84'
87'
89'
  • 90+5'
    Koniec! Legia wygrała 2:0 z Piastem po golach Kulenovicia i Carlitosa. Za tydzień warszawiacy zmierzą się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+1'
    Pasquato! Włoch stanął przed szansą, ale Plach obronił jego płaskie uderzenie z kilku metrów
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Stanek za Parzyszka
  • 88'
    Dwie zmiany: Pasquto za Philippsa, Kucharczyk za Astiza
  • 87'
    Na jakim luzie warszawiacy rozegrali teraz akcję. Carlitos spojrzał, poczekał i zagrał do Vesovicia. Boczny obrońca zrobił dwa zwody, oddał strzał i będzie rzut rożny
  • 87'
  • 86'
    Wszystko zaczęło się od Szymańskiego, który odebrał piłkę, następnie Cafu wypuścił "Szymiego" na wolne polne. Młody legionista wypatrzył Carlitosa, a ten pokonał Placha
  • 84'
    2:0! Carlitos!
  • 82'
    Carlitos wbiegł w pole karne, ale za mocno wypuścił sobie futbolówkę, próbował ratować ją wślizgiem, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 81'
    Kolejne "zółtko" - tym razem dla Philippsa
  • 79'
    Gojko wchodzi, Jagiełło schodzi
  • 77'
    Carlitos upadł na murawę tuż przed "szesnastką", lecz gwizdek Frankowskiego milczy
  • 75'
    Nagy ładnie zwiódł Koruna, a następnie dał się sfaulować. rzut wolny blisko pola karnego. Żółty kartonik dla obrońcy gości
  • 72'
    Jagiełło szarpnął na prawej stronie, zszedł do środka i na jego drodze stanął Szymański. Ważny odbiór gracza z Łazienkowskiej. Szkoda, że po przechwycie nie nastąpiła kontra
  • 71'
    Korun walczył o pozycje po wyskoku w powietrze, jednak obrońcy Legii zablokowali jego strzał
  • 70'
    Carlitos upadł po starciu z Sedlarem, ale sędzia pozostał niewzruszony. Chwilę później podyktował z kolei rzut wolny dla rywali, co nie spodobało się gospodarzom
  • 68'
    Jędrzejczyk z żółtym kartonikiem. Zarówno on jak i Vesović nie zagrają z Zagłębiem w Sosnowcu
  • 65'
    Carlitos za strzelca gola, Kulenovicia
  • 64'
    Majecki na dużym spokoju chwyta futbolówkę, szukał Nagy'a, ale Węgier nie dopadł do piłki na skrzydle
  • 63'
    Jagiełło zakręcił defensywą Legii, będzie korner
  • 62'
    Goście mieli rzut wolny, ale centra rywali okazała się niedokładna. Zacznie Majecki
  • 60'
    Artur na razie nie podnosi się z boiska, czeka na medyków klubowych
  • 60'
    Starcie na linii Jędrzejczyk-Sokołowski. Były legionista sfaulował aktualnego gracza "Wojskowych"
  • 59'
    Szymański próbował dokręcać piłkę w kierunku dalszego słupka, ale do zabrakło przynajmniej dwóch metrów
  • 58'
    Dośrodkowanie Kucharczyka z rzutu wolnego, Pietrowski nieczysto wybił. Korner dla gospodarzy
  • 57'
    Zakotłowało się w polu karnym, rywale domagali się "jedenastki" , ale nic z tych rzeczy
  • 56'
    Korner dla Piasta. Gliwiczanie nieco śmielej radzą sobie w drugiej połowie. Gospodarze na razie bazują na defensywie
  • 55'
    Żółta kartka dla Vesovicia
  • 54'
    Cafu do Vesovicia na skrzydło, ale bez pozytywnych rezultatów
  • 53'
    Świetny pressing Kulenovicia na Plechu
  • 51'
    Fatalny błąd Czerwińskiego, głupie podanie do nikogo
  • 49'
    Czerwiński ukarany żółtym kartonikiem
  • 48'
    Rzut wolny dla Piasta. Centra wykasowana przez Jędrzejczyka
  • 47'
    "Legia gol, Legia gol!" roznosi się na trybunach!
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z Piastem po golu Kulenovicia
  • 45+1'
    Kulenović do Szymańskiego, ten upadł po kontakcie z rywalem. Żółty kartonik dla... "Seby", Symulka - zdaniem arbitra
  • 45'
    Trzy minuty doliczone
  • 44'
    Pietrowski strzelił, piłka odbiła się od Nagy'a, lecz Majecki bez najmniejszego problemu chwyta futbolówkę w rękawice
  • 43'
    Róg dla przyjezdnych, mała pomyłka legionistów, stąd korner
  • 42'
    Bezpośredni strzał Szymańskiego poszybował kilka dobrych metrów nad bramką Placha
  • 42'
    Vesović na dużym spokoju przy linii bocznej. Wywalczył aut, a po chwili Kucharczyk dał się sfaulować. Stały fragment dla mistrzów Polski
  • 40'
