0:2 dla Spartaka... Bramkę zdobywa Vlasko.
  • 90+3'
    Słowacy ruszają z kontrą 2 na 1, akcję przerywa z dużą dozą szczęścia Wieteska.
  • 90+3'
  • 90+2'
    Spartak cofnął się praktycznie w najbliższą okolicę swojego pola karnego, ale nie przekłada się to na wzrost efektywności Legii w ofensywie.
  • 88'
    Próba uderzania z dystansu Cafu. Płasko, lekko i w bramkarza.
  • 83'
    Katastrofa w defensywie Legii. Egho bawi się z obroną "Wojskowych" w obrębie pola karnego, mija Astiza, mija Malarza i nie trafia do pustej bramki...
  • 82'
    Żółta kartka dla bramkarz gości za opóźnianie wznowienia gry.
  • 81'
    Mocny kandydat do najgroźniejszej akcji Legii w drugiej połowie - Radović dośrodkowuje nieco od niechcenia piłkę w pole karne, tam wyskakuje do niej Kante i uderza jakieś 2 metry nad bramką.
  • 77'
    Legia wyprowadza kontrę - najpierw zapowiada się całkiem obiecująco, po kilku sekundach zaczyna pachnieć szybką stratą. Druga opcja ostatecznie przechodzi w stan faktyczny, piłkę odzyskuje Spartak.
  • 73'
    Spore zamieszanie, czy raczej walka w parterze Kante z grupką obrońców Spartaka występujących w komitywie z bramkarzem. Piłka wyturlała się za linię końcową, od własnej bramki rozpoczną Słowacy.
  • 73'
    Upomnienie dla Vesovicia, rzut rożny dla Spartaka.
  • 72'
    Żółta kartka dla Borisa Godala za dyskusję z arbitrem.
  • 71'
    Dobra piłka na długi słupek, uderza ją głową Wieteska, jednak dość mocno niecelnie.
  • 69'
    Dośrodkowanie Hlouska, piłkę podbija Antolić, doskakuje do niej jeszcze Radović, jednak sędzia sygnalizuje pozycję spaloną.
  • 69'
    Ostatnia zmiana w drużynie prowadzonej przez Deana Klafuricia - Philippsa zastępuje Hamalainen.
  • 69'
    Rzut rożny dla Legii, do piłki podchodzi Carlitos.
  • 67'
    Kartka dla Philippsa, który najpierw stracił piłkę po bezsensownej próbie dryblingu, a następnie był zmuszony ratować sytuację faulem taktycznym.
  • 64'
    Pierwsza zmiana w ekipie Spartaka - boisko opuszcza były zawodnik Górnika Zabrze, Erik Grendel, za niego do gry desygnowany Fabian Miesenboeck.
  • 64'
    Przerwa w grze - o pomoc medyczną zawnioskował napastnik gości, Marvin Egho.
  • 63'
    Druga zmiana w Legii - miejsce Szymańskiego na boisku zajmuje Radović.
  • 62'
    Kontra Legii totalnie wyhamowana przez Antolicia. Chorwat tak długo czekał z dograniem do któregokolwiek z uwalniających się kolegów z zespołu, że ostatecznie Spartak zdążył ustawić się w defensywie.
  • 62'
    Próba uderzenia Szymańskiego z linii szesnastu metrów, piłka szybuje nad poprzeczką.
  • 60'
    Żółta kartka dla Kante, który traci piłkę w tłumnej asyście graczy Spartaka i na dokładkę fauluje wykonując rozpaczliwy wślizg.
  • 59'
    Atak pozycyjny Legii generuje jako skutek uboczny kontrę Spartaka. Bardzo groźnie zapowiadający się atak nieco szczęśliwie przerwany w ostatniej chwili przez Astiza.
  • 57'
    Naprawdę kiepsko prezentuje się dzisiaj Antolić... Kolejne fatalne przyjęcie piłki przez zawodnika Legii, kolejna strata przez niego spowodowana.
  • 56'
    Centruje już z obszaru pola karnego Kante, bliski sięgnięcia piłki Carlitos, jednak ostatecznie trafia ona w ręce bramkarza.
  • 52'
    Zbyt wysoko zagrywa nogą piłkę Kante próbując przedrzeć się prawym skrzydłem, rzut wolny pośredni dla gości.
  • 52'
    Bezpańska piłka spada na przedpole pod nogi Grendela, pomocnik Spartaka uderza wolejem, ponownie nie trafiając w światło bramki.
  • 51'
    Zamieszanie sprokurowane na własne życzenie przez obrońców Legii, faulowany wskutek tego w polu karnym Malarz.
  • 50'
    Znowu próba uderzenia z dystansu, tym razem strzelał Grendel. Mocno niecelnie.
