trwa przerwa w grze, wszedł rezerwowy golkiper Crvenej
    obie drużyny będą kończyły mecz w osłabieniu
    czerwona kartka dla Pance Kumbeva i bramkarza rywali Bobana Bajkovicia
  • 89'
    Iwański z narożnika pola karnego i futbolówka w rękawicach bramkarza
  • 88'
    Legia atakuje ze wszystkich sił, kolejne dośrodkowanie w pole karne i korner z prawej strony
  • 87'
    Radović łapany za koszulkę, walny dla Legii egzekwować będzie Kiełbowicz
  • 87'
    strzał Kiełbika i piłkę łapie golkiper rywali
  • 85'
    za faul na Grzelaku żółta kartkę otrzymał Stevan Reljić
  • 84'
    kolejna groźna akcja Crvenej, piłka prostopadła zagran w pole karne, tam Nikolić uderzał z woleja ale nie trafił w bramkę
  • 83'
    rzut wolny dla Legii, Iwański do Donga, ten próbował strzelać z woleja ale nie trafił w piłkę
  • 82'
    żółta kartka dla Miroslava Radovicia
  • 81'
    Nikolić podchodzi do piłki
  • 81'
    i nie ma bramki, Serb trafia w poprzeczkę!
  • 80'
    rzut karny dla Crvenej, za faul Kostii
  • 79'
    zmiany w Legii za Jarzębowskiego wszedł Dong, a za Rybusa Szałachowski
  • 79'
    z rzutu rożnego dla Legii nic nie wyszło, kontra Crvenej
  • 77'
    bramkę zdobył Milos Trifunović. Dośrodkowanie w pole karne i głową w dolny róg bramki napastnik rywali pokonał Kostię Machnowskiego
  • 75'
    niestety tracimy bramkę, eksplozja radości wśród serbskich fanów . Dwie race lądują na murawie
  • 73'
    Rzeźniczak ratuje się wybiciem piłki na rzut rożny
  • 73'
    Gol dla Crvenej 0:1
  • 70'
    Nikolić utykając opuszcza boisko
  • 70'
    Rzut wolny już wykonany, strzał na bramkę, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką Kostii
  • 68'
    Nikolić zwija się z bólu przed polem karnym, konieczna jest pomoc medyków. Chwila przerwy w grze
  • 66'
    żółtą kartką został ukarany Grzelak za dyskusje z arbitrem
  • 64'
    żółta kartka dla Pance Kumbeva
  • 64'
    boisko opuścił Perović, zastąpił go numer 8.
  • 62'
    Nieporozumienie, rywale myśleli że sędzia gwizdnął faul i jeden z piłkarzy chwycił piłkę w ręce a arbiter odgwizdał wolny dla Legii
  • 61'
    Serbowie przycisnęli, Savio uderzał na bramkę w górny róg, ale Kostia łapie piłkę
  • 59'
    Iwański do Jarzębowskiego, ten już w polu karnym, ale Crvena wybija na rzut rożny
  • 58'
    dośrodkowanie Radovicia i Grzelak uderzał przewrotką ale pomylił się minimalnie. Wyborna akcja Legii
  • 55'
    Kibice Crvenej trochę przycichli, za to głośniejsi są fani Legii
  • 54'
    Perović mknął na bramkę Legii, ale jego akcję przerwał Giza
  • 53'
    Kolejny korner dla Legii, Iwański...
  • 53'
    główkowac próbował Jarzębowski, ale sędzia dopatrzył się faulu legionisty
  • 52'
    kolejna świetna interwencja Kostii, który tym razem wybronił wyborną okazję Jeremicia
  • 52'
    Kostia wyrasta na najlepszego zawodnika spotkania, znowu bramkarz najlepszym zawodnikiem meczu?
  • 51'
    dośrodkowywał Kiełbowicz, próbował w polu karnym walczyć Giza, ale nic z tego nie wyszło
  • 50'
    próbował przedzierać się Grzelak, ale otoczony przez dwóch rywali traci piłkę
  • 50'
    dobra akcja Legii i Grzelak wywalczył korner
  • 49'
    było groźnie, mogliśmy przegrywać, uderzał z przed pola karnego Subosić, piłka odbiła się od murawy i przeleciała nad poprzeczką
  • 47'
    na trybunach słychać "Warszawa, Warszawa, Warszawa..."
