• 0' Piotr Ćwielong
  • 0' Łukasz Madej
  • 0' Tadeusz Socha
  • 58' Sebastian Dudek
  • 90+10' Legioniści zagrali słabo w drugiej połowie. Po błędzie Astiza rywale mieli rzut karny i wykorzystali go. Legioniści mieli swoje szanse, ale także Śląsk mógł wyjść na prowadzenie. Jeden punkt i niestety wciąż kiepska gra
  • 90+6' Koniec meczu 1:1
  • 90+5' jeszcze zmiana taktyczna w ekipie gości, za Sotirovicia wszedł Antoni Łukasiewicz
  • 90+3' Mila uderzył bardzo mocna z rzutu wolnego i piłka minimalnie minęła bramkę Muchy
  • 90+3' Jarzębowski próbował wymusić rzut karny za co ujrzał żółty kartonik
  • 90+2' żółta kartka dla Inakiego Astiza
  • 90+1' Iwański dorzuca w pole karne i piłką łapie Kelemen
  • 90' Jeszcze żółta kartka dla Wawrzyniaka.
  • 90' zmiana za Madeja pojawił się Tomasz Szewczuk
  • 89' żółta i czerwona kartka dla piłkarzy Śląska. Czerwona dla Sochy, a żółta dla Madeja
  • 88' Koniec świata, nawet Mucha popełnił błąd, ale nie wykorzystał tego Ulatowski
  • 87' Szałachowski faulowany na wysokości narożnika pola karnego, na trybunie wzmaga się doping
  • 87' Rybus zagrywał w pole karne, ale fatalne zagranie Maćka
  • 86' Rzeźniczak bardzo dobre dośrodkowanie do Jarzębowskiego, ale "Jarzę" w ostatniej chwili uprzedził Socha
  • 85' Świetna okazja Legii. Rybus zagrał do Borysiuka, ten odegrał do Szałachowskiego, ale Sebastian strzelił obok bramki
  • 83' Iwański zagrał do Astiza, ale ten skiksował i był do tego na pozycji spalonej
  • 82' Wawrzyniak w pole karne i Kelemen łapie piłkę
  • 82' Borysiuk potężne uderzenie, ale wysoko nad bramką
  • 80' Jarzębowski fauluje Dudka, faul taktyczny
  • 79' Mila uderzył z dystansu, ale Mucha bez problemu obronił strzał Sebastiana
  • 78' Borysiuk faulował, wolny dla Śląska. Gra Legii nie wygląda dobrze
  • 78' żółta kartka dla Borysiuka za faul na Madeju
  • 77' Dudek bliski przejęcia piłki od Kumbeva, który był mało zdecydowany
  • 76' zmiana w ekipie gości za Ćwielonga pojawił się Krzysztof Ulatowski
  • 75' bardzo dobra akcja Legii, Rzeźniczak pognał prawą stroną, zagra do Rybusa i ten uderzył z ostrego kąta, piłka minimalnie minęła bramkę rywali
  • 73' dośrodkowanie Rybusa i piłka w rękach Kelemana
  • 72' Pawelec brzydko fauluje Szałachowskiego, ale nie ma żółtej kartki
  • 72' zmiana w Legii za Choto wszedł Pance Kumbev
  • 71' Socha wygrał kolejny pojedynek z Rybusem, po chwili Dudek traci jednak piłkę
  • 71' do wejścia na boisko szykuje się... Pance Kumbev
  • 70' akcja Legii, ale Rybus za głęboko zagrywał w pole karne, w miejsce gdzie nie było żadnego z kolegów
  • 68' Wizir uderzył z 18 metrów, huknął jak z armaty ale przestrzelił
  • 67' Madej faulował Choto, sędzia pogroził palcem zawodnikowi gości
  • 67' Borysiuk efektownym wślizgiem przerwał akcję Wołczka
  • 65' Rybus uderzył z dystansu, ale trafił w Dudka
  • 65' zmiana w Legii za Donga wszedł Piotr Giza
  • 64' Rybus znakomicie strzelił z 20 metrów, ale kapitalną interwencją popisał się bramkarz Śląska
  • 64' Korner dla Legii
  • 63' Rzeźniczak wypatrzył w pole karne do Jarzębowskiego, ale Celeban uprzedził legionistę
  • 62' Dong zagrywał do Rzeźniczaka ale za mocno i piłka dla Śląska
  • 61' Dong na spalonym
  • 61' Chińczyk dośrodkował do Rybusa w pole karne, ale Kelemen pewnie złapał piłkę
  • 60' Mila dorzucił w pole karne i Sztylka uwolnił się spod krycia, uderzył na bramkę ale na szczęście niecelnie
  • 58' 1:1 Dudek strzelił gola
  • 58' Dudek posłał piłkę w prawy róg, a Mucha rzucił się w lewy i zrobiło się remisowo
  • 57' Astiz faulował Wołczka i rzut karny jak najbardziej słuszny
  • 57' Do strzału szykuje się Dudek...
