68'
77'
82'
  • 90+12'
    Druga połowa w wykonaniu Legii była ciut lepsza, ale wciąż pozostawia wiele do życzenia. Najważniejsze jednak, że legionistom udało się to spotkanie wygrać i z delikatnie lepszymi humorami udadzą się do Trnawy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!
  • 90+9'
    Koniec meczu!
  • 90+2'
    Gospodarze mają jeszcze rzut rożny. Jukić dośrodkowuje wprost na głowę Forbesa, ale nowy nabytek Korony pudłuje
  • 90'
    Astiz wybija piłkę spod nóg Arweladze i gospodarze muszą od nowa budować swoją akcję
  • 90'
    Sędzia dolicza cztery minuty
  • 89'
    I trener Klafurić wykorzystuje ostatnią zmianę. Szymański wchodzi za Hamalainena
  • 88'
    Z kontrą próbował teraz wyjść Kante, ale został powstrzymany przez Rymaniaka
  • 87'
    Teraz z wolnego dośrodkowali piłkarze Korony, legioniści mieli małe problemy z wybiciem piłki poza pole karne, ale gospodarze nie skorzystali z tego i od bramki Malarz
  • 85'
    Do końca regulaminowego czasu gry zostało pięć minut, na razie gospodarze nie mają pomysłu na sforsowanie obrony Legii
  • 82'
    Zółtą kartką ukarany jeden z zawodników Korony znajdujący się na ławce rezerwowych. Jest nim Kovacević, który z murawy zszedł kilka minut wcześniej
  • 80'
    Carlitos znowu źle dośrodkowuje, wprost na nogę jednego z kielczan. Później jeszcze mocno piłkę z prawej strony w pole karne zagrywa Astiz, ale również i z tą centrą radzą sobie defensorzy gospodarzy
  • 79'
    Hamalainen piętką zagrywa do Antolica, ten z pierwszej piłki podaje na lewo do Hlouska. Czech dośrodkowuje, ale obrona Korony wybija na rzut rożny
  • 78'
    Na murawie leży Nagy, ale wydaje się, że będzie w stanie kontynuować grę
  • 77'
    Astiz podaje do swojego rodaka, Carlitosa. Atakujący zdecydował się na strzał z dystansu, ale najlepiej będzie, jak to uderzenie pozostawimy bez komentarza.. piłka w trybunach
  • 77'
    Zółta kartka dla Kosakiewicza
  • 74'
    Kovacević ładnie przerzucił piłkę do Jukicia, a ten próbował zakręcić Wieteską. Z pomocą przyszedł Nagy, który odebrał piłkę Jukiciowi
  • 74'
    Ostatnia zmiana w Koronie. Malarczyk za Kovacevicia
  • 73'
    Wprowadzony przed chwilą Arweladze znalazł się na lewej stronie pola karnego, a następnie wycofał do Janjicia. Gracz Korony podał na prawo do Kosakiewicza, a ten dośrodkował na głowę Jukicia. Autor gola dla kielczan strzelił jednak wysoko nad bramką
  • 70'
    Zmiana również w Koronie. Arweladze wchodzi za Diawa
  • 69'
    Z murawy schodzi Pazdan, a w jego miejsce wchodzi Astiz
  • 68'
    Żółta kartka dla Rymaniaka
  • 67'
    Hlousek pociągnął lewą stroną, aby następnie dośrodkować w pole karne. W polu znajdował się Jose Kante, który zawisł w powietrzu, i gdy wydawało się, że piłka leci trochę za wysoko, udało mu się oddać strzał. Chwilę potem Kante mógł cieszyć się z gola, ponieważ Hamrol nie zdołał obronić tego uderzenia
  • 66'
    Gol na 2:1! Jose Kante!
  • 64'
    "Żółtkiem" ukarany Żyro
  • 63'
    Hamalainen podaje do Nagy'a, a Węgier, będąc tuż przed polem karnym, uderzył na bramkę Korony. Jednakże zbyt lekko, aby z tym strzałem Hamrol miał problemy
  • 63'
    Zmiana w Koronie. Forbes wchodzi za Petraka
  • 58'
    Carlitos znalazł się z piłką na lewym skrzydle i wycofał w okolice 35. metra od bramki do Mączyńskiego. Pomocnik poprawił sobie futbolówkę, a następnie zdecydował się na strzał, który zakończył się bramką na 1:1! Naprawdę piękne uderzenie z dystansu "Mąki"!
