Cabaj zbyt długo zwlekał z wybiciem piłki i sędzia zarządził rzut wolny
    sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Iwański ofiarnie do Manu, ten wypatrzył Szałachowskiego, ale ten stracił piłkę w polu karnym
  • 89'
    Iwański z połowy boiska zagrywać w pole karne ale nieudanie i futbolówka dla Cracovii
  • 89'
    Chinyama walczył jak mógł, ale jako pierwszy do zagrania w pole karne doszedł Cabaj
  • 88'
    Manu za daleko wypuścił sobie piłkę i od bramki zacznie Cabaj
  • 87'
    zmiana w Legii za Mezengę wszedł Miroslav Radović
  • 85'
    kolejny piłkarz Cracovii zapragnął poleżeć na zielonej murawie stadionu Legii. Chwila przerwy w grze
  • 84'
    rzut rożny dla Cracovii
  • 84'
    Klich w pole karne do Matusiaka, ale ten trafił wprost w Cabaja
  • 83'
    Komor świetna piłka do Chinyamy, ale ten nie zdołał opanować futbolówki
  • 83'
    Chinyama sam na sam z Cabajem i... broni Cabaj
  • 83'
    żółta kartka dla Łuczaka
  • 82'
    akcja Szałachowskiego lewą stroną, dośrodkowanie ale wprost w ręce Marcina Cabaja
  • 81'
    Mezenga z Chinyamą tracą futbolówkę tuż przed polem karnym
  • 80'
    zmiana w Cracovii za Wasiluka wszedł Paweł Sasin
  • 79'
    Chinyama na pozycji prawoskrzydłowego i... piłka otarła się o spojenie słupka z poprzeczką
  • 77'
    Iwański dośrodkował w pole karne i bramka Marcin Komorowski!!!!
  • 77'
    Marcin Komorowski wygrał główkę w polu karnym i nie dał szans Cabajowi na skuteczną interwencję
  • 76'
    akcja Legii zakończona dośrodkowanie w pole karne, Wasiluk wybił na róg
  • 74'
    podwójna zmiana w Cracovii za Ślusarskiego wszedł Radosław Matusiak, a za Szeligę wszedł Wojciech Łuczak
  • 73'
    za to zagranie żółta kartką ukarany został Marek Wasiluk pseudonim Drwal
  • 73'
    Dośrodkowanie Iwańskiego i przed szansą stanął Komorowski, ale nie trafił w piłkę
  • 72'
    Manu kolejny raz brutalnie faulowany, sędzia tym razem zareagował
  • 71'
    świetne uderzenie z 18 metrów Iwańskiego i kapitalnie broni Cabaj
  • 69'
    bardzo dobrze Szałachowski z lewej strony ograł rywala dośrodkował i zabrakło centymetrów Chinyamie by doskoczyć do futbolówki
  • 68'
    Wasiluk wygrywa główkę z Chinyamą i piłka w rękach Cabaja
  • 67'
    sędzia po raz kolejny nie reaguje na faule na Manu
  • 65'
    zmiana w Legii za Rybusa pojawił się Sebastian Szałachowski
  • 64'
    kolejny z zawodników gości "umiera" na murawie, która ma dziś właściwości przyciągające piłkarzy Pasów
  • 63'
    na trybunach głośny i bezustanny doping. "Za nasze miasto i za te barwy..."