    Jędrzejczyk nieprzepisowo powstrzymał Hatelya i nie może w to uwierzyć. Taka była jednak decyzja Rzut wolny, ale Majecki na posterunku po delikatnym bilardzie w "szesnastce"
  • 38'
    Kulenović sfaulował Koruna blisko pola karnego rywali
  • 37'
    Rożny dla ekipy Sa Pinto. Kucharczyk dośrodkował, znowu walczył "Jędza", ale Piast uporał się z trudnościami
  • 36'
    Nieprzyjemne podanie Czerwińskiego do Placha. Bramkarz Piasta miał drobny problem, ale na jego szczęście obyło się bez konsekwencji
  • 35'
    Szymański ucierpiał po zderzeniu z Korunem, ale młody legionista szybko się podniósł
  • 34'
    Plach wznawia grę z "piątki"
  • 34'
    Centra zrobiła mętlik w głowie Piastowi, ostatecznie Hlousek uderzył obok prawej
  • 32'
    Czerwiński był pod presją, dał się wygonić i wybił futbolówkę poza linię boczną
  • 31'
    Nagy z polotem wpadł w "szesnastkę", odbił piłkę od Sedlara, jednak nic już z tym nie zrobił. Węgier wyróżnia się na placu, jest aktywny i sporo biega po skrzydle
  • 30'
    Dośrodkowanie Szymańskiego z kornera, skakał Jędrzejczyk, uderzył Hlousek, ale bez efektu bramkowego
  • 28'
    Piast rozgrywał powoli, do momentu gdy Cafu przeciął jedno podanie, zagrał do Szymańskiego, ale kontra - z biegiem czasu - spaliła na panewce
  • 26'
    Konczkowski do Hateleya, ale Hlousek czujnie wybił futbolówkę na aut. Moment później Felix szarpnął na skrzydle, jednak dośrodkował zbyt głęboko
  • 24'
    Jędrzejczyk sfaulował Felixa. Stoper Legii nie zgadza się jednak z decyzją arbitra. Chwilę później gliwiczanie nie wykorzystali stałego fragmentu gry
  • 22'
    Moment niezrozumienia legionistów, Szymański pobiegł jeszcze do piłki, ale nie zdołał jej zagarnąć na boisku
  • 20'
    Świetne podanie Nagy'a do Kulenovicia, a Chorwat z zimną krwią pokonał Placha!
  • 19'
    1:0! Kulenović!
  • 18'
    Grymas bólu na twarzy Vesović. Boczny defensor jednak wstał i dalej walczy na murawie
  • 17'
  • 17'
    Sedlar na uwolnienie - do Majeckiego. Pierwszy kwadrans przebiega w jednostajnym, spokojnym tempie. Gra toczy się w środkowej strefie boiska
  • 16'
    Centra rywali, zakotłowało się, ale ostatecznie Remy stanął na wysokości zadania, a po wyjściu z pola karnego dał się sfaulować
  • 15'
    Pietrowski dośrodkował, "Veso" zablokował. Korner dla gospodarzy
  • 14'
    Parzyszek próbował się przedzierać, jednak Vesović spokojnie wycofał do Majeckiego
  • 13'
    Legia przeważa, jest częściej przy piłce, jednak na razie brakuje dokładności w obrębie pola karnego Placha
  • 11'
    Kontuzjowanego Jodłowca zmienia Sokołowski
  • 10'
    Centra Hateleya zażegnana przez warszawiaków. Do kontry ruszał już Nagy, jednak blok defensywny gości poradził sobie z Węgrem
  • 9'
    Rzut wolny dla gliwiczan, około 30. metrów od bramki Majeckiego
  • 8'
    Przerwa w grze, jeden z przeciwników leżu na boisku. Zaraz jednak wróci na murawę po interwencji medyków
  • 6'
    Nagy ruszył środkiem pola, upadł po kontakcie z rywalem, ale sędzie każe kontynuować grę
  • 6'
    Akcja Legii prawą stroną, ale od bramki wznowi Plach
  • 5'
    Nie trwało to długo. Sędzia nakazał wznowienie gry i przy piłce są już piłkarze mistrzów Polski
  • 5'
    Gra przerwana. To efekt zadymienia pola gry po racowisku fanów Legii
  • 2'
    Akcja legionistów prawą stroną zastopowana przez wybicie piłki na aut przez Czerwińskiego, byłego zawodnika mistrzów Polski
  • 1'
    Pierwsza akcja i od razu było groźnie. Przed polem karnym interweniować musiał Plaach, który zdołał oddalić akcję warszawiaków
  • 1'
    Zaczynamy spotkanie z Piastem!
  • Ławka: Cierzniak, Wieteska, Pasquato, Niezgoda, Carlitos, Astiz, Stolarski
  • Skład mistrzów Polski wygląda następująco: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek - Philipps, Cafu - Kucharczyk, Szymański, Nagy - Kulenović!
  • Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 19. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Piastem!
Legia WarszawaPiast Gliwice
75'

75' Uros Korun

79'

79' Denis Gojko za Aleksander Jagiełło

84'
89'

89' Aleksandar Sedlar

89' Karol Stanek za Piotr Parzyszek