  • 49'
    Uderza jednak Carlitos - celnie, ale zbyt lekko. Piłkę chwyta bramkarz Spartaka
  • 48'
    Faulowany Phillips, do piłki podchodzi Szymański - rzut wolny z 25. metra
  • 46'
    Wracamy po przerwie! Od środka boiska Spartak
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy spotkania
  • 45+1'
    Mało groźne - jak się zdawało - uderzenie Jirki sprawia pewne problemy Malarzowi, rzut rożny dla Spartaka
  • 45'
    Pierwsza połowa spotkania przedłużona o co najmniej dwie minuty
  • 44'
    Dużo śmiałości w uderzeniach z dystansu mają dzisiaj gracze mistrza Słowacji. Znowu próba uderzenia, szczęśliwie dla "Wojskowych" znowu niewystarczająco precyzyjnie
  • 43'
    Piłka spadła pod nogi dwóch legionistów czyhających na nią w szesnastce. Bardziej zdecydowanie ruszył do niej Carlitos, który jeszcze starał się zmylić obronę markując strzał, ostatecznie trafia w blokującego uderzenie Gressaka
  • 42'
    Dośrodkowanie Vesovicia w pole karne, na długim słupku o piłkę powalczył Carlitos, jednak faulując obrońcę gości
  • 40'
    Co i rusz odgryza się zespół Spartaka - tym razem na pozycji spalonej Jirka
  • 39'
    Ponownie zapachniało śliczną bramką dla Słowaków - Jirka spróbował szczęścia z dystansu, prawie z dobrym efektem końcowym. Piłka szybuje nieznacznie nad poprzeczką
  • 38'
    Sprytnie chcieli wznowić grę z autu gracze Spartaka - futbolówka zagrana do wysuniętego daleko za linię obrony Egho, jednak zbyt mocno. Od bramki Malarz
  • 36'
    Kolejny korner dla Legii, piłka spada na przedpole, gdzie uderzenia wolejem próbuje Cafu. Ani mocno, ani celnie, od bramki zacznie Chudy
  • 35'
    Spartak wyprowadza kontrę, na szczęście atak Słowaków wytraca pierwotne tempo. Defensywa Legii przerywa akcję oskrzydlającą gości
  • 33'
    Silna centra na krótki słupek Szymańskiego, Conka ekspediuje piłkę na rzut rożny
  • 32'
    Brzydki faul Gressaka na Carlitosie, zawodnik Spartaka ukarany przez sędziego Farsaka żółtą kartką
  • 32'
    Kolejny rzut wolny z bocznej strefy boiska dla Legii - nieco lepszy okres gry legionistów!
  • 31'
    Znowu groźnie pod bramką gości! Zamieszanie pod bramką po kornerze, bramkarz sparuje piłkę przed siebie, piłka finalnie wybita poza szesnastkę
  • 29'
    Ponownie bardzo dynamicznie Vesović, tym razem akcja przerwana faulem - rzut wolny dla gospodarzy z okolic 25 metra
  • 29'
    Bardzo blisko trafienia samobójczego - centrę Szymańskiego odbija zawodnik Spartaka, piłka ociera się o siatkę bramki!
  • 28'
    Dobrze zmienił stronę gry Cafu, na lewym skrzydle uaktywnił się Vesović, który z impetem wpadł w okolice pole karnego, niestety jego centra została zablokowana
  • 25'
    Dużo gry Legii z wykorzystaniem długich podań, wszelkie próby ataku skutecznie przerywane przez defensywę Spartaka
  • 20'
    Po straconym golu nieco odważniej atakuje Legia, ale wciąż brak realnego przełożenia na okazje bramkowe.
  • 16'
    W miejsce Mączyńskiego na boisku melduje się Wieteska. Philipps przesunięty z pozycji stopera w środek pola, Wieteska zajmuje miejsce w linii defensywnej
  • 15'
    Wszystko wskazuje na to, że Mączyński został definitywnie wyeliminowany z gry.
  • 15'
    0:1 dla Spartaka... Świetnie uderzenie Grendela.
  • 14'
    Reprezentant Polski długo nie podnosił się z boiska, opuszcza w tej chwili plac gry na noszach
  • 12'
    Żółta kartka dla Marvina Egho za faul na Krzysztofie Mączyńskim
  • 11'
    Rzut rożny dla Legii, z narożnika grę wznawia Sebastian Szymański
  • 11'
    Przepraszamy za problemy techniczne. Początek spotkania wyraźnie należy do przyjezdnych. Słowacy dwukrotnie mogli trafić do siatki, lecz "Wojskowych" kapitalnie uratował Malarz
  • 0
    Pierwszy gwizdek za nami, rozpoczynamy walkę o III rundę el. Ligi Mistrzów!
  • 0
    Skład stołecznego klubu prezentuje się następująco: Malarz - Vesović, Astiz, Philipps, Hlousek - Antolic, Maczynski, Cafu, Szymański - Kante, Carlitos.
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. O godzinie 21:00 mistrzowie Polski podejmą w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów słowacki Spartak Trnawa