0'
11'
58'
  • 90+10'
    Legioniści zagrali słabo w drugiej połowie. Po błędzie Astiza rywale mieli rzut karny i wykorzystali go. Legioniści mieli swoje szanse, ale także Śląsk mógł wyjść na prowadzenie. Jeden punkt i niestety wciąż kiepska gra
  • 90+6'
    Koniec meczu 1:1
  • 90+5'
    jeszcze zmiana taktyczna w ekipie gości, za Sotirovicia wszedł Antoni Łukasiewicz
  • 90+3'
    Mila uderzył bardzo mocna z rzutu wolnego i piłka minimalnie minęła bramkę Muchy
  • 90+3'
    Jarzębowski próbował wymusić rzut karny za co ujrzał żółty kartonik
  • 90+2'
    żółta kartka dla Inakiego Astiza
  • 90+1'
    Iwański dorzuca w pole karne i piłką łapie Kelemen
  • 90'
    Jeszcze żółta kartka dla Wawrzyniaka.
  • 90'
    zmiana za Madeja pojawił się Tomasz Szewczuk
  • 89'
    żółta i czerwona kartka dla piłkarzy Śląska. Czerwona dla Sochy, a żółta dla Madeja
  • 88'
    Koniec świata, nawet Mucha popełnił błąd, ale nie wykorzystał tego Ulatowski
  • 87'
    Szałachowski faulowany na wysokości narożnika pola karnego, na trybunie wzmaga się doping
  • 87'
    Rybus zagrywał w pole karne, ale fatalne zagranie Maćka
  • 86'
    Rzeźniczak bardzo dobre dośrodkowanie do Jarzębowskiego, ale "Jarzę" w ostatniej chwili uprzedził Socha
  • 85'
    Świetna okazja Legii. Rybus zagrał do Borysiuka, ten odegrał do Szałachowskiego, ale Sebastian strzelił obok bramki
  • 83'
    Iwański zagrał do Astiza, ale ten skiksował i był do tego na pozycji spalonej
  • 82'
    Wawrzyniak w pole karne i Kelemen łapie piłkę
  • 82'
    Borysiuk potężne uderzenie, ale wysoko nad bramką
  • 80'
    Jarzębowski fauluje Dudka, faul taktyczny
  • 79'
    Mila uderzył z dystansu, ale Mucha bez problemu obronił strzał Sebastiana
  • 78'
    Borysiuk faulował, wolny dla Śląska. Gra Legii nie wygląda dobrze
  • 78'
    żółta kartka dla Borysiuka za faul na Madeju
  • 77'
    Dudek bliski przejęcia piłki od Kumbeva, który był mało zdecydowany
  • 76'
    zmiana w ekipie gości za Ćwielonga pojawił się Krzysztof Ulatowski
  • 75'
    bardzo dobra akcja Legii, Rzeźniczak pognał prawą stroną, zagra do Rybusa i ten uderzył z ostrego kąta, piłka minimalnie minęła bramkę rywali
  • 73'
    dośrodkowanie Rybusa i piłka w rękach Kelemana
  • 72'
    Pawelec brzydko fauluje Szałachowskiego, ale nie ma żółtej kartki
  • 72'
    zmiana w Legii za Choto wszedł Pance Kumbev
  • 71'
    Socha wygrał kolejny pojedynek z Rybusem, po chwili Dudek traci jednak piłkę
  • 71'
    do wejścia na boisko szykuje się... Pance Kumbev
  • 70'
    akcja Legii, ale Rybus za głęboko zagrywał w pole karne, w miejsce gdzie nie było żadnego z kolegów
  • 68'
    Wizir uderzył z 18 metrów, huknął jak z armaty ale przestrzelił
  • 67'
    Madej faulował Choto, sędzia pogroził palcem zawodnikowi gości
  • 67'
    Borysiuk efektownym wślizgiem przerwał akcję Wołczka
  • 65'
    Rybus uderzył z dystansu, ale trafił w Dudka
  • 65'
    zmiana w Legii za Donga wszedł Piotr Giza
  • 64'
    Rybus znakomicie strzelił z 20 metrów, ale kapitalną interwencją popisał się bramkarz Śląska
  • 64'
    Korner dla Legii
  • 63'
    Rzeźniczak wypatrzył w pole karne do Jarzębowskiego, ale Celeban uprzedził legionistę
  • 62'
    Dong zagrywał do Rzeźniczaka ale za mocno i piłka dla Śląska
  • 61'
    Dong na spalonym
  • 61'
    Chińczyk dośrodkował do Rybusa w pole karne, ale Kelemen pewnie złapał piłkę
