72'
75'
79'
  • 90+2'
    Mecz był wyrównany. Legia przegrała po golu z rzutu karnego, jednak wynik nie w pełni oddaje co się działo na boisku. Ivica Vrdoljak zaciągnął piłkarzy, by podziękowali za doping nielicznym warszawskim fanom!
  • 90'
    Sędzia nie chcąc zrobić krzywdy gospodarzom pospiesznie zakończył mecz.
  • 88'
    Sędzia odgwizduje faul w ataku Chinyamy
  • 86'
    Radović na problematycznym spalonym
  • 84'
    Mecz się nieco zaostrzył
  • 83'
    Strzał Szałachowskiego po ładnej akcji Żyro. Niestety uderzył bardzo niecelnie, a mógł wybrać inny wariant zakończenia tej akcji
  • 81'
    Groźna akcja Rennes zażegnana odważnym wyjściem Antolovicia!
  • 80'
    Legioniści atakują, ale póki co nie potrafią sobie wyprowcowac dogodnej sytuacji do zdobycia gola
  • 79'
    Gra się znacznie ożywiła
  • 77'
    potrójna zmiana w Legii. Schodzą Borysiuk, Komorowski i Jędrzejczyk, a na ich miejsce wejdą Dong Fanghzuo, Michał Żyro i testowany obrońca Lucien Fridolin Owona-Ndong
  • 76'
    Zmiana w Rennes Zszedł Montano a wszedł Badiane Lhadji
  • 76'
    Ivica Vrdoljak ukarany kartonikiem
  • 75'
    Faulował w polu karnym Wawrzyniak, a za dyskusje z sędzią żółtą kartką ukarany Komorowski. Rzut karny skutecznie egzekwował Leroy
  • 74'
    1:0 Dla Rennes!
  • 73'
    Rzut karny dla Rennes!
  • 71'
    Zmiany w Legii. Za Manu wchodzi Sebastian Szałachowski, a za Cabrala... Piotr Giza!
  • 70'
    Tym razem sytuację ratuje Jędza
  • 69'
    Groźna kontra gospodarzy, ale Antolović wyłapał piłkę
  • 68'
    Legioniści rozgrywają piłkę na własnej połowie wciągając rywali
  • 64'
    Akcja Chinymy, ale został zatrzymany
  • 63'
    Francuzi teraz przycisnęli, lecz warszawianie skutecznie się bronią
  • 62'
    Doumbia próbuje oddać strzał, ale Kneżević jest tam, gdzie być powinien i blokuje uderzenie
  • 60'
    Piękny strzał Cabrala z około 25 metrów przelatuje tuż nad poprzeczką
  • 59'
    Manu wrzuca piłkę w pole karne, ale Komorowski nie trafia piłki z woleja
  • 59'
    Na spalonym jeden z rywali
  • 57'
    Rajd Manu kończy się na wywalczeniu rzutu wolnego w pobliżu pola karnego
  • 57'
    Zmiana w Legii. Za Mezengę wchodzi Takesure Chinyama
  • 55'
    Kontra gospodarzy, ale strzał szczupakiem po interwencji "Jędzy" mija bramkę w sporej odległości
  • 54'
    Będzie trzeci rzut rożny w rzędu. Jędrzejczyk walczył w powietrzu, zabrakło mu naprawdę niewiele...
  • 54'
    Sfaulowany Borysiuk leży na murawie. Rywale mają dziś z nim niemałe problemy
  • 53'
    Strzał Wawrzyniaka odbija się od obrońcy i znów piłkę wprowadzi Manu
  • 52'
    Radović wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 51'
    Antolović mija się z piłką, ale na szczęście piłę wybija Srda Kneżević
  • 50'
    Mezenga przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie podyktował jedenastki
  • 48'
    "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra" niesie się z trybun
  • 48'
    Francuzi również dokonali zmian, tyle, że kilku.
  • 47'
    Kneżević zagrywa do Komorowskiego, ale trochę zbyt mocno i aut dla rywali
  • 46'
    Miroslav Radović zmienił Macieja Rybusa
  • 45+17'
    Od początku drugiej połowy w Legii jedna zmiana
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Mecz nie należy do porywających. Nieźle gra nasza defensywa, gorzej z ofensywą. Świetna sytuacja Mezengi mogła dać prowadzenie, ale miejmy nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze.
