• 48' Rzeźniczak nie zrozumiał się z Szałachowskim i od bramki zacznie Cierzniak
  • 47' Mięciel odegrał do Jarzębowskiego, ten uderzył ale trafił w jednego z obrońców
  • 46' legia drugą połowę rozpoczęła z dwiem zmianami. Za Grzelaka i Radovicia pojawili się Marcin Mięciel i Sebastian Szałachowski
  • 46' urazu doznał Krzysztof Gajtkowski i na noszach uposzcza boisko
  • 45+10' Legia gra bardzo dobre spotkanie, jest drużyną lepszą. Szybko stracona na bramka wymusiła na legionistach ofensywną grę. Dobrze gra strzelec bramki Bartłomiej Grzelak, ładnie chodzą skrzydła. Jeśli Legia zagra podobnie w drugiej połowie powinna wygrać
  • 45' Radović dorzucił piłkę do Grzelaka ale za wysoko
  • 45' koniec pierwszej połowy meczu
  • 43' po stracie bramki Korona gra coraz odważniej
  • 43' Edson dorzucił w pole karne i Choto ratuje się wybiciem na róg
  • 43' Vuko mógł zdobyć gola, ale uderzył z dogodnej pozycji nad poprzeczką
  • 42' Gajtkowski świetnie uderzył z 15 metrów z woleja. Mucha nawet nie drgnął, na szczęsie piłka o metr minęła bramkę Legii
  • 40' strzał Ediego z za pola karnego zablokował Inaki Astiz
  • 39' Giza zagrywał w pole karne do Rybusa, ale za mocno i piłka w rękach Cierzniaka
  • 38' Jarza zagrał fajną piłkę do Rybusa, ale Cierzniak wyszedł poza pole karne i uprzedził legionistę
  • 38' Gajtkowski faulował Choto i Legia wznowi rzutem wolnym
  • 37' Iwański ładnie do Grzelaka zagrał na wolne pole, ale Bartkowi zabrakło kilku centymetrów by opanować piłkę
  • 36' Giza miał Radovicia na prawej stronie, ale wybrał Iwańskiego gdzie byli dwa defensorzy
  • 35' Cierzniak uprzedził Grzelaka efektownym padem pod nogi
  • 34' Gajtkowski świetnie wrzucił w pole karne, ale Mucha dobrze piąstkuje piłkę
  • 34' Legia ruszyła z kontrą 4 na 1, ale obrońca zdołał trącił futbolówkę i wyjaśnił sytuację
  • 33' Astiz kolejny raz fauluje Gajtkowskiego, sędzia pokazał legioniści że to już po raz ostatni
  • 32' Grzelak sam na sam z Cierzniakiem, tym razem górą bramkarz Korony
  • 30' wydawało się że piłka dośrodkowana przez Gizę w polu karnym nie ma szans na powodzenie. Jednak Grzelak przyjął piłkę, obrócił się i uderzył z lewej nogi
  • 30' Kapitalna bramka
  • 29' Radović poradził sobie z naciskającymi go rywalami i nie stracił piłki
  • 28' Jarzębowski fatalnie zagrywał do Iwańskiego i Korona ruszyła z kontatakiem
  • 26' Grzelak gonił Milajlovicia ale podciął go i od stałego fragmentu rozpoczną goście
  • 26' żółta kartka dla Krzysztofa Gajtkowskiego
  • 25' Grzelak poturboany traci piłkę, ale świetnie asekurował go Choto i zapobiegł niebezpieczeństwu
  • 24' Edi uderzył wysoko nad bramką
  • 23' Rado kapitalnie odzyskał piłkę i zagrał w pole karne do Rybusa. Ten został podcięty w polu karnym, ale sędzia nie zareagował
  • 23' Astiz na 35 metrze faulował Ediego. Wolny dla Korony
  • 22' Grzelak próbował odegrać z linii pola karnego do nadbiegającego Rybusa, ale zrobił to niedokładnie i strata
  • 20' Ajwen tym razem do Choto, ale ten uprzdzony i kolejny rzut rożny
  • 20' źle wykonany korner i kontra
  • 20' Kiełb jednak fatalnie dorzucił piłkę i od bramki zacznie Mucha
  • 19' Rzeźniczak już po drugiej stronie boiska, wywalczył korner
  • 19' Iwański podaje z narożnika pola karnego i... jeszcze jeden róg
  • 18' Edo dośrodkował do Gajtkowskiego i w ostatniej chwili uprzedził do Rzeźniczak wybijając na róg
  • 17' Jarzębowski zderzył z Hernanim, groźnie to wyglądało ale wszystko dobrze się skończyło