  • 62'
    strzelał Chinyama z 20 metrów, pomylił się naprawdę niewiele
  • 61'
    Sacha założył siatkę Komorowskiemu, ale bez konsekwencji gdyż Komor był asekurowany przez Wawrzyniaka
  • 60'
    Manu świetne dośrodkowanie w pole karne, ale Chinyama nie sięgnął piłki, a Mezenga z ostrego już kąta trafił w boczną siatkę
  • 59'
    kolejny z piłkarzy gości zwija się z bólu na murawie, chwila przerwy w grze
  • 58'
    Klich strzelił bramkę dla Cracovii, ale po gwizdku i został za to ukarany żółtą kartką
  • 57'
    próba rozciągnięcia gry w wykonaniu Legii, ale nieudana
  • 55'
    akcja lewą stroną Cracovii zakończona dośrodkowanie w pole karne, ale Antolović pewnie chwyta futbolówkę
  • 54'
    błyskawiczna odpowiedź Cracovii, Klich sam na sam z Antoloviciem i górą bramkarz Legii
  • 53'
    Rybus zdecydował sie na strzał, piłka przeszła po nodze jednego z piłkarzy Cracovii i minęła nieznacznie bramkę Cabaja
  • 52'
    Dudzic wysoko nad bramką
  • 52'
    Chinyama faulowany w polu karnym? Sędzia nakazał grać dalej
  • 51'
    Rzut rożny dla Cracovii, ale Antolović dobrze broni
  • 49'
    Manu upadł przed polem karnym, ale sędzia pozostał niewzruszony
  • 49'
    na spalonym Takesure Chinyama
  • 48'
    Ajwen zagrał na 8 metr ale świetnie w powietrzu spisał się Cabaj
  • 47'
    Iwański minął rywala i wywalczył korner
  • 45+23'
    zmiana w Legii za Cabrala pojawił się na murawie Takesure Chinyama
  • 45+23'
    druga połowa rozpoczęta
  • 45+23'
    Klich dorzucił w pole karne do Szeligi, ten uderzył szczupakiem ale futbolówkę łapie Cabaj
  • 45+9'
    W przerwie dojdzie do wyjątkowego wydarzenia, Jarek kibic Legii na środku boiska oświadczył się swojej wybrance. Zanim zaczął przemowę usłyszał od kibiców - na kolana. Oświadczyny zostały przyjęte. A później było
  • 45+9'
    Paulina i Jarek podziękowali publiczności
  • 45+5'
    awantura na murawie, Komorowski dość ostro ale w ramach przepisów potraktował Sachę, po chwili zrobiło się tłoczno, żółtymi kartkami zostali ukarani kapitanowie Ivica Vrdoljak i Marcin Cabaj
  • 45+5'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+4'
    żółta kartka dla Macieja Iwańskiego
  • 45+3'
    znakomita szansa Legii, Vrdoljak zagrał do Mezengi, ten naciskany przez obrońcę trafił piłką w nogi Cabaja, po chwili dobijał Cabral, ale znów świetnie spisał się Cabaj
  • 45+1'
    żółtą kartką za faul na Manu ukarany Jarabica
  • 45+1'
    dośrodkowanie i Cabaj do spółki z Wasilukiem poradzili sobie z zagrożeniem
  • 45'
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry
  • 44'
    na murawie leży jeden z zawodników Cracovii, chwila przerwy w grze
  • 43'
    Dudzic sam na sam z Antoloviciem i broni bramkach z Chorwacji
  • 42'
    Próba strzału Komorowskiego ale niestety nieudana. Od bramki zacznie Cabaj
  • 41'
    Manu brutalnie faulowany przez Wasiluka
  • 41'
    Rzut wolny szybko i sprytnie wykonany ale Mezenga będąc sam przez Cabajem fatalnie sie zachował i przestrzelił
  • 41'
    strzał Manu, ale obok bramki
  • 39'
    Manu do Vrdoljaka w pole karne, ten zgrał do Iwańskiego, któremu w ostatniej chwili piłkę wybili defensorzy
  • 38'
    Mezenga źle przyjął piłkę i ją stracił, błąd kolegi naprawił Komorowski
  • 37'
    Manu szarżował na prawej stronie i wywalczył tylko aut
  • 37'
    Po chwili Mezenga strzela z narożnika pola karnego, ale broni Cabaj
  • 35'
    Akcja Iwański - Vrdoljak ale niestety sporo niedokładności i strata
  • 33'
    rzut wolny z 40 metrów dla Cracovii, piłka będzie zagrywana w pole karne
  • 33'
    główkował Wasiluk ale trafi w plecy Vrdoljaka
  • 30'
    rzut rożny i ładne dośrodkowanie Iwańskiego, ale w zamieszaniu goście zdołali wyjaśnić sytuację
  • 30'