  • 56'
    GOOOOL na 1:1! Piękne trafienie Mączyńskiego!
  • 54'
    Na razie w drugiej połowie gra toczy się głownie na połowie Legii. Dopiero teraz legioniści mocniej zaatakowali, po kilku przypadkowych zagraniach Kante podaje do Nagy'a, a Węgier oddaje strzał. Piłkę na rożny odbija Hamrol
  • 54'
    Defensorzy Korony radzą sobie z centrą Carlitosa. Nie po raz pierwszy w tym meczu
  • 52'
    Gospodarze próbowali wyjść z kontrą, ale czujny był Malarz, który wyszedł daleko poza pole karne i przejął futbolówkę
  • 49'
    Kielczanie mieli kolejny rzut rożny, tym razem piłka wylądowała na głowie Rymaniaka, ale ten znajdował się w trudnej pozycji i po jego próbie strzału od bramki zaczyna Malarz
  • 47'
    Dośrodkowanie z rożnego mocno przeciągnięte i z autu rozpoczną legioniści
  • 46'
    A Kante zmienił Michalaka
  • 46'
    Jukić zatrzymany przez Żyro i gospodarze mają rzut rożny
  • 45+18'
    I zaczynamy drugą połowę
  • 45+17'
    Od początku drugiej połowy na murawie pojawi się Jose Kante
  • 45+3'
    O ile po zmianie ustawienia gra w obronie, oczywiście w porównaniu do poprzednich meczów, nie wygląda aż tak fatalnie, o tyle ofensywa nie funkcjonuje dobrze. Hamalainen, Nagy i Michalak byli zupełnie niewidoczni, starał się Carlitos, ale na staraniach zazwyczaj się kończyło. Po pierwsze, Hiszpan nie ma większego wsparcia w partnerach z zespołu, a po drugie - przegrywa fizyczną walkę ze stoperami Korony. Trener Klafurić musi chyba dokonać jakichś zmian w przerwie, aby polepszyć grę z przodu
  • 45+1'
    Koniec pierwszej części gry. Korona do przerwy prowadzi 1:0 po bramce Jukicia
  • 45'
    Żółtą kartką ukarany Petrak
  • 44'
    Legioniści odzyskali piłkę w środkowej strefie i od razu Hamalainen zagrywa do Carlitosa. Hiszpan mógłby znaleźć się sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili piłkę wybija Rymaniak
  • 42'
    Malarz łapie piłkę po lekkim strzale Janjicia
  • 38'
    Jukić wygrywa walkę o piłkę z Wieteską, a następnie podaje na lewo do Kosakiewicza. Obrońca Korony próbował zagrać w pole karne, ale jeden z piłkarzy Legii wybija piłkę
  • 37'
    Z narożnika pola karnego strzał oddaje Kosakiewicz, ale futbolówka minęła lewy słupek bramki Malarza
  • 36'
    Wieteska wykonał rzut z autu, piłkę piętką do Nagy'a zgrał Carlitos, następnie Węgier oddał futbolówkę do Hiszpana. Napastnik oddał mocny strzał, ale piłka, jeszcze po rękach Hamrola, poleciała nad bramką. Legioniści mieli jeszcze rzut rożny, ale po raz kolejny źle go rozegrali
  • 34'
    Legioniści wykonywali teraz rzut rożny, ale Carlitos ponownie źle centruje i wybijają piłkę defensorzy Korony
  • 33'
    Kosakiewicz podał z lewej strony boiska, w polu karnym niepilnowany stał Jukić. Piłkarz Korony zdążył się jeszcze obrócić z piłką i oddał strzał, nie dając większych szans Malarzowi
  • 32'
    Gol dla Korony.. Ivan Jukić autorem trafienia
  • 31'
    Carlitos dośrodkowuje, ale do nikogo i piłkę łapie Hamrol. Wpływ na niedokładność tej centry miało to, że Hiszpan się poślizgnął
  • 30'
    Z dystansu uderza Kosakiewicz, piłka odbiła się jeszcze od Antolicia, ale nie zmieniła kierunku lotu i bez problemów z tym strzałem poradził sobie Malarz
  • 30'
    Michalak faulowany przez Kosakiewicza i legioniści będą mieli rzut wolny z prawej strony boiska
  • 28'
    Żyro wbiegł z futbolówką na połowę gospodarzy i przez chwilę się z nią utrzymywał, ale w końcu stracił piłkę i z kontrą ruszyli kielczanie. Podopieczni Lettieriego nie potrafili jednak skutecznie zakończyć tego kontrataku
