77'
80'
87'
  • 90+2'
    Straszny kocioł w polu karnym Legii. Skóraś uderza z najbliższej odległości, Łakota cudem broni, poprzeczka, kolejna interwencja bramkarza... To powinna być szósta bramka dla Lecha.
  • 90+2'
    Koniec meczu, Legia przegrywając 2:5 odpada z rozgrywek CLJ.
  • 85'
    Tym razem na listę strzelców wpisuje się Tupaj, asystę zalicza Skóraś. Świetny występ skrzydłowych Lecha.
  • 84'
    5:2 dla Lecha, pogrom w Ząbkach...
  • 83'
    Stuprocentowa sytuacja Sobola, broni jednak Łakota, dobitka Tupaja dosłownie centymetry nad poprzeczką1
  • 81'
    Ponownie kuriozalna bramka dla poznaniaków, a raczej kuriozalne zachowanie linii obrony Legii. Piłka mija dwóch stoperów "Wojskowych", dopada do niej Tupaj i precyzyjnie kieruje piłkę do bramki.
  • 80'
    4:2 dla Lecha...
  • 76'
    Sobol uderza zza pola karnego w sam środek bramki.
  • 76'
    Żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Olejarki za symulowanie faulu.
  • 75'
    Mocno szarpana, mało kreatywna gra legionistów. Awans do finału wydaje się uciekać "Wojskowym".
  • 72'
    Żółta kartka dla Olejarki za faul taktyczny.
  • 71'
    Tupaj dopada do piłki dośrodkowanej w pole karne, uderza jednak minimalnie niecelnie.
  • 69'
    Fatalne zachowanie Gładysza! Sobol zabiera mu piłkę tuż obok bramki Legii i trafia do siatki. 3:2 dla Lecha...
  • 67'
    Uderzenie skrzydłowego Lecha odbija się od jednego z obrońców Legii, piłkę po rykoszecie pewnie chwyta Łakota.
  • 63'
    Faulowany w obrębie szesnastki Rymek, do piłki podchodzi Olejarka!
  • 63'
    2:2! Olejarka zamienia na bramkę rzut karny!
  • 62'
    Rzut karny dla Legii!
  • 60'
    Paweł Pskit przerywa kontratak gospodarzy z powodu urazu Marchwińskiego.
  • 59'
    Rzut wolny z okolic 30 metra dla "Wojskowych", faulowany Łukasz Zjawiński.
  • 54'
    Marchwiński wpada w pole karne i silnie uderza, piłkę przed siebie sparuje Łakota, na szczęście żaden z zawodników Lecha nie zdołał jej dosięgnąć.
  • 51'
    Kolejny rzut rożny dla Lecha, do piłki podchodzi Skóraś.
  • 50'
    Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym dla Lecha, legioniści ruszają z kontrą, ale skutecznie interweniuje Karbownik.
  • 49'
    Michał Gładysz blokuje szarżującego Huberta Sobola, korner dla Kolejorza.
  • 47'
    Daleka piłka do Zjawińskiego, wydawało się, że może wyjść na czystą pozycję. Niestety brakło odrobiny dynamiki, napastnik Legii zepchnięty do bocznej strefy boiska.
  • 45+17'
    Wracamy po przerwie!
  • 45+15'
    Dwie zmiany w Legii: Rymek za Kukułowicza oraz Olejarka za Górala
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa w Ząbkach 1:2. W dwumeczu mamy aktualnie wynik 3:3
  • 44'
    Łakota wznawia grę od bramki. Legioniści chcą już doczekać do przerwy, a sędzia Paweł Pskit dolicza do pierwszej połowy dwie minuty
  • 42'
    Chwila bezruchu na boisku. Przy piłce aktualnie legioniści
  • 40'
    Faul przed polem karnym i lechici mają okazję z rzutu wolnego
  • 40'
    Bardzo groźne uderzenie Skórasia, które na szczęście nie było celne
  • 37'
    Kolejna długa piłka w pole karne legionistów, znów bierna reakcja stołecznej defensywy. Sobol oddaje strzał, ale piłkę - z kłopotami - łapie Łakota
  • 36'
    Festiwal radosnych pomyłek w defensywie Legii musiał wreszcie zostać wykorzystany przez lechitów. Zagranie w pole karne po raz kolejny nie zostało przecięte przez legionistów, dopadł do niej Jakub Karbownik i z bliska wpakował do siatki
  • 35'
