Piłkarze Legii dziękują jeszcze około stuosobowej grupie kibiców Legii.
  • 90+5'
    Koniec meczu
  • 90+5'
    Legia po arcytrudnym meczu wygrywa w Kielcach. Po raz pierwszy na Arenie Kielce. Teraz Legioniści ze spokojem mogą oczekiwać na mecze Ruchu, Lecha i Wisły.
  • 90+4'
    Hernani wybija piłkę Grzelakowi i aut dla Legii.
  • 90+4'
    Rybus kilkanaście sekund przytrzymał futbolówkę w narożniku. ale w końcu mu ją wybili.
  • 90+4'
    Znów Mucha od bramki.
  • 90+3'
    Rybus zmienił Radovicia.
  • 90+3'
    Zablokowany Kiełb i Markiewcz. Legioniści zagrywają długą piłkę, a pressing Grzelaka sprawia bład w zagraniu Stano i od bramki Mucha.
  • 90+2'
    Za chwilę na boisku pojawi się Rybus.
  • 90+2'
    Z autu zaczyna Mijajlović
  • 90+1'
    Kumbev zatrzymuje szarże gospodarzy, ale Iwański z Choto nie potrafią dogadać się, kto ma wybić piłkę.
  • 90+1'
    Zagranie Wilka głową z końcowej linii. Mucha wychodzący do piłki zderza sie z jednym z piłkarzy gospodarzy i pada na boisko. Znów na boisku Stanisław Machowski.
  • 90'
    Świetny pressing Grzelaka. Nieco gorszy Iwańskiego, ale powstrzymują atak Korony na kilka chwil
  • 89'
    Radović zatrzymuje Nikolę i po chwili Mucha zaczyna od własnej bramki.
  • 89'
    Sędzia dolicza trzy minuty.
  • 88'
    Borysiuk taktycznie fauluje na 3 metrze od bramki Korony. Po chwili długa piłka do Tataja, ale ten nie dochodzi to niej.
  • 87'
    Najpierw Szala głową wybija poza pole karne a za chwilę Wawrzyniak.
  • 87'
    Iwański w starciu z Hernanim wywalcza rzut z autu. Cenne sekundy mijają.
  • 86'
    Grzelak fauluje na środku boiska Hernaniego.
  • 86'
    Stano z Mijajloviciem przeszkadzali sobie na wzajem co pozwoliło Szali zablokować piłkę. Rzut rożny dla Korony.
  • 85'
    Rado traci piłkę na środku boiska. Z autu zaczną gospodarze.
  • 84'
    Paweł Kaczmarek zmienia Grzegorza Lecha
  • 84'
    Mucha wznawia grę. Nieco spokojniej na boisku.
  • 83'
    Tataj nie trafia w piłkę, ale po chwili długa piłka na pole karne Legii. Tam Markiewicz zderza się z Muchą. Bramkarz Legii nie podnosi się
  • 82'
    Dośrodkowanie Markiewicza, ale leginiści znów wybijają na korner.
  • 82'
    Kumbev zmienia Jarzębowskiego
  • 81'
    Tym razem Jarzębowski wybija piłkę po rzucie rożnym.
  • 80'
    Mucha gonił piłkę przez całe pole karne, ale nie dogonił Rzut rożny dla Korony.
  • 79'
    Kolejny wygrany pojedynek Astiza.
  • 79'
    Edi po raz kolejny na spalonym.
  • 78'
    Znakomity powrót Iwańksiego, który wyprzedził Kiełba i wybił piłkę poza boisko. Będzie jednak rzut rożny dla Korony.
  • 78'
    Dośrodkowanie Ediego trafia prosto w głowę Radovicia.
  • 76'
    Szybka akcja gospodarzy. Tataj wyprzedza Choto zagrywa wzdłuż linii pola bramkowego. Wydawało się, że Edi wepchnie piłkę do bramki, ale potknął się i nie dotknął piłki.