  • 56' Rybus szarżował na bramkę Śląska, obrońca zatrzymał piłkę ręką tuż przed polem karnym ale sędzia nie zauważył tego zdarzenia
  • 56' na spalonym Chińczyk
  • 56' rzut karny dla Śląska
  • 55' Sotirović wywalczył rzut wolny
  • 54' Rybus zagrał do Donga, a Chińczyk na spalonym
  • 53' Mila uderzył z 25 metrów i piłka nieznacznie minęła bramkę Legii
  • 53' zmiana w Legii za Radovicia pojawił się Ariel Borysiuk
  • 52' Radović przed szansą, ale zamiast strzelić na bramkę wdał się w drybling i stracił piłkę będąc już w polu karnym
  • 51' Szałachowski miał szanse na bramkę, ale źle przyjął futbolówkę i strata
  • 50' Rzeźniczak już na boisku, Śląsk przy piłce ale nie ma pomysłu co z nią zrobić
  • 50' Pawelec ograł Donga, a po chwili zatrzymał Szałachowskiego
  • 49' Kuba opatrywany za linią boczną, legioniści chwilowo w dzisiątkę
  • 48' Rzeźniczak przechwycił piłkę i został sfaulowany, potrzebna będzie pomoc lekarska
  • 47' Wolny dla rywali, Mila zagrał w pole karne, ale wprost na głowę Rzeźniczaka
  • 47' Akcja Śląska, niepewnie Astiz ale piłkę chwyta Jan Mucha
  • 46' Obie drużyny przystąpiły do gry bez zmian w składach
  • 45+16' Druga połowa rozpoczęta
  • 45+1' Legioniści zasłużenie prowadzą 1:0, ale dobrze grali przez pierwsze 25 minut, później coraz częściej inicjatywę przejmowali wrocławianie i kilka razy zagrozili bramce Jana Muchy
  • 45' bardzo dobra akcja Legii, Choto zagrał znakomitą piłkę do Iwańskiego ten odegrał do nadbiegającego Radovicia, ale Miro został w ostatniej chwili zablokowany będąc już w polu karnym
  • 45' Koniec pierwszej połowy meczu Legia - Śląsk 1:0
  • 44' Dong naciskał Kelemena i prawie zmusił go do błędu
  • 42' Akcja prawą stroną w wykonaniu Śląska i.. od bramki zaczną legioniści
  • 42' Tym razem na trybunie słychać już dość wyraźnie Stefan Białas!