  • 44'
    Obie drużyny mają problem ze stworzeniem sobie sytuacji pod bramką rywala
  • 42'
    Francuzi próbują odpowiedzieć, jednak nie są skuteczni
  • 40'
    Przewaga Legii rośnie. Akcja Jędrzejczyka zatrzymana, ale warszawianie kontrolują grę
  • 39'
    Manu wspaniale wystawia piłkę Mezendze, ale Brazylijczyk zamiast oddać strzał wdał się w drybling i nie zdobywamy gola
  • 38'
    Samuel Souprayen utykając schodzi z murawy. Na jego miejsce wchodzi Kevin Théophile Catherine
  • 37'
    Defensywa Legii udanie stosuje pułapkę ofsajdową.
  • 35'
    Legia wyszła z kontrą trzech na trzech, ale Cabralowi odskoczyła piłka
  • 34'
    Nieźle dziś grający Komorowski radzi sobie z napastnikiem rywali, ale ci wywalczyli mimo wszystko rzut rożny
  • 34'
    Niewielkie zamieszanie w polu karnym Legii, ale Antolović pewnie łapie piłkę
  • 33'
    Komorowski wybija piłkę, jednak będzie jeszcze rzut wolny
  • 32'
    Mecz znów się nieco wyrównał. Legioniści znów grają nieco odważniej
  • 28'
    Brutalne wejście w nogi Borysiuka. Będzie rzut wolny
  • 27'
    Ładny strzał na bramkę Legii, ale Antolović znów pokazuje co zobaczył w nim trener Dowhań
  • 24'
    Strzał Warzyniaka przewrotką niezbyt czysty, a chwilę później poprawka Vrdoljaka nieznacznie minęła słupek bramki Francuzów
  • 21'
    Około 20 osobowa grupa kibiców Legii swoim śpiewem uaktywniła ponad 100 osobową grupę ultras Rennes
  • 21'
    Okazja dla Legii, jednak rzut wolny nie przyniósł żadnego efektu
  • 20'
    Komorowski już na boisku.
  • 20'
    Rzut wolny dla rywali, ale strzał trafia w mur
  • 17'
    Faulowany Komorowski leży na murawie
  • 17'
    "Komor" schodzi z boiska, rozgrzewkę rozpoczął Michał Żyro
  • 16'
    Francusi mają coraz większą przewagę. Przed chwilą wykonywali kolejny stały fragment gry, ale Legia dzielnie się broni
  • 12'
    Groźna sytuacja Rennes po błędzie Borysiuka, jednak Antolović znakomicie interweniował nogami po strzale z bliskiej odległości rywala. Będzie rzut rożny
  • 11'
    Ładnie konstruowana akcja Legii kończy się na stracie piłki Rybusa
  • 10'
    Jak do tej pory mecz jest dość spokojny, niewiele się dzieje
  • 8'
    Pierwsza pewna interwencja Antolovicia, dla którego ten mecz ma dodatkowy smaczek, gdyż zamiast do Legii mógł trafić właśnie do Rennes
  • 6'
    Chwilowo przewagę mają gospodarze, a Legia kontratakuje
  • 5'
    Warszawianie póki co dobrze wybijają przeciwników z rytmu gry
  • 3'
    Akcja Komorowskiego skrzydłem, ale dogranie niezbyt udane, nikt nie zamknął tej akcji
  • 1'
    Legioniści rozgrywają piłkę w środku pola
  • 0
    Mecz rozpoczęty! Legia już w natarciu
  • 0
    Zawodnicy wyszli już na murawę.
  • 0
    Na trybunach mecz obejrzy dziś prezydent grupy ITI Mariusz Walter w towarzystwie dyrektora generalnego Leszka Miklasa.
  • 0
    Póki co trwa rozgrzewka. W pierwszym składzie zabraknie dziś Macieja Iwańskiego. Co ciekawe nie rozgrzewa się on też z graczami rezerwowymi, ale stoi obok doktora Machowskiego
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Rennes. Za 40 minut początek spotkania
RennesLegia Warszawa
60'

60' Takesure Chinyama za Bruno Mezenga

72'

72' Piotr Giza za Alejandro Cabral

72' Sebastian Szałachowski za Manu