80'
82'
90'
  • 90+4'
    Koniec! Legia wygrała na wyjeździe z Chojniczanką 1:0 i awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski. Zwycięskiego gola dla mistrzów kraju strzelił Michał Pazdan. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęcia oraz wideo
  • 90+3'
    Złe dośrodkowanie Zawistowskiego, Gardzielewicz strzelił, ale Malarz popisał się genialną interwencją!
  • 90+3'
    Trochim! Ależ blisko, ale uderzenie ląduje obok słupka!
  • 90+2'
    Faul Hołowni i żółty kartonik dla legionisty
  • 90+2'
    Nawet Janukiewicz pomoże Chojniczance przy stałym fragmencie
  • 90+1'
    Podgórski zwiódł Kuchaczyka, ostatnie minuty będą trudne dla przyjezdnych
  • 90'
    Przybecki z łatwością nawinął Hołownię, ale do asekuracji wrócił Cafu
  • 90'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Centra Martinsa z rogu, ale po zamieszaniu piłka wędruje do gospodarzy. Hołownia sfaulował Trochima
  • 88'
    Janukiewicz! Świetna obrona strzału Carlitosa będącego już w polu karnym
  • 87'
    Carlitos złapany na spalonym. Szkoda, bo "Wojskowi" mogli podwyższyć prowadzenie
  • 86'
    Szymański za głęboko dośrodkował, do nikogo, przez co pierwszoligowiec przechwycił futbolówkę
  • 85'
    Surdykowski złapany na spalonym, prawidłowa decyzja arbitra liniowego
  • 84'
    Ekipa z Chojnic częściej utrzymuje się przy piłce, z kolei warszawiacy głównie za nią biegają. Słabiej prezentuje się teraz mistrz Polski
  • 84'
    Ostro gra Stolarski, sporo fauli z jego strony
  • 82'
    Szansa dla Chojniczanki, ale Surdykowski mógł więcej wycisnąć z tej akcji. Miejscowi nie zdobyli nawet kornera
  • 81'
    Malarz spokojnie chwyta dośrodkowanie Zawistowskiego ze stałego fragmentu
  • 81'
    "Żółtko" ogląda teraz Jędrzejczyk
  • 80'
    Kolejny faul Stolarskiego. Prawy obrońca ma problemy z Gardzielewiczem. Żółty kartonik dla nowego zawodnika Legii
  • 79'
    Zawistowski zmienia Danielewicza
  • 78'
    Szymański minął rywala w polu karnym, powinien uderzać z prawej nogi, ale wolał wycofać futbolówkę do Martinsa. Niestety Portugalczyk został przyblokowany przez Gardzielewicza
  • 77'
    Dośrodkowanie Szymańskiego z rzutu wolnego, Cafu uderzał z powietrza, ale był zablokowany przez zawodników Cecherza
  • 75'
    Kucharczyk wstrzelił piłkę w pole karne, ale miejscowi uporali się z centrą i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 73'
    Dośrodkowanie z rogu przeciwników, ale Malarz piąstkuje piłkę
  • 72'
    Szymański pobiegł, aby zmusić Pietruszkę do błędu, ale rywal spokojnie skierował piłkę do Janukiewicza
  • 70'
    Holownia z Szymańskim rozklepali akcję, a sytuację celnym strzałem po koźle zakończył Cafu. Szkoda, bo można było więcej wycisnąć z tego ataku
  • 70'
    Drozdowicz schodzi, Foszmańczyk wchodzi
  • 68'
    Chojniczanka coraz odważniej atakuje, z kolei legioniści częściej dopuszczają się przewinień. Teraz Gardzielewicz został sfaulowany przez Stolarskiego
  • 66'
    Głębokie dośrodkowanie Trochima, ale bez żadnego zagrożenia dla stołecznego klubu
  • 65'
    Żółtka kartka dla Nagy'a za faul na Przybeckim
  • 64'
    Martins wymanewrował Danielewicza, nastepnie Carlitos zrobił trochę wiatru na lewej stronie. Centra Hiszpana trafiła jednak w rękawice Janukiewicza
  • 63'
    Szturm Legii zakończony słabym strzałem Martinsa, niecelne uderzenie Portugalczyka
  • 60'
    Rajd Szymańskiego, po chwili do niezłej, prostopadłej piłki od Carlitosa nie doszedł Kucharczyk. Ładna próba Hiszpana
