66'
68'
78'
  • 90+5'
    I była to ostatnia akcja w tym meczu. Sędzia Gil kończy spotkanie, które rozkręciło się dopiero w ostatnich minutach. Ostatecznie, Legia bezbramkowo remisuje z Cracovią. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!
  • 90+4'
    Piłkę meczową na nodze miał Hernandez. Z lewej strony znalazł się Wdowiak, wyłożył do środka do Hernandeza, a ten, nie naciskany przez nikogo, uderzył nad bramką. Na trybunach jęk zawodu
  • 90+3'
    Pasquato uruchomił prostopadłą piłką Kucharczyka, ale "Kuchemu" zabrakło kilku metrów i szybciej przy futbolówce Gostomski
  • 90+2'
    Teraz groźnie zaatakowała także Cracovia. Najpierw w polu karnym Legii zakotłowało się po centrze z lewej strony, a następnie Rapa oddał strzał z prawej strony, który poszybował tuż nad poprzeczką
  • 90+1'
    I znów Legia blisko gola.. Kucharczyk wyrzuca daleko piłkę z autu, po lekkim zamieszaniu w polu karnym odnalazł się Cafu i oddał strzał nogą z trudnej pozycji. Piłka zatrzymała się jednak na poprzeczce..
  • 90'
    Arbiter dolicza cztery minuty
  • 89'
    Ajjj.. Było tak blisko.. Antolić, mimo ataku ze strony rywali, utrzymał się na nogach i rozprowadził piłkę na prawo do Kucharczyka. Następnie "Kuchy" wyłożył futbolówkę Antoliciowi, i gdy wydawało się, ze piłka po strzale pomocnika zmierza do bramki, uderzenie broni Gostomski. Była to najlepsza sytuacja Legii w tym meczu
  • 87'
    Hernandez dośrodkowuje, na piłkę już czyhał jeden z piłkarzy gospodarzy, ale na rożny wybija Hlousek
  • 87'
    Cierzniak ładnie wychodzi i łapie dośrodkowanie z rożnego. Legioniści w trójkę ruszyli z kontrą, ale psuje ją Pasquato, którego podanie przejmuje gracz Cracovii
  • 86'
    Rapa centruje z prawej strony, ale zrobił to tak, że od bramki zacznie Cierzniak
  • 83'
    Kolejny raz Cracovia atakuje lewą stroną. Wdowiak podjął próbę dośrodkowania w pole karne, ale piłkę strącił jeden z legionistów. Następnie "Wojskowi" mieli okazję na wyjście z kontrą, ale źle piłkę przyjmował Kucharczyk
  • 81'
    Cafu wypuścił teraz Kucharczyka, ale skrzydłowy Legii dał się wyprzedzić Dytiatjewowi
  • 80'
    Na ostatnią roszadę decyduje się także Sa Pinto. Pasquato za Carlitosa
  • 79'
    Na trzecią zmianę zdecydował się trener "Pasów". Mateusz Wdowiak wchodzi za Cabrerę
  • 78'
    Żółta kartka dla Antolicia
  • 77'
    Dobrą akcję lewą stroną przeprowadził Siplak i wycofał do Cabrery, a Hiszpan fatalnie przestrzelił
  • 76'
    Mocno sprzed pola karnego uderzył Carlitos, ale piłkę, z małymi problemami, łapie Gostomski. Hiszpan uderzył wprost w bramkarza Cracovii
  • 75'
    Uff, było blisko straty gola przez legionistów. Z wolnego dośrodkował Hernandez, w polu karnym odnalazł się Dytiatjew i oddał strzał głową, który minimalnie minął prawy słupek bramki Cierzniaka
  • 74'
    Hernandez został sfaulowany przez Stolarskiego i prawy obrońca Legii miał szczęście, że sędzia Gil nie sięgnął po żółtą kartką, ponieważ to wykluczałoby go z dalszej części meczu
  • 73'
    Jeżeli mamy być szczerzy, to ten mecz rodzice mogą puszczać swoim dzieciom jako dobranockę...