  • 46'
    poza Choto i Astizem rozgrzewa się cała ławka rezerwowych Legii
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+15'
    Za chwilę początek spotkania, do gry wejdzie Miro Radović
  • 45+15'
    Radović zmienił Jakuba Koseckiego
  • 45'
    groźnie pod bramka Legii, strzelał Perović i ładna parada Kostii, który zdołał wybić na rzut rożny
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    wolny już wykonany, piłkę przejęła jednak Legia. Rybus pobiegł lewą stroną, dośrodkował ale tam lepsi od naszych zawodników serbscy obrońcy
  • 42'
    Wolny dla Crvenej, do jego wykonania szykuje się Nikolić
  • 41'
    Długa dobra piłka Kiełbowicza do Grzelaka, za plecy obrońców. Grzelu przyjął futbolówkę, strzelił, ale wysoko nad bramką
  • 38'
    Legioniści mają przewagę, częściej są przy piłce, maja więcej z gry
  • 37'
    strzał Grzelaka, który zwodem zmylił obrońców, w ostatniej chwili zablokowany prze drugiego obrońcę
  • 35'
    Iwański uderzał z za pola karnego, ale nad poprzeczką. Piłka jednak otarła się o plecy rywala i będzie korner dla legionistów
  • 35'
    dośrodkowanie i kontra Crvenej, którą na 35 metrze faulem zatrzymał Rzeźniczak
  • 34'
    groźna akcja rywali ale ostatnie podanie przeciął Machnowskyj i zażegnał niebezpieczeństwa
  • 31'
    Akcja Sebów, zagranie w pole karne, ale tam nie było żadnego z kolegów i od bramki zacznie Kostia
  • 30'
    Wawrzyniak zagrywał do Rybusa ale ten przepuścił piłkę i strata
  • 30'
    Rybus faulował Jeremicia, ale tym razem obyło się bez interwencji lekarzy. Maciek przeprosił rywala
  • 28'
    Chwila przerwy w grze, opatrywany przez masażystów Jeremić
  • 26'
    Kolejne dośrodkowanie Rybusa i do piłki doszedł Iwański, główkuje ale niecelnie
  • 25'
    bardzo głośni i zgrani są kibice Crvenej Zvezdy, których na stadionie jest około 400 może 500
  • 24'
    Tymczasem coraz intensywniej rozgrzewa się Miroslav Radović
  • 23'
    Rybus pomknął lewą stroną, zagrał do Koseckiego, ale najlepszy zawodnik Młodej Ekstraklasy stracił piłkę
  • 22'
    na strzał z 25 metrów zdecydował się Rzeźniczak, ale Kuba pomylił się o dwa metry
  • 21'
    Dośrodkowanie w pole karne, ale najwyżej do piłki wyskoczył Mikić i wyjaśnił sytuację
  • 20'
    atak Crvenej lewą stroną, Kosecki dał się minąć rywali, który wpadł w pole karne i... świetnie interweniował Kostia
  • 20'
    Rzeźniczak wywalczył rzut rożny. Wykonywać go będzie Tomasz Kiełbowicz
  • 18'
    atak pozycyjny Legii, długa wymiana podań zakończona zagraniem w pole karne do Grzelaka, ale Bartek przegrał walkę w powietrzu
  • 17'
    akcja Serbów ale poradzili sobie z nią Kiełbowicz do spółki z Wawrzyniakiem
  • 16'
    Na trybunach okrzyki o właścicielu Legii ITI
  • 15'
    w odpowiedzi Rybus zdecydował sie na strzał z za pola karnego, ale uderzenie legionisty w ostatniej chwili zablokowane przez obrońców
  • 14'
    szybka akcja Kosy z Rzeźnikiem zakończona płaskim zagraniem w pole karne, ale piłkę bez problemu łapie Bajković
  • 14'
    kontra Crvenej zakończona strzałem z lewej strony pola karnego, ale piłka o kilka metrów minęła bramkę Legii
  • 13'
    Kosecki przedzierał się prawą strona, ale na wysokości pola karnego legionista został powstrzymany faulem
  • 10'
    Sam na sam z Kostią jeden z napastników rywala, ale dobra interwencja naszego bramkarza
  • 10'
    Na spalonym Subosić
  • 8'
    Jedna z odpalonych przez kibiców z Serbii rac spadła na murawę. Chwila przerwy w grze
  • 6'
    Akcja Crvenej ale na posterunku Kostia Machnowskyj
  • 5'
    Gra toczy się głównie w środku pola, ale to Legia ją kreuje
  • 3'
    Kumbev daleko do przodu wybija piłkę do Jarzębowskiego, ten oddał do Iwańskiego i... jedynie aut dla Legii
  • 1'
    Giza starał się przedrzeć przez rywali, ale nie dał rady i strata piłki
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Pierwszy aut dla zespołu Legii
  • 0
    Kibice Crvenej są bardzo głośni, po trybunach przemieszcza się flaga Serbii, kibice Legii zebrali się 30-osobową grupkę i również próbują być coraz głośniejsi
  • 0
    Za chwilę początek spotkania. Rozpoczną Iwański z Grzelakiem
  • 0
    odśpiewano hymn Serbii, a następnie Polski
  • 0
    Oba zespoły już na murawie. Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach, Crvena w białych spodenkach i biało-czerwonych koszulkach
  • 0
    oba zespoły zeszły już do szatni
  • 0
    Na stadionie spora grupa kibiców Crvenej Zvezdy Belgrad, ale głośni są też fani naszego zespołu, ale bardziej rozsiani po całym obiekcie
  • 0
    skład rywali: Boban Bajkovic Nikola Mikić Milan Vilotić Slavoljub Dordević Stevan Reljić Milan Jeremić Savio Namanja Nikolić Milos Trifunović Slavko Perović Branimir Subosić
  • 0
    Obie drużyny są na murawie trwa rozgrzewka
  • 0
    Znamy już skład Legii - Kostia, Rzeżniczak, Kumbev, Wawrzyniak, Kiełbowicz, Kosecki, Giza, Jarzębowski, Iwański, Rybus, Grzelak
  • 0
    Już w czwartek nad ranem czasu polskiego piłkarze Legii zagrają swój pierwszy mecz na turnieju Sister Cities Cup. Rywalem będzie ekipa Crvenej Zvezdy Belgrad. Najwytrwalszych zapraszamy na relację na żywo.
Crvena zvezda BelgradLegia Warszawa

74' Milos Trifunović ()