  • 58'
    Na pozycję numer "dziesięć" przechodzi Szymański
  • 57'
    Kucharczyk wchodzi za Radovicia
  • 55'
    Carlitos świetnie zagrał do Hołowni, ale lewy obrońca niedokładnie dośrodkował w "szesnastkę" gospodarzy
  • 53'
    Niezłe dośrodkowanie Podgórskiego, Drozdowicz główkował, ale Malarz instynktownie obronił jego uderzenie
  • 52'
    Faul Jędrzejczyka na Drozdowiczu, reprezentant Polski nie może jednak w to uwierzyć
  • 52'
    Bomba Danielewicza z rzutu wolnego ląduje na trybunach za bramką Malarza
  • 49'
    Gardzielewicz, przy próbie przejęcia piłki, pomagał sobie ręką. Wznawia Legia
  • 49'
    Drozdowicz upadł w polu karnym, kibice domagali się "jedenastki", ale sędzia był niewzruszony
  • 48'
    Pomocnik będzie dalej walczył, chociaż delikatny grymas bólu pojawił się na jego twarzy
  • 47'
    Drozdowicz leży na boisku po starciu z Pazdanem
  • 46'
    Surdykowski potężnie huknął na start drugiej odsłony! Malarz jednak kontrolował tor lotu piłki
  • 45+19'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+18'
    Drużyny powoli meldują się na murawie
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia wygrywa 1:0 z Chojniczanką
  • 45+2'
    Dośrodkowanie Stolarskiego w kierunku Radovicia, ale Pietruszka wykazał się czujnością i dyscypliną w defensywie
  • 45+1'
    Nagy wycofał w "szesnastce" do Szymańskiego, lecz Janukiewicz kapitalnie broni
  • 45'
    Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 44'
    Strata Pietruszki, ale szybko naprawił swój błąd
  • 44'
    Znowu Przybecki ruszył w ofensywie, ale w polu karnym nikt nie zdołał zamknąć jego centry
  • 42'
    Roszada w ekipie Legii. Carlitos zastępuje Kante, prawdopodobnie jakiś uraz dopadł atakującego w trakcie meczu
  • 40'
    Stolarski faulowany przez Pietruszkę na bocznej flance
  • 39'
    Pazdan pod presją niecelnie zagrał i zarazem oddał piłkę przeciwnikowi
  • 38'
    Dośrodkowanie Danielewicza, ale Surydkowski pechowo odbił piłkę w polu karnym, przez co stołeczny klub wznowi grę z piątki
  • 37'
    Szymański wykazuje sporo zaangażowania. Legionista jest pod grą, teraz ponownie zszedł do środka i podkręcił futbolówkę, którą z problemami chwycił Janukiewicz
  • 35'
    Przybecki! Podgórski zagrał do Przybeckiego, który minął Pazdana oraz Hołownię i potężnie kropnął. Na szczęście dla Legii - obok bramki
  • 33'
    No cóż, nie ma jednak gola. "Rado" był na spalonym. Sędzia główny skonsultował się z VAR-em i podjął inną decyzję
  • 31'
    Radović podwyższa prowadzenie!
  • 30'
    Jędrzejczyk wygrał pojedynek z Trochimem i oddalił zagrożenie, ponieważ ekipa z Chojnic zbliżyła się pod pole karne Malarza
  • 28'
    Szymański zagrał dna skrzydło do Cafu. Portugalczyk miękko zacentrował, piłka leciała wysoko, a Pazdan w odpowiednim momencie wyskoczył w powietrze i głową pokonał Janukiewicza!
  • 27'
    Gol! Michał Pazdan!
  • 26'
    Cafu rozrzucił do Hołowni, po chwili Szymański soczyście uderzył. Do celu zabrakło centymetrów. Róg dla mistrzów Polski
  • 25'
    Szymański nadepnął na Piotrowskiego. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że chyba dojdzie do zmiany
  • 25'
    Przybecki szykuje się do wejścia na murawę w miejsce kontuzjowanego Piotrowskiego
  • 24'
    Piotrowski szukał prostopadłym podaniem Drozdowicza, ale pomocnik odpuścił i nie pobiegł do piłki
  • 23'
