75'
  • 90+5'
    Koniec! Legia wygrała w sparingu ze Stalą Mielec 3:2
  • 90+4'
    Kulenović z rywalem na plecach przebiegł prawie cała połowę Stali, oddał też strzał, ale ostatecznie przegrał pojedynek z bramkarzem
  • 90+3'
    Mecz powoli dobiega końca i doskonale widać to na placu gry
  • 90'
    Hlousek wybił piłkę, choć nie obyło się bez poszkodowanych. Piłka rykoszetem odbiła się od Hamalainena
  • 89'
    Teraz okazję do dośrodkowania z narożnika boiska mają gracze Stali Mielec
  • 87'
    Krótkie rozegranie, Nagy sprytnie podał do Michalaka, a ten wgrał piłkę w środek "szesnastki". Gola jednak nie było
  • 87'
    Cafu agresywnie starał się odebrać piłkę, ale faulował Getingera
  • 86'
    Gra wznowiona
  • 86'
    Legioniści goszczą teraz pod bramką Stali. Korner dla Legi
  • 83'
    Rywalowi, który zderzył się z Kopczyńskim, zakładane są szwy
  • 81'
    Kopczyński opuszcza boisko z woreczkiem lodu przyłożonym do głowy. Nie powinno to być nic poważnego, ale na razie na murawę wchodzi Praszelik
  • 80'
    Kopczyński zderzył się w środku pola z przeciwnikiem. Obaj zawodnicy potrzebują pomocy medycznej
  • 79'
    Mówiąc wprost - na boisku nie dzieje się zbyt wiele
  • 78'
    Cafu traci piłkę pod polem karnym rywali
  • 77'
    Kolejna próba rywali zablokowana. Rzut rożny dla drużyny z pierwszej ligi
  • 75'
    Duże zamieszanie w polu karnym, ostatecznie legionistom udało się zażegnać niebezpieczeństwo
  • 74'
    Kopczyński napomniany żółtą kartką za faul przed polem karnym
  • 73'
    Kulenović wygrał pojedynek główkowy po dograniu Hamalainena z narożnika boiska, ale futbolówka łukiem przeleciała nad poprzeczką
  • 72'
    Nagy dogrywał piłkę w pole karne, ale wywalczył rzut rożny
  • 71'
    Ponownie gra wróciła do środka pola
  • 70'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego, ale dwa szybkie podania nie zaskoczyły zawodników Stali, którzy poradzili sobie z zagrożeniem już na wysokości własnego pola karnego
  • 68'
    Remy podłączył się do ofensywnej akcji skonstruowanej przez Michalaka. Francuz dośrodkował w pole karne do Hamalainena, a Fin uderzał kolanem, ale nad poprzeczką
  • 67'
    Michalak powalony na lewej stronie przez Getingera. Rzut wolny dla warszawiaków
  • 65'
    Kulenović zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Cafu, ten wpadł w pole karne i mocnym płaskim strzałem pokonał Gajdę
  • 65'
    Uderzenie z dystansu ze strony graczy Stali, ale mocny strzał pewnie łapie Majecki
  • 64'
    Uderzenie Hamalainena z dystansu, ale piłka mija bramkę o kilka centymetrów
  • 64'
    3:2! Cafu!!!
  • 63'
    Sobczak starał się zamieszać pod polem karnym Legii, ale legioniści powstrzymali rywali
  • 62'
    Nagy próbował zapoczątkować kontratak, ale został sfaulowany jeszcze na własnej połowie. Po chwili róg dla Legii w wykonaniu Cafu, ale nie było zagrożenia
  • 60'
    W miejsce Hildeberto na boisku pojawia się Kulenović. Michalak zajmie teraz miejsce na wahadle
  • 59'
    Hamalainen dobrze dostrzegł wbiegającego w pole karne Michalaka, ten opanował piłkę, ale wdał się w drybling i ostatecznie stracił piłkę
  • 59'
    Cafu odebrał piłkę na połowie rywali, ale zdaniem sędziego, zrobił to przy pomocy faulu
  • 57'
    Drużynowa akcja legionistów kończy się dośrodkowaniem Michalaka, które zostało jednak wybite poza boisko. Rzut rożny
  • 56'
    Dużo walki obecnie w środku pola. Żadna z drużyn nie jest w stanie zarysować swojej przewagi
  • 54'
    Tym razem przewinienie ze strony Kopczyńskiego
  • 53'
    W środku pola faulowany Konrad Michalak, który momentami pełni rolę najbardziej wysuniętego zawodnika w stołecznej drużynie
  • 52'
    Zanim piłka doleciała w pole karne, wyszła za linię końcową. Od bramki wznawiają mielczanie
  • 51'
    Hildeberto walczył na lewej flance z Gettingerem i mamy róg dla legionistów
  • 48'
    Warszawiacy od początku próbują zaskoczyć mielczan. Możemy zaobserwować wysoki pressing w wykonaniu mistrzów Polski
  • 47'
    Legia występuje obecnie w następującym zestawieniu: Majecki - Remy, Astiz, Hlousek - Hildeberto, Kopczyński, Cafu, Hołownia - Michalak, Hamalainen, Nagy
  • 45+15'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. 2:2. Po przerwie zobaczymy zupełnie inny skład wśród stołecznej drużyny
  • 45+1'
    Philipps w skandaliczny sposób stracił piłkę pod bramką. Jedynie doskonała asekuracja Mączyńskiego uratowała warszawiaków przed stratą trzeciego gola
  • 43'
