45'
74'
80'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia remisuje z Arką 1:1. Druga połowa była lepsza w wykonaniu legionistów, ale jednak wciąż daleka droga do ideału. Przede wszystkim zabrakło gola dającego zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Dziękujemy za uwagę
  • 90+1'
    Kolew znalazł się w dobrej sytuacji, uderzył na bramkę, ale na drodze do bramki stanął Jędrzejczyk i zablokował strzał
  • 90'
    Wieteska wybija dośrodkowanie z rożnego
  • 90'
    Trzecia zmiana w Arce. Nabil Aankour za Janotę
  • 90'
    A Gil doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Piłka posłana przez Carlitosa nie trafiła do żadnego z legionistów
  • 89'
    Z kontrą ruszyła Arka, ale Danch został nieco wyrzucony na lewą stronę i jedyne, co zdołał wywalczyć, to rożny
  • 88'
    Nagy faulowany przez Siemaszkę w okolicach 30 metra od bramki Arki. Prawdopodobnie będzie dośrodkowanie ze strony Carlitosa
  • 87'
    Nagy dośrodkował z lewej strony, w górę poszybował Kante, ale nie sięgnął piłki. Później jeszcze z dystansu uderzył Cafu, ale bez problemów futbolówkę złapał bramkarz Arki
  • 84'
    Carlitos upadł teraz w polu karnym i legioniści dość mocno domagają się karnego
  • 83'
    Druga, ofensywna zmiana w Legii. Jose Kante za Stolarskiego
  • 82'
    Janota zacentrował z rożnego, a w polu karnym niepilnowany znalazł się Siemaszko. Jednakże gracz Arki, zamiast w bramkę, uderzył w bok, i przy piłce ponownie znalazł się Janota. Pomocnik gdynian kolejnego dośrodkowania nie mógł już zaliczyć do udanych
  • 81'
    Janota przedzierał się w pole karne, ale Stolarski powstrzymuje rywala i wybija na rożny
  • 80'
    Żółta kartka dla Stolarskiego za przerwanie kontry Arki. Prawy obrońca Legii wścieka się na Carlitosa, który stracił piłkę
  • 78'
    Roszada również w zespole gdynian. Rafał Siemaszko wchodzi w miejsce Zarandii
  • 76'
    Pierwsza zmiana w Legii. Andre Martins za Antolicia
  • 73'
    Żółta kartka dla Helstrupa, który zagrywa piłkę ręką. Legioniści wychodzili na czystą sytuację i domagają się czerwonej kartki dla obrońcy
  • 72'
    Stolarski zagrał do prawego narożnika, Szymański uratował piłkę przed wyjściem za linię boczną, jednocześnie dośrodkowując wprost na głowę Nagy'ego. Węgier jednak pudłuje
  • 70'
    Jędrzejczyk fauluje w środkowej strefie Kolewa, nie dając napastnikowi gości odwrócić się z piłką
  • 69'
    Dwa spięcia na murawie. Wieteska dyskutuje z Kolewem, a Szymański sprzecza się z Nalepą
  • 66'
    Janota zagrał do Kolewa, a napastnik gości, będąc w trudnej pozycji z lewej strony boiska, zdecydował się na zaskakujący strzał. Cierzniak musiał odbić futbolówkę na rzut rożny
  • 66'
    Z rożnego centrował Janota, z główki uderzył Danch, ale wprost w ręce Cierzniaka
  • 65'
    Legioniści wymieniają wiele podań, ale nie mają pomysłu na skonstruowanie groźnej akcji. Teraz na strzał z dystansu zdecydował się Kucharczyk, ale piłka poleciała nad bramką
  • 58'
    Obrona Arki radzi sobie z centrą z rzutu rożnego
  • 58'
    Na taki sam wariant, co przed chwilą Szymański, zdecydował się Nagy, schodząc z prawej strony do środka i uderzając. Węgier trafił jednak w Carlitosa
  • 57'
    Szymański zszedł z piłką przy nodze z prawej flanki do środka i uderzył na bramkę, ale futbolówka uderzyła w jednego z rywali i wyszła na rożny
  • 53'
    Zarandia poradził sobie ze Stolarskim, następnie dośrodkował na dalszy słupek, gdzie znajdował się Jankowski. Strzelec gola dla Arki próbował zgrać do Kolewa, ale zrobił to niecelnie
  • 51'
    Wydawało się, że Nagy faulowany był przed polem karnym, ponieważ popychał go w plecy Nalepa, ale sędzia Gil uznał, że Węgier symuluje i nakazał wznowić grę gościom
  • 49'
    Kucharczyk ponownie dośrodkował z prawej strony, piłkę próbował złapać Steinbors, ale nie utrzymał jej w rękach. Legioniści nie skorzystali jednak z błędu bramkarza gości
  • 47'
    Antolić zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka ugrzęzła w zawodnikach Arki. Następnie z prawej strony dośrodkował Kucharczyk, piłkę strącił głową Cafu, ale futbolówka przeleciała obok słupka bramki strzeżonej przez Steinborsa. Niestety, minęła słupek od zewnętrznej strony..
  • 45+20'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+5'
    Nie było to piorunujące 45 minut, legioniści nie potrafili zagrozić bramce Arce, ale na szczęście jeszcze przed przerwą strzelili gola remisowego i będą mieli jeszcze trzy kwadranse, aby wyjść na prowadzenie i zakończyć to spotkanie zwycięstwem
  • 45+4'
    Sędzia Gil kończy pierwszą połowę
  • 45+1'
    Żółta kartka dla Marciniaka za brzydki faul
  • 45'
