zmiana na bramce Legionovii, obecnie stoi między słupkami radny miasta Legionowo Artur Żochowski
    Strzelał Mezenga, ale ładnie sparował futbolówkę bramkarz gospodarzy
  • 82'
    Bardzo ładny strzał Wolskiego i... słupek ratuje Legionovię
  • 81'
    Cabral zagrał do Manu, ten wpadł w pole karne i mając przed sobą jedynie bramkarza posłał piłkę nad poprzeczką
  • 80'
    Błąd Rosłonia, ale sytuacje naprawia Piotr Augustyniak
  • 78'
    zmiany w Legii za Szałachowskiego, Kneżevicia i Wawrzyniaka pojawili się Kopczyński, Rosłoń i Wolski
  • 77'
    ponownie uderzał Madej, ale ładnie wybronił strzał Skaba
  • 76'
    strzelcem bramki Paweł Madej
  • 75'
    gol dla Legionovii
  • 74'
    Efir tym razem źle i piłka w rękach bramkarza
  • 73'
    Srdja wbiegł w pole karne, ale odważnym wybiegiem sytuację uratował Gębarowski
  • 72'
    z lewej strony dośrodkował Szałachowski i... nikt nie przeciął lotu piłki
  • 70'
    Efir bardzo ładnie wypuścił w bój Manu, ale ten w polu karnym zrobił o jeden zwód za dużo
  • 68'
    Michał Efir pobiegł z piłką ponad 40 metrów, położył bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki
  • 66'
    Gol!!! Michał Efir, do trzech razy sztuka
  • 65'
    Srdja dośrodkował z prawej strony wprost na głowę Efira, ten strzelił jednak obok bramki
  • 63'
    korner dla Legionovii
  • 63'
    dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko
  • 62'
    Szałachowski pomknął prawą stronę, wypatrzył w polu karnym młodego Efira, ale ten trafił wprost w Gębarowskiego
  • 60'
    Zmiany w Legii za Rzeźniczaka i Chinyamę weszli Augustyniak i Efir
  • 59'
    4:0 Bruno Mezenga
  • 59'
    Tomasz Kiełbowicz idealnie dośrodkował na głowę Bruno Mezengi, który pokonał golkipera gospodarzy
  • 57'
    Korner dla Legii, Giza... i gospodarze wyjaśnili sytuację
  • 56'
    Michał Brenner dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale wprost na głowę Srdji
  • 54'
    Manu zagrał piłkę ze skrzydła na 14 metr do Chinyamy, ten uderzył z pierwszej piłki i zmieścił futbolówkę tuz przy słupku
  • 53'
    Bramka 3:0 - Takesure Chinyama
  • 51'
    Rzut wolny dla Legii ale Giza fatalnie dośrodkowuje
  • 51'
    Cabral zdecydował się na strzał z 20 metrów ale pomylił się o dwa metry
  • 50'
    Giza do Manu, ale Portugalczyk na pozycji spalonej
  • 49'
    Chinyama wypuścił Mezengę sam na sam, ale Brazylijczyk się pogubił, zdołał odegrać do Tejskia, który fatalnie chybił
  • 47'
    Sporo zmian, w Legionovii gra inna jedenastka, w ekipie Legii na murawie m.in. Tomasz Kiełbowicz czy Manu
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Legia prowadzi z Legionovią 2:0
  • 45'
    wolny dla Leginovii na 20 metrze po faulu Rzeźniczaka. Bardzo dobry strzał Kuźmińczuka tuż przy słupku i fantastyczna robinsonada Kostii
  • 44'
    Szałachowski uderzył na bramkę, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką
  • 43'
    Radović pomknął z piłką dobre 30 metrów, wpadłw pole karne, uderzył na bramkę ale dobrze wybronił sytuację bramkarz gospodarzy
  • 40'
    Mezenga uderzył z wślizgu ale bramkarz wybił na rzut rożny
  • 38'
    Miro Radović szarżował na prawej stronie, dośrodkował ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 37'