  • 75'
    Grzelak do Iwańskiego, ten nabija Hernaniego i będzie rzut rożny dla Legii.
  • 75'
    Tym razem wybicie Iwańskiego o trzy klasy gorsze od tego, po którym padł gol.
  • 74'
    Uderzenie strzałopodobnne Borysiuka mija o milimetry narożną chorągiewkę.
  • 74'
    Kąśliwy strzał Ediego na szczęście także niecelne.
  • 73'
    Dobre zagranie na skrzydło do Szali, ale weteran Legii nie dośrodkował dobrze.
  • 71'
    Borysiuk zmienia Mięciela. Legia grać będzie po "urbanowemu". 4-5-1.
  • 71'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto na głowę Jarzy.
  • 70'
    `Zagranie Grzelaka w pole karne, ale prosto na głowę jednego z obrońców Korony.
  • 70'
    Astiz wybija piłkę na rzut rożny tuż przed wbiegającym Stano.
  • 69'
    Szala w groźnej sytuacji zagrywa do Muchy. JAno musi wbijać z pierwszej piłki. Aut dla gospodarzy.
  • 68'
    Wilk głową z ostrego kąta, siatka zatrzepotała, ale piłka trafiła nie trafiła do niej.
  • 67'
    Rzut rożny dla Korony 35 metrów od bramki Muchy
  • 67'
    Dośrodkowanie Ediego, ale legioniści skutecznie interweniują.
  • 66'
    Grzelak szarżuje w polu karnym, duże zamieszanie. Iwański w pewnym momencie znalazł siesam przed bramkarzem, ale tyłem do bramki. Złocisto-krwiści wyszli jednak z opresji.
  • 66'
    Szybka kontra Korony, Kiełbowi milimetrów zabrakło aby dość do lecącej na skrzydło piłki.
  • 64'
    Świetna obrona Astiza.. Znowu "półszczupakiem".
  • 64'
    Świetne Grzelak, któy wyprzedził bocznego obrońcę Legi i zagrał do wychodzącego Mięciela. Minimalny spalony
  • 63'
    Zmiana w Koronie. Za Gajtkowskiego wchodzi Maciej Tataj.
  • 63'
    Choto wybija na aut podanie Ediego
  • 61'
    Świetne dośrodkowanie Iwańskiego z narożnika boiska. A Wawrzyniak barkiem kieruje piłkę do bramki gospodarzy.
  • 60'
    Gooooool dla Legii
  • 59'
    Kiełbowicz zagrywał ze środka do wychodzącego Grzelaka. Jednak Mijajlović wyczuł to podanie.
  • 59'
    Nieudane uderzenie Kiełbowicza trafia w plecy piłkarza gospodarzy i będzie rzut rożny.
  • 58'
    Piłka po dośrodkowaniu na trafia na głowę Choto, ale ten nie jest w stanie dobrze uderzyć i piłka padał łupem Małkowskiego.
  • 57'
    Iwański do Mięciela, który z 12 metrów uderza na bramkę, ale Mijajlović blokuje to uderzenie.
  • 55'
    Kiełb do Gajtkowskiego, ale w ostatniej chwili interweniuje Wawrzyniak, a po chwili na spalonym Kiełb.
  • 54'
    Legia nieco otrząsnęła się. Radović po raz kolejny dobrze zagrywa przed pole karne, a uderzenie Jarzębowskiego palce lizać. Małkowski jednak stanął na wysokości zadania.
  • 52'
    Iwański z rzutu wolnego na pole karne, ale Małkowski bez problemu piąstkuje. Jarza ucierpiał w starciu z bramkarzem Korony.
  • 52'
    Pomocnik Legii przez dłuższą chwilę nie podnosił się z boiska, ale po interwencji lekarzy jest już ok.
  • 51'
    Kolejna akcja Korony. Tym razem Edi na spalonym.
