48'
56'
89'
  • 90+4'
    Koniec, Legia zremisowała na wyjeździe 1:1 z Jagiellonią w 13. kolejce Lotto Ekstraklasy. Bramkę dla gospodarzy zdobył Ivan Runje, z kolei gola dla gości strzelił Sandro Kulenović, We wtorek legioniści zmierzą się na wyjeździe z Piastem Gliwice w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    No i mamy zamieszanie w samej końcówce po starciu Martinsa z Romańczukiem. Wracamy jednak do gry
  • 90+2'
    Kwiecień sfaulowany, Jagiellonia wznowi grę
  • 90+2'
    Machaj za Frankowskiego
  • 90'
    Frankowski dokręcił piłkę z lewej strony, ale ta wędruje obok słupka
  • 90'
    Trzy minuty doliczone
  • 89'
    Poprzeczka Martinsa, do piłki wyskoczył Kulenović, który głową skierował futbolówkę do siatki! Mamy remis!
  • 88'
    Zderzenie Nagy'a z Runje, rzut wolny dla warszawiaków blisko pola karnego
  • 86'
    Romańczuk ucierpiał po starciu z Kucharczykiem. Pomocnik skorzystał z pomocy medyków, ale wraca do gry
  • 84'
    Kucharczyk wrzucił futbolówkę z autu, Kante wyskoczył i z miejsca główkował. Niestety, ale Kelemen obronił ten strzał
  • 83'
    W ofensywie Legii urosły centymetry, warszawiacy w końcówce będą zapewne bazować na warunkach fizycznych, dośrodkowaniach czy stałych fragmentach
  • 82'
    Kulenović zmienia Vesovicia
  • 79'
    Strzał Poletanovicia z 16. metra szybuje obok słupka Malarza. Futbolówka dotarła do Serba szczęśliwie
  • 79'
    Centra Hlouska, kiks Runje i mamy korner dla Legii
  • 78'
    Czas ucieka, na razie piłka lata z jeden strony, na drugą. Oba kluby szukają podań, ale gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska
  • 74'
    Kwadrans do końca, a mistrzowie Polski biją głową w mur. Tym razem Nagy uderzył z ostrego kąta, ale futbolówka minęła dalszy słupek Kelemena
  • 73'
    Szymański! To powinien być gol! Kucharczyk mocno wstrzelił piłkę do Kante. Snajper wystawił piłkę na tacy "Sebkowi", ale ten uderzył ponad bramką
  • 71'
    Bezjak zastępuje Świderskiego
  • 70'
    Szymański spojrzał i z lewej nogi dośrodkował w kierunku Kante. Reprezentant Gwinei jeszcze wyskoczył, ale musiał uznać wyższość Kelemena
  • 69'
    Wieteska napędził trochę strachu warszawiakom. Stoper źle wybił futbolówkę, ale na szczęście Frankowski tego nie wykorzystał
  • 69'
    Kucharczyk zmienia Carlitosa
  • 68'
    Hlousek, mając trochę miejsca, dośrodkował w pole karne na Kante. Snajper Legii przyjął piłkę, ale wygarnął mu ją spod nóg jeden z obrońców
  • 66'
    Poletanović szukał podaniem Frankowskiego, ale Vesović zdołał wrócić na obrony i przechwycić futbolówkę
  • 64'
    Cafu potężnie huknął, ale niestety został zablokowany. Portugalczyk wywalczył korner dla swojej drużyny, który nie przyniósł pożądanych efektów
  • 62'
    Świderski pazernie poszedł na piłkę po centrze Kwietnia, ale tylko słupek! Dużo szczęścia mają teraz goście
  • 61'
    Strzał Novikovasa był jednak mocno niecelny
  • 61'
    Godzina gry za nami, przyjezdni szarżują, starają się, ale po dobiegnięciu do pola karnego rywali, zaczynają się problemy
  • 60'
    Martins fauluje Kwietnia, stały fragment gry dlaa miejscowych
  • 58'
    Burliga centruje na Świderskiego, lecz warszawiacy mogą odetchnąć, ponieważ rywalowi brakowało swobody i miejsca w ataku
  • 58'
    Pospisil schodzi, Poletanović wchodzi
  • 56'
    Ależ było teraz zamieszanie! Legioniści mogli strzelić gola, ale mamy tylko rzut rożny
  • 55'
    Burliga fauluje Martinsa i dostał żółtą kartkę
  • 54'
    Vesović zwiódł rywala i nieźle dośrodkował. Nagy składał się do uderzenia, ale w ostatniej chwili, jeden z rywali strącił mu futbolówkę spod nóg
  • 52'
    Centra Szymańskiego z rzutu wolnego, Wieteska był bliski szczęścia, ale został zablokowany
  • 51'
    Waleczny Carlitos dał się sfaulować Mitroviciovi blisko "szesnastki" Jagielloni
  • 50'
    Po przerwie widać znowu trochę niedokładności, nerwowości. Legioniści chcą atakować, podobnie zresztą jak gospodarze
  • 48'
    Faul Wieteski na Świderskim i żółty kartonik dla legionisty
  • 46'
    Kante do Nagy'a prostopadle, ale Kelemen jako pierwszy dobiegł do futbolówki
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+17'
    Zaraz zaczynamy drugą połowę. Kante wchodzi za Antolicia
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0 po golu Runje w 1. minucie. Wracamy za kwadrans
  • 45'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 43'
    Szymański złożył się do strzału po zejściu do środka, ale do celu zabrakło paru metrów
  • 42'
    Szymański uniknął spalonego, minął Mitrovicia, ale obrońca Jagielloni przy okazji pechowo zablokował "Sebka". Pomocnik Legii może jednak kontynuować grę