    Zakotłowało się w polu karnym Janukiewicza. Strącenie Radovicia do Kante, później Nagy by bliski uderzenia, jednak pierwszoligowiec ponownie wyszedł z opresji
  • 22'
    Spokojniejszy fragment spotkania, gra toczy się głównie w środku boiska. Obie drużyny chcą cierpliwie konstruować sytuacje
  • 19'
    Drozdowicz ucierpiał w starciu z Jędrzejczykiem, ale będzie kontynuował grę
  • 18'
    Kąśliwa centra Piotrowskiego w pole karne Malarza, które minęło wszystkich zawodników. Było groźnie
  • 17'
    Stolarski ładnie wypuścił prostopadle Szymańskiego, ale wychowanek TOPU-54 Biała Podlaska musiał uznać wyższość Pietruszki
  • 15'
    Janukiewicz świetnie broni strzał Nagy'a. Wcześniej legioniści próbowali spokojnie rozklepać akcję po centrze Martinsa
  • 14'
    Martins sfaulowany w środkowej strefie boiska przez wracającego przeciwnika
  • 13'
    "Wojskowi" przejęli piłkę na połowie ekipy Cecherza, lecz pierwszoligowiec zdołał uporać się z mistrzem Polski
  • 12'
    Ależ akcja Chojniczanki! Rywale wygrali przebitkę, jeden z zawodników dośrodkował do niepilnowanego Piotrowskiego, a ten fatalnie spudłował z bliska!
  • 11'
    Centra Martinsa, w powietrzu aktywny był Kante. Piłka spadła jeszcze pod nogi Szymańskiego, który uderzał, lecz Kante przeszkodził mu przy oddawaniu strzału
  • 10'
    Piotrowski próbował minąć Stolarskiego, ale boczny obrońca nie dał się oszukać
  • 10'
    Stolarski do Szymańskiego, a ten drugi zdołał wywalczyć korner dla gości
  • 9'
    Miękkie dośrodkowanie Cafu, moment później zrobiło się zamieszanie. Chojniczanka nie mogła wyjść z własnego pola karnego, ale w końcu ta sztuka im się udała
  • 8'
    Błąd Janukiewicza i Legia zacznie grę od autu na wysokości "szesnastki" miejscowych
  • 7'
    Centra Stolarskiego trafia pod nogi Nagy'a. Węgier chciał zamieszać, ale Podgórski zabrał mu piłkę. Po chwili płaski, groźny strzał oddał Kante. Uderzenie, o kilka metrów minęło słupek Janukiewicza
  • 6'
    Czujnie wyczyścił akcję przeciwników Pazdan. Ważna interwencja chroniąca przed kontrą
  • 5'
    Szymański zszedł do środka i bez namysłu potężnie kropnął. Strzał 19-latka był jednak mocno niecelny
  • 4'
    Przewinienie Surdykowskiego na Cafu w środku pola. Wznowią przyjezdni
  • 3'
    Rzut wolny dla gospodarzy po faulu Jędrzejczyka
  • 2'
    "Rado" dopadł do piłki, ale wdał się w drybling, przez co ją stracił
  • 1'
    Radović nie przejął futbolówki blisko pola karnego rywali, wznowi Janukiewicz
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już wychodzą na boisko, zaraz zaczynamy!
  • 0
    Ławka rezerwowych: Majecki, Antolić, Pasquato, Kucharczyk, Carlitos, Astiz, Kulenović
  • 0
    Skład mistrzów Polski prezentuje się następująco: Malarz - Stolarski, Jędrzejczyk, Pazdan, Hołownia - Martins, Cafu - Szymański, Radović, Nagy - Kante!
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 17:30 rozpocznie się mecz pierwszej rundy Pucharu Polski pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Legią Warszawa. Stołeczny klub to obrońca wspomnianego trofeum z poprzedniego sezonu. "Wojskowi" zajmują obecnie czwarte miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju, podobnie jak ekipa Przemysława Cecherza na zapleczu Lotto Ekstraklasy
Chojniczanka ChojniceLegia Warszawa

26' Miłosz Przybecki za Damian Piotrowski

26'
42'
65'

71' Tomasz Foszmańczyk za Emil Drozdowicz

71'

79' Paweł Zawistowski za Krzysztof Danielewicz