  • 17' Hernani skiksował i trafił w poprzeczkę własnej bramki
  • 16' Rzeźniczak wrzucił ładnie w pole karne, ale Rybus nie doszedł do dośrodkowania
  • 15' Rybus zagrał do Grzelaka, ten jednak odepchnął rywala i wolny dla Korony
  • 14' Giza zagrywa na prawo do Radovicia, ten traci jednak piłkę
  • 14' Rybus świetnie uderza z 20 metrów ale minimalnie nad poprzeczką
  • 13' kolejny korner, Iwański dorzuca jednak wprost na głowę jednego z rywali
  • 12' bardzo dobra akcja. Grzelak świetnie podał piętką do Gizy, ten uderzył na dalszy słupek i Cierzniak z trudem odbił piłkę, a obrońca wybił na róg
  • 12' z kornera nic legionistom nie wyszło. Cierzniak zacznie od bramki
  • 11' Rado traci piłkę na rzecz rywala, aut dla Legii
  • 10' Kiełb wpadł w pole karne i huknął jak z armaty. Pomylił się o dwa metry
  • 9' Edson uderzył na bramkę Muchy, niecelnie
  • 8' Kiełb w pojedynku z Komorowskim. Górą legionista
  • 7' Iwański podaje do Grzelaka, ten oddaje piłkę do Rybusa, który uderzył wysoko nad bramką
  • 6' Rzeźniczak do Rybusa, ten uderzył na bliższy słupek i Cierzniak wybija na róg
  • 6' Edson wybija piłkę na kolejny korner
  • 5' Rybus odzyskał piłkę, ale po chwili Rzeźniczak spowolnił akcję niecelnym podanim
  • 4' Legia już dawno nie wygrała meczu w którym jako pierwsza traciła bramkę. To zły znak
  • 3' Legioniści lekko zszkowani, ustawiają szyki
  • 1' GOL dla Korony
  • 1' Gajtkowski znalazł się w polu karnym, złożył do strzału z woleja, piłka odbiła się od słupka i zatrzymała za linią bramkową
  • 0 Już dziś o godzinie 16:15 Legia Warszawa zagra przy ul. Łazienkowskiej z Koroną Kielce. W barwach ekipy złocisto-krwistych wystąpią byli legioniści Aleksandar Vuković i Edson. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z meczu. Zapraszamy!
  • 0 Witam ze stadionu Legii. Kibice czekają na rozpoczęcie meczu pomiędzy Legią a Koroną Kielce.
  • 0 Aktualnie zawodnicy gości zakończyli już rozgrzewkę. Legioniści jeszcze są w trakcie rozruchu pod okiem trenera Szula
  • 0 Odbyła się też prezentacja młodych roczników Legii - medalistów mistrzostw różnego szczebla w swoich kategoriach wiekowych
  • 0 Jako ostatni z rozgrzewki zeszli właśnie do szatni Rybus i Jarzebowski, a Kostia Machnowskij zbiera jeszcze piłki i za chwilę również uda się do szatni
  • 0 Stadion Legii rośnie w oczach. Od ostatniego występu widać na nowo budowanych trybunach spore zmiany. Zapraszam przy okazji do oglądania naszych fotorelacji z postępów budowy
  • 0 Legia zagra dziś jednym nominalnym napastnikiem, do pierwszego składu powrócił Piotr Giza.
  • 0 Trybuna kryta stopniowo zapełnia się. Wygląda na to, że mecz obejrzy niemal komplet widzów, jaki obecnie jest w stanie pomieścić nasz stadion.
  • 0 Piłkarze wychodza już z tunelu i pojawiają się na murawie
  • 0 Legia zagra dziś tradycyjnie na biało-czarno. Korona w żółtych strojach z czerwonymi pasami
  • 0 Goście mobilizują się w kółeczku, legioniści pozują do zdjęcia "za 31 tygodni nowy stadion Legii" - Wypadało by zauważyć, że będzie to ledwie 3/4 stadionu...
  • 0 Mecz rozpoczęty od środka przez legionistów
  • 0 Mecz rozpoczęty
  • 0 Pierwsza akcja Legii, Rybus dorzucił piłke do Radovicia a ten uderzył nad poprzeczką
  • 0 Byliśmy ciekawi, czy Ariel Borysiuk będzie miał okazję zagrać przeciwko swojemu idolowi Aleksandarowi Vukoviciowi. Jednak trener Urban nie zdecydował się desygnować młodego zawodnika od razu do pierwszej jedenastki