55'
67'
81'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrywa 5:2. Gole strzelali dzisiaj: Kucharczyk (dwa), Kante (dwa) i Cafu
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.Net
  • 90+1'
    Ostro faulowany Kucharczyk, ale Legia decyduje się na szybkie rozegranie rzutu wolnego i rozgrywa piłkę. Legioniści utrzymują się przy piłce, wymieniają serie podań
  • 88'
    Kulenović oddał strzał po rozegraniu z rzutu rożnego. Był jednak zbyt lekki, aby zagrozić bramkarzowi Vitorul
  • 85'
    Kolejne zmiany w Vitorul
  • 80'
    Po serii zmian w Legii spadła nieco płynność. Legioniści tracą gola, 5:2. Autorem bramki Vodut
  • 76'
    Kolejne zmiany w Legii: schodzą Mączyński i Szymański, wchodzą: Żyro i Nagy
  • 75'
    Vodut stanął oko w oko z Majeckim, ale na szczęście Legii był na pozycji spalonej
  • 72'
    Konrad Michalak i Chris Philipps na boisku w miejsce Vesovicia i Astiza
  • 70'
    Vitorul w natarciu! Drużyna gości próbowała zagrozić bramce strzeżonej od kilku minut już przed Majeckiego najpierw z prawej, a następnie z lewej strony boiska
  • 66'
    Kuchy! 5:1! Ależ okno!
  • 65'
    Seria zmian w Legii: najpierw boisko opuścił Kante, a w jego miejsce na boisku zameldował się Hlousek. Chwilę później weszli Kulenović i Majecki w miejsce Hamalainena i Malarza
  • 62'
    Chwila spokojniejszej gry, seria nieudanych podań w obu zespołach
  • 56'
    Kante szukał podaniem Cafu. Nieźle wygląda współpraca obydwóch piłkarzy w tym meczu
  • 55'
    Techniczny strzał oddał Houri. Malarz paruje uderzenie na słupek
  • 55'
    Ostro faulowany Astiz. Żółta kartka dla Hagiego
  • 53'
    Zewnętrzną częścią stroną stopy na głowę Hamalainena dośrodkowywał Kucharczyk. Niestety wyszła z tego kontra dla Vitorul. W obronie fatalny błąd popełnił tym razem Astiz, ale w ostatnim momencie uratował Legię przed stratą gola
  • 53'
    4:1! Kante dostaje podanie od Cafu, mija bramkarza i podwyższa prowadzenie! Zabójcza kontra Legii!
  • 48'
    Już pierwszą okazję starał sobie stworzyć Kante, jednak piłkę odzyskali goście i póki co trudno jest legionistom odebrać futbolówkę
  • 45+20'
    Zaczęła się druga połowa meczu
  • 45+1'
    Przerwa. Legioniści prowadzą 3:1. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
  • 45'
    Z rzutu rożnego zagrywał Szymański. W polu karnym najlepiej odnalazł się nowy napastnik Legii i zdobył gola strzałem głową
  • 44'
    Gra kontynuowana. Kuchy pozostał na boisku, ale wyraźnie utyka
  • 44'
    Gol 3:1! Kante!
  • 42'
    Kucharczyk zwija się z bólu i nie podnosi się z murawy
  • 40'
    Malarz broni w sytuacji sam na sam! Akcja za akcję przy Łazienkowskiej! Wcześniej sporo zamieszania w ofensywie zrobił Cafu. Tym razem chciał odwdzięczyć się Kante podaniem, ale Gwinejczyk nie doszedł do futbolówki
  • 40'
    Na boisku obserwujemy sporo ostrej gry. Co chwila upada któryś z zawodników. Przed momentem na murawie leżał Kucharczyk
  • 38'
    Tuż przed akcją bramkową Legii fatalny błąd popełnił Remy. Przeciwnicy wyszli trzech na dwóch, ale nie zdołali pokonać Malarza
  • 36'
    Hamalainen odebrał piłkę blisko koła środkowego, podprowadził ją pod samo pole karne Vitorul, gdzie podał do Kante. Nowy napastnik Legii zwolnił akcję i pięknie wystawił piłkę do niepilnowanego Cafu, który wykorzystał okazję i bez problemu pokonał bramkarza rywali
  • 34'
    Cafu! 2:1!
  • 33'
    Ponownie zatańczył z piłką w polu karnym Legii młody Hagi, ale zatrzymał się na Wietesce. Długo gestykulował i domagał się reakcji arbitra, ale gwizdek sędziego milczał w tej sytuacji
  • 29'
    Pressing Kante i Szymańskiego się opłacił. Legioniści tuz przed polem karnym Vitorul odebrali piłkę, a oko w oko z bramkarzem gości stanął ten drugi. Niestety posłał strzał nad poprzeczką!
  • 25'
    Cafu wbiegł w pole karne, chciał dogrywać do lepiej ustawionego partnera, ale nastrzelił rękę przeciwnika. Rzut karny na gola zamienił Kuchy! 1:1!
  • 24'
    Karny dla Legii! Do piłki podchodzi Kucharczyk!
  • 23'
    Niefrasobliwość defensywy Legii i podręcznikowa akcja Vitorul: dośrodkowanie z lewej strony na głowę niepilnowanego Hagiego, który z okolic jedenastu metrów trafia głową do siatki
  • 21'
    Hagi pokonuje Malarza, 0:1
  • 20'
    Legia ciągle w natarciu! Kolejny raz techniczne uderzenie zaprezentował młody legionista! Zdecydowanie najjaśniejsza postać na placu gry
  • 19'
    Osamotniony w polu karnym Vitorul Cafu uderza w boczną siatkę! Portugalczyk otrzymał podanie od Szymańskiego
  • 15'
    Legia zdecydowanie przeważa. Mistrzowie Polski, gdy tylko mają piłkę, od razu przenoszą się pod pole karne Rumunów. Nieźle wygląda współpraca Szymańskiego z Kante. Młody pomocnik jest wyróżniającą się postacią w drugiej linii
  • 13'
    Ależ odpalił Szymański z rzutu wolnego! Fenomenalnie broni jednak bramkarz Vitorul!
  • 13'
    Ostro fauluje Mączyński i zostaje ukarany żółtą kartką
  • 12'
    Dwójkowa akcja Kante z Szymańskim kończy się rzutem wolnym dla Legii tuż przed polem karnym rywali!
  • 11'
    Za wspomniany faul na Vesoviciu żółtą kartą ukarany został Matan
  • 9'
    Syn trenera, Ianis Hagi, podryblował w szesnastce Legii, ale w ostatniej chwili został powstrzymany przez defensorów Legii
  • 7'
    Mocne dogranie Szymańskiego w pole karne w kierunku Hamalainena. Fin przepuścił piłkę, aby zmylić przeciwników, jednak ostatecznie podanie nie znalazło adresata
  • 6'
    Ostro faulowany Vesović, zagotowało nam się na murawie. Piłkarze obu drużyn skoczyli sobie do gardeł
  • 2'
    Legioniści zaczęli od ataku na bramkę rywali, ale międzyczasie faulował Wieteska i goście odzyskali futbolówkę
  • 0
    Zaczęli goście
  • 0
    Piłkarze obu drużyn są już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • 0
    Witamy. O godzinie 20:00 rozpocznie się sparing pomiędzy Legią a rumuńskim Viitorulem. Skład mistrzów Polski prezentuje się następująco: Malarz - Astiz, Remy, Wieteska - Vesović, Mączyński, Cafu, Hamalainen, Szymański - Kante, Kucharczyk