  • 60'
    Mila dorzucił w pole karne i Sztylka uwolnił się spod krycia, uderzył na bramkę ale na szczęście niecelnie
  • 58'
    1:1 Dudek strzelił gola
  • 58'
    Dudek posłał piłkę w prawy róg, a Mucha rzucił się w lewy i zrobiło się remisowo
  • 57'
    Astiz faulował Wołczka i rzut karny jak najbardziej słuszny
  • 57'
    Do strzału szykuje się Dudek...
  • 56'
    Rybus szarżował na bramkę Śląska, obrońca zatrzymał piłkę ręką tuż przed polem karnym ale sędzia nie zauważył tego zdarzenia
  • 56'
    na spalonym Chińczyk
  • 56'
    rzut karny dla Śląska
  • 55'
    Sotirović wywalczył rzut wolny
  • 54'
    Rybus zagrał do Donga, a Chińczyk na spalonym
  • 53'
    Mila uderzył z 25 metrów i piłka nieznacznie minęła bramkę Legii
  • 53'
    zmiana w Legii za Radovicia pojawił się Ariel Borysiuk
  • 52'
    Radović przed szansą, ale zamiast strzelić na bramkę wdał się w drybling i stracił piłkę będąc już w polu karnym
  • 51'
    Szałachowski miał szanse na bramkę, ale źle przyjął futbolówkę i strata
  • 50'
    Rzeźniczak już na boisku, Śląsk przy piłce ale nie ma pomysłu co z nią zrobić
  • 50'
    Pawelec ograł Donga, a po chwili zatrzymał Szałachowskiego
  • 49'
    Kuba opatrywany za linią boczną, legioniści chwilowo w dzisiątkę
  • 48'
    Rzeźniczak przechwycił piłkę i został sfaulowany, potrzebna będzie pomoc lekarska
  • 47'
    Wolny dla rywali, Mila zagrał w pole karne, ale wprost na głowę Rzeźniczaka
  • 47'
    Akcja Śląska, niepewnie Astiz ale piłkę chwyta Jan Mucha
  • 46'
    Obie drużyny przystąpiły do gry bez zmian w składach
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+1'
    Legioniści zasłużenie prowadzą 1:0, ale dobrze grali przez pierwsze 25 minut, później coraz częściej inicjatywę przejmowali wrocławianie i kilka razy zagrozili bramce Jana Muchy
  • 45'
    bardzo dobra akcja Legii, Choto zagrał znakomitą piłkę do Iwańskiego ten odegrał do nadbiegającego Radovicia, ale Miro został w ostatniej chwili zablokowany będąc już w polu karnym
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy meczu Legia - Śląsk 1:0
  • 44'
    Dong naciskał Kelemena i prawie zmusił go do błędu
  • 42'
    Akcja prawą stroną w wykonaniu Śląska i.. od bramki zaczną legioniści
  • 42'
    Tym razem na trybunie słychać już dość wyraźnie Stefan Białas!
  • 41'
    na stadionie zrywa się doping, słychać nieśmiałe Legia, Legia
  • 40'
    Rybus ograny na lewej stronie przez Sochę i goście już w ataku na bramkę Legii
  • 39'
    Mucha uprzedza Sotirovicia i rozpoczyna kolejną akcję Legii
  • 39'
    Dziwny okres gry, Śląsk atakuje, a Legia gra z kontry. Tego przy Łazienkowskiej dawno nie oglądano
  • 38'
    Madej uderza z 18 metrów, ale bez problemu piłkę łapie Jan Mucha
  • 37'
    Iwański zagrał na prawo do Szałachowskiego, ten się rozpędził ale po chwili stracił piłkę
  • 35'
    groźna akcja Śląska, Socha zagrał płaską piłkę do Sotirovicia, ten jednak nie zdołał oddać strzału na bramkę
  • 34'
    Sztylka zagrał do Ćwielonga, ale niecelnie i od bramki zacznie Mucha
  • 33'
    Choto wygrał kolejny pojedynek z Sotiroviciem
  • 32'
    kontrę gości przerwał Tomasz Jarzębowski
  • 31'
    Dong ładnie odegrał do Rybusa, ten zagrywał w pole karne ale trafił w dobrze ustawionego Pawelca
  • 30'
    Dudek uderzył na bramkę Legii z ponad 30 metrów, Mucha pewnie złapał piłkę
  • 28'