    żółta kartka dla Antolovicia, który próbował podnieść leżącego na murawie Dudzica
  • 29'
    bardzo dobre dogranie piłki do Iwańskiego, ale ten uprzedzony przez Jarabicę
  • 28'
    Komorowski sprytnie do Rybusa, ten przerzucił piłkę do Manu, który wystawił piłkę Jędzy. Artur uderzył z 18 metrów, ale obok bramki
  • 25'
    dobra akcja Vrdoljaka, który minął dwóch rywali i zagrał do Manu, ten zagrał płasko w pole karne do Mezengi i ... Sacha na rzut rożny
  • 25'
    Uderzał Komorowski, ale zablokował go Jarabica
  • 24'
    piłka do Mezengi, ale ten kryty przez dwóch rywali i strata
  • 22'
    a na trybunach kibice tańczą Labadę
  • 22'
    Cabral uderzył z 25 metrów ale wysoko nad bramką
  • 20'
    Błąd Vrdoljaka, strata i znakomita szansa Dudzica, który wbiegł między dwóch obrońców Legii i uderzył tuż obok słupka
  • 19'
    Ślusarski wpadł w pole karne i kiedy już uderzał na bramkę w ostatniej chwili zablokował go Wawrzyniak
  • 19'
    ładna akcja Manu, który w pełnym biegu dośrodkował w prost na głowę Mezengi. Brazylijczyk trafił jednak wprost w Cabaja
  • 18'
    Mezenga faul w ataku, rozpoczną goście od stałego fragmentu gry
  • 17'
    Kolejny kiks Rumianego, strata i aut dla Cracovii
  • 16'
    Antolović wyszedł do piłki i wypiąstkował ją na 30 metr. Brawo
  • 15'
    Rumiany niecelnie do Komorowskiego, aut dla Pasów
  • 15'
    Rzut rożny dla Cracovii
  • 14'
    Chwila przerwy w grze, po nie wznowią grę piłkarze Cracovii
  • 12'
    Rzut wolny dla Cracovii, piłka wstrzelona w pole karne, Jarabica główkował na bramkę i... minimalnie chybił
  • 11'
    Iwański niecelne zagranie i kontra, na szczęście Ślusarski za daleko wypuścił sobie futbolówkę
  • 10'
    Komorowski ładna długa piłka w pole karne do Vrdoljaka, ten jednak uprzedzony przez obrońców
  • 9'
    na spalonym Mariusz Sacha
  • 8'
    Gra już wznowiona, Jędrzejczyk wywalczył aut
  • 7'
    na murawie leży jeden z piłkarzy Cracovii, chwila przerwy w grze
  • 5'
    Nie wiem jak na piłkarzach, ale na kibicach sytuacja nie zrobiła żadnego wrażenie. Głośne Legia Warszawa
  • 4'
    Bramka dla Cracovii, Bartosz Ślusarski uderzył pewnie pod poprzeczkę, Antolović wylądował w drugim rogu
  • 3'
    Znakomita sytuacja Cracovii, Antolović broni nogami, po chwili Jędrzejczyk faulował i jest rzut karny dla gości
  • 2'
    Wolny dla Cracovii z okolicy 40 metra przy linii bocznej
  • 2'
    Dośrodkowanie i ... najwyżej wyskoczył Jakub Wawrzyniak i wyjaśnił sytuację
  • 1'
    Mezenga ni to strzał, ni to dośrodkowanie. Od bramki rozpocznie Cabaj
  • 0
    Legia rozpoczęła od środka
  • 0
    Pierwsza akcja Legii, Mezenga traci piłkę
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę, a na trybunach głośne "Mistrzem Polski jest Legia..."
  • 0
    Na trybunie północnej około 200 fanów Cracovii - Co was tak mało - krzyczą kibice Legii
  • 0
    Piłkarze obu drużyn stoją już w tunelu, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Przed meczem Wojciech Hadaj podziękował fanom za wsparcie na forach internetowych podczas trudnych, ostatnich dni
  • 0
    Na trybunach głośny śpiew - Sen o Warszawie. Tym razem bez taśmy, brzmi naprawdę świetnie
  • 0
    Legia zagra w następującym składzie - 1. Marijan Antolović 17. Marcin Komorowski 23. Srdja Kneżević 14. Jakub Wawrzyniak 2. Artur Jędrzejczyk 8. Maciej Iwański 21. Ivica Vrdoljak 31. Maciej Rybus 27. Alejandro Cabral 9. Manu 80. Bruno Mezenga
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Wojska Polskiego, za 8 minut początek spotkania
  • 0
    Już w poniedziałek piłkarze Legii nadrobią zaległości i zmierzą się w zaległym meczu z Cracovią przy Łazienkowskiej. Początek spotkania o 18:45.
Legia WarszawaCracovia
5'

5' Bartosz Ślusarski (k.)