  • 72'
    Legioniści spróbowali teraz zagrać z pierwszej piłki w trójkącie Nagy - Antolić - Carlitos, ale futbolówkę odzyskali krakowianie
  • 71'
    Na zaskakujący strzał z "dużego palca" zdecydował się Ferraresco, ale piłka znacznie minęła bramkę Cierzniaka
  • 71'
    Trener Sa Pinto wpuszcza na murawę Michała Kucharczyka, w miejsce Szymańskiego
  • 69'
    Druga zmiana w Cracovii. Jakub Serafin za Dimuna
  • 68'
    Nagy centruje z lewej strony, ale piłka doleciała do rąk Gostomskiego
  • 67'
    No i trzeci kartonik dla piłkarza gospodarzy. Ukarany Rapa
  • 65'
    Kolejna żółta kartka dla piłkarza Cracovii, tym razem ukarany Hernandez za faul na Stolarskim
  • 63'
    Żółta kartka dla Dimuna, który uniósł nogę za wysoko
  • 62'
    Zmiana w zespole gospodarzy. Sebastian Strózik wchodzi za Serderowa
  • 61'
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Carlitos, który prawie przelobował Gostomskiego! Piłka poszybowała jednak tuż nad bramką
  • 55'
    Z dystansu uderza Dimun, ale bardzo niecelnie
  • 52'
    Z rzutu rożnego dośrodkowuje Hernandez, piłka wylądowała na głowie Rapy, który przeniósł ją nad poprzeczką. Błąd w tej sytuacji popełnił Cierzniak, wychodząc do tego dośrodkowania, ale nawet nie podejmując próby piąstkowania. Powinien zostać w bramce, gdyby Rapa lepiej skierował piłkę, byłoby 1:0 dla gospodarzy
  • 51'
    Siplak zagrywa prostopadle do Hernandeza, ten dośrodkowuje i piłkę na rożny wybija Jędrzejczyk
  • 49'
    "Pasy" znów znalazły się w polu karnym Legii, głównie za sprawą pomyłki Wieteski. Gospodarze dwukrotnie dośrodkowali, ale nie oddali strzału na bramkę
  • 49'
    Gol źle zagrywa i od bramki rozpocznie Cierzniak
  • 47'
  • 46'
    Cracovia zaatakowała w drugiej połowie po raz pierwszy. Pomylił się Stolarski, piłkę zacentrował Siplak, ale Cabrera nie sięgnął futbolówki
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę. Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmianę w przerwie
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy, po której legioniści, grając w osłabieniu, bezbramkowo remisują z Cracovią. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Ze stojącej piłki centruje Rapa, ale dobrze wyszedł Cierzniak i chwyta futbolówkę
  • 45'
    "Żółtko" dla Stolarskiego za faul na Siplaku
  • 44'
    Rzut rożny świetnie rozegrała dwójka Rapa - Hernandez, ale defensorzy Legii w ostatniej chwili wybili piłkę na kolejny rożny. Przy drugim stałym fragmencie, "Pasy" zdecydowały się na dośrodkowanie, które wyłapał Cierzniak
  • 43'
    Z wolnego centruje Hernandez, piłkę wybił Jędrzejczyk, a tuż przed polem karnym znalazł się Rapa, który oddał strzał. Z uderzeniem świetnie poradził sobie Cierzniak i sparował futbolówkę nad bramką
  • 42'
    Cafu fauluje rozpędzonego Hernandeza
  • 36'
    W pole karne przedzierał się Carlitos, ale Hiszpan został otoczony przez trzech rywali i futbolówkę przechwycił Gostomski
  • 36'
    Dobry odbiór Antolicia, a później Cafu zostaje powalony na ziemię przez jednego z rywali
  • 35'
    Krakowianie wykonywali rzut rożny, który rozegrali krótko, ale nie potrafili zagrozić Cierzniakowi i od bramki rozpoczyna bramkarz Legii
  • 32'
    Z wolnego dośrodkowuje Szymański, głową strzela Wieteska, ale nad bramką
  • 31'
    I po raz kolejny Carlitos pokazał co potrafił, przez co Dytiatjew musiał ratować się faulem i "Wojskowi" mają rzut wolny z prawej strony boiska
