81'
83'
88'
  • 90+8'
    Dla takich meczów warto przychodzić na stadiony! Legia wygrywa po golu w ostatnich minutach z Wisłą Płock i pozostaje liderem Ekstraklasy! Wynik 3:2 mówi sam za siebie, że było to emocjonalne starcie. Gole na wagę trzech punktów zdobywają Cafu (dwa) oraz Kucharczyk (jeden). Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia pomeczowych materiałów na łamach Legia.net!
  • 90+6'
    Trwa doliczony czas gry. Legia stara się przeciągać wznowienie gry
  • 90+6'
    KONIEC MECZU! LEGIA WYGRYWA 3:2!
  • 90+3'
    Zmiana w drużynie gości. Varela opuszcza plac gry, a w jego miejsce - Byrtek
  • 90+2'
    Jeszcze próbują wiślacy, ale Legia odpowiada! Faulowany Kucharczyk ok. 25 metrów od bramki Dahne
  • 89'
    Opłacił się pressing Legii. Legioniści jak wściekłe lwy rzuciły się na wiślaków po straconym golu. Veso odebrał piłkę na 20 metrze, oddał ją Szymańskiego, ale młody pomocnik trafił w słupek. Był tam jednak Cafu, który zamknął akcję! 3:2!
  • 87'
    3-2!!!! CAFU!
  • 84'
    A jeszcze przed bramką dla gości ostatnia zmiana w Legii. W miejsce Antolicia pojawił się Remy
  • 83'
    2:2...
  • 83'
    Biliński pakuje piłkę do siatki Legii...
  • 82'
    Faulował ostro Mauricio i jest to dla niego koniec meczu. Druga żółta kartka, a w rezultacie czerwona. Legia kończyć będzie w dziesiątkę
  • 81'
    Legia traci gola po rzucie rożnym. Tym razem Malarz nie miał nic do powiedzenia...
  • 80'
    Uryga trafia dla Wisły! 2:1!
  • 79'
    Interwencja sezonu Arka Malarza!!! Golkiper Legii najpierw wyciągnął się jak struna przy strzale Stilicia, a po chwili sparował dobitkę Kante!
  • 77'
    Kolejna szansa przed legionistami! Dobre płaskie zagranie w pole karne Wisły posłał Vesovic, do piłki dopadł Szymański, ale był blokowany. Młody pomocnik wystawił futbolówkę Antoliciowi. Niestety Chorwat kopnął w trybuny...
  • 73'
    Żółtą kartką ukarany Broź po faulu na Vareli
  • 72'
    Kucharczyk w pierwszym kontakcie z piłką otrzymał dobrą piłkę od Veso i po kontrataku pokonuje bramkarza Wisły! 2:0!
  • 71'
    Zbyt wielu okazji do strzelenia gola nie stworzyła sobie Legia od momentu wznowienia gry, dlatego kolejna ofensywna zmiana przeprowadzona przez Klafuricia. Na boisku pojawia się Kucharczyk w miejsce Eduardo!
  • 71'
    GOL KUCHY KING!
  • 67'
    Varela faulował Brozia. Kara dla wiślaka
  • 65'
    Zmiana w zespole gości. Łukowski schodzi z boiska, a w jego miejsce na boisku melduje się Biliński
  • 64'
    Na boisku leżą opatrywani przez klubowych lekarzy Cafu i Łukowski
  • 63'
    Zmiana w Legii. W miejsce Pasquato pojawia się Broź. Vesovic bedzie grał teraz bardziej ofensywnie
  • 61'
    Ładnie teraz zaasekurował kolegów Szymański i odzyskał futbolówkę. Po chwili Pasquato próbował lobować wysuniętego z bramki Dahne, jednak zagranie Włocha dalekie od powodzenia
  • 58'
    Złe dośrodkowanie Furmana z rzutu rożnego, ale legioniści nie wykorzystują świetnej szansy na wyprowadzenie kontrataku
  • 55'
    Vesović wybił piłkę na środek boiska wprost pod nogi jednego z zawodników Wisły. Piłkę w polu karnym otrzymał Łukowski i oddał mocny strzał, który świetnie wybronił Malarz. Golkiper uchronił Legię przed utratą bramki
  • 53'
    Teraz goście próbują zbudować atak pozycyjny, utrzymują się przy piłce
  • 52'
    Łukowski pociągnął Hlouska za koszulkę, gdy ten chciał rozpocząć kolejną ofensywną akcję Legii. Wiślak ukarany żółtą kartką
  • 49'
    Stefańczyk płasko dogrywał piłkę w pole karne Legii, jednak akcję wślizgiem przerywa Cafu. Rzut rożny dla Wisły również do zapomnienia
  • 48'
    a tak legioniści objęli prowadzenie w pierwszej połowie, póki co spokojne pierwsze minuty po wznowieniu gry
  • 46'
    Legioniści rozpoczynają drugie 45 minut!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi do przerwy 1:0 po golu Cafu
  • 43'
    Zamieszanie pod bramką Legii! Do piłki wyszedł Malarz, jednak został przelobowany. Legionistów uratował Hlousek, który wybił futbolówkę będącą już metr od linii bramkowej!
