Koniec meczu. Legia w pierwszym sparingu wygrała 4:1 z Olimpico.
    Carllitos otrzymał podanie z prawej strony do Praszelika, tylko delikatnie zmienił kierunek lotu piłki i ta zatrzepotała w siatce.
    Gol dla Legii 4:1 - Carlitos
  • 90'
    Autorem gola był Marcelo Castro
  • 90'
    Trzecia próba i gol dla Olimpico. Piłkarz z numerem osiem pokonał Radosława Cierzniaka w sytuacji sam na sam.
  • 88'
    Jeszcze jedna próba Olimpico i tym razem piłka o centymetry minęła bramkę Cierzniaka
  • 84'
    Dobre uderzenie na bramkę Legii, ale metr nad poprzeczką.
  • 83'
    Agra doszedł do podania od Carlitosa, popędził z prawej strony boiska na swojej szybkości, uprzedził bramkarza i posłał piłkę do siatki.
  • 82'
    gol 3:0 Salvador Agra, Brawo Minecraft!
  • 80'
    Dobre rozegranie, ale zmierzającą do bramki piłkę wybił Cafu.
  • 79'
    Wolny dla Olimpico z prawej strony pola karnego Legii
  • 78'
    Mgła już się przetarła, przebijają się promienie słońca
  • 77'
    Salvador padł jak rażony prądem przed polem karnym, ale sędzia nie widział faulu. Agra zwija się z bólu.
  • 76'
    Próbka umiejętności Michała Karbownika, będzie pociecha z tego chłopaka.
  • 75'
    Stolarski w pole karne, uderzał Szymański, ale niecelnie
  • 74'
    akcja Legii, z bocznego sektora pola karnego dogrywał Szymański, piłka zatańczyła na linii bramkowej i została wybita przez obrońców.
  • 73'
    Jest i akcja Agry, ale Salvador zatrzymał się na jednym z obrońców.
  • 72'
    Główkował Wieteska, ale świetnie spisał się bramkarz Olimpico
  • 70'
    Uderzał Jędrzejczyk i... jeszcze jeden korner.
  • 70'
    Rzut rożny dla Legii.
  • 70'
    Dobre wejście ofensywne Hlouska, ale przy próbie dwójkowego zagrania odebranie nie było w tempo. Szkoda.
  • 68'
    Dobra akcja Olimpico zakończona strzałem , ale dobrze w bramce Radosław Cierzniak
  • 67'
    Czekamy na próbkę szybkości Agry, który zyskał pseudonim Minecfraft
  • 64'
    Ciasno przed polem karnym Olimpico, rywale bronią się całym zespołem
  • 62'
    Carlitos zatańczył z piłką, dograł do Szymańskiego ale w ostatniej chwili piłkę Szymiemu czubkiem buta wyłuskał obrońca.
  • 60'
    Aktywny Karbownik zagrał do Carlitosa, a ten wywalczył rzut rożny
  • 59'
    Karbownik faulował w kolejne akcji tuż przed polem karnym rywali
  • 59'
    Antolić do Carlitosa, ten wypatrzył Karbownika, ale młody piłkarz Legii zatrzymany przez obrońców
  • 58'
    Szymański sprytnie wywalczył aut, po chwili dośrodkowanie w pole karne wprost w ręce bramkarza
  • 53'
    Szymański bliski przejęcia piłki spod nóg bramkarza
  • 53'
    Legia nadal przeważa, skład mocno się zmienił. Mgła nadal nisko, ogranicza widoczność.
  • 49'
    Są na boisku m.in. Hlousek, Jędrzejczyk, Cafu, Antolić, Szymański, Karbownik czy Carlitos
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta wiele zmian w Legii
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy meczu.
  • 45+2'
    Remy przejął piłkę w kapitalny sposób i po chwili uderzył w samo okienko bramki - co za gol!!!!
  • 45+2'
    2:0 dla Legii. Gol Remy'ego!!!!
  • 45+1'
    Bardzo dobra akcja Olimpico, idealnie dograna piłka do Obi i to powinno być wyrównanie, ale Obi źle przyjął piłkę.
  • 44'
    Ivan Buha strzelał ale pomylił straszliwie
  • 43'
    To powinien być gol. Vesović zmienił strony boiska, pognał do przodu, spod linii końcowej wyłożył piłkę do Kulenovicia, ale ten uderzył minimalnie niecelnie.
  • 42'
