 61'
    Nad leżącym zawodnikiem Cracovii wywiązała się wielka szamotanina w bramce Majeckiego, w której brali udział prawie wszyscy zawodnicy. Zaczyna się gotować na boisku
  • 61'
    Wdowiak był sam na sam, mijał Majeckiego, ale padł w polu karnym. Sędzia wskazał na róg dla Cracovii
  • 56'
    Carlitos pomknął teraz lewą stroną, zrobił sobie miejsce, ale na linii podania stanął jeden z defensorów gości. Moment później strzał z dystansu z lewej nogi oddał Kulenović. Uderzenie Chorwata minęło słupek Peskovicia
  • 54'
    Cafu do Carlitosa, ale Hiszpan od razu został osaczony przez trzech graczy "Pasów"
  • 53'
    Widać nerwowość w szeregach Legii. "Wojskowi" chcą poukładać grą, ale na razie lepiej na murawie radzą sobie zawodnicy Michała Probierza
  • 51'
    Stały fragment dla gospodarzy. Martins podszedł do rzutu wolnego, ale niedokładnie zagrał, przez co krakowianie wyszli z kontrą. Gościom udało się także wywalczyć futbolówkę
  • 48'
    Na ten moment Kulenović jest ustawiony na pozycji Agry, a więc pełni rolę skrzydłowego. Na razie Cracovia raz przedarła się z piłką, ale jeden z rywali za mocno sobie ją wypuścił
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+18'
    Zaraz zacznie się druga połowa. Będzie zmiana w Legii. Carlitos wszedł na murawę w miejsce Agry
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa u siebie 0:2 z Cracovią. Wracamy za kwadrans
  • 45+1'
    Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry
  • 44'
    Legia przeważała przed dłuższy czas, miała więcej okazji do strzelenia gola, ale przyjezdni zachowali spokój. Dwie akcje, dwa gole i gospodarze muszą gonić. Nie będzie to przyjemny wyścig
  • 43'
    Hernadez po raz drugi. Niemalże kopia poprzedniego gola. Centra z lewej strony, uprzedzenie defensorów Legii i pewny uderzenie w kierunku dalszego słupka.
  • 41'
    Rzut rożny dla mistrzów Polski. Centra Szymańskiego została przedłużona prze Kulenovicia, ale Jędrzejczyk przy próbie oddawania strzału sfaulował przeciwnika
  • 40'
    Hernadez wykorzystał podanie ze skrzydła, ubiegł obrońców i pokonał Majeckiego
  • 38'
    Warszawiacy zagrali teraz na małej przestrzeni, zrobił się bilard, ale ostatecznie Cracovia wyszła z opresji
  • 36'
    Przyjezdni próbowali teraz ataku pozycyjnego, ale nie mieli zbytnio pomysłu na rozegranie akcji. Efekt? Piłka trafiła spokojnie do Majeckiego
  • 34'
    Korner dla Cracovii. Hernandez dośrodkował na głowę Rapy, ale futbolówka przeleciała ponad poprzeczką
  • 33'
    Ofiarna walka Nagy'a na lewym skrzydle. Chwilę później legioniści zagrali w trójkącie, ale nie przyniosło to żadnych korzyści
  • 31'
    Dobry przechwyt Martinsa, defensywny pomocnik zauważył Agrę, który ładnie się podłączył, ale zacentrował tak, iż golkiper "Pasów" złapał futbolówkę bez większych problemów
  • 30'
    Vesović przełożył sobie piłkę, źle dośrodkował z prawej strony. Reprezentant Czarnogóry poczuł delikatny ból w nodze, jednak może kontynuować grę
  • 28'
    Wdowiak urwał się Vesoviciovi, aczkolwiek arbiter liniowy dopatrzył się pozycji spalonej skrzydłowego gości.
  • 27'
    Kulenović w walce o piłkę sfaulował Siplaka. Lewy defensor ucierpiał, ale wstał z boiska o własnych siłach
  • 25'
    Ależ Cafu zabawił się teraz przy chorągiewce! Pomocnik minął dwóch piłkarzy Cracovii, wypuścił sobie futbolówkę, ale w polu karnym nie mógł znaleźć adresata.
  • 23'
    Szymański! Co 19-latek zrobił teraz pod bramką rywala! Pomocnik wymanewrował paru zawodników gości i będąc na skraju pola karnego wystawił idealnie piłkę Agrze. Skrzydłowy jednak musiał uznać wyższość Peskovicia. Stołeczny klub rozkręcił się, w "szesnastce" ponownie zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie na tablicy świetlnej wciąż widnieje bezbramkowy remis.