    Ufff. Sobol dostał doskonałe dośrodkowanie z prawego sektora i wiele szczęścia mieli legioniści po jego uderzeniu piłki głową. Futbolówka o centymetry minęła legijną bramkę
  • 35'
    1:2... Jakub Karbownik
  • 32'
    Niestety, nic nie wynikło z kornera i przy piłce Lech
  • 31'
    Bardzo dobra okazja Górala po podaniu Króla, ale legionista zablokowany. Mamy róg
  • 30'
    Obie ekipy uzupełniły płyny i grają dalej
  • 29'
    Przerwa techniczna
  • 27'
    Jest nerwowo w defensywie, bardzo nerwowo
  • 27'
    Legioniści starali się wyjść z kontrą, przerwał ją Kryg i dostał żółtą kartkę
  • 25'
    Kolejna akcja lechitów, ale grę od bramki rozpocznie Łakota, gdyż Zalewski dośrodkował piłkę już zza linii końcowej
  • 23'
    W ostatnich minutach legioniści mają problem, by wyjść z własnej połowy
  • 22'
    Zjawiński niepotrzebnie wdał się w walkę z dwoma przeciwnikami i stracił piłkę na własnej połowie. Marchwiński popędził za akcją, zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale Łakota zdołał odbić futbolówkę
  • 21'
    Płaskie podanie przed pole karne, tam mocnego uderzenia spróbował Kryg, a uderzenie ciałem zablokował Michał Góral. Gra przerwana, napastnik Legii musiał dojść do siebie, a Lech ponownie przy piłce
  • 20'
    Kukułowicz wycięty przez przeciwnika równo z trawą. Rywal atakował wyprostowaną nogą, sędzia nawet nie odgwizdał faulu
  • 20'
    Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych
  • 19'
    Mecz jest na razie mocno szarpany, przeważa jednak Lech. Warszawiacy z rzadka są w stanie zaatakować
  • 18'
    Fatalna strata legionistów. Sobol wyszedł praktycznie sam na sam, minął Czacha, minął Łakotę, ale doskonale kolegów asekurował Gładysz, który ostatecznie powstrzymał napastnika Lecha
  • 15'
    Góral wybił piłkę przed pole karne, ale tam na futbolówkę czekał już Kryg. Gracz Lecha mocno uderzył z dystansu, ale futbolówka poszybowała tuż nad poprzeczką
  • 14'
    Korner dla Lecha
  • 12'
    Lech poprowadził akcję na prawej flance, ostatecznie piłka została zgrana w pole karne, dopadł do niej Skóraś i pokonał Łakotę. Futbolówka jeszcze odbiła się od golkipera, ale nie uratowało to gospodarzy
  • 12'
    Obecnie Legia prowadzi w dwumeczu 3:2
  • 11'
    1:1. Michał Skóraś
  • 9'
    Neuman ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny w środku pola
  • 8'
    Mikołaj Neuman dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, Góral zastawił się, dopadł do nisko lecącej piłki i pokonał Mrozka. Legia prowadzi 1:0!
  • 8'
    Pleśnierowicz napomniany żółtą kartką za wcześniejsze przewinienie
  • 7'
    1:0!!! Michał Góral!!!
  • 5'
    Oba zespoły występują w bardzo młodych zestawieniach: średnia wieku Legii to 17,8. Lech - 17,6
  • 3'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii. Łakota łapie piłkę na raty, ale Lech nie stworzył ostatecznie niebezpieczeństwa
  • 2'
    Próba długiego podania za plecy obrońców Legii, ale Król wspólnie z Łakotą zażegnują niebezpieczeństwo
  • 1'
    Na razie gra wygląda spokojnie, Lech wymienia kolejne podania na własnej połowie
  • 0
    Rozpoczynamy pierwszą połowę!
  • 0
    W pierwszej potyczce, we Wronkach, stołeczny klub pokonał poznaniaków 2:1 po golach Mateusza Bondarenki i Łukasza Zjawińskiego
  • 0
    Witamy! O godzinie 15:00 rozpocznie się rewanżowy, półfinałowy mecz mistrzostw Polski juniorów starszych pomiędzy Legią a Lechem!
Legia WarszawaLech Poznań

8' Michał Góral

8'
12'

12' Michał Skóraś

37'

37' Jakub Karbownik

64' Mateusz Olejarka (k.)

64'
68'

68' Hubert Sobol

77' Mateusz Olejarkaza drugą żółtą