  • 41' na stadionie zrywa się doping, słychać nieśmiałe Legia, Legia
  • 40' Rybus ograny na lewej stronie przez Sochę i goście już w ataku na bramkę Legii
  • 39' Mucha uprzedza Sotirovicia i rozpoczyna kolejną akcję Legii
  • 39' Dziwny okres gry, Śląsk atakuje, a Legia gra z kontry. Tego przy Łazienkowskiej dawno nie oglądano
  • 38' Madej uderza z 18 metrów, ale bez problemu piłkę łapie Jan Mucha
  • 37' Iwański zagrał na prawo do Szałachowskiego, ten się rozpędził ale po chwili stracił piłkę
  • 35' groźna akcja Śląska, Socha zagrał płaską piłkę do Sotirovicia, ten jednak nie zdołał oddać strzału na bramkę
  • 34' Sztylka zagrał do Ćwielonga, ale niecelnie i od bramki zacznie Mucha
  • 33' Choto wygrał kolejny pojedynek z Sotiroviciem
  • 32' kontrę gości przerwał Tomasz Jarzębowski
  • 31' Dong ładnie odegrał do Rybusa, ten zagrywał w pole karne ale trafił w dobrze ustawionego Pawelca
  • 30' Dudek uderzył na bramkę Legii z ponad 30 metrów, Mucha pewnie złapał piłkę
  • 28' Iwański do Szałachowskiego i... piłka przeszła tuż nad poprzeczką. Dobrze wykonany stały fragment gry
  • 27' Rybus odbił piłkę od Celebana i rzut rożny dla Legii
  • 26' Ćwielong zagrał przed pole karne do Mili, ale ten strzelił 20 metrów nad bramką
  • 25' Legia gra pressingiem już na połowie rywala to przynosi efekty, Śląsk się gubi
  • 25' Sotirović w walce z Choto, pada na murawę, rzut wolny dla gości
  • 23' Akcja Sotirovicia zatrzymała się na Wwawrzyniaku
  • 23' Akcja Rado prawą stroną i piłkę łapie Kelemen
  • 22' Mila wpadł w pole karne, minął Astiza, ale faulował Rzeźniczaka
  • 19' Dong zdecydował się na strzał z 20 metrów, ale piłka otarła się o nogi defensorów i futbolówkę bez problemu złapał Keleman
  • 19' żółta kartka dla Ćwielonga za faul na Macieju Iwańskim
  • 18' Akcja Śląska, dośrodkowywał Mila, ale najszybszy był Choto i wyjaśnił sytuację
  • 17' Uderzał Ćwielong, do piłki na szóstym metrze doszedł jeszcze Dudek, zmienił kierunek lotu piłki ale Mucha na posterunku
  • 16' Radović dorzucał do Donga, ale Chińczyk uprzedzony przez obrońcę
  • 15' Wawrzyniak zagrywał z autu do Szałachowskiego, ale ten wypchnięty za linię końcową i od bramki zaczną rywale
  • 13' Rzeźniczak w akcji ofensywnej, upadł na murawę i zawył z bólu. Potrzebna będzie pomoc medyków
  • 13' Kuba się zdołał pozbierać, gra została wznowiona
  • 12' Iwański dośrodkował idealnie na głowę Dicksona Choto, ten uderzył tuż przy słupku i piłka zatrzepotała w siatce.
  • 11' GOL!!! Dickson Choto!!! 1:0
  • 10' Rożny dla Legii
  • 9' Korner już wykonany, strata i piłka dla Śląska
  • 9' Rybus przepchnął rywala i zagrał do Szałachowskiego minimalnie niecelnie
  • 8' Iwański zagrał bardzo dobrą piłkę do Rybusa, ten podawał do Donga i wywalczył rzut rożny
  • 7' Dudek w kolejnej szarży na bramkę, ale powstrzymany przez Jarzębowskiego
  • 6' Złe zagranie Choto do Muchy, bliski przejęcia piłki Sotirović i bramkarz Legii ratował się wybiciem futbolówki na róg
  • 6' Korner już wykonany, strzelał Ćwielong, ale jego strzał zablokowany
  • 4' Rzut rożny dla gości, Mila i.. pika dla Legii
  • 4' Dobre zagranie Donga do Rybusa, ale obrońcy zdołali wybić piłkę reprezentantowi Polski
  • 3' Kolejna odważna akcja Śląska, Dudek zagrywał wprost w ręce Jana Muchy
  • 3' Dośrodkowanie Wawrzyniaka, ale piłkę przejął Dudek
  • 1' Goście rozpoczęli od środka
  • 1' Pierwsza akcja rywali, ale zakończona niecelnym dośrodkowaniem w pole karne
  • 0 Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek spotkania. Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach, Śląsk na zielono
  • 0 Poza meczową kadrą znalazł się Marcin Mięciel, który zmaga się z wirusem i ma wysoką gorączkę
  • 0 Legia zagra dziś w następującym składzie - Mucha - Rzeźniczak, Choto, Astiz, Wawrzyniak - Radović, Iwański, Jarzębowski, Rybus - Dong, Szałachowski
  • 0 Witamy Państwa ze stadionu Legii, za 25 minut początek spotkania
  • 0 Już w sobotę Legia Warszawa zagra w lidze po raz pierwszy pod dowództwem trenera Stefana Białasa. Rywalem legionistów będzie ekipa Śląska Wrocław. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej na żywo.