  • 50'
    Niepilnowany Edi strzela z 18 metrów, al e uderzenie w ostatniej chwili blokuje Astiz
  • 49'
    Znów Gajtkowski szarżuje w polu karnym Legii. Legioniści są jeszcze w szatni
  • 49'
    Uderzenie Markiewicza z dystansu o centymetry mija bramkę Muchy.
  • 48'
    W przypadkowej sytuacji Gajtkowski znalazł się sam na sam przed Muchą i kolejny raz legionista górą.
  • 46'
    Faul Szali w środku boiska
  • 45+19'
    Korona zaczęła drugą część gry
  • 45+18'
    Piłkarze wrócili już na boisko
  • 45+5'
    Legia nie wygrała jeszcze na kieleckiej Arenie i nie zanosi się aby dziś nastąpiło przełamanie. Korona gra bez kompleksów, blisko legionistów, a przedewszystkim dokładnie w ataku. Legia remis może zawdzięczać szczęściu i umiejętnościom Muszkina.
  • 45+2'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego i uderzenie Ediego. Tym razem bez problemu piłkę łapie Mucha.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+1'
    Kolejne uderzenie Kiełba mimo asysty Wawrzyniaka i znów Mucha musi wykazać się kunsztem bramkarskim
  • 45'
    Lech zagrywa do wychodzacego Gajtkowskiego, ale Astiz wyprzedza napastnika Korony, który teatralnie upada na boisko.
  • 45'
    Spalony Markiewicz. Sędzia dolicza dwie minuty.
  • 44'
    Świetne zagranie Radovicia do wchodzącego Mięciela, który momentalnie uderzyl z 18 metrów. Małkowski z wielkim trudem zatrzymuje strzał legionisty. Pierwsza dobra akcja Legii zakończona strzałem.
  • 43'
    Jarzębowski w kierunku Grzelaka, ale piłka jest zbyt mocna i napastnik Legii nawet nie drgnął.
  • 41'
    Szybka akcja Legii. Iwański zagrywa do Radovicia, ale Serb nie potrafi dokładnie dośrodkować, mimo dwóch prób.
  • 40'
    Wilk do Gajtkowskiego, ale ten zostawia piłkę Maliszewskiemu. Uderzenie kielczanina jest bardzo niecelne.
  • 39'
    Grzelak przepycha się w polu karnym, ale Stano nie dał się oszukać.
  • 38'
    Świetne zagranie Ediego w pole karne do wychodzącego Gajtkowskiego, ale Choto z Wawrzyniakiem wybijają piłkę.
  • 37'
    Grzelak przed polem karnym do Mięciela, ale nie dokładnie.
  • 36'
    Choto kontra Gajtkowski i Edi. Górą legionista.
  • 36'
    Grzelak efektownie przejechał się po murawie. Sędzia nie dał się nabrać.
  • 35'
    Edi do Mijajlovicia,a ten z końcowej linii zagrywa płaską piłkę w pole karne, ale legioniści bez zarzutu.
  • 33'
    Kontra Korony, ale młody Maliszewski jest bez szans wpojdynku z Astizem.
  • 32'
    Świetne zagranie do Radovicia na skrzydła,a Rado niepilnowany zagrywa kompromitująco. Iwański nie omieszkał wyrazić swojego niezadowolenia.
  • 31'
    Iwański do Grzelaka, ale ten przegrywa pojedynek z Hernanim
  • 30'
    Zderzenie Astiza z Maliszewskim. Sędzia nie przerywa gry.
  • 29'
    Małkowski przed polem karnym uprzedza Mięciela. Jarzębowski próbuje wykorzystać wyjście bramkarza gospodarzy, ale jego uderzenie nie sprawia problemów rywalowi.
  • 27'
    Zagranie Ediego z narożnika wychodzi poza boisko.
  • 27'
    Faul Gajtkowskiego na Choto
  • 26'
    Uderzenie Kiełba o niebo lepsze od Iwańskiego i Mucha ratuje Legięod utraty gola. rzut rożny dla Korony.