    Tym razem Vesović zagrywał w pole karne, uderzał Hamalainen, ale pomylił się o metr.
  • 40'
    Akcja rywali i wywalczyli rzut rożny. Z kornera jednak nic im nie wyszło.
  • 39'
    Otrzymał podanie z prawej strony od Remiego, który przejął piłkę i pognał z nią pod linię końcową. Wycofał piłkę na środek pola karnego, a tam Hamalainen huknął nie do obrony. Piękny gol.
  • 37'
    GOL Kasper Hamalainen!
  • 37'
    Obrana rywali zbyt nonszalancko, co próbował wykorzystać Nagy, ale jeszcze nie tym razem
  • 35'
    Centrostrzał Ivana Buhy, ale pewnie Majecki w bramce
  • 33'
    dwójkowa akcja Kucharczyka i Veso, ale zabrakło dokładności
  • 32'
    Jeszcze raz zarania do Francuza, ale tym razem Remy faulował przy próbie dojścia do piłki
  • 31'
    Rzut rożny, główkował Remy i... kolejny rzut rożny
  • 31'
    Veso do Kucharczyka, ale ten powstrzymany przez rywala
  • 30'
    Uderzał Dominik Nagy, ale trafił w mur. Po chwili dogrywał do Kucharczyka, ale za mocno.
  • 29'
    Kolejny rzut wolny dla Legii, tym razem z 20 metrów.
  • 28'
    Martins sprytnie do Kucharczyka, który wybiegał na pozycję, ale w ostatniej chwili wmieszał się w to obrońca
  • 25'
    Hamalainen zagrał świetną piłkę do Kulenovicia, ale ten źle uderzył futbolówkę
  • 23'
    Rzut wolny z bocznych sektorów boiska, Rocha dogrywał w pole karne, zamieszanie i piłka ostatecznie w rękach bramkarza.
  • 20'
    Akcja przeciwnika, ale dośrodkowanie w pole karne Legii bardzo niecelne.
  • 19'
    Martins dograł w pole karne, główkkował Remy, ale posłał piłkę obok bramki.
  • 18'
    Martins sprytnie przejął piłkę, ale był faulowany na 25 metrze od bramki rywala.
  • 18'
    Próba zagrania Veso do Kulenovicia, ale nieudana
  • 16'
    Dobra akcja rywali, ale w jej finalnej części piłka zagrywana była już zza linii końcowej boiska.
  • 15'
    Uderzył Martins, ale niecelnie i od brami rozpoczną przeciwnicy
  • 14'
    Faulowany Astiz na 30 metrze od bramki rywala. Wolny dla Legii
  • 13'
    Wysoko gra Astiz, często na pozycji defensywnego pomocnika, wymienia się z Remym
  • 11'
    Remy z Pazdanem zatrzymują akcję rywali
  • 9'
    Kucharczyk zagrał w pole karne do Kulenovicia, ten nawinął zwodem obrońcę, uderzył, ale broni bramkarz.
  • 8'
    Tym razem akcja Legii zatrzymana już w polu karnym przez bramkarza
  • 6'
    Legioniści długo rozgrywają piłkę. Ta w końcu zagrana do Kulenovicia, ale połapali się w tym obrońcy
  • 4'
    Mecz rozpoczęty, pierwsza akcja Legii i minimalnie niecelne uderzenie Nagya
  • 2'
    Kapitanem Legii jest Michał Kucharczyk - dziś na prawej obronie
  • Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania
  • Za chwilę początek spotkania, nad boiskiem jest gęsta mgła, niewiele widać
  • Zaczynamy w składzie: Majecki - Kucharczyk, Pazdan, Astiz, Rocha - Remy, Martins - Vesović, Hamalainen, Nagy - Kulenović.
  • We wtorek o godzinie 12:00 piłkarze Legii Warszawa rozegrają pierwszy mecz kontrolny w 2019 roku. Rywalem będzie portugalski trzecioligowiec, Olimpico Montijo
Legia WarszawaClub Olimpico Montijo
45'
46'

46' Diogo Arreigota za Luciano Faria

46' Gustavo Benjumea za Obi

46' Marcelo Castro za Ivan Buha

46' Jose Lucio za Bruno Jesus

46' Beto za Tiago Targino

46' Cami za Helio Roque

46' Brian Mosquera za Obi

46' Pedro Batista za Gustavo Filipe

46' Vupi Mbasi za Alphonse Mendes

46' Isaac Boakye za Cami

46' Isaac Boakye za Obi

46' Brian Mosquera za Cami

46' Brian Mosquera za Rafael Santos

75' Mateusz Praszelik za Michał Karbownik