  • 20'
    Agra ruszył prawą flanką, ale próba dośrodkowania została zablokowana. Parę chwil później Portugalczyk zdołał wywalczyć jedynie aut
  • 18'
    Nagy wymienił się podaniem z Nagy'em, jednak został zablokowany przez szczelny blok obronny krakowian. Przyjezdni na razie największe zagrożenie, poza okazją Wdowiaka, tworzą po stałych fragmentach. Po jednym z dośrodkowań, Remy skutecznie wybił futbolówkę na korner. Zrobiło się trochę gorąco, ale warszawiacy wyszli z opresji
  • 17'
    Nagy faulowany przez Rapę na połowie "Pasów". Węgier chciał szybko wznowić, ale Rumun mu na to nie pozwolił. Legia stara się przeważać, szybko grać piłką i szukać wolnych przestrzeni
  • 15'
    Tak wyglądała oprawa kibiców Legii
  • 14'
    Genialne podanie do Wdowiaka, który urwał się Remy'emu, ale nie pokonał Majeckiego, który dobrze zareagował i chwycił futbolówkę
  • 13'
    Cracovia szukała długiego podania w kierunku Cabrery, ale Jędrzejczyk spokojnie wycofał futbolówkę do Majeckiego będąc pod presją
  • 11'
    Szymański dośrodkował z rzutu rożnego, piłka trafiła do Salvadora Agry przed pole karne, a ten zdecydował się na wolej. Piłka trafiła jednak na "Żyletę". Grę od bramki wznawia Pesković
  • 11'
    Na boisku zaczyna dominować dość bezpośredni styl rozgrywania piłki. Gracze Legii przeszli również do wysokiego pressingu i jest efekt. Cafu doskoczył do rywala, piłka trafiła do Szymańskiego, a ten zdecydował się na strzał. Uderzenie zostało zablokowane, ale mistrzowie Polski mają rzut rożny z lewego narożnika
  • 9'
    Kolejne dośrodkowanie Cracovii z rzutu wolnego z głębi pola i znowu bez efektów. Legioniści ruszyli za to z kontrą. Agra niedokładnie wypuścił Vesovicia i goście wznawiają grę
  • 8'
    Krótkie zagranie, a po chwili Hernandez dostał kolejną okazję do zagrania. Do wybitej piłki dopadł Siplak, który bez myślenia huknął z dystansu zza pola karnego. Jakość strzału szczególna nie była i grę od bramki wznawia Radosław Majecki, który przed meczem odebrał statuetkę dla najlepszego młodzieżowca Ekstraklasy w grudniu
  • 7'
    Hernandez pada w środku pola i krakowianie mają kolejny rzut wolny na połowie legionistów. Dąbrowski szykuje się już do dośrodkowania
  • 6'
    Cracovia starała przedostać się w boczne sektory połowy Legii, lecz skuteczna defensywa postawiła w tym momencie zaporę nie do przejścia i przejęła piłkę. w kolejnej akcji to wciąż goście starają się pokazać inicjatywę
  • 4'
    Kibice Legii z 'Żylety" pozdrowili Michała Kucharczyka, który znalazł się poza kadrą meczową
  • 3'
    Futbolówka trafiła w posiadanie legionistów. W środku pola faulowany Cafu, lecz gra zostaje szybko wznowiona przez mistrzów Polski
  • 1'
    Spotkanie zaczęli legioniści, spróbowali bezpośrednio zagrać piłkę pod bramkę Cracovii, lecz szybko z "piątki" wznawia Michal Pesković
  • 1'
  • Mecz rozpocznie się chwilę później. Kibice Legii zaprezentowali oprawę.
  • Piłkarze już na murawie! Zaraz rozpocznie się pierwszy oficjalny mecz o stawkę przy Łazienkowskiej w 2019 roku!
  • Czas na "Sen o Warszawie"!
  • Legia zacznie z Cracovią w takim składzie: Majecki - Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Hlousek - Martins, Cafu - Agra, Szymański, Nagy - Kulenović. Rezerwa: Cierzniak, Wieteska, Antolić, Niezgoda, Rocha, Carlitos, Medeiros. Do boju!
  • Witamy! Już o 18 odbędzie się mecz 22. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią a Cracovią!
Legia WarszawaCracovia
38'

38' Javi Hernandez

42'

42' Javi Hernandez

63'

63' Airam Cabrera

63' Michał Helik

67'
76'
89'

89' Milan Dimun za Mateusz Wdowiak

90'

90' Filip Piszczek za Airam Cabrera

90' Filip Piszczek

90' Bojan Cecarić za Damian Dąbrowski