  • 24'
    Astiz do Muchy, ten wybija z pierwszej piłki prosto pod nogi Małkowskiego, który momentalnie zagrywa do Ediego. Na szczęście znów spalony.
  • 24'
    Strzał Iwańskiego... Zapomnijmy
  • 22'
    Iwański zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i z kolejnej akcji nic nie wyszło
  • 21'
    Za kontuzjowanego Sobolewskiego wchodzi Łukasz Maliszewski
  • 20'
    Walka o piłkę w środku boiska. Doświadczenie Kiełbowicza zwycięża.
  • 19'
    Radović odbił się od Andradiny, a sędzia nabrał się na to i odgwizdał faul dla Legii
  • 18'
    Radović dobrze w roli bocznego defensora. Nie pozwolił na dośrodkowanie Sobolewskiemu.
  • 17'
    Świetny odbiór piłki przez Wawrzyniaka, a po sekundzie strata
  • 16'
    Dośrodkowanie Ediego, ale Astiz wygrywa pojedynek ze Stano.
  • 16'
    Grzelu walczy przy końcowej linii, ale bez rezultatu
  • 15'
    Choto wybija piłkę na rzut rożny
  • 14'
    Fatalne zagranie Jarzy, który traci piłkę w środku boiska.
  • 13'
    Mijajlović ostro fauluje Astiza we narożniku boiska.
  • 12'
    Szala z autu do Grzelaka,ale ten nie jest w stanie opanować piłki.
  • 12'
    Uderzenie Kiełba z 17 metrów po ziemi nie sprawia problemów Musze
  • 11'
    Kiełbowicz mógł świetnie wypuścić Wawrzyniaka, ale wybrał zagranie na puste pole karne.
  • 10'
    Mięciel w roli skrzydłowego, ale pośliznął się i jego dośrodkowanie wyszło poza boisko.
  • 9'
    Dobra akcja Korony, ale przekombionowali i sędzia musiał odgwizdać spalonego.
  • 8'
    Dobre zagranie Miętowego do Grzelaka z autu. Ten jednak piłkę przyjął na dwa metry co pozwoliło na kontrę Korony.
  • 7'
    Długie zagranie Szali na pole karne i będzie zaczynać Małkowski od własnej bramki.
  • 6'
    Wawrzyniak wybija piłkę poza boisko. Będzie rzut rożny.
  • 6'
    Zamieszanie bod bramką Legii bo kombinacyjnym wykonaniu kornera. Na szczęście wyjaśnia Choto
  • 4'
    Dośrodkowanie Ediego w pole karne, piłka minęła wszystkich zawodników i trafiła w słupek bramki Muchy.
  • 3'
    Choto fauluje Gajtkowskiego przy bocznej linii.
  • 2'
    Gajtkowski na spalonym, ale sędzia liniowy czekał długo na podniesienie chorągiewki
  • 1'
    Andradina na minimalnym spalonym
  • 0
    Zaczęła Legia.
  • 0
    Długa piłka, ale faul Mięciela przy końcowej linii.
  • 0
    Piłkarze już na boisko. Korona na złocisto-krwisto, a Legia na biało-czarno
  • 0
    Arena Kielce wypełniła się nieco, ale sporo miejsc pozostało jeszcze wolnych.
  • 0
    Dziś w zespole Legii w porównaniu z meczem piątkowym sporo zmian. W skałdzie Za Kumbeva Astiz, Za Szałachowskiego Radović, a Rybusa zmienił Wawrzyniak, który zagra dziś w obronie. To pomocy powrócił Kiełbowicz.
  • 0
    Witamy z Kielc. Stadion Korony dziś na 15 minut przed meczem jest na w połowie pusty
  • 0
    W poniedziałek o 20. rozpocznie się mecz Legii z Koroną Kielce. Serdecznie zapraszamy!