  • 30'
    A gospodarze nie potrafią wykorzystać gry w przewadze i zamiast spokojnie budować akcję, obrona Cracovii co chwilę próbuje grać długą piłkę, która zazwyczaj ląduje za linią boczną albo u Cierzniaka
  • 28'
    Cafu wypuścił Carlitosa, ten pokazał swoją niezłą technikę i poradził sobie z Helikiem, ale jego dośrodkowanie nie trafiło na głowę Szymańskiego
  • 27'
    Ze stojącej piłki zacentrował Szymański, ale po raz kolejny przeciągnął dośrodkowanie, piłka przeleciała nad głowami wszystkich zawodników znajdujących się w polu karnym, a następnie wyszła za linię boczną
  • 26'
    Cafu wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 25'
    Legioniści, po raz pierwszy od kilku minut, zdołali wymienić między sobą kilkanaście podań
  • 24'
    Dobrze w defensywie popracował Szymański, który odebrał piłkę gospodarzom, a następnie został sfaulowany
  • 21'
    Żółta kartka dla Nagy'ego za faul na Rapie
  • 18'
    Szymański chciał zewnętrzną częścią stopy zagrać do Nagy'ego, ale zamiast do Węgra, piłka trafiła w ręce Gostomskiego
  • 16'
    Trener Sa Pinto szybko reaguje na czerwoną kartkę. Na boisko wchodzi Mateusz Wieteska, który zmienia Jose Kante
  • 14'
    Gospodarze, po faulu Pazdana, wykonywali rzut wolny z okolic 17. metra, ale strzał Hernandeza trafił wprost w mur
  • 12'
    Fatalny błąd Pazdana, który przegrał walkę o pozycję z Cabrerą, a następnie pociągał za koszulkę napastnika Cracovii, za co sędzia ukarał go czerwoną kartką. Legioniści od 12. minuty będą grać w osłabieniu..
  • 10'
    Gol źle rozpoczął akcję Cracovii, ładnie piłkę przechwycił Cafu, ale następnie Antolić źle podał do Szymańskiego i "Pasy" odzyskały futbolówkę
  • 8'
    Cracovia spróbowała przyspieszyć grę na lewej stronie, ale Serderov odegrał zbyt mocno do Siplaka i legioniści mają aut
  • 6'
    Przez chwilę pogubił się z piłką przy nodze Rapa, co miał szansę wykorzystać Nagy, ale obrońca Cracovii powalczył do końca i wyłuskał futbolówkę
  • 4'
    Dośrodkowanie Szymańskiego trafia na nogę obrońcy "Pasów", który wybija na rożny. Przy drugiej próbie, centra młodego pomocnika nie trafia do żadnego z zawodników i od autu gospodarze
  • 3'
    Po kiksie Siplaka, legioniści wznowią grę z rzutu rożnego
  • 2'
    Jako pierwsi w polu karnym rywala zagościli piłkarze Cracovii, ale gospodarze nie zdołali nawet oddać strzału
  • 0
    Ruszamy! Zaczęli gospodarze
  • 0
    Oba zespoły na murawie, na trybunach wybrzmiewa właśnie hymn Cracovii. Zaraz zaczynamy
  • 0
  • 0
    W Cracovii również będziemy świadkami debiutów. Po raz pierwszy w ekipie gospodarzy, kilka dni po podpisaniu kontraktów, zagrają Airam Cabrera i znany nam Janusz Gol. Skład "Pasów" przedstawia się tak: Gostomski - Siplak, Dytiatjew, Helik, Rapa - Gol, Dimun - Ferraresco, Hernandez, Serderov - Cabrera
  • 0
    Obie ekipy już na rozgrzewce
  • 0
    W barwach Legii zadebiutuje dziś Paweł Stolarski. Wyjściowa jedenastka stołecznego zespołu prezentuje się następująco: Cierzniak - Stolarski, Jędrzejczyk, Pazdan, Hlousek - Szymański, Cafu, Antolić, Nagy - Carlitos, Kante
  • 0
    Witamy! O godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 7. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Legią!
CracoviaLegia Warszawa
21'

64' Milan Dimun

64'

66' Javier Hernandez