    Z rożnego centruje Antolić, piłkę przedłuża Wieteska, a na dłuższym słupku znajduje się Kucharczyk, który głową pakuje futbolówkę do pustej bramki
  • 45'
    Do pierwszej połowy zostało doliczone cztery minuty
  • 44'
    Kucharczyk próbował ominąć przeciwnika na prawej stronie, a następnie zdecydował się na dośrodkowanie, które zostało zablokowane i mamy rożny
  • 44'
    GOOOL! 1:1! Michał Kucharczyk!
  • 43'
    "Zółtko" dla Janoty
  • 42'
    Z prawej strony piłkę wrzucił legionista, na dalszym słupku znalazł się Wieteska i uderzył, ale piłka minęła bramkę Arki
  • 39'
    W ten sam sposób, jak Zbozień, piłkę z autu wyrzucił Kucharczyk. Futbolówka trafiła nawet na głowę jednego z legionistów, ale ten nie był w najlepszej pozycji i uderzył niecelnie
  • 38'
    Nalepa zdecydował się na odważną próbę, strzelając z dystansu z pierwszej piłki, ale była to próba niecelna
  • 36'
    Zbozień znów wyrzuca piłkę daleko z autu, a głową uderzył jeden z gdynian, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć Cierzniaka
  • 33'
    Carlitos odbiera gdynianom piłkę przed ich polem karnym, ale później źle centruje i grę od bramki wznawia Steinbors
  • 32'
    Wymuszona zmiana w zespole gości, Adam Danch za kontuzjowanego Deję
  • 31'
    Legioniści zagrali teraz z kontrataku, ale akcja spaliła na panewce po tym, jak Szymański źle zagrał i piłkę mógł złapać Steinborsa
  • 29'
    Pomocy medycznej potrzebuje teraz zawodnik Arki, Deja. Trener Sa Pinto z kolei woła do siebie pojedynczo zawodników i przekazuje im uwagi
  • 26'
    Mecz na razie toczony jest w dość sennym tempie..
  • 21'
    Jędrzejczyk i Wieteska zderzyli się ze sobą głowami i ten pierwszy jest teraz opatrywany
  • 18'
    Arka próbowała wykorzystać teraz to, z czego jest znana, czyli dobre, dalekie wyrzuty z autu. Piłkę ręką w pole karne legionistów dorzucił Zbozień, ale żaden z jego kolegów nie przeciął futbolówki i legioniści oddalili zagrożenie
  • 16'
    Z rożnego centrował Janota, ale piłkę głowa wybija Hlousek. Później jeszcze z dystansu strzelał Zarandia, ale Cierzniak nie musiał nawet interweniować
  • 14'
    Zbozień na prawej stronie poradził sobie z Antoliciem i chciał zagrać w pole karne, ale jeden z legionistów wybił futbolówkę na rożny
  • 13'
    Od kilku minut piłkarze obu drużyn nie potrafią stworzyć groźnej sytuacji. Dłużej przy piłce utrzymują się legioniści, ale nie mają pomysłu na zaskoczenie defensywy gości
  • 8'
    Pomocy medycznej potrzebuje Nagy, ale wydaje się, że będzie w stanie kontynuować grę
  • 7'
    Antolić dobrze powstrzymał teraz Zarandię, nie dając rozpędzić się jednemu z najgroźniejszym piłkarzy gości
  • 5'
    Dwójkowa akcja Nagy - Szymański pozwoliła legionistom przedrzeć się w pole karne przeciwnika, ale obrona Arki wybiła piłkę po rajdzie "Szymiego"
  • 4'
    Dobrą robotę wykonał Kolew, który zastawił się z piłką, nie dając jej sobie odebrać, a następnie odegrał do Jankowskiego. Zawodnik Arki zmieścił futbolówkę obok słupka i wyprowadził gości na prowadzenie. Warto dodać, że Jankowski to zawodnik urodzony w Warszawie, co okazał po strzelonym golu, nie ciesząc się zbytnio z tego trafienia
  • 3'
    Gol dla Arki.. Jankowski zdobywa bramkę..
  • 2'
    Pierwszy atak "Wojskowych" napędził Cafu, który rozprowadził akcję na prawą stronę. Stolarski jednak źle dośrodkował, ponieważ trafił w jednego z rywali i legioniści nie stworzyli z tego zagrożenia
  • 0
    Gramy! Zaczęli legioniści
  • 0
    Sędzia Gil wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Legioniści dziś na biało, arkowcy na żółto-niebiesko
  • 0
    Kibice odśpiewują już "Sen o Warszawie", co oznacza, że lada moment zaczynamy!
  • 0
    Trener rywali, Zbigniew Smółka, również nic nie zmienia w swoim zespole i wystawił taką samą jedenastkę, jak w ostatnim zwycięskim meczu ligowym z Lechem Poznań: Steinbors - Zbozień, Helstrup, Marić, Marciniak - Nalepa, Deja - Zarandia, Janota, Jankowski - Kolew
  • 0
    Warto odnotować, że do meczowej kadry, po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, wraca Marko Vesović. Czarnogórzec usiądzie na ławce rezerwowych, a oprócz niego mecz w pozycji siedzącej rozpoczną: Malarz, Pazdan, Kante, Martins, Pasquato, Radović
  • 0
    Trener Sa Pinto stawia dziś na sprawdzone karty, wystawiając taką samą jedenastkę, jak na poprzednie spotkania ligowe: Cierzniak - Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Cafu, Antolić - Kucharczyk, Szymański, Nagy - Carlitos
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkoskiej! O 20:30 rozpocznie się mecz 10. kolejki ekstraklasy, w którym Legia podejmie Arkę Gdynia
Legia WarszawaArka Gdynia
4'

4' Maciej Jankowski

44'

44' Michał Janota

45'

45' Adam Marciniak

74'

74' Frederik Helstrup