    Iwański do Szałachowskiego i... piłka przeszła tuż nad poprzeczką. Dobrze wykonany stały fragment gry
  • 27'
    Rybus odbił piłkę od Celebana i rzut rożny dla Legii
  • 26'
    Ćwielong zagrał przed pole karne do Mili, ale ten strzelił 20 metrów nad bramką
  • 25'
    Legia gra pressingiem już na połowie rywala to przynosi efekty, Śląsk się gubi
  • 25'
    Sotirović w walce z Choto, pada na murawę, rzut wolny dla gości
  • 23'
    Akcja Sotirovicia zatrzymała się na Wwawrzyniaku
  • 23'
    Akcja Rado prawą stroną i piłkę łapie Kelemen
  • 22'
    Mila wpadł w pole karne, minął Astiza, ale faulował Rzeźniczaka
  • 19'
    Dong zdecydował się na strzał z 20 metrów, ale piłka otarła się o nogi defensorów i futbolówkę bez problemu złapał Keleman
  • 19'
    żółta kartka dla Ćwielonga za faul na Macieju Iwańskim
  • 18'
    Akcja Śląska, dośrodkowywał Mila, ale najszybszy był Choto i wyjaśnił sytuację
  • 17'
    Uderzał Ćwielong, do piłki na szóstym metrze doszedł jeszcze Dudek, zmienił kierunek lotu piłki ale Mucha na posterunku
  • 16'
    Radović dorzucał do Donga, ale Chińczyk uprzedzony przez obrońcę
  • 15'
    Wawrzyniak zagrywał z autu do Szałachowskiego, ale ten wypchnięty za linię końcową i od bramki zaczną rywale
  • 13'
    Rzeźniczak w akcji ofensywnej, upadł na murawę i zawył z bólu. Potrzebna będzie pomoc medyków
  • 13'
    Kuba się zdołał pozbierać, gra została wznowiona
  • 12'
    Iwański dośrodkował idealnie na głowę Dicksona Choto, ten uderzył tuż przy słupku i piłka zatrzepotała w siatce.
  • 11'
    GOL!!! Dickson Choto!!! 1:0
  • 10'
    Rożny dla Legii
  • 9'
    Korner już wykonany, strata i piłka dla Śląska
  • 9'
    Rybus przepchnął rywala i zagrał do Szałachowskiego minimalnie niecelnie
  • 8'
    Iwański zagrał bardzo dobrą piłkę do Rybusa, ten podawał do Donga i wywalczył rzut rożny
  • 7'
    Dudek w kolejnej szarży na bramkę, ale powstrzymany przez Jarzębowskiego
  • 6'
    Złe zagranie Choto do Muchy, bliski przejęcia piłki Sotirović i bramkarz Legii ratował się wybiciem futbolówki na róg
  • 6'
    Korner już wykonany, strzelał Ćwielong, ale jego strzał zablokowany
  • 4'
    Rzut rożny dla gości, Mila i.. pika dla Legii
  • 4'
    Dobre zagranie Donga do Rybusa, ale obrońcy zdołali wybić piłkę reprezentantowi Polski
  • 3'
    Kolejna odważna akcja Śląska, Dudek zagrywał wprost w ręce Jana Muchy
  • 3'
    Dośrodkowanie Wawrzyniaka, ale piłkę przejął Dudek
  • 1'
    Goście rozpoczęli od środka
  • 1'
    Pierwsza akcja rywali, ale zakończona niecelnym dośrodkowaniem w pole karne
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek spotkania. Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach, Śląsk na zielono
  • 0
    Poza meczową kadrą znalazł się Marcin Mięciel, który zmaga się z wirusem i ma wysoką gorączkę
  • 0
    Legia zagra dziś w następującym składzie - Mucha - Rzeźniczak, Choto, Astiz, Wawrzyniak - Radović, Iwański, Jarzębowski, Rybus - Dong, Szałachowski
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Legii, za 25 minut początek spotkania
  • 0
    Już w sobotę Legia Warszawa zagra w lidze po raz pierwszy pod dowództwem trenera Stefana Białasa. Rywalem legionistów będzie ekipa Śląska Wrocław. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej na żywo.
Legia WarszawaŚląsk Wrocław
0'

0' Piotr Ćwielong

0' Łukasz Madej

0' Tadeusz Socha

58'

58' Sebastian Dudek (k.)