  • 25'
    Po wymianie podań w obronie, Hlousek zagrał długą piłkę w kierunku Carlitosa. Hiszpan przepuścił futbolówkę i próbował do niej dobiec Nagy, ale uprzedził go bramkarz Korony
  • 23'
    Legioniści mieli rzut wolny na połowie kielczan. Wydawało się, że Antolić będzie dośrodkowywać, ale ten wycofał do Mączyńskiego i reprezentant Polski zdecydował się na strzał z dystansu, który został zablokowany
  • 21'
    Jeden z legionistów zagrywa długą piłkę, pod polem karnym gospodarzy niespodziewanie znalazł się Mączyński, który zgrał klatką piersiową do Carlitosa. Hiszpan, jeszcze po wymianie podań z Mączyńskim, wbiegł w szesnastkę i oddał strzał, ale wprost w Hamrola
  • 16'
    Po centrze z rożnego zakotłowało się teraz pod bramką Malarza. Piłka została dośrodkowana na długi słupek, tam jeden z graczy Korony zagrał ją wzdłuż bramki, ale defensorzy Legii poradzili sobie z tym zagraniem
  • 15'
    Jukić wyprzedza z piłką przy nodze Wieteskę, ale po raz kolejny z asekuracją Żyro, który wybija na rożny
  • 13'
    Kosakiewicz dośrodkowuje, Kovacević strzela, ale piłka potoczyła się za linię końcową w okolicach narożnika boiska i od bramki zacznie Malarz
  • 12'
    Gospodarze będą mieli rzut rożny
  • 11'
    Rymaniak zabiera piłkę Carlitosowi i zagrywa ją do Górskiego, który ściga się z Pazdanem. Reprezentanta Polski asekuruje jednak Żyro i wybija futbolówkę na aut
  • 11'
    Na spalonym złapany Carlitos
  • 9'
    Błąd Hlouska, który stracił piłkę. Z bocznego sektora dośrodkowuje Janjić, na wślizgu strzał oddaje Górski i część kibiców wyskoczyła z radości w górę, ale jak się okazało, piłka zatrzepotała tylko na bocznej siatce
  • 7'
    Mieliśmy teraz pierwszy rzut rożny dla Legii. Z kornera dośrodkowywał Carlitos, piłka dotarła do Żyro, który przedłużył głową do nabiegającego Hamalainena, ale Fin został uprzedzony przez defensora Korony
  • 7'
    Teraz dobrze Żyro razem z Pazdanem rozbijają kontratak kielczan
  • 6'
    Kovacević zbyt lekko wybija piłkę, w środkowej strefie przejmuje ją jeden z pomocników Legii i zagrywa na prawo do Michalak. Skrzydłowy "Wojskowych" próbował zagrać do Carlitosa, ale przy centrze delikatnie się poślizgnął i podał niedokładnie
  • 4'
    Hamrol posyła długą piłkę, Żyro źle oblicza tor lotu futbolówki i Wieteska musiał powalczyć z Janjiciem w polu karnym Legii. Obrońca poradził sobie z napastnikiem Korony, ale sędzia i tak odgwizdał faul na legioniście
  • 2'
    Legioniści po raz pierwszy zagościli pod bramką strzeżoną przez Hamrola, ale będąc w polu karnym zabrakło dokładności i kielczanie oddalili niebezpieczeństwo
  • 0
    Sędzia Lasyk dał znak do rozpoczęciu meczu. Zaczęli gospodarze
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko. Korona dzisiaj w swoich domowych, czerwono-żółtych strojach, natomiast legioniści zagrają na szaro
  • 0
    Na ławce pozostają: Cierzniak, Hołownia, Kante, Cafu, Szymański, Radović oraz Astiz
  • 0
    Skład Legii na mecz z Koroną: Malarz - Wieteska, Żyro, Pazdan, Hlousek - Michalak, Mączyński, Antolić, Nagy - Hamalainen, Carlitos
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz drugiej kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Koroną a Legią
Korona KielceLegia Warszawa

32' Ivan Jukić

32'

45' Oliver Petrak

45'
67'

68' Bartosz Rymaniak

68'

77' Łukasz Kosakiewicz