  • 38'
    Novikovas zabrał piłkę Cafu i chciał uruchomić Świderskiego. Napastnik gospodarzy był jednak nieprzepisowo powstrzymany przez Jędrzejczyka
  • 37'
    Zaostrzyła nam się gra w Białymstoku. Sporo agresji wprowadzili zwłaszcza gospodarze
  • 36'
    Szymański uderzył z dystansu, ale ważną interwencją popisał się Kelemen
  • 34'
    Świderski jako jedyny zawodnik Jagi był zdecydowanie najbliżej bramki Malarza. Snajper nie trafił jednak do siatki, ponieważ golkiper Legii obronił jego uderzenie
  • 34'
    Żółtka kartka dla Runje za faul na Nagy'u, będzie stały fragment
  • 32'
    Centra Szymańskiego okazała się zbyt głęboka. Wieteska jeszcze główkował, potem zrobiło się zamieszanie. OD bramki wznowi Kelemen. Co więcej, Nagy został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie
  • 31'
    Frankowski sfaulował Vesovicia, który wykazał się sprytem i mógłby stworzyć większe zagrożenie
  • 30'
    Szymański dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka trafiła Carlitosa, który się tego nie spodziewał
  • 29'
    Centra Guilherme, Mitrović przedłużył futbolówkę, która o centymetry minęła dalszy słupek Malarza
  • 28'
    Frankowski zszedł do środka, ale najpierw piłkę wybił Jędrzejczyk, a później Hlousek
  • 26'
    Pospisil do Novikovasa, ale warto pochwalić Jędrzejczyka, który wyprzedził Litwina i świetnie zaasekurował partnerów
  • 25'
    Burliga faulowany przez Nagy'a w środku pola
  • 24'
    Oglądaliśmy teraz trochę błędów, nerwowości z obu stron. Widoczne było to przy podaniu Nagy;a, które było nie znalazło adresata na lewej flance
  • 21'
    Centra Guilherme okazała się mało efektywna, piłkę z dystansu uderzył jeszcze - bardzo niecelnie - Burliga
  • 20'
    Carlitos zabrał się do kontry, ale Hiszpan był osaczony, przez co akcja spaliła na panewce. Wcześniej Novikovas, przy rajdzie na bramkę Malarza, poślizgnął się
  • 20'
    Novikovas zszedł do środka i bez namysłu huknął jak z armaty. Malarz sparował futbolówkę na korner
  • 19'
    Dośrodkowanie Vesovicia, z prawej strony, skutecznie zablokowane przez Frankowskiego
  • 17'
    Teraz genem przebojowości popisał się Nivikovas. Litwin wpadł w pole karne i miękką wcinką wypuścił Pospisila. Zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie legioniści wyszli z opresji
  • 16'
    Warszawiacy, po stracie gola, częściej utrzymuje się przy piłce od gospodarzy i tworzy więcej okazji. Jagiellonia jednak się nie spieszy i na razie kasuje wszystkie okazje ze strony przyjezdnych
  • 14'
    Tym razem Vesović zauważył Carlitosa, wycofał do Hiszpana, ale ten nieczysto trafił w piłkę
  • 12'
    Ładne wycofanie Nagy'a z lewej flanki. Najpierw piłki nie przechwycił Cafu, a potem zły strzał z dalszej odległości oddał Szymański
  • 11'
    Przerzut Runje na lewą stronę był niedokładny. Novikovas bił jednak brawo koledze za pomysł. Później Burliga zacentrował na głowę Świderskiego, ale napastnik "Jagi" był odchylony i główkował ponad poprzeczką
  • 9'
    Carlitos stracił piłkę będąc pod presją. Miejscowi chcieli pobiec do przodu, ale Martins zażegnał niebezpieczeństwo i uspokoił sytuację
  • 8'
    Nagy ruszył lewym skrzydłem, będzie róg po wybiciu wracającego Romańczuka
  • 8'
    Dośrodkowanie Szymańskiego, skakał Wieteska, ale będzie tylko aut na wysokości "szesnastki"
  • 7'
    Romańczuk powalczył o futbolówkę w polu karnym, zgrał ją do Świderskiego. Snajper został jednak zablokowany. Po kornerze również było gorąco, ale białostoczanie nie trafili do siatki
  • 6'
    Gra toczy się teraz na połowie Legii. Gospodarze chcą atakować, a stołecznemu klubowi zależy na oddalaniu zagrożenia i wyjściu do kontry
  • 3'
    Martins dopadł do bezpańskiej piłki, ale strzał z dystansu Portugalczyka pozostawił wiele do życzenia
  • 2'
    Stoper wyskoczył wysoko w górę, uciekł Cafu i pokonał bezradnego Malarza. Legioniści już na starcie muszą gonić wynik
  • 2'
    Kwiecień ukarany żółtym kartonikiem za faul na Nagy'u
  • 1'
    Centra Guilherme i... gol. Runje skutecznie główkuje
  • 0
  • 0
    Pierwsza akcja w meczu, Frankowski chciał dośrodkować, ale został zablokowany przez Hlouska. Korner
  • 0
    Obie drużyny już na boisku. Zaraz zaczynamy mecz!
  • 0
  • 0
    Rezerwowi: Majecki, Pazdan, Astiz, Stolarski, Kucharczyk, Kante, Kulenović
  • 0
    Skład mistrzów Polski prezentuje się następująco:Malarz - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Martin, Cafu, Antolić - Nagy, Carlitos, Szymański
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 13. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią a Legią Warszawa