akcja gospodarzy i pewnie tym razem Antolović
    Fall wybija na rzut rożny, korner dla Znicza
    Tuż nad poprzeczką strzelał Król
  • 79'
    Fall wygrał pojedynek biegowy z Feliksiakiem i zażegnał niebezpieczeństwu
  • 78'
    ładny rajd na pełnej szybkości Szałachowskiego, który minął dwóch rywali ale strzał tuż obok bramki
  • 74'
    Iwański dośrodkowuje w pole karne i... Lisowski minął się z piłką
  • 73'
    rzut rożny dla Legii
  • 72'
    kolejna zmiana w Legii za Elsamniego wchodzi Kacper Starek
  • 70'
    Król sam na sam z Antoloviciem i tym razem górą Chorwat
  • 68'
    zmiana w Legii za Łukasika wszedł Dawid Duda
  • 67'
    testowany zawodnik pomknął lewą stroną i strzelił lekko ale bramkarz miał dziurawe ręcę. - A nas ręcznik, a u Was - zripostował Marek Jóźwiak w kierunku prezesa Znicza Sylwiusza Orlińskiego
  • 65'
    3:2 dla Legii - Ahmed Toure
  • 63'
    Sebastian Szałachowski zagrał w pole karne do Toure, a ten silnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy
  • 62'
    Ahmed Toure
  • 61'
    świetna piłka Iwańskiego w pole karne, ale kolejno minęło się z nią czterech legionistów
  • 60'
    rzut wolny z prawej strony pola karnego będzie wykonywać Iwański
  • 59'
    ostre wejście Feliksiaka i Cichocki zwija się z bólu
  • 59'
    Lisowski faulowany przez Januszewskiego
  • 59'
    potrzebna będzie pomoc medyków
  • 57'
    dwie zmiany w Legii - wchodzą Szałachowski za Efira, a Cichocki za Lisieckiego
  • 56'
    rzut wolny dla Znicza z 30 metrów i tym razem toczącą się piłkę złapał Antolović
  • 54'
    rzut wolny dla Legii
  • 54'
    dośrodkowanie Iwańskiego i z piłką mija się Elsamni
  • 53'
    Rackiewicz wpadł w pole karne i strzałem w krótki róg pokonał Antolovicia. Na trybunach słychać okrzyki - do ataku - mają ręcznik w bramce
  • 52'
    Bramkarz Znicza mija się z piłką, ale nie wykorzystał tego Toure
  • 52'
    2:1 dla Znicza Rackiewicz
  • 51'
    Feliksiak bez problemu pokonał Antolovicia, który zmienił w przerwie Skabę
  • 50'
    Lisowski faulował w polu karnym i rzut karny dla Znicza
  • 48'
    Iwański przejął piłkę i rozpoczął atak Legii
  • 46'
    na boisku pojawił się Rafał Wolski, który zmienił Kamila Majkowskiego
  • 45+13'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 42'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 41'
    Iwański zagrał do Toure ale ten został uprzedzony przez defensorów
  • 40'
    Fall faulowany przez Tomczyka
  • 39'
    faulowany Iwański w okolicach środka boiska
  • 38'
    Iwański gra dziś defensywnego pomocnika i wprowadza sporo spokoju w grze swoim doświadczeniem i mądrością
  • 38'
    uderzał Elsamni ale obok bramki
  • 37'
    kolejna dziwna sytuacja na boisku, piłką został trafiony sędzia i padł jak ścięty, ale szybko się podniósł
  • 35'
    Kasztelan uderzył lewą nogą tuż przy słupku i kapitalnie Skaba
  • 34'
    rzut wolny z 20 metrów dla Znicza
  • 34'
    strzelał Bylak i pewnie obronił Skaba
  • 32'
    Toure przyjął piłkę na jądra co wywołało salwę śmiechu
  • 32'
    Michał Efir Legi prowadzi 1:0
  • 32'
    Łukasik zagrał z głębi pola, sprytnym uderzeniem popisał się Efir i piłka wylądowała w siatce
  • 29'
    Bylak powstrzymany przez zdecydowane wejście Falla
  • 29'
    Tomczyk dośrodkowuje lewą nogą i... poprzeczka
  • 28'
    Łukasika drugi już raz fauluje brutalnie wślizgiem na wyprostowanej nodze
  • 26'
    z boiska wieje nudą, dobrze że chociaż słoneczko świeci
  • 26'
    Iwańskie do Efira, ale ten traci piłkę wdając się w niepotrzebny drybling
  • 26'
    Majkowski ładnie zszedł do środka, wypatrzył Efira, ale ten fatalnie skiksował
  • 25'
    Fall zagrał do Elsamniego ale ten nie opanował prostej piłki
  • 22'
    dośrodkowanie Tomczyka i piłkę przejął Lisiecki
  • 22'
    faul w ataku w wykonaniu Efira
  • 20'
    Fall kolejny raz fauluje - tym razem Kopcińskiego
  • 19'
    Elsamni zagrał do Toure, ale ten jest wolny i dobiegł do futbolówki
  • 18'
    Fall fauluje Tatarę w okolicach środka boiska
  • 17'
    Iwański zagrał w pole karne wprost na głowę Lisieckiego i ten minimalnie obok bramki
  • 16'
    strzał Kasztelana z 25 metrów i znakomicie broni "Fikoł"
  • 16'
    wolny dla Legii z lewej strony boiska
  • 14'
    Długa piłka Falla, ale trafiła do obrońców Znicza
  • 13'
    dośrodkowanie Kasztelana i łapię piłkę Skaba
  • 12'
    Tomczyk z łatwością minął Fall, uderzył z kilku metrów i Legia nie straciła bramki tylko dzięki świetnej interwencji Skaby
  • 11'
    Iwański zatrzymał szarżę Januszewskiego
  • 9'
    Elsamni piętką do Efira, ten dośrodkował ale wprost na głowę jednego z obrońców
  • 8'
    faul Łukasika i rzut wolny z lewej strony pola karnego
  • 8'
    dośrodkowanie w pole karne i,,, rzut rożny dla Znicza
  • 7'
    akcja gospodarzy powstrzymana przez Wawrzyniaka
  • 3'
    kolejny stały fragment gry z bocznych sektorów boiska
  • 3'
  • 1'
    Rzut wolny z 25 metrów, strzelał będzie Maciek Iwański
  • 1'