    kolejna fantastyczna piłka od Rado, tym razem do Chinyamy ale ten uderzył obok bramki
  • 37'
    Cabral minął rywala i bardzo fajnie podał do Mezengi, ale Brazylijczyk na spalonym
  • 35'
    akcja Szałacha ale wyszedł z piłką poza linię końcową
  • 34'
    Kuźmińczuk z rzut wolnego w samo okienko, ale pewnie broni Kostia Machnowskyj
  • 32'
    świetna piłka Rado do Szałacha w pol e karne, ale ten przyjął ją piszczelem i w efekcie piłka minęła o metr lewy słupek bramki Błesznowskiego
  • 32'
    Rado wychodzi do piłki zagranej przez Mezengę, ale faulował przy tym Potyrałę
  • 28'
    Uwadizu stzrelał z główki z 10 metra ale pewnie piłkę chwycił jedną ręką Kostia Machnowskyj
  • 28'
    Rado zagrał kapitalną piłkę w pole karne do Chinyamya, ale ten skiksował
  • 26'
    Srdja Kneżević zagrał długą piłkę do Tejksia, a ten uderzył z pierwszej piłki lobując bezradnego golkipera gospodarzy
  • 25'
    Świetna bramka Chinyamy, kapitalny gol
  • 23'
    Próba zagrania Chinyamy do Mezengi w tzw. uliczkę ale niecelne
  • 21'
    piłkarze Legionovii są szybsi, bardziej dynamiczni od legionistów i dlatego stwarzają sobie więcej sytuacji
  • 20'
    Radović zagrywa w pole karne i Poterała...
  • 19'
    Cabral do Mezengi i Brazylijczyk wywalczył aut na wysokości pola karnego
  • 18'
    piłka do Szałacha i Poterała na rzut rożny
  • 17'
    Wolny dla legionovii, Ziąbski uprzedził defensorów Legii na trzecim metrze i sprytnie uderzył tuz przy słupku i znów kapitalnie Machnowskyj
  • 17'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego i... Marcin Komorowski wyjaśnia sytuację
  • 15'
    Giza jaka dynamika... wywalczył aut
  • 13'
    Delikat fantastyczne uderzenie i jeszcze ładniejsza parada Kostii. Brawo "Ruski".
  • 13'
    Ziąbski znalazł sie z piłką na ósmym metrze, huknął jak z armaty i znów świetnie Kostia Machnowskyj
  • 11'
    Jarosław Tacz w rajdzie na bramkę Legii, ale nie opanował futbolówki i wybiegł z nią za linię końcową
  • 10'
    akcja Legionovii zakończona niecelnym strzałem Daniela Ziąbskiego
  • 8'
    Mezenga pomknął lewą stroną, zagrał płaską piłkę do Chinyamy, ten uderzył z pierwszej piłki, bramkarz zodłał odbić futbolówkę, ale wobec dobitki Szałachowskiego był już bezradny
  • 7'
    Chinyama wpadł w pole karne, ale świetnie spisał się Mróż
  • 7'
    GOL! Sebastian Szałąchowski
  • 6'
    błąd Radovicia, piłkę przejął Uwadizu, ale sytuację wyjaśnił Mezenga
  • 5'
    dośrodkowanie i sytuację wyjaśnia Marcin Komorowski
  • 4'
    korner dla gospodarzy
  • 3'
    Pierwszy atak Legii, Cabral zagrywał do Chinyamy, ale piłkę przejął Delikat
  • 1'
  • 0
    Znamy już skład Legii - Kostiantyn Machnowskyj Jakub Rzeźniczak Srdja Kneżević Jakub Wawrzyniak Marcin Komorowski Miroslav Radović Piotr Giza Alejandro Cabral Sebastian Szałachowski Bruno Mezenga Takesure Chinyama
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Legionovii, za kwadrans początek spotkania
  • 0
    W sobotę piłkarze Legii uświetnią 80-lecie Legionovii rozgrywając z tym zespołem mecz towarzyski. Początek w samo południe. Zapraszamy na naszą relację na żywo z tego wydarzenia.
MKS LegionoviaLegia Warszawa
59'

59' Bruno Mezengo

66'

76' Paweł Madej

76'

90' Łukasz Barankiewicz