  • 40'
    Przebojem wdarł się Szymański w pole karne Wisły. Strzał pomocnika zablokowany
  • 39'
    Ręką zagrywał Furman, ale sędzia puścił grę, ponieważ przy piłce był Cafu. Portugalczyk skończył akcję niecelnym strzałem z półwoleja
  • 36'
    Szymański dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, Dahne próbował piąstkować futbolówkę, ale niefortunnie nabił przy tej interwencji Cafu, który może cieszyć się z gola dla Legii
  • 34'
    Cafu! 1:0!
  • 33'
    Dwukrotnie faulowany Philipps. Przy pierwszej sytuacji sędzia puścił grę, ale drugi faul zakończył się przerwaniem gry i pokazaniem żółtej kartki Stiliciowi
  • 31'
    Tym razem próba Wisły. Na bramkę Malarza strzelał Varela, ale legioniści nie pozwolili rywalowi rozwinąć skrzydeł przy tej okazji
  • 28'
    Legioniści ponownie rozegrali akcję z prawej strony boiska, którą rozpoczął Philipps zagraniem do Vesovicia. Ostatecznie piłka trafiła pod nogi Szymańskiego, który oddał strzał na bramkę, ale był zbyt słaby, aby zaskoczyć Dahne
  • 26'
    Kombinacyjnej akcji próbował duet Pasquato-Eduardo. Włoch ładnie zagrał piętą do napastnika, ale ten ponownie przegrał pojedynek z jednym z defensorów Wisły. W dodatku przy próbie odbioru faulował rywala
  • 25'
    Legioniści próbowali coś zdziałać z prawej flanki za sprawą Vesovicia, który uruchomił akcję ofensywną. Czarnogórzec rozegrał do Eduardo, który stracił futbolówkę
  • 21'
    Zdaniem arbitra w tej akcji faulował Mauricio, za co został ukarany żółtą kartką
  • 20'
    W jednym ze starć ucierpieli Mauricio i Szymański. Obrońca Legii długo nie podnosi się z boiska. Piłkarze obu drużyn skoczyli sobie do gardeł, było gorąco!
  • 18'
    Hlousek zagrał na szósty metr do Eduardo, ale napastnik trafia wprost w bramkarza Wisły!
  • 17'
    Piłkę przy rozegraniu stracił Mauricio, ale jego błąd po profesorsku naprawił Philipps, który od razu rozpoczął kontrę Legii. Pomocnik zagrywał do Szymańskiego, jednak młody legionista był faulowany w kole środkowym boiska. Akcja przerwana
  • 15'
    Goście ponownie próbowali zaskoczyć legionistów z rzutu wolnego. Mocny strzał z woleja oddał młody Łukowski, ale uderzenie przyjął na siebie Hlousek
  • 14'
    Zamieszanie w "piątce" Legii. Malarz próbował łapać piłkę, ale futbolówka po chwili znalazła się pod nogami wiślaków. Sędzia na szczęście dopatrzył się w faulu w myśl starego piłkarskiego porzekadła - "bramkarz w piątce jest nietykalny"
  • 11'
    Wysoki pressing legionistów przy próbie rozegrania przez gości. Na Furmana naciskał Cafu, ale wiślacy wyszli z opresji i spróbowali zaatakować bramkę Malarza. Bramkarz Legii wyjaśnił sytuację
  • 11'
    Astiz faulował Kante około 30 metrów od bramki Legii, rzut wolny dla Wisły
  • 8'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połówce. Prostopadłego podania w kierunku Eduardo spróbował Mauricio, ale zagranie Brazylijczyka w kierunku napastnika było niestety zbyt mocne
  • 4'
    Ostro zagrali legioniści na połowie Wisły. Przez chwilę dwóch płocczan leżało dłuższy moment na murawie
  • 3'
    Obydwie drużyny rozpoczęły mecz bardzo zdeterminowane, ale to legioniści w pierwszych minutach mają przewagę. Przed szansą był Szymański, który otrzymał prostopadłe podanie. Pierwszy strzał Legii jednak niecelny
  • 0
    Początek meczu! Zaczęli piłkarze Wisły Płock!
  • 0
    Warto przypomnieć, że w pierwszym składzie drużyny gości zobaczymy byłego legionistę - Dominika Furmana
  • 0
    Piłkarze obu drużyn udali się już do szatni po rozgrzewce. Za niespełna 15 minut początek spotkania Legii z Wisłą Płock!
  • 0
    Na ławce rezerwowych mistrzów Polski zasiądą: Cierzniak, Broź, Remy, Iloski, Hamalainen, Radović, Kucharczyk
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Malarz - Vesović, Mauricio, Astiz, Hlousek - Philipps, Antolić - Cafu, Pasquato, Szymański - Eduardo
  • 0
    Witamy. O godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 35. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Płock