    Prokić dostał dobra piłkę z głębi pola, wyszedł sam na sam z bramkarzem i pokonał Malarza. Reklamowano jeszcze pozycję spaloną gracza Stali, ale gwizdek sędziego milczał. Jest remis
  • 42'
    2:2 - Andreja Prokić
  • 41'
    Włoch dośrodkował piłkę w pole karne, ale sędzia stwierdził, ze legioniści faulowali w ataku. Martin Debrotka stracił nawet buta i dość widowiskowo podrzucił obuwie zsunięte ze stopy
  • 39'
    Korner dla przyjezdnych z mielca. Legioniści wyszli z atakiem, ale Pasquato faulowany na lewej flance
  • 37'
    Radović złapany przez arbitrów na pozycji spalonej
  • 36'
    Nieudane dośrodkowanie Szymańskiego i Stal próbuje przejść do ataku
  • 35'
    Grodzicki bezpardonowo powala Hildeberto i słusznie ogląda żółta kartkę
  • 34'
    Hildeberto z lewej flanki zagrał do Radović, ten podał do Szymańskiego, a strzał młodego pomocnika został zablokowany
  • 34'
    Ponownie w jednej z głównych ról Radović. Serb podał przed pole karne do nadbiegającego Pasquato, a ten uderzył zza pola karnego. Futbolówka minęła jednak poprzeczkę i poszybowała poza boisko
  • 33'
    Mielczanie próbują uspokoić grę, wymienić większa liczbe podań
  • 32'
    Mielczanie w ostatnich minutach zaczęli grać znacznie lepiej i udowodnili to golem autorstwa Banaszewskiego
  • 31'
    Kante podprowadził piłkę w pole karne, potem futbolówka trochę mu odskoczyła, ale Hiszpan zdołał zagrać piętą do Pasquato, ale ten uderzył minimalnie obok bramki
  • 31'
    1:2 - Maksymilian Banaszewski
  • 31'
    Hildeberto wszedł na lewe wahadło w miejsce Iloskiego
  • 29'
    Zaspała lewa strona legijnej defensywy. Banaszewski zszedł z piłką do środka, oddał strzał, ale za mocno się odchylił i huknął ponad poprzeczką
  • 26'
    Kolejny faul Iloskiego na lewej flance. Stal ma okazję z rzutu wolnego
  • 24'
    Stal wybija dośrodkowanie legionistów z pola karnego. Po chwili Szymański faulował rywala próbującego wyprowadzić kontrę
  • 24'
    Spalony w wykonaniu zespołu Artura Skowronka
  • 23'
    Djermanović fauluje Szymańskie i sędzia napomina go żółtą kartką
  • 22'
    Szybki atak legionistów po stracie Leandro przed polem karnym. Radović zagrał piłkę wzdłuż bramki, Kiełpin nie zdołał sięgnąć jej palcami, a Szymański próbujący dobijać wślizgiem, również minął się z futbolówką
  • 22'
    Lekki strzał Kucharczyka zza pola karnego - łapie Kiełpin
  • 20'
    Legioniści próbowali wyjść z kontrą po rzucie rożnym, lecz Stal zastopowała atak warszawiaków
  • 19'
    Josip Soljić uderzał z dystansu, stołeczna defensywa odbiła piłkę i Stal Mielec ma rzut rożny
  • 19'
    Powtórka z drugiego narożnika
  • 16'
    Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Legii. Malarz bez najmniejszych problemów łapie piłkę
  • 15'
    Legioniści bardzo dobrze rozegrali piłkę przed polem karnym. Ostatecznie Radović technicznie zagrał do Kante, a ten czubkiem buta wepchnął futbolówkę do siatki
  • 14'
    Szybki atak legionistów. Wieteska zagrywa długą piłkę po przekątnej, tam Kucharczyk dostrzegł Iloskiego, ale ostatecznie nie udaje się dośrodkować w pole karne
  • 14'
    2:0! Jose Kante!
  • 11'
    Teraz do głosu doszli piłkarze z Mielca, który próbują zastosować mocniejszy pressing. Legioniści po chwili zdołali wyjść spod niego - to element trenowany na ostatnich treningach
  • 8'
    Doskonała akcja Legii w trójkącie Radović - Szymański - Kante. Dwa pierwsi doskonale rozegrali futbolówkę na małej przestrzeni. Ostatni znalazł się praktycznie sam na sam z bramkarzem, ale za daleko wypuścił piłkę przez co Kiełpin mógł ją złapać bez większych problemów
  • 8'
    Radović na spalonym
  • 7'
    Szymański próbował się przedrzeć przez środek pola, pada przed "szesnastką", ale faulu nie ma. Legionista dość głośno dał znać, co sądzi o takiej decyzji sędziego
  • 5'
    Radović wbiegł w pole karne, próbował zgrać piłkę do Kante, ale został zablokowany
  • 4'
    Wysoko ustawiony Kucharczyk zdecydował się na strzał zza pola karnego, zaskoczył Kiełpina i mamy 1:0 dla Legii
  • 3'
    Radović aktywny od pierwszych minut. Serb próbował rozgrywać piłkę pod bramką mielczan, wymienił podanie z Kucharczykiem, ale ostatecznie tym razem górą defensywa Stali
  • 3'
    1:0! Michał Kucharczyk!
  • 2'
    Prawie od razu uderzał Miroslav Radović, ale strzał łapie Seweryn Kiełpin
  • 0
    Zaczynamy spotkanie sparingowe ze Stalą Mielec
Legia WarszawaStal Mielec
15'
24'

24' Dejan Djermanović

33'

33' Maksymilian Banaszewski