28'
49'
56'
  • 76'
    Koniec spotkania. W rozgrywanym systemem 2x30 minut sparingu Legia pokonuje Mazura Karczew 5:1.
  • 73'
    Kucharczyk mocno niecelnie z okolic 20 metra.
  • 71'
    Eduardo trafia do pustej bramki na 5:1.
  • 64'
    4:1! #KuchyKing
  • 64'
    Kucharczyk dobrze odnalazł się w polu karnym - przyjął piłkę zagraną do niego ze środka pola, po czym uderzył tuż obok lewego słupka.
  • 60'
    Konrad Michalak dośrodkowuje wzdłuż bramki, żaden z legionistów nie zdołał przeciąć toru lotu piłki.
  • 59'
    Dobrze zapowiadająca się akcja Legii zakończona uderzeniem Omerovicia z przedpola. Niestety wprost w ręce bramkarza.
  • 58'
    Delikatnie niecelne uderzenie Cafu.
  • 57'
    Michał Kucharczyk posłał mocną piłkę wzdłuż bramki, czujnie w polu bramkowym golkiper Mazura.
  • 53'
    Cristian Pasquato wysoko nad bramką Mazura.
  • 51'
    Próbę uderzenia z dystansu podjął Omerović, jednak pocelował wprost w obrońcę.
  • 48'
    Cała lawina zmian w przerwie w ekipie Legii - na boisku pozostał tylko testowany Omerović. Na placu gry zameldowali się Remy, Astiz, Żyro, Iloski, Pasquato, Michalak, Cafu, Eduardo oraz Kucharczyk.
  • 46'
    Wznawiamy grę po przerwie.
  • 31'
    Koniec pierwszej połowy spotkania, na ten moment 3:1 dla warszawskiej Legii.
  • 30'
    Zamieszanie w polu karnym Mazura, próbuje uderzać Omerović, ale jego strzał zostaje zablokowany.
  • 28'
    3:1! Druga bramka Sandro Kulenovicia!
  • 28'
    Tym razem Chorwat silnie uderzył z obrębu szesnastki, piłkę na palcach miał golkiper gości, ale nie zmienił wystarczająco lotu piłki.
  • 27'
    Skrzydłowy Mazura celnie uderza z ostrego kąta, piłkę przed siebie odbija Cierzniak.
  • 25'
    Jeden z pomocników Mazura próbuje uderzyć z dystansu - piłka ląduje bliżej górnych sektorów kortów Legii, niż bramki Cierzniaka.
  • 17'
    Bliski zdobycia bramki Kulenović - jego uderzenie z okolic 16 metra sparuje na aut bramkowy Głasek.
  • 16'
    Hołownia wrzuca piłkę w szesnastkę, minimalnie mija się z nią Kulenović.
  • 13'
    Silne dośrodkowanie Hildeberto w pole karne, obrońcy Mazura ekspediują piłkę na rzut rożny.
  • 9'
    Miroslav Radović popędził lewą flanką, znalazł wbiegającego w pole karne Sandro Kulenovicia. Chorwat zamarkował uderzenie, uwolnił się od obrońcy Mazura i precyzyjnym uderzeniem pokonał Krzysztofa Głaska.
  • 8'
    2:1! Sandro Kulenović!
  • 6'
    Faulowany w środku pola Hildeberto, rzut wolny dla legionistów.
  • 6'
    1:1! Wyrównującą bramkę dla Legii zdobywa Mateusz Hołownia.
  • 3'
    0:1 dla Mazura Karczew. Mało roztropne podanie Mateusza Wieteski przerywa napastnik Mazura, wbiega z piłką w pole karne i pokonuje mierzonym strzałem Cierzniaka.
  • 1'
    Zaczynamy pierwszy sparing Legii w letnim okresie przygotowawczym!
  • 0
    Skład Legii na pierwszą połowę:Cierzniak - Hildeberto, Wieteska, Hołownia, Hlousek - Philipps, Kopczyński, Omerović -  Hamalainen, Kulenović, Radović
  • 0
    W trakcie konfrontacji z Mazurem zaprezentuje się testowany 18-letni Bośniak Eldin Omerović. To środkowy pomocnik, który w poprzednim sezonie zadebiutował w seniorskiej piłce w barwach Slobody Tuzla
  • 0
    Witamy z bocznego boiska przy Łazienkowskiej 3. O godzinie 18:30 rozpocznie się gra kontrolna pomiędzy Legią a Mazurem Karczew