Legia gra rozpaczliwymi długimi wrzutkami w pole karne, ale tam piłkę zawsze padają łupem chorzowian
    Była okazja dla Legii, ale Cabral przegrrał główkę
    Legia mimo gry w osłabieniu ma przewagę. Ruch się tylko broni i kontruje
  • 88'
    Piotr Giza znienił Macieja Iwańskiego
  • 87'
    Sędzia dpoatrzył się faulu Vrdoljaka. Dobrej okazji gospodarze jednak nie wykorzystują.
  • 87'
    Ruch spokojnie rozgrywa piłkę
  • 86'
    Cabral wyłuskał piłkę, ale dogranie w pole karne fatalne i piłkę łapie Pilarz
  • 85'
    Manu kłóci się z Sadlokiem. Interweniuje sędzia
  • 84'
    Dośrodkowanie Manu do Mezengi, ale strzał głową pozostawia wiele do życzenia
  • 82'
    Manu znów indywidualnie, ale stracił piłkę
  • 81'
    Ładna akcja Manu, ale znów indywidualnie, bo podanie ledwo doszło do kolegi. Słabo wygląda współpraca zawodników
  • 81'
    Mezenga fauluje Pilarza. Bramkarz leży i "umiera"
  • 79'
    Maciej Jankowski na boisku zmienił Zająca
  • 77'
    Dobre prostopadłe podanie Iwańskiego do Wawrzyniaka, który został sfaulowany przez dwóch rywali w polu karnym, ale sędzia nadal nie dostrzega przewinień chorzowian
  • 75'
    Po rzucie rożnym gorąco pod bramką Ruchu, ale jak na złość nikt w Legii nie jest w miejscu, skąd można wbić wreszcie gola
  • 74'
    Mezenga przepycha się z Sadlokiem. Może będzie więcej czerwonych kartek? Słaby fragment gry, mnóstwo niedokładności
  • 71'
    Manu odzyskał piłkę, by ją za chwilę stracić
  • 70'
    Po drugiej żółtej kartce z boiska musi zejść Jakub Rzeźniczak
  • 69'
    ZMiana w Ruchu. Za Olszara wchodzi Łukasz Janoszka
  • 67'
    Ostra walka w środku pola
  • 65'
    Strzał Kucharczyka wprost w bramkarza
  • 64'
    Po rzucie rożnym znów gorąco, ale nadal tylko 0:1
  • 64'
    Ładna indywidualna akcja Cabrala, ale strzał zaledwie w boczną siatkę
  • 63'
    Grodzicki ukarany żółą kartką
  • 63'
    Potężna bomba Malinowskiego i Antolović instynktownie wybija na róg
  • 62'
    Choto ładnie powstrzymał rywala
  • 61'
    Paweł Lisowski zastępuje Pulkowskiego
  • 60'
    Wawrzyniak odzyskał piłkę i uderzyłz dystansu, ale zblokowane uderzenie nie zagroziło bramce Ruchu
  • 58'
    Ładne dośrodkowanie Wawrzyniaka, ale po kilku sekundach akcję od nowa buduje Choto
  • 57'
    Dobra wrzutka w pole karne, ale Mezenga nie oddał strzału i znów nic z tego
  • 56'
    Znów ładna akcja Vrdoljaka, który dograł do Kucharczyka, a ten ładnie zwodem minął Nykiela, jednak piłka opuściła boisko
  • 56'
    Manu faulowany w okolicy linii końcowej
  • 55'
    Antolović interweniuje poza polem karnym, na szczęście dobrze
  • 53'
    Nykiel zatrzymany przez Wawrzyniaka, nieudana kontra Legii
  • 52'
    Fajna akcja Kucharczyka wespół z Manu, ale dogrania w pole karne nie udało się wykorzystać kolegom
  • 51'
    Vrdoljak łądnie się zastawia, było małe spięcie z Olszarem
  • 49'
    Świetna okazja dla Ruchu. Pulkowski dograł do Grzyba, a ten przegrał pojedynek z Antoloviciem. Chwilę później przed dobitką Zająca powstrzymał Rzeźniczak. Potem jeszcze róg dla gospodarzy, ale już bez zagrożenia
  • 47'
    Dośrodkowanie Iwańskiego pada łupem obrońców
  • 46'
    Będzie rzut wolny dla Legii z narożnika pola karnego
  • 45+20'
    Początek drugiej połowy. Za Rybusa wszedł Michał Kucharczyk, a za Borysiuka Alejandro Cabral
  • 45+12'
    Wygląda na to, że trener Skorża nie będzie czekał długo ze zmianami
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Legia bardzo zasłużenie przegrywa 0:1 będąc drużyną znacznie słabszą. Gdyby Ruch był skuteczniejszy prowadziłby znacznie wyżej. Trudno być optymistą przed drugą odsłoną, ale póki co to ciągle tylko jedna bramka do odrobienia
  • 45+3'
    Wawrzyniak dłuuuuuuugo podnosi się z murawy po stracie piłki. Legii bardzo nie idzie
  • 45+3'
    Szarża Manu - od bramki zacznie bramkarz
  • 45+1'
    Żółta kartka za faul dla Rzeźniczaka
  • 45'
    Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej połowy.
  • 45'
    Strzał Rybusa z dystansu mija słupek w sporej odległości
  • 44'
    Wspaniałe dośrodkowanie Grzyba idealnie na głowę do Zająca, ale ten na szczęście nie trafił w bramkę
  • 43'
    Bardzo ładna akcja Vrdoljaka, który minął trzech rywali dryblingiem, ale zamiast wywalczyć rzut karny wybiegł z piłką poza boisko...
  • 42'
    Manu do Mezengi, a ten strzelił głową w rywala. Potem jeszcze próbował piłkę opanować Vrgoljak, bez efektu.
  • 41'
    Iwański wyraźnie faulowany, ale sędzia po raz kolejny tego nie dostrzega
  • 40'
    Sadlok bardzo mocno wkopał piłkę w pole karne Legii, ale Mezenga uratował sytuację
  • 39'
    Faul Borysiuka podwłasnym polem karnym - będzie znów groźnie
  • 38'
    Chwilowo niewiele się dzieje
  • 36'
    Błąd Choto i Rzeźniczaka, ale Grzyb go nie wykorzystał
  • 36'
    Fatalny fragment w wykonaniu Legii. Jędrzejczyk ograny przez Olszara, ale na szczęście był spalony
  • 35'
    Rzut rożny wykonany, ale Zając nie trafił w piłkę i od bramki Legia
  • 34'
    Kontra Ruchu, Choto fauluje rywala, ale Grzyb się przedarł i oddał strzał w boczną siatkę. Piłkę odbił jeszcze Antolović
  • 31'
    Brzydkie zachowanie publiczności naśladującej odgłosy małp wobec Portugalczyka
  • 30'
    Ładny powrót Manu do obrony i został on sfaulowany, ale sędzia dyktuje rzut wolny dla Ruchu!
  • 29'
    Po serii błędów legionistów Grzyb lekko trąca piłkę i ta odbijając się od słupka wpada do bramki
  • 28'
    GOL!!!! 0:1
  • 27'
    Nudniejszy fragment meczu
  • 26'
    Rybus ładnie wyłuskał piłkę, ale chwilę później Mezenga ją stracił
  • 25'
    Pewna interwencja Antolovicia, który wyłapał dośrodkowanie
  • 25'
    Faul Mezengi w ofensywie
  • 24'
    Legia zamknęła rywala w polu karnym, ale nic z tego nie wynikło.
  • 23'
    Rzeźniczak wywalczył rzut rożny w przegranej już sytuacji
  • 23'
    Beznadziejna wrzutka Borysiuka, ale Legia odzyskała już piłkę
  • 22'
    Niegroźna akcja gospodarzy i od bramki zacznie Antolović
  • 21'
    Piękne dośrodkowanie Wawrzyniaka z narożnika boiska, ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 20'
    Sadlok brzydko od tyłu fauluje Iwańskiego, ale obyło się bez kartki
  • 19'
    Dziwna sytuacja. Po wrzutce Iwańskiego na murawę pada faulowany przez Sadloka Vrdoljak, ale sędia dyktuje wolnego dla Ruchu
  • 17'
    Piłka już w grze - Legia konstruuje akcję
  • 17'
    Mezenga podcięty na lewym skrzydle i będzie rzut wolny z narożnika pola karnego
  • 16'
    Tymczasem po zderzeniu z Rzeźniczakiem nadal na murawie leży Malinowski.
  • 15'
    Piłka dochodzi do Mezengi i ten strzela spoza pola karnego, ale został on zablokowany, a poprawka Iwańskiego nieudana
  • 14'
    Zderzenie Malinowskiego i Rzeźniczaka w środku pola. Groźnie to wyglądało
  • 13'
    Zając do Pulkowskiego i znów niewiele brakowało do strzelenia bramki
  • 12'
    Trochę kopaniny w środku pola
  • 10'
    Ruch w natarciu, tym razem strzela Malinowski, jednak słabo i obok bramki
  • 9'
    Rzeźniczak za słabo zagrywa głową do Antolovicia i piłkę przejął Zając. Na szczęście źle dośrodkował
  • 8'
    Centymetrów zabrakło Olszarowi, by dojść do podania i zdobyć gola strzałem głową
  • 7'
    Wrzutka Grzyba w pole karne, ale na miejscu jest Antolović
  • 6'
    Bardzo wysoki pressing Legii. Gospodarze mają problem z wyjściem z własnej połowy
  • 5'
    Manu do Mezengi, ale Brazylijczyk źle przyjął piłkę. Podał jeszcze do Rybusa, a ten uderzył słabiutko
  • 3'
    Ruch powoli buduje akcję
  • 2'
    Szarpnął prawą stroną Manu i uderzył, ale nie ma bramki
  • 1'
    Borysiuk pewnie głową do Antolovicia i akcja Ruchu powstrzymana
  • 0
    Mecz rozpocznie Ruch
  • 0
    I piłka już w grze
  • 0
    Zawodnicy pojawiają się na murawie. Legia zagra dziś w tradycyjnych biało czarnych strojach, a gospodarze tradycyjnie na niebiesko
  • 0
    Rozgrzewka zakończona
  • 0
    Póki co trwa jeszcze rozgrzewka
  • 0
    Zobaczymy jak Legia spisze się dziś z defensywie z Jędrzejczykiem w środku obrony. Ostatnio gdy grał na tej pozycji Legia wysoko wygrała, a sam Jędza zdobył jedną z bramek.
  • 0
    Znamy już skład Legii - Antolović, Rzeźniczak, Choto, Jędrzejczyk, Wawrzyniak, Vrdoljak, Borysiuk, Iwański, Manu, Mezenga, Rybus
  • 0
    Już w niedzielę mecz Ruchu z Legią. Piłkarze naszej drużyny już dość dawno nie wygrali w Chorzowie. Czy uda im się to tym razem? Legia.Net przeprowadzi dla Państwa relację na żywo z tego meczu. Zapraszamy
Ruch ChorzówLegia Warszawa
0'

0' Jakub